» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
86 / 110
»»

Koko007 ::

Še naš najbolj nesposobni operater ponuja to da preverjaš koliko si porabil v eu in to znotraj aplikacije moj hot. Vsaj za nekaj so dobri ti amaterji.

bigbada ::

A še je kdo dobil SMS da so povečali količino prenosa podatkov v EU? Ostalo pa ostane enako.

BOCo. ::

Ravno v tem trenutku.

Na 2396 MB...

RejZoR ::

Yup, ravno dobil SMS, da so povečal prenose v tujini na 2396MB.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

fikus_ ::

Za kateri paket?

Yellow ::

vip bob

Koko007 ::

Meni enako

MacGyver141 ::

Akcija je spet na vip bob. Zdaj je brez kode ampak 2€ dražji:
http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...

amacar ::

Ker je dražji, se je tudi povišal prenos v tujini.

Koko007 ::

Torej se je tudi tistim ki so sklenili naročnino za vip bob ko je bil še 8,90€ paket podražil za 2€?

Še danes grem z obema številkama v družini na a1 kombo m, itak mi bo 15gb spet predčasno zmanjkalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Koko007 ()

BOCo. ::

Koko007 je izjavil:

Torej se je tudi tistim ki so sklenili naročnino za vip bob ko je bil še 8,90€ paket podražil za 2€?


Cena za obstoječe uporabnike ostaja ista.

Koko007 ::

Ps ali lahko bon ki sem ga zadel za 20% popusts na mesečno naročnino pri a1 uveljavim hkrati z promocijo kombo?

bigbada ::

Koko007 je izjavil:

Torej se je tudi tistim ki so sklenili naročnino za vip bob ko je bil še 8,90€ paket podražil za 2€?

Še danes grem z obema številkama v družini na a1 kombo m, itak mi bo 15gb spet predčasno zmanjkalo.


Ne na pamet. Nič se ni podražilo.

Yellow ::

Prej je bla "ekskluzivna" ponudba za obstoječe naročnike in prijatelje s kodo. Zdej je za use sam cena ni vec "ekskluzivna".

Bob pač poskrbi za svoje naročnike :)

N0t0ri0us ::

"pri bobu" končno zrihtal obvestila o nedosegljivosti :))

# v telekom po predplačniško sim kartico za 8.5€ s 5€ dobroimetja, nato bom podaljševal veljavnost sim kartice vsake 3 mesece za 1.52€. Na bobu sem nastavil preusmeritve v primeru zasedenosti in nedosegljivosti in mi klice preusmeri na telekomovo kartico. Posledično moram imeti res nesrečo, da sem na obeh omrežjih hkrati nedosegljiv, če pa že bom pa vseeno na telekomovo številko dobil SMS o nedosegljivosti :) Je pa res, da imam duall sim telefon :D

N0t0ri0us ::

p.s. Kot vidim imajo tudi opcijo za avtomatsko prepošiljanje SMSjev na drugo številko ampak se plača SMS po redni ceni 12c/sms

http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

Zgodovina sprememb…

4knative ::

Jaz plačujem za VIP bob 6 eur in se mi je tudi povečala količina na 2396 MB, torej je povezano z novo ceno in brez popustov.

Jazzie ::

A kdo ve, koliko stane menjava mikro SIM v nano SIM oz. ali jo je varno obrezati doma?

ETA: Never mind, sem našla, da stane 11 EUR. Drugo vprašanje pa še vedno velja. :)

N0t0ri0us je izjavil:

"pri bobu" končno zrihtal obvestila o nedosegljivosti :))

Od kdaj pa to? Nisem še nobenega prejela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Jazzie ()

fikus_ ::

Sem menjal standard --> micro sim, klical na podporo bob in jo dobil čez nekaj dni zastonj.

Nekateri jih režejo tudi sami. Sicer pa pojdi na kakšen servis ali prodajno mesto za telefonijo in prosi, da ti obrežejo. Nekateri naredijo zastonj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

laguna1 ::

Magic1 je izjavil:

Bob lisice, sem tudi jaz dobil smse od njih, da imam 2960MB(od priklopa na ene 5 različnih overaterjev v tujini). Upajo da se folku ne bo dal pritožit.


Kot sem že pisal 28. 7. 2017 je hčerka za porabo v tujini dobila SMS, da lahko porabi 2960 ENOT, po kalkulatorju BOB bi naj bilo le 1960 ENOT,... , hčerka porabila 2860 ENOT, dobila račun za doplačilo 1 GB za cca 9 EUR, vložil pritožbo (reklamacijo na račun), in PRITOŽBO SO MI POZITIVNO REŠILI, torej mi ni potrebno doplačati te prekoračitve, lahko le rečem, da glede na to, da so jih "zajebali" tuji operaterji s poslanim SMS o porabi, so to upoštevali, lahko le rečem FER BOB.

LP

MrStein ::

Jazzie je izjavil:


N0t0ri0us je izjavil:

"pri bobu" končno zrihtal obvestila o nedosegljivosti :))

Od kdaj pa to? Nisem še nobenega prejela.

Ker jih ni, on jih je od Telekoma dobil.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Jazzie ::

MrStein je izjavil:

Jazzie je izjavil:


N0t0ri0us je izjavil:

"pri bobu" končno zrihtal obvestila o nedosegljivosti :))

Od kdaj pa to? Nisem še nobenega prejela.

Ker jih ni, on jih je od Telekoma dobil.

Ups, sem na hitro prebrala samo prvi del.

fikus_ je izjavil:

Sem menjal standard --> micro sim, klical na podporo bob in jo dobil čez nekaj dni zastonj.

Nekateri jih režejo tudi sami. Sicer pa pojdi na kakšen servis ali prodajno mesto za telefonijo in prosi, da ti obrežejo. Nekateri naredijo zastonj.

OK, bom poskusila. Hvala!

plavko61 ::

Sem prestopil iz A1 na BOB, razlika v kvaliteti zvoka je očitna. Ni mi jasno kako to naredijo, ker imam enak telefon in lokacijo uporabe. Lahko da za Bob uporanljajo slabše kodeke?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

...:TOMI:... ::

Tomi

Matevz96 ::

Jazzie je izjavil:

A kdo ve, koliko stane menjava mikro SIM v nano SIM oz. ali jo je varno obrezati doma?

ETA: Never mind, sem našla, da stane 11 EUR. Drugo vprašanje pa še vedno velja. :)

N0t0ri0us je izjavil:

"pri bobu" končno zrihtal obvestila o nedosegljivosti :))

Od kdaj pa to? Nisem še nobenega prejela.


Menjava je v tem primeru brezplačna (vsaj dobro leto nazaj je bila).
#hooldthedoor

Jazzie ::

Sem jih poklicala in je res tako. Očitno se 11 EUR v ceniku nanaša na menjavo, če si že imel 3v1 SIM (in torej menjaš zaradi izgube/poškodbe kartice). Sem pa na kartico čakala kar 1 teden.

MrStein ::

A imajo za predplačnike kaki paket interneta?
1GB za 5 EUR je samo za naročnike.
Za predplačnike nimajo nič?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Sami ::

MrStein je izjavil:

A imajo za predplačnike kaki paket interneta?
1GB za 5 EUR je samo za naročnike.
Za predplačnike nimajo nič?


bob 5ka: http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-predp...

Raje skleni NR, ni računice.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Jazzie ::

Prejela sem zadnji račun in bila presenečena, da je bil višji od naročnine (glede na to, da nisem nič klicala/pisala v tujino). No, izkazalo se je, da sem porabila za skoraj 1 eur MMSov, brez da bi pošiljala "prave" MMS-e - imam nov telefon (Honor 8), ki mi daljša sporočila pošlje kot večpredstavnostna sporočila. Kaj lahko storim glede tega??

Sami ::

Jazzie je izjavil:

Prejela sem zadnji račun in bila presenečena, da je bil višji od naročnine (glede na to, da nisem nič klicala/pisala v tujino). No, izkazalo se je, da sem porabila za skoraj 1 eur MMSov, brez da bi pošiljala "prave" MMS-e - imam nov telefon (Honor 8), ki mi daljša sporočila pošlje kot večpredstavnostna sporočila. Kaj lahko storim glede tega??


V nastavitvah telefona nastaviš, da ti po porabi 160ih znakov SMS-ja ne spremeni v MMS, to ni napaka operaterja.

Uporabljaš šumnike, posebne znake, smajlije? En tak znak ti vzame 12-25 znakov v SMS-ju.

Najboljša rešitev pa je da uporabljaš Google Android Messages (preverjeno pošlje več SMS-jev in ne pretvori v MMS): https://play.google.com/store/apps/deta...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

brez-imenko ::

Jaz uporabljam v tem zadnjem desetletju, kar e-mail oz. te vreste elektronskih sporočil. MMSi so narejeni za kurjenje nepotrebnih enot pa še slike so premajhne.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Jazzie ::

Sami je izjavil:

Jazzie je izjavil:

Prejela sem zadnji račun in bila presenečena, da je bil višji od naročnine (glede na to, da nisem nič klicala/pisala v tujino). No, izkazalo se je, da sem porabila za skoraj 1 eur MMSov, brez da bi pošiljala "prave" MMS-e - imam nov telefon (Honor 8), ki mi daljša sporočila pošlje kot večpredstavnostna sporočila. Kaj lahko storim glede tega??


V nastavitvah telefona nastaviš, da ti po porabi 160ih znakov SMS-ja ne spremeni v MMS, to ni napaka operaterja.

Uporabljaš šumnike, posebne znake, smajlije? En tak znak ti vzame 12-25 znakov v SMS-ju.

Najboljša rešitev pa je da uporabljaš Google Android Messages (preverjeno pošlje več SMS-jev in ne pretvori v MMS): https://play.google.com/store/apps/deta...

Vem, da ni napaka operaterja, le presenetilo me je, ker še nikoli nisem imela s tem težav. Vprašala pa sem tudi ravno zato, ker med nastavitvami take možnosti (izklopa pretvorbe v MMS) nisem našla. Čeprav moram priznati, da me tudi jezi, da bob nima vključenih MMS-ov. ;)

Na prejšnjem telefonu sem uporabljala GO SMS PRO - z novim telefonom sem mislila imeti samo privzeto aplikacijo, da ne nameščam nepotrebnih, a očitno bo potrebno.

MrStein ::

Sami je izjavil:


Raje skleni NR.

Za to je potrebno poslati podpisan papir?
Ali gre v enem dnevu urediti?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Sami ::

MrStein je izjavil:

Sami je izjavil:


Raje skleni NR.

Za to je potrebno poslati podpisan papir?
Ali gre v enem dnevu urediti?


Potreben je najprej nakup BOB kartice sim, prodajna mesta: http://www.bob.si/kupi-bob/prodajna-mes...

Svetujem ti, da jo naročiš preko spletne trgovine in ti jo dostavijo brezplačno: https://www.bob.si/kupi-bob/spletna-trg...

Ko imaš BOB sim kartico nadaljuješ s prijavo v NR: https://www.bob.si/postani-bob-narocnik...

Po uspešni prijavi ti kurir v roku 3 dneh prinese naročniške dokumente in aktiviraš naročniški paket.

V kolikor že imaš BOB sim (predplačniška) se lahko prijaviš s to.

Maš pa zdele v ponudbi VIP-a (5000min/5000sms/15GB) za 10,99EUR....kar ni bad, svetlobna leta pred predplačniškim sistemom :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

MrStein ::

Torej ni šans urediti v enem dnevu?
Izimobil ima internet opcije, ki se vklopijo v trenutku.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Sami ::

MrStein je izjavil:

Torej ni šans urediti v enem dnevu?
Izimobil ima internet opcije, ki se vklopijo v trenutku.


Izimobil nima naročniškega razmerja, ne mešaj tega:D Kdor pa rabi 15GB bo že počakal 2-3dni.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

MrStein ::

NR si ti začel mešati.
Se lepo držimo teme brez zmišljevanja, OK?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Sami ::

MrStein je izjavil:

NR si ti začel mešati.
Se lepo držimo teme brez zmišljevanja, OK?


WTF? Ti mešaš izi (prepaid) in bob (postpaid) ter da moraš čakat 3 dni, torej kupi kartico in daj mir :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

MrStein ::

MrStein je izjavil:

A imajo za predplačnike kaki paket interneta?

Odpri oči.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Yellow ::

Cena kartice SIM je zdej 4,99 EUR: https://www.bob.si/kupi-bob/spletna-trg...

konspirator ::

Nova cena velja povsod (online in fizične trgovine) ?
--

Yellow ::

Ja pousod je zdj ta cena

drekodovce ::

Ne me j... prenesem telefonsko številko iz boba na A1. O super. Ravno 25.ga bodo preklopili iz bob na a1 - in sem mislil, da bodo to preklopili ob 00:00 in je to to, če pa že, sem pa upal oziroma nekako razmišljal, da ima to kretensko politiko od a1 zgolj a1 - nadomestna številka do konca obračunskega obdobja.

Glede na to, da imam namen prenesti še 3 druge številke na isti paket, se mi zdi totalno kretensko plačat skupaj 40EUR za nekaj, kar nebomo uporabljali -.-"

Je bil kdo že uspešen pri zavrnitvi "nadomestne številke"? Glede na to, da sem dobil ob 8:00 SMS, nisem porabil niti ene enote na bob-u

Zgodovina sprememb…

drekodovce ::

mislim, da sem rešil problem.

@bob --> sprememba naročniškega paketa, in sem naročniški paket spremenil v bob 4 cente :). Torej bom (naj bi) plačal zgolj 1/30 od 9€ :).

MrStein ::

Prenos številke je neodvisen od naročnine in pogodbenih obveznosti.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Infusion ::

Lahko kdo screenshota pravilno nastavljene mms in internet nastavitve za bob? Mam nov telefon v angleščini in slovenski podatki se mi malo razgubijo v prevodu in nisem ziher kaj mam pravilno nastavljeno in kaj ne (razen seveda osnovnih kot so uporabniško ime, geslo...).

Popravek: Nevermind, sem našel podatke na prejšnji strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Infusion ()

Yellow ::

Nov paket drzni bob: 3000 min, 3000 SMS pa 20 GB za 9,99 EUR http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...

Yellow ::

pa bob 5ka ima zdej 500 minut, 500 SMS in 500 MB za 5 EUR. http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-predp...

amacar ::

Bob 5ka bi bil super če bi obstajal tudi za naročnike, ne le predplačnike.

4knative ::

Uff, 3000 min je res težko zatelefonirat. Moraš že bit majster.
««
86 / 110
»»