» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
4 / 110
»»

Volk| ::

Jaz sem danes v sparu kupuil boba. Po enem tednu se vedno nisem dobil po pošti. Ta GLS je za en ****
Z boba so se mi opravičli, pa me napotili v trgovino :D

danes sem aktiviral zadevo, prek spleta prenesel številko, zdaj pa mislim, da dobim domov pogodbo, in obrazec za prenos..mislim,da prej ne bo preneseno, dokler ne bom nazaj poslal obrazca. No, bom videl kako bo.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

drejc87 ::

Edina finta je v tem, da se plača 1€ na minuto za informacije!

IgorM ::

Sam sem prisiljen zamenjati orto za drug paket, tako da prosim napišite čim več povratnih informacija do konca meseca :)
Edino ta finta mi ne diši ker 1€ za minuto, sploh na čakanju se mi zdi veliko preveč.

Volk| ::

Pač ne kličeš in raje pošiljaš mail, če te kaj zanima. Če pa se ne bodo odzivali pa preposto spet zamenjaš operaterja. Saj nisi vezan.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

jusv ::

Zasledil sem da bodo na Simobilu s 1.4. zopet podražili nekatere storitve. Strošek začasnega izklopa 20 EUR, Strošek dokončnega izklopa 30 EUR, Ponovna priključnina * 7 EUR, Ponovni priklop neplačnika ** 7 EUR. Tem podražitvam kar ni konca, vsepovsod. Kot banke vsak drek zaračunati, kaj ko bi še v trgovinah zaračunali strošek računa? Pa bencin? Noro kam vse to pelje!

Volk| ::

V tušu ti že zaračunajo pripravo sendviča :D
počasi ti bodo še namontirali števec na wc, koliko dreka, dol spustiš :D
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

francek1 ::

Za to pa obstaja konkurenca. Pri BOB-u točno veš, kaj te čaka in tudi kadarkoli odstopiš od pogodbe. Zaenkrat sem z njihovimi storitvami in predvsem cenami več kot zadovoljen. Na mesec plačujem 10 € manj, trošim pa 900 MB prenosa podatkov vec od Mobitela.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

bbenci2 ::

Jaz tu in tam malce pogledam na net preko telefona, ko nisem v dosegu wirelessa in imam namen preiti k BOB-u. Tako da mislim, da 10-11€ ne bom presegel s doplačilom za prenos podatkov.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

neres ::

Bob je ok. Edino poglej da ima vse kar rabiš. Npr. ugotovili smo, da nima SMS obvestil o zgrešenih klicih. Mislim da prav tako nima konferenčnih klicev.
Postopek je dokaj enostaven, iz GLSja ti prinesejo pogodbo za podpisat (in jo takoj odnesejo), ostalo narediš online. Podpora je tudi preko emaila, tako da niti ne rabiš klicat na 090.

plavko61 ::

neres je izjavil:

Bob je ok. Edino poglej da ima vse kar rabiš. Npr. ugotovili smo, da nima SMS obvestil o zgrešenih klicih. Mislim da prav tako nima konferenčnih klicev.
Postopek je dokaj enostaven, iz GLSja ti prinesejo pogodbo za podpisat (in jo takoj odnesejo), ostalo narediš online. Podpora je tudi preko emaila, tako da niti ne rabiš klicat na 090.


Kako dolgo pa traja da ti prinesejo pogodbo, sem dal spletno naročilo v nedeljo?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

neres ::

Pri meni je blo 1-2 dni.. se pravi ti bi moral dobit včeraj. Mogoče imajo gužvo zaradi nove ponudbe..

Aja, za GLS-podpis pogodbe pripravi še osebni dokument (samo na vpogled) in račun od prejšnjega operaterja (v primeru, da ti bob prekine razmerje).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neres ()

Volk| ::

Jaz sem čakal teden dni na paket da mi GLS prinese. Sem ga gladko zavrnil in raje kupil v šparu. Halooo, teden dni so nosli paket!
Kaj teh začetnih 100 minut velja v katerikoli omrežje?
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

francek1 ::

Volk| je izjavil:

Jaz sem čakal teden dni na paket da mi GLS prinese. Sem ga gladko zavrnil in raje kupil v šparu. Halooo, teden dni so nosli paket!
Kaj teh začetnih 100 minut velja v katerikoli omrežje?

Ja, ker je tudi cena pogovorov v vsa omrežja enaka.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

neres ::

@ Volk|: meni je GLS prinesel samo pogodbo, paket sem kupil na bencinski.

oberskitona ::

Kaksne so pa kaj cene za klice iz tujine in v tujino, vrjetno eurotarifa ali???

barakus ::

Dobil sem račun za dosedanje stroške, del naročnine za prejšnji mesec in naročnino za naslednji mesec.
Meni so od naročnine za prihodnji mesec odbili nek bonus pri pogovorih in storitvah v višini 5,75eur tako da je vse skupaj naneslo 2,7eur, ali je to teh 100minu bonusa ali kaj?
ČE koga zanima lahko prilepim račun...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barakus ()

drejc87 ::

prilepi račun

barakus ::


neres ::

Ja, sej nekje piše da ti odbijejo teh 100 enot pri naročnini.. ne vem pa zakaj je 5,75€. Če računamo po 0,04€ enota bi moralo bit 4€..

Joe777 ::

Ali je že kdo spreminjal pakete (predplačniški,4 cente ali bigbob).Kako se to naredi,ali je treba klicati na 090?


LP

oberskitona ::

ne vem ali nenajdem ali...v ceniku pise za
mednarodni klici glej cenik za mednarodne klice (4)
klici v tujini glej cenik za gostovanja v tujini (5)
prenos podatkov v tujini glej cenik za prenos podatkov tujini (6)
na strani bob.si

neres ::

@ Joe777: Mislim da se da tudi po emailu ali na 080, vprašaj jih. Za preit iz predplačniškega na naročnino so pa jasna navodila na strani.
@ oberskitona: http://bob.si/pomoc/bob-tujina/bob-iz-s...

moat ::

Pozdravljeni!

Ne poznam toliko storitve, zato rajši vprašam. Če lahko kdo pojasni, zakaj akcija samo do konca meseca (še kaj drugega kot samo pridobivanje novih naročnikov)? Kaj pa stari naročniki, se lahko prenaročijo na nov paket, ki je ugodnejši?
Pa še nekaj. Tistih 9,90 € je brez 20% davka. Drži?

Lep pozdrav, moat.

drejc87 ::

9,90 z DDV

moat ::

Hvala drejc87.

plavko61 ::

plavko61 je izjavil:

neres je izjavil:

Bob je ok. Edino poglej da ima vse kar rabiš. Npr. ugotovili smo, da nima SMS obvestil o zgrešenih klicih. Mislim da prav tako nima konferenčnih klicev.
Postopek je dokaj enostaven, iz GLSja ti prinesejo pogodbo za podpisat (in jo takoj odnesejo), ostalo narediš online. Podpora je tudi preko emaila, tako da niti ne rabiš klicat na 090.


Kako dolgo pa traja da ti prinesejo pogodbo, sem dal spletno naročilo v nedeljo?



še vedno nič
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

drejc87 ::

Pravkar dobil mail od BOB podpore, da se lahko cena naročnine v prihodnje tudi spremeni.

IgorM ::

Pa upam, da v korist uporabnikom, oz v stilu avstrijskega boba, pol se strinjam :)

KeyKey ::

Mene pa se nekaj zanima glede tega Bob-a, ce te drugi klicejo na Bob omrezje,kaksne stroske imajo tisti, ki te klicejo, na njihovi strani pise, da bob deluje pod simobilovim omrezjem. Ampak, ko sem klicala njihov klicni center so mi rekli, da ce te drugi klicejo iz omrezij Simobil, Mobitel, Tusmobil, itd. placajo kot da bi klicali v drugo omrezje - v omrezje Bob - jaz sem pa mislila, da se smatra kot omrezje simobil. Mi lahko kdo lepo prosim to potrdi od uporabnikov Bob-a. Ce je to res, potem je Bob ugoden samo, ce gremo vsi masovno na Bob.

francek1 ::

Koliko plačajo tisti, ki mene kličejo, ni moj problem, pač pa naj uredijo to s svojim ponudnikom. Ali pa naj ga menjajo....to bo ostale še najbolj streznilo.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

KeyKey ::

Ja sej po eni strani, je to res - imas prav, da naj si ostali priskrbijo - zamenjajo paket, samo nekateri so ze vezani in se ne morejo kar npr. danes odlocit, da menjajo operaterja (prijatelji, starsi, znanci)

francek1 ::

No, o tistih, ki se vežejo s ponudnikom, ki potem kar tako spremeni recimo prenos podatkov iz 1GB na 100 MB, imam svoje mnenje...vsaka šola nekaj stane, pravojo.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

MaTTe ::

Za Mobitel ne vem, Simobil pa mislim, da je takrat ponujal, da si lahko odstopil od pogodbe zastonj, če nisi imel telefona vezanega gori seveda. Samo je pa še vedno svinjarija, da so pogodbe tako enostransko bedne in obremenjujejo samo potrošnika. Jaz sem podpisal pogodbo za tisti paket, ki sem ga takrat videl, ne pa za 5€ dražji paket ... ampak, ker to ni važno lahko sedaj ponudnik dvigne ceno in se mi smeji v glavo ...

Bob pa za 10€ ponuja 1000 minut, 1000 smsov in nekako je bargain ... več kot 1000 minut ne porabim, smsje grem redko kdaj čez, edino prenos podatkov bi še moral biti zraven ali pa bi imel možnost zakupit 100,500,1000 mb ... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaTTe ()

Bor H ::

Mobitel je enako ponujal, sej morjo, Apek zahteva. S telefoni pa ni bilo blazne razlike v nobenem primeru, sem se pozanimal, sem bil v obeh primerih pri barabah.

Volk| ::

Pri bobu itak nisi vezan, tako da če bodo srali, lahko greš komot stran. Konkurence je dovolj.
KLIK
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

francek1 ::

MaTTe je izjavil:

Za Mobitel ne vem, Simobil pa mislim, da je takrat ponujal, da si lahko odstopil od pogodbe zastonj, če nisi imel telefona vezanega gori seveda. Samo je pa še vedno svinjarija, da so pogodbe tako enostransko bedne in obremenjujejo samo potrošnika. Jaz sem podpisal pogodbo za tisti paket, ki sem ga takrat videl, ne pa za 5€ dražji paket ... ampak, ker to ni važno lahko sedaj ponudnik dvigne ceno in se mi smeji v glavo ...

Bob pa za 10€ ponuja 1000 minut, 1000 smsov in nekako je bargain ... več kot 1000 minut ne porabim, smsje grem redko kdaj čez, edino prenos podatkov bi še moral biti zraven ali pa bi imel možnost zakupit 100,500,1000 mb ... :)

Saj za 6€ ponujajo 1 GB...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

plavko61 ::

A ve kdo če lahko vklaplaš podatkovno opcijo poljubno, ali moraš za vklop/izklop klicat 090 številko. Na spletni strani piše da za izklop moraš klicat 090, kar je precej zahrptno.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

bbenci2 ::

Kako pa je glede tega, če si študent, brezposeln,... Ker pri Tušmobilu rabiš nekoga, da ti podpiše porok).
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

Alexius Heristalski ::

KeyKey je izjavil:

Mene pa se nekaj zanima glede tega Bob-a, ce te drugi klicejo na Bob omrezje,kaksne stroske imajo tisti, ki te klicejo, na njihovi strani pise, da bob deluje pod simobilovim omrezjem. Ampak, ko sem klicala njihov klicni center so mi rekli, da ce te drugi klicejo iz omrezij Simobil, Mobitel, Tusmobil, itd. placajo kot da bi klicali v drugo omrezje - v omrezje Bob - jaz sem pa mislila, da se smatra kot omrezje simobil. Mi lahko kdo lepo prosim to potrdi od uporabnikov Bob-a. Ce je to res, potem je Bob ugoden samo, ce gremo vsi masovno na Bob.

Ja, saj verjetno so zato Simobilovci uvedli Boba, da bi več zaslužili na klicih v druga omrežja. Ali se motim?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Volk| ::

Alexius Heristalski je izjavil:

KeyKey je izjavil:

Mene pa se nekaj zanima glede tega Bob-a, ce te drugi klicejo na Bob omrezje,kaksne stroske imajo tisti, ki te klicejo, na njihovi strani pise, da bob deluje pod simobilovim omrezjem. Ampak, ko sem klicala njihov klicni center so mi rekli, da ce te drugi klicejo iz omrezij Simobil, Mobitel, Tusmobil, itd. placajo kot da bi klicali v drugo omrezje - v omrezje Bob - jaz sem pa mislila, da se smatra kot omrezje simobil. Mi lahko kdo lepo prosim to potrdi od uporabnikov Bob-a. Ce je to res, potem je Bob ugoden samo, ce gremo vsi masovno na Bob.

Ja, saj verjetno so zato Simobilovci uvedli Boba, da bi več zaslužili na klicih v druga omrežja. Ali se motim?


Ha? logika ti ravno ne deluje, ne? valda, da je klic iz simobila v Bob v drugo omrežje. Isto je drugo omrežje izimobil, debitel, čeprav uporablja mobitelovo omrežje. Kaj to ni jasno?

Če je to res, potem je Bob ugoden samo, ce gremo vsi masovno na Bob.
Kaka logika je to? Bob je ugoden, ker imaš vse klice po isti ceni, ne glede na to kam kličeš v katero omrežje. Zakaj bi blo bolj ugodno, če smo vsi na bobu? Itak tudi če kličeš bob-bob, je cena enaka kot če kličeš bob-simobil.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

knesz ::

Mobitel-Debitel se šteje kot isto omrežje. Za izimobil pa ne vem iz glave.

deejay2 ::

Ma gledat na to, da izbereš ponudnika, pri katerem je največ naročnikov, izgublja svoj pomen. Danes so tržni deleži posameznih ponudnikov že precej razdrobljeni, tako da nima smisla izbrat tistega, ki ima največji delež. To je sicer Mobitel, a kaj ko je tudi najdražji. Bob se mi zdi super zadeva. Trenutno gledano so cenovno brez konkurence! Pa še nobenih problemov nimaš s tem, da bi gledal kolk minut maš še v tuja omrežja.

drejc87 ::

Danes mi je poštar prinesel paket z aktivacijsko kodo. Zadevo sem aktiviral. Sedaj pa me zanima kako dolgo traja, da mi na Mobitelu prekinejo naročnino in mi prenesejo staro številko, ima mogoče kdo ta podatek?

Hvala!

clix ::

Če se ne motim, traja zadeva natanko 5 dni.

plavko61 ::

napisano imajo 3 dni. Jaz sem včeraj aktiviral bigbob paket, danes so mi odtegnili denar, ker imam predplačniški paket, številko pa bodo prenesli 26. marca.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavko61 ()

IgorM ::

Danes dobil sms, prenos št. traja 5 dni. Ima kdo informacijo zakaj traja prenos 5 dni? Zdi se mi, da bolj kot ne zavlačujeo, da lahko zaračunajo še delež naročnine med procesom prenosa št..

bbenci2 ::

Jaz sem nekaj časa delal pri enem ponudniku in prenos številke je trajal par delovnih dni, tako da ne bi ravno rekel, da je to zavlačevanje.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

Volk| ::

Pri meni je trajalo en vikend. V četrtek sem poslal po pošti zahtevek, v petek sem dobil sms, da preklopijo v pondeljek....kar se je tudi zgodilo.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

bbenci2 ::

Meni sploh ni bilo potrebno pošiljati zahtevka. Sicer moram sprintati zahtevo za prenos predplačniške številke in poslati po pošti. Ampak sem že takoj dobil SMS, da bo prenos številke 27.3. Ne vem v čem je sploh fora, da moram po pošti poslati zahtevek, če bo prenos itak narejen 27.3. Mislim, da so mi že odtegnili 5€, nisem pa točno prepričan, ker ne vem koliko dobroimetja sem imel gor.
Jaz paketa BOB nisem dobil na manjših vaških poštah, verjetno imajo samo na večjih po večjih mestih.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

Zak0n ::

Danes sem na spletni strani BOB-a oddal narocilo za bigbog paket. Pisalo je, da bo cena prenosa stevilke 5evorv? Kaj to tocno pomeni? Da moram na trenutni sim kartici (tusmobil)5 evrov gor pripravljenih?


Lp
««
4 / 110
»»