» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
90 / 110
»»

Veron ::

30 ali 40?

quadro933 ::

Zdravo.

zanima me ali je res, da ima recimo A1 prioriteto pred Bob, Hot Hofer? Za omejitev pri hitrosti interneta vem, da obstaja. Zanima me predvsem pri klicih. Slišal sem, da ima določenih primerih (če bi bilo omrežje dost obremenjeno) recimo A1 prednost pri klicanju (oziroma dosegljivosti) pred Bob ali Hofer.

Kdo kaj ve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: quadro933 ()

starfotr ::

Uradno ni nobene omejitve. Po moje imajo nižjo prioriteto nizkocenovci.

martincka ::

Evo še dve kodi, če kdo rabi:

B5SKDE

B3RJTG

-30% POPUST NA IZBRAN BOB PAKET.

audio12 ::

BF9S61
BJCA65

xidokok ::

BJCA65 uporabil geslo. hvala

malistankec ::

Se moji dve kodi, če kdo rabi:

B1REBR
BKG3SP

andyy ::

Moji kodi:
BDZF64
BNB5U5

s1m0n ::

Še moji dve (1 leto 30% popusta)
BD9GA4
BAD4PA

benx ::

še ena moja:
BUC6NU
velja do 30.9.

Uros10 ::

kodi za BOB popust sta:

BJZR76 in BAA7AM, kateri lahko uporabite pri sklenitvi novega narocniskega razmerja na paketu bob 5ka, hit bob ali drzni bob in oba bosta prejela 30% popust na mesecno narocnino za1 leto! pohiti, ponudba velja do 30. 9. 2018.

T4dej ::

Uros10 koda BJZR76 je uporabljena. Hvala!

martincka ::

Evo še vedno neuporabljeni dve kodi, če kdo rabi:

B5SKDE
B3RJTG
-30% POPUST NA IZBRAN BOB PAKET.

xidokok ::

Jaz rabim! Popoldne jih aktiviram.

prom0 ::

Dve neuporabljeni kodi -30%:
BCBDEA
B4H5BT

Magic1 ::

Še moja super koda za -30%. Delala bo ziher do konca, saj mi dobro dela omrežje na mojih lokacijah in ne mislim menjat:))
B3V1K4
Magic

jocoj ::

Dve neuporabljeni kodi -30%:
B2GDAK
BDNHZ1

alkoo ::

In še dve:
BM61AS
BVB1SV

modelno1 ::

Porabil BM61AS. Hvala.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

lada ::

če kdo želi kodo za popust 30% imam 2 B3SMST in BCJZSV.

jizzer ::

Ta teden grem iz telekoma na drzni bob, me je lahko česa strah ? :)

Veron ::

MMSov, če jih veliko pošiljaš >:D Pa bistveno nižje položnice
Sicer 40/5 je max LTE hitrost, na telekomu si imel 150/50. To sicer mene niti ne moti, ker tudi Telekom in A1 ob konicah ne dosegata takih hitrosti. Telesmeh pa še dosti slabše ;((

fikus_ ::

Preveri omrežje od A1 na tvojem koncu.

SR1984 ::

Točno tako. Preveri zanesljivost omrežja na tvojem območju oz. kjer si več časa.
Tako bom sedaj iz Hofer Telekoma šel na nekaj s telekomovim omrežjem, ker na določenih lokacijah v slovenski istri ni dober signal od A1 medtem ko ima Telekom čisto ok signal.

Mogoče grem celo na Telekom za eno leto, zdaj ko imajo akcijo za nove naročnike, potem pa za nekaj časa stran, potem pa odvisno od akcije na Telekomu.

Yellow ::

Veron je izjavil:

MMSov, če jih veliko pošiljaš >:D Pa bistveno nižje položnice
Sicer 40/5 je max LTE hitrost, na telekomu si imel 150/50. To sicer mene niti ne moti, ker tudi Telekom in A1 ob konicah ne dosegata takih hitrosti. Telesmeh pa še dosti slabše ;((


Tud na bobu si lahko zakupiš LTE do 100/50 mbit/s za 0,99 EUR na mesec, pa še vedno veliko cenej prideš čez mesec :)

Veron ::

To doplačilo je brez veze. Sosed ima A1, plačuje cca 22eur na mesec in zvečer tudi on ne dosega hitrosti bistveno več kot 15mbps download (upload je ponavad kar visok).

jizzer ::

Veron je izjavil:

MMSov, če jih veliko pošiljaš >:D Pa bistveno nižje položnice
Sicer 40/5 je max LTE hitrost, na telekomu si imel 150/50. To sicer mene niti ne moti, ker tudi Telekom in A1 ob konicah ne dosegata takih hitrosti. Telesmeh pa še dosti slabše ;((

MMS-ov ne pošiljam (pravzaprav postanem živčen ko jih prejmem :D ), hitrost pa je tudi ta OK. Signal bi naj bil ok.

Mogoče še eno vprašanje če je kdo v zadnjem obdobju bil v dilemi: BOB ali HOT?

Veron ::

BOB ima trenutno nižje cene (akcija 1leto), več enot v tujini, privzeto višjo hitrost LTE (40/5) napram BOB (20/5).
Je pa res, BOB dobiš položnico, HOT ti pa direktno iz kreitne/debetne/trr pobira. Kar ti je bolj všeč.

starfotr ::

Tudi Bob ima direktno bremenitev in možnost plačila s kartico preko spleta brez provizije.

MrStein ::

Veron je izjavil:

BOB ima trenutno nižje cene (akcija 1leto), več enot v tujini, privzeto višjo hitrost LTE (40/5) napram BOB (20/5).

? Kteri je zdaj, Bob ali HOT?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BOCo. ::

MrStein je izjavil:

Veron je izjavil:

BOB ima trenutno nižje cene (akcija 1leto), več enot v tujini, privzeto višjo hitrost LTE (40/5) napram BOB (20/5).

? Kteri je zdaj, Bob ali HOT?


bob ima 40/5, hot 20/5.

Sem že naročnik več kot dve leti, brez težav/izpadov omrežja. Do sedaj sem bil samo enkrat brez signala in sicer v času hudega neurja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BOCo. ()

_Sajmon_ ::

Če še kdo kode rabi: B1MUJA in BGG5FH

Gambino ::

BR8AG1 ter BJA3RE

modelno1 ::

Uporabil BR8AG1, hvala.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Matej_K ::

Še dve
BG1UKN in BTNNEG
... .. .

aborko ::

Če bo še kdo uporabil kodi BZT8H2 ter BFNSCJ dobi dodatno še 3€ dobroimetja, več na ZS.

Gambino ::

B8BM8P ter BCUDNA

zagi ::

BCDAH9 in BGT76J. Še dve neuporabljeni kodi.

LordPeter ::

Ce kdo se potrebuje...BZH3HN in BKGE4B

acter ::

BDC8ZS ter B8M9V6

NiKeC ::

Še moje kode:
B9GEUK
BZKGPR
BC1RDB
BU6ZSC

Gibbs007 ::

Če še kdo rabi kodo:
- BMBHB5
- BF8FJ5

modelno1 ::

A pri bobu še velja, da ti tistih 100 enot, ki jih dobiš ob aktivaciji, upoštevajo kot dobropis, če skleneš naročniško razmerje? Na mojem prvem računu ni bil upoštevan ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

amacar ::

Ne velja vec, ker so sim pocenili.

Ajnstajn` ::

Ali mi mogoče kdo lahko pove, kako je sedaj s to akcijo. Imam trenutno vip bob paket (5000,5000, 15GB), kateri je bil v akciji za 9€ že nekaj časa nazaj. Če sedaj dam nekomu mojo kodo, ali dobim -30% na sedanji paket, ali moram prej naredit menjavo paketa na drzni bob, da se mi lahko omogoči teh -30% ?
//

BOCo. ::

Ajnstajn` je izjavil:

Ali mi mogoče kdo lahko pove, kako je sedaj s to akcijo. Imam trenutno vip bob paket (5000,5000, 15GB), kateri je bil v akciji za 9€ že nekaj časa nazaj. Če sedaj dam nekomu mojo kodo, ali dobim -30% na sedanji paket, ali moram prej naredit menjavo paketa na drzni bob, da se mi lahko omogoči teh -30% ?


V vsakem primeru boš imel -30%. Imam isto vip bob paket, kolega je uveljavil kodo in imam sedaj 6,30 € mesečno.

MrStein ::

dudla je izjavil:

Jaz sem vzel naročnino mini bob, prenesel št. Iz mobitela na bob, sedaj pa mi javlja, ko kličem ženin bob, da kličem na omrežje drugega operaterja. Pa ne dela mi *668# za stanje napiše napaka na omrežju network eror. Kaj je zdej narobe

Hmm, na eni Bob SIM pri klicu na začetku pove "kličete v omrežje drugega operaterja". A niso ta opozorila ukinili že pred leti?
Kako se izklopi?
(vem da je bil včasih neka USSD ukaz, samo se ga ne spomnim... aha *456# je, izklop opozoril pa je bil nekje leta 2007, bog ve od kod se je nazaj vklopil)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

nsa_ag3nt ::

https://www.386tele.com/content/view/17...
Mogoče dela :P
Uporabniki, ki želijo ostati obveščeni ob klicu na preneseno številko, si lahko odzivnik enostavno ponovno vklopijo ali nato tudi izklopijo. Uporabniki Halo za ponovni vklop odzivnika vtipkajo *456# in pritisnejo tipko za klic, naročniki pa vtipkajo *789# in pritisnejo tipko za klic. Isti ukaz velja tudi za izklop odzivnika. Uporabniki lahko tudi enostavno preverijo, v katerem omrežju se številka nahaja. Uporabniki Halo vtipkajo *456*številka# in pritisnejo tipko za klicanje, naročniki pa vtipkajo *789*številka# in pritisnejo tipko za klicanje, so še sporočili iz Si.mobila.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

bajsibajsi ::

Ali na BOB-u normalno delujejo MMS-i (na Xiaomi Redmi 4X)?

estons ::

Meni na Xiaomi Mi A1 delajo normalno, ampak moram pred downloadanjem MMS-a spremeniti APN na mms (ponavadi uporabljam prenos podatkov, za to pa moraš imet nastavljen APN na bob internet). Če ti MMSi kaj zafrkavajo, preveri APN nastavitve, ker po defaultu včasih uporabi nastavitve od Simobila in potem ne dela.
««
90 / 110
»»