» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
89 / 110
»»

Yellow ::

SIM kartica ni zastonj. 30% popust na mesečno naročnino dobiš, kartico pa kupiš za 4,99 €

BOCo. ::

Kje pa lahko dobimo obstoječi uporabniki kodo?

Yellow ::

Pošlješ "popust" na 4333

BOCo. ::

Yellow je izjavil:

Pošlješ "popust" na 4333


Že našel, hvala vseeno!

BOCo. ::

Kode za 30% popust za nove naročnike

BD85P6
BZ2RZ6
BC95US
BHZZ1N
BKDCVZ
B4HZAE
B77BRJ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BOCo. ()

Matej_K ::

Kaj pa obstoječi user dobi?
... .. .

Jazzie ::

Oba dobita isti popust.

B6NM1Z
BU8DBT

bsslo ::

B7S8ZZ
BR462R

Tisti, ki bo kodo uporabil naj sporoči kot komentar.

predi ::

Če kdo potrebuje kodo, lahko pošlje ZS. ST je za takšne sezname kod neprijazen do uporabnika.

modelno1 ::

Do kdaj pa traja akcija? Na HoTu imam dovolj stanja še za 1 podaljšanje, pa ne bi rad, da gre v nič ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

sentiš ::

Če še kdo rabi:

B6RC4H
B3T5ZZ

predi ::

modelno1 je izjavil:

Do kdaj pa traja akcija? Na HoTu imam dovolj stanja še za 1 podaljšanje, pa ne bi rad, da gre v nič ...
SMS pravi do konca septembra.

Stari maček ::

Če bi imel kdo 30% popusta na BOB-u:
Pa prosim prvega, ki bo izkoristil, da mi to javi na zs...
izkoristi 30% popust na mesecno narocnino! pripelji prijatelja na enega izmed izbranih paketov in oba bosta prejela 30% popust na mesecno narocnino za 1 leto. pohiti, ponudba velja le do konca septembra! tvoji kodi ugodnosti sta BHU3P1, BEKHJC. vec informacij na bob.si/pripelji-prijatelja. tvoj bob

Pro ::

Če kdo potrebuje še ne uporabljeno kodo naj javi in mu jo pošljem.

Gambino ::

Če kdo želi 40% popust na BOB-u imam kodi:
BR8AG1 ter BJA3RE do konec septembra!

mAXTER ::

Če kdo želi kodi za 30% popust imam dve na voljo. ZS prosim:)

w4nkst4 ::

popust velja le za eno leto ? torej prihranim 36e.vau

nej nardijo za vedno pa bojo mel vec narocnikov.nesposobnezi neekonomski

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

lada ::

če kdo želi kodo za popust 30% imam 2 B3SMST IN BCJZSV. če uporabiš katero pisi kom ali zs lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lada ()

PINki ::

izkoristi 30% popust na mesecno narocnino! pripelji prijatelja na enega izmed izbranih paketov in oba bosta prejela 30% popust na mesecno narocnino za 1 leto. pohiti, ponudba velja le do konca septembra! tvoji kodi ugodnosti sta BH1P28, BZ1NAH. vec informacij na bob.si/pripelji-prijatelja. tvoj bob

mihael75 ::

PRILOŽNOST;

še neizkoriščeni kodi za 30% popust na mesečno naročnino!

BM3AGZ

B64UEB

lp

jackharer ::

Priložnost 30%popusta
kode:
BS426S

B3E64S

lp.Sebastjan

PromeuZ ::

Še moje kode za -30% za nove naročnike:
BSBP3N
BZJABS
BBBC5B
BHHF2U
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

j4nm4n ::

Eno vprašanje. A če pri babici spremenim iz starega paketa nori bob v bob 5ka, bo imela potem možnost, da še prejme kodo, s katero jaz na novo sklenem razmerje in aktiviram ugodnost? A zna zamenjava paketa onemogočit to ugodnost?

kalorijagr ::

w4nkst4 je izjavil:

popust velja le za eno leto ? torej prihranim 36e.vau

nej nardijo za vedno pa bojo mel vec narocnikov.nesposobnezi neekonomski


Nej nardijo, da bo vse po 1.99 € za vedno. Pa bojo meli vec narocnikov. Res so nesposobnezi neekonomski.

Ps: ali nesposoben neekonomsko, pomeni da si nesposoben v zadevah, ki niso ekonomske narave? Če da, kaj si želel s tem povedati?

AlienRex ::

Še moji kodi za 30% popusta

BNN88G

BNESG3

Prosim sporoči preko ZS, v kolikor uporabiš moj kodo. Hvala!
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

5pellfire ::

30% off kode če še kdo rabi:

BG8VG5
B8HETK

Prosil bi za sporočilo na ZS če kdo uporabi. Tnx.

SloSlayer ::

Imam 3 bob kode. Če kdo rabi, jih lahko dobi na ZS.

Yellow ::

j4nm4n je izjavil:

Eno vprašanje. A če pri babici spremenim iz starega paketa nori bob v bob 5ka, bo imela potem možnost, da še prejme kodo, s katero jaz na novo sklenem razmerje in aktiviram ugodnost? A zna zamenjava paketa onemogočit to ugodnost?


Tvoja babi lahko prejme kodo ne glede na to na katerem paketu je (pošlje "popust" na 4333), popust pa tudi dobi na kateremkoli paketu razen bob 4 cente.

AvtoR ::

jaka23 je izjavil:

Pozdravljeni!

A ima kdo kodo za popust za nove naročnike, kateri prejmejo brezplačno sim kartico? in aktivirajo 30% popusta za 1 leto?

hvala

Pošlji na zasebno, če rabiš...

estons ::

Če še kdo rabi, naj pošlje ZS.

schrack ::

Še dve kodi za 30% popust,če kdo rabi:

B45ZRF
BSGDJM

Jazzie ::

Jazzie je izjavil:

Oba dobita isti popust.

B6NM1Z
BU8DBT

Kako pa lahko naročnik preveri, če je bila njegova koda (že) uporabljena?

simonsimon ::

S kodo do 30% popusta na mesečno naročnino za 1 leto:
B8S1G4
B4VJPG
lp
Simon

KTr1sk ::

kdor je že prenašal telefonsko številko, ..ali je veljavno če se pošlje obrazec za prenos št. na email ali je obvezno, da se pošlje preko navadne pošte?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

alkoo ::

Tudi jaz še imam kodo. ZS

Izvijač ::

Evo frišni kodi : BJ8ADK ali BAPUC8 ,če jo bo kdo uporabil bi bilo vredi da mi sporoči da jo probam umakniti.

MrStein ::

Dajte kode za popuste v namensko temo: Kode za popust
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

KTr1sk ::

KTr1sk je izjavil:

kdor je že prenašal telefonsko številko, ..ali je veljavno če se pošlje obrazec za prenos št. na email ali je obvezno, da se pošlje preko navadne pošte?

če koga zanima, so sprejeli obrazec preko emaila, sicer nisem dobil nobenega odogovora nazaj, amapak kar sms za prenos številke...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

boolsheat ::

Kodi za popust:

pozdravljen, bob ti posilja kodi BFM64N in BHPKS9, katero lahko tvoj prijatelj, sorodnik ali znanec uporabi pri sklenitvi novega narocniskega razmerja na paketu bob 5ka, hit bob ali drzni bob in oba bosta prejela 30% popust na mesecno narocnino! pohiti, ponudba velja do 30. 9. 2018. vec na www.bob.si/pripelji-prijatelja. tvoj bob

Master_Yoda ::

Kaj ta koda velja samo za nove narocnike, ali tudi za stare ? Sam imam trenutno paket bob 4c, in bi rad uporabil kodo da bi imel bob 5ka ceneje za 1 leto. Kodo bi pa dobil od tukaj, ali pa od kolega. Sem pa poslal isto vprasanje na njihov mail. Bom videl kaj bodo odgovorili. Verjetno bo odgovor "Gospod to pa ne gre, ker ste obstojeci narocnik", kot konec leta lani pri telekomu, kjer so imeli raje da sem sel na drugega ISPja, kot da bi mi dali akcijo, ki so jo ponujali novim.

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

Mogoče bolje, da kličeš na bob klicni center in potem še malo sreče, koga dobiš na drugi strani, se da marsikaj urediti.

Sem podobno naredil za en paket, ki je bil v akciji za nove naročnike. Prvič sem naletel na enega, ki ni hotel spremeniti paketa, drugič z drugim človekom je pa šlo.

Master_Yoda ::

Mah dvomim, sem sedaj videl pogoje posebne ponudbe:

... ponudba ne velja za naročnike paketa bob 4 cente.


Bom ocitno obdrzal drugi SIM od izimobila, kjer za 3 eur vsaki mesec dobim 500MB. 2 eur vec pa ne dam za isti smorn vsak mesec (klicev in SMSov ne rabim). Ne vem pa zakaj bi jim taki problem bil to ponuditi tistim ki so na bob 4 cente, saj bi imeli verjetno vseeno vecji profit kot sedaj.

yabuk ::

bob - ob sklenitvi 30% nizja mesecna narocnina za 1 leto za oba ;)
uporabi kodo:

BVB4E5
ali
BBBUU6
*se opravičujem, če je postano 2x. sem kopiral text

Yellow ::

Master_Yoda je izjavil:

Mah dvomim, sem sedaj videl pogoje posebne ponudbe:

... ponudba ne velja za naročnike paketa bob 4 cente.


Bom ocitno obdrzal drugi SIM od izimobila, kjer za 3 eur vsaki mesec dobim 500MB. 2 eur vec pa ne dam za isti smorn vsak mesec (klicev in SMSov ne rabim). Ne vem pa zakaj bi jim taki problem bil to ponuditi tistim ki so na bob 4 cente, saj bi imeli verjetno vseeno vecji profit kot sedaj.


Saj imaš lahko tudi na 4 cente, samo je popust 0 € :D popust je na mesečno naročnino, ki je pa ta paket nima.

misso ::

Če kateri rabi kodo za popust naj mi sporoči pod zasebno.

RejZoR ::

Če še kdo rabi kodo:
B8Z82V
BR5TJU
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

beta1 ::

Evo še dve kodi:

B67GKZ

B4FVMM


-30% POPUST NA IZBRAN BOB PAKET.

Pep3Laugh ::

še moji dve kodi če je še kdo ki potrebuje: :)

B5BZG7
BV2Z54

beta1 ::

Evo še dodatni dve kodi:

BAZ45N

B8K7F5

-30% POPUST NA IZBRAN BOB PAKET.

Gambino ::

Če kdo želi 40% popust na BOB-u imam kodi:

BR8AG1
ter
BJA3RE do konec septembra!
««
89 / 110
»»