» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
87 / 110
»»

krho ::

> Bob 5ka bi bil super če bi obstajal tudi za naročnike, ne le predplačnike.
Se popolnoma strinjam.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Vazelin ::

Je še kak paket primerljiv z drzni bob?

Na mesec porabim dosti prenosa podatkov in trenutno plačam vsaj 8 eur mesečno sam za to, ker mam shity paket na simobilu.

Sem pa že bil na bobu. Motilo me je edino to, da ti ne pošlje sms če te je kdo klical, ko je bil tel ugasnjen.

drekodovce ::

Kupi predplačniško na telekomu in nastavi preusmeritve nanjo v primeru zasedenosti ali nedosegljivosti. 1.52€ za 3 mesece

Ce imas duall sim nebo tezav, drugace bos pa enkrat ali 2x dnevo pogledal ce te je kdo klical :)

Yellow ::

Baje da bo do konca leta ta SMS zgrešeni klic :)

estons ::

Nad čem se bodo pa potem pritoževali vsi "saj bi šel na bob ampak..."? ;)

MrStein ::

Nad ničemer, ker bo potem Bob dejansko dobra, zaokrožena ponudba.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

4knative ::

MrStein je izjavil:

Nad ničemer, ker bo potem Bob dejansko dobra, zaokrožena ponudba.


Slutim, da ti Bob nakazuje denar od novih naročnikov. Imam prav? Upam, da admini tega ne vidijo, ker bo frka, prjatu. Za take izjave lahko greš v Banovce na oddih. :|

Vazelin ::

Jaz grem v kratkem nazaj na bob:D
Po slabih dveh letih.

MrStein ::

4knative je izjavil:

MrStein je izjavil:

Nad ničemer, ker bo potem Bob dejansko dobra, zaokrožena ponudba.


Slutim, da ti Bob nakazuje denar od novih naročnikov. Imam prav? Upam, da admini tega ne vidijo, ker bo frka, prjatu. Za take izjave lahko greš v Banovce na oddih. :|

Težka, ampak uspelo ti je postaviti osebni rekord v količini zmot v enem prispevku.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

flameir ::

Bi šel kdo na A1 in imel 50% naročnino za 1 leto brez vezave? :) Info v ZS. :)

Veron ::

ena stvar, katero sem se naučil na grd način.

Bob ti vedno obračuna (mislim, da je pri A1 enako, vsaj prej pri Simobilu je bilo tako) celoten mesec, čeprav so bili samo 4dnevi uporabe pred prekinitvijo (prenosom drugam). Še eno dodatno razočaranje nad bob (a1) - poleg ostalih težav.

Yellow ::

Evo bob ma SMS zgrešeni klic! :D

BOCo. ::

Potrjujem... Sedaj pa imajo res vse :-)

FireSnake ::

Petke za naročnike nimajo :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

creed ::

Meni SMS zgreseni klic ne deluje...bob 4 cente

M@73Y ::

Vip bob delujejo zgrešeni klici :)
..jump into psytrance tunnel..

miko22 ::

Kupil paket z sim, pa imam aktiven bob start. Kaki paket je to? Na spletu ga ne najdem.
Kartico bom uporabljal za alarm v hiši. Kako lahko preverjam stanje ko je kartica v telefonu? Namreč alarm ne omogoča pregleda sms-ov? Preko spleta sem se registriral pa nikjer ne najdem stanja, samo izpis dogajanja.

konspirator ::

Če nisi ničesar spreminjal, potem privzeto pri predplačniki varianti dobiš to
http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-predp...

Za bob 5ka http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-predp... moraš posebej aktivirati.

btw, za tvoj namen uporabe raje uporabi bob 4c http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc... .Če ne boš sedaj ničesar porabil imaš 6,6 eur v dobrem, če si nastaviš eračun dobiš še nekaj gratis (ponavadi).
--

Zgodovina sprememb…

miko22 ::

Saj to tudi mislim, samo sem mislilo prej pokurit teh 100 enot pa po novem letu 1x aktivirat naročnino.
Alarm bo tako samo pošiljal sms-e, drugo pa ne bom rabil. 1-2€ na mesec, pa da mi ne poteče kartica.

konspirator ::

Ne razumem tvoje računice.

Teh 100 enot iz predplačnika se v primeru naročnine prenese v naročnino (dobro imetje 6,6 eur).
--

miko22 ::

Kak dolgo pa to velja? Poteče po prvem mesecu?

konspirator ::

Pojma nimam.
Daj pokliči na helpdesk in vprašaj.
--

fikus_ ::

Vzami naročnino Bob 4 c, ko boš porabil dobropis, dobiš račun, plačaš npr 10 EUR in spet dokler ne porabiš, ne dobiš novega računa.

Jazzie ::

Yellow je izjavil:

Evo bob ma SMS zgrešeni klic! :D

Sem ravno opazila. Opa, pa je bilo rečeno, da tega nikoli ne bo ... super!

MrStein ::

Zarečenega kruha... ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

miko22 ::

Kaj pri bobu sploh kdo dviguje telefon?!>:D

Matevz96 ::

miko22 je izjavil:

Kaj pri bobu sploh kdo dviguje telefon?!>:D


Meni so se v četrtek oglasili po par minutah.
#hooldthedoor

miko22 ::

Evo, toliko da popravim vaše razmišljanje. Gospodična na drugi strani je sedaj rekla, da mi enote na predplačniški kartici propadejo, se ne prenaša nobeno dobroimetje. Pa sem mislil počakat kak mesec in ste me prepričali:'(

krho ::

Bah bob pravi, da iz naročniškega paketa ne moreš na predplačniškega :(
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Veron ::

Se kdo spomni kakšen paket je bil, da so nekateri uporabniki imeli na voljo 20GB prenosa (nevem koliko je bilo klicev/sms) za ceno 7,80eur?

brez-imenko ::

Mogoče Drzni BOB
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Pro ::

Bil je drzni bob, ampak znižana naročnina je pa 8,99 €.

Veron ::

Je že kdo uporabljal hotspot v tujini preko iphone-a?

bob: "kar se tiče pa prenosne dostopne točke v tujini za uporabnike applovih telefonov je razlog v tem, da so nastavitve v iOS avtomatično shranjene in ni možnosti ročnega vnosa pod rubriko za personal hot spot, kot je to bilo na nekaterih prejšnjih verzijah. v tem primeru telefon prevzame s strani omrežja v katerem gostujemo dostopno točko internet.simobil.si namesto internet.bob.si.

zadeva je bila posredovana Applu. več informacij trenutno nimamo."

Obstaja kakšna začasna rešitev, predno se to popravi? Če se sploh popravi.

Veron ::

Lahko kdo od uporabnikov Bob-a (naročnina) sproba eno zadevo.
Torej trenutno ima signal LTE (vsaj 2/4 črtice) in začne klic (vseeno kam, lahko tudi 080 številke). Kaj se zgodi z signalom? Telefonira še vedno preko LTE ali preklopi na 2G oz 3G v času klica? Nato po končanem klicu, bi moralo preklopit nazaj na LTE.

Prosim za kak info iz prve roke.

Ted ::

Kolikor vem slo operaterji še ne nudijo telefonije preko LTE omrežja, zato telefon ob klicu preklopi na 3g.
Mah...

modelno1 ::

Nudijo. Kolikor se da razbrati s strani operaterjev, trenutno samo Telekom, pa še to na točno določenih modelih telefonov.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Veron ::

Ravno to me zanima ali preklopi na 3g ali 2g?

Ker t2 preklapla na 3g in opazam pogosto poziranje besed med klicem.
Medtem ko telekom preklopi na 2g in vsi pogovori so brezhibni.

Poskusil sem tud rocno nastavit samo omrezje 2g in dejansko nisem imel nobenih tezav. Ampak to ni resitev.

MacGyver141 ::

Telekom tudi včasih preklopi na 3G in ni nobenih problemov.

Djole ::

Kdo ve kako do nove sim, ki omogoca 4g? Trenutna mi namrec ne, pa me zanima ali moram sam kupiti novo oz ali lahko preko boba brezplacno?

Djole ::

Kdo ve kako do nove sim, ki omogoca 4g? Trenutna mi namrec ne, pa me zanima ali moram sam kupiti novo oz ali lahko preko boba brezplacno?

Matevz96 ::

Djole je izjavil:

Kdo ve kako do nove sim, ki omogoca 4g? Trenutna mi namrec ne, pa me zanima ali moram sam kupiti novo oz ali lahko preko boba brezplacno?


Pokličeš na Bob in poveš da bi rabil novo zaradi 4G, v tem primeru je menjava brezplačna (oz. je bila kakšno leto nazaj).
#hooldthedoor

Veron ::

Zanimiva informacija, kombinacija iphone + bob + lte + mms ne deluje že več kot pol leta.

Yellow ::

Drzni bob je spet na voljo do 31.3. http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...

brez-imenko ::

Eno butasto vprašanje, ker nisem podrobno zasledil med dodatnim tiskom. Ali se na katero od naročnin da narediti 2 številki (dokup SIM) kot omogočajo ostali ponudniki naročnin?
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Zgodovina sprememb…

Yellow ::

brez-imenko je izjavil:

Eno butasto vprašanje, ker nisem podrobno zasledil med dodatnim tiskom. Ali se na katero od naročnin da narediti 2 številki (dokup SIM) kot omogočajo ostali ponudniki naročnin?


Ne, tega bob nima

Master_Yoda ::

Matevz96 je izjavil:

Djole je izjavil:

Kdo ve kako do nove sim, ki omogoca 4g? Trenutna mi namrec ne, pa me zanima ali moram sam kupiti novo oz ali lahko preko boba brezplacno?


Pokličeš na Bob in poveš da bi rabil novo zaradi 4G, v tem primeru je menjava brezplačna (oz. je bila kakšno leto nazaj).


Jaz sem jim pred kaksnim letom poslal e-mail z enakim vprasanjem in so mi odgovorili da moram placati za menjavo SIM (mislim da okoli 12 eur). Pa sem napisal da bi rad menjal zaradi tega. Na koncu sem ostal na 3g, ampak imam drug sim izimobil - mobitel omrezje in lte za dzabe.

Zgodovina sprememb…

alkoo ::

Master_Yoda je izjavil:

Matevz96 je izjavil:

Djole je izjavil:

Kdo ve kako do nove sim, ki omogoca 4g? Trenutna mi namrec ne, pa me zanima ali moram sam kupiti novo oz ali lahko preko boba brezplacno?


Pokličeš na Bob in poveš da bi rabil novo zaradi 4G, v tem primeru je menjava brezplačna (oz. je bila kakšno leto nazaj).


Jaz sem jim pred kaksnim letom poslal e-mail z enakim vprasanjem in so mi odgovorili da moram placati za menjavo SIM (mislim da okoli 12 eur). Pa sem napisal da bi rad menjal zaradi tega. Na koncu sem ostal na 3g, ampak imam drug sim izimobil - mobitel omrezje in lte za dzabe.


V petek dobil novo sim zaradi 4g, jutri jo aktivirajo. Menjava je brezplačna - to so mi potrdili preko mejla. Tudi naročil sem potem kar preko mejla. Rabijo številko, kodo za identifikacijo ali davčno in naslov.

Veron ::

kaj se zgodi z začetnim bonusom (100 enot za klice, SMS sporočila ali prenos podatkov), ko aktiviram naročniški paket?

v primeru aktivacije naročniškega razmerja, ko imaš še na voljo začetni bonus, se le-ta odstrani in ni več na voljo. denarno izplačilo preostalih enot ni možno.

A ni blo včasih tako, da so ti pri prvi položnici odšteli nekaj eur?

Yellow ::

Ja k je bla SIM še 15 EUR. Zdej k je 5 EUR pa ni več tega.

Veron ::

Začetni bonus 100enot ne dopušča pošiljanje MMSa ;(( niti LTE signala ne pusti (max 3G)

Sicer se mi ni dalo brskat po bob spletni strani, ampak verjetno je LTE na voljo za naročnike. Sicer škoda, sem želel stestirat kako lovi LTE, predno delam kako naročilo.
««
87 / 110
»»