» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
79 / 110
»»

beta1 ::

Za brezveze sem aktiviral ta LTE in jim dal 1EUR.

Danes ob 9.00h sredi parkirišča v Sl. Bistrici. Signal vse črtice. Večkrat naredil speedtest 8 mega download 3 mega upload.

haha

scipascapa ::

Pa zakaj ste tako odvisni od tega neta, ga nimate doma že dovolj? :)

s1m0n ::

A ta akcija za -30% ter SIM še vedno poteka?
Še ima kdo kakšno kodo ?

737 ::

Moja izgleda še ni uporabljena: bobSJS4

IQ Veverica ::

Bob računa 4.1EUR za prenos številke iz njihovega omrežja. Sedaj dobil njihov zadnji račun, ki znaša 21.5EUR kar je nadpovprečno višji kot preostale mesece.
Na računu je postavka, "klic v tujino", količina 1x in pogovor točno 15 minut. V tujino nisem nikoli klical - za to uporabljam Skype.

Očitno me hočejo nategnit.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

modelno1 ::

+ 22% DDV = 5 €
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Sami ::

Bob računa 4.1EUR za prenos številke iz njihovega omrežja.


To računajo vsi operaterji, nič novega.

Na računu je postavka, "klic v tujino", količina 1x in pogovor točno 15 minut. V tujino nisem nikoli klical - za to uporabljam Skype.


Pokliči jih, oz. preveri na razčlenjenem računu (če ga imaš).
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

IQ Veverica ::

Sami je izjavil:

Bob računa 4.1EUR za prenos številke iz njihovega omrežja.


To računajo vsi operaterji, nič novega.


Vem, ampak se verjetno cena razlikuje od operaterja do operaterja? Pač podal sem informacijo iz prve roke koliko me je ta zadeva stala.



Na računu je postavka, "klic v tujino", količina 1x in pogovor točno 15 minut. V tujino nisem nikoli klical - za to uporabljam Skype.


Pokliči jih, oz. preveri na razčlenjenem računu (če ga imaš).


Sem jih poklical in povprašal o zadevi, prepričan sem namreč da s svoje številke zagotovo nisem klical v tujino, ampak po tem ko je operater povedal datum in državo klicanja mi je začelo nekaj klikat in sicer.

- Tisti dan je bilo prvič, da sem klical na HoT podporo. Klicana številka je bila 069 699 699
- Ura klicanja, datum in dolžina klica se ujemata s tistim iz telefona

Torej klici na HoT podporo SE zaračunavajo kot klici v TUJINO! 15min pogovora pa vas stane slabe 4€.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Sami ::

IQ Veverica je izjavil:

Sami je izjavil:

Bob računa 4.1EUR za prenos številke iz njihovega omrežja.


To računajo vsi operaterji, nič novega.


Vem, ampak se verjetno cena razlikuje od operaterja do operaterja? Pač podal sem informacijo iz prve roke koliko me je ta zadeva stala.



Na računu je postavka, "klic v tujino", količina 1x in pogovor točno 15 minut. V tujino nisem nikoli klical - za to uporabljam Skype.


Pokliči jih, oz. preveri na razčlenjenem računu (če ga imaš).


Sem jih poklical in povprašal o zadevi, prepričan sem namreč da s svoje številke zagotovo nisem klical v tujino, ampak po tem ko je operater povedal datum in državo klicanja mi je začelo nekaj klikat in sicer.

- Tisti dan je bilo prvič, da sem klical na HoT podporo. Klicana številka je bila 069 699 699
- Ura klicanja, datum in dolžina klica se ujemata s tistim iz telefona

Torej klici na HoT podporo SE zaračunavajo kot klici v TUJINO! 15min pogovora pa vas stane slabe 4€.


Strošek prenosa številke je pri vseh operaterjih isti in zakonsko določen 4,10EUR+DDV=5EUR.

Pokliči na HOT.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

akos3 ::

Pozdravljeni.

Rabil bi še 2 kodi za 30% popust za bob naročniško razmerje.
Če ima mogoče kdo še kodo na voljo prosim na ZS.

PINki ::

Sem ti poslal eno ;)

Sami ::

Tudi jaz sem poslal :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

AvtoR ::

Če kdo rabi kodo, naj me kontaktira zasebno.

pierch ::

Moja je tud še en dan veljavna (do 31.5.) če kdo rabi naj pošlje ZS.
Pierch

Sami ::

Če kdo rabi imam še eno kodo, ZS.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

RejZoR ::

beta1 je izjavil:

Za brezveze sem aktiviral ta LTE in jim dal 1EUR.

Danes ob 9.00h sredi parkirišča v Sl. Bistrici. Signal vse črtice. Večkrat naredil speedtest 8 mega download 3 mega upload.

haha


Preklopi na H+. Iz vidika hitrosti je isti drek, ima pa načeloma bistveno boljši sprejem kot 4G/LTE. Vsaj iz mojih izkušenj. Pa baterije tud bistveno manj papca.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Grega255 ::

Če kdo rabi kodo jo dobi na ZS

beta1 ::

Imam še eno kodo. Dobite free sim kartico. Sporočite!!!

SavoS ::

Če kdo rabi kodo?
bobEGG8
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

s1m0n ::

A mi lahko kdo razloži Bob-ov račun?

Bonus pri pogovorih in storitvah -4,49€

Kar nanese - 5.5€ z DDV na celoten račun.

Od kje ta postavka, popust?
Carski Bob: 9.99€ -30% (za leto) = 6,99€
Z bonusom 5,5€: pridem račun 1,5€ z DDV

fikus_ ::

Najenostavneje, pokliči/piši mail na BOB.

RejZoR ::

s1m0n je izjavil:

A mi lahko kdo razloži Bob-ov račun?

Bonus pri pogovorih in storitvah -4,49€

Kar nanese - 5.5€ z DDV na celoten račun.

Od kje ta postavka, popust?
Carski Bob: 9.99€ -30% (za leto) = 6,99€
Z bonusom 5,5€: pridem račun 1,5€ z DDV


Men so tud to obračunal. Nimam pojma zakaj, se pa ne bom pritoževal :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

amacar ::

Tistih 100 minut, ki jih dobiš brezplačno ob aktivaciji sim kartice verjetno in jih nisi porabil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

s1m0n ::

Aha to bo to :)
Hvala!

RejZoR ::

amacar je izjavil:

Tistih 100 minut, ki jih dobiš brezplačno ob aktivaciji sim kartice verjetno in jih nisi porabil.


Tistih 100 minut jezst ne bom porabil do konca lajfa hehe
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

beta1 ::

Še ena koda -30%popusta + sim kartica. Samo še danes.

Javite na ZS ali betaraptor8@gmail.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

AvtoR ::

Če še kdo rabi kodo: bobFCT2

thramos ::

thramos je izjavil:

Meni preko 25 Mb downloada in 10 uploada na različnih lokacijah v centru Ljubljane ne pride nikoli. Oziroma le enkrat je šel upload na 30, download pa je bil takrat porazen (cca 6).

Kaj je potem smisel LTE opcije? Je na HoT kaj bolje?


Da si odgovorim: brez LTE opcije je DL podoben (20-25), upload pa 5.

beta1 ::

Eno noro vprašanje:

Zdaj imam mogočni bob: neomejeno in 5GB prenosa.

Sedaj sem dobil še gratis še 5GB prenosa, torej skupaj 10GB.

Če zdaj sklenem paket noribob za 8EUR. Ali še zmeraj imam teh gratis 5GB???

beta1 ::

Edit: Sem poklical BOBa. Nič se ne prenese. 5GB gratis je izkljucno na mogočni bob. Če greš na drug paket, tega več ni.

lp

krho ::

jest mam carski in imam vklopljeno 5g gratis... IMO je vklopljeno pri vseh paketih, ki že vključujejo podatke
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

RejZoR ::

Najboljš so prišli čez userji Mogočnega Boba za katerega so me zajebal ker je bil na voljo samo za nove naročnike, sam pa sem dan prej vse uredil in sem takrt lahko vzel samo najmanjšega 1500 enot za vse 3 stvari. Upam, da pripravljajo kakšne konkretne pakete za naprej... Kakšen "Über Bob" s 15-20GB prenosov za 10€ bi bil zelo dobrodošel...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

krho ::

Men carski čist ustreza in bi raje kaj cenejšega z enako količino.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

s1m0n ::

A je tole od boba ?
SMS iz številke 1234

Pozdravljeni! Postopek potrditve e-mail naslova je v teku. Za dokoncanje aktivacije morate potrditi sporocilo, ki smo vam ga poslali na vas e-naslov.


Finta je, da nikjer niso zahtevali e-naslov komu so to poslali?

RejZoR ::

Hahaha, nice. Zakon kar je za mobilni trg naredil HoT. Bob je ravno dal ven Vip Bob, 5000 minut, 5000 SMS in 15 GB prenosov za 8,99EUR. Ampak samo za obstoječe uporabnike in folk, ki jih obstoječi povabijo k Bobu.

http://bob.si/ponudba-bob/bob-narocnisk...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

scipascapa ::

rejzor: ti si na bobu ne? mi zrihtaš 1 kodo? :)

RejZoR ::

scipascapa je izjavil:

rejzor: ti si na bobu ne? mi zrihtaš 1 kodo? :)


Sem ja. Ti jo pošljem na ZS. Baje da vsako lahko porabiš 3x. Ko jo boš porabil jo objavi tle, pa dopiši, da ima še 2 uporabi.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

scipascapa ::

bom ja....

SavoS ::

Še kdo rabi kodo?
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

beta1 ::

VIP BOB PAKET

5000MIN
5000SMS
15GB

za 8,99EUR

Torej zdaj imam mogočnega neomejeno in 10GB. Se mi VIP bolj splača.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

RejZoR ::

Jezst sem vedu, da je tistih 5GB bilo samo začasno, tolk da folk ni takoj pobegnil ampak so moral ponudit neki konkurenčnega HoT-u. Sicer mal manj prenosov ampak več klicev in SMS pa mal nižja cena. Tko da so konkurenčni in sem že takrat predvideval, da bojo dal ven neki tazga. Ker istega kot ima HoT niso mogli dat. Se ne pritožujem, sam sem imel prej 1500 klicev in SMS in 6,5 GB za 10€, tko da je tole lep boost za 1€ manj :)

Še zdej mi ni jasno kako sem vsa ta leta bil na zasoljenih Telekomovih paketih...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mAXTER ::

Mene je minilo par let nazaj ko sem na takratnem Mobitelu moral prestaviti paket iz Džabest na 2013 ker sem bil kao prestar in so mi frajerji zaračunal 30€ za prestavitev paketa (tulk velik o njihovi skrbi za dolgoletne stranke..lahko bi meni dali kakšne bonuse ne pa me obrali za 30€ glede na to da sem bil dolga leta njihov naročnik). Takrat sem še pogoltnil zadevo in zdržal še eno leto in ko so mi takrat spet ukinili paket 2013 in me prestavili samodejno vendar tokrat celo brezplačno na paket 2015 (2013 je bil kao ukinjen) ampak je seveda bil tisti paket par eur dražji. Takrat sem jim pomahal v slovo in se ne vrnem več nazaj:D Pa še to..v službi sedaj za 3 naročniške številke pri Telemachu skupaj plačujemo toliko kot smo prej za eno samo pri Telekomu.

Ta 40/5 hitrost ki jo bob objavlja..je to s tem doplačilom za LTE za 1€? Ker sedaj plačujem mogočnega s tem doplačilom pa razmišljam če se mi sploh splača ta euro?

beta1 ::

Ne.

40/5 je že LTE. Tako kot prej 7/2

Za 1 EUR dobiš do 100/50.

Torej za 1 EUR se ti poviša hitrost. Osnova je 4G (telefon in USIM kartica)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

mAXTER ::

Čudno ker sem naročil za 1€ doplačila še to opcijo pa mi po speed testu hitrost kaže ca. 40/2. Mogoče je to zaradi telefona? Imam LG G4... Sicer bom pa videl pri naslednjem računu če je postavka zraven ali so mi mogoče pozabili vključit zadevo...

RejZoR ::

Traja nekaj časa, da aktivirajo, če si ravnokar aktiviral. Če pa je že dalj časa, pa preveri na tehnični pomoči.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mAXTER ::

Dejansko sem aktiviral zadevo že v aprilu ko so imeli to pripelji prijatelja akcijo za -30%. Sem sicer dobil že en račun vendar je bilo obračunanih komaj 4€ plus nekaj drobiža. Tako da bom pri naslednjem računu videl kako in kaj...

beta1 ::

Jaz imam aktivirano 100/50. Pa sem imel zadnjič dopoldne v Sl.Bistrici sredi parkirišča komaj 8/6Mbitov na 4G.

Je veliko dejavnikov, ki vpliva na hitrost.

urbybaby ::

Očitno tudi v Sloveniji konkurenca deluje. Še hitrosti, ki jih obljubljajo da zrihtajo pa bo. 9€/mesec...:D Če se spomnim, da sem še 2 leti nazaj tlekomu plačeval 20€ za 2000 enot...;((

estons ::

Še kdo rabi kodo?

RejZoR ::

urbybaby je izjavil:

Očitno tudi v Sloveniji konkurenca deluje. Še hitrosti, ki jih obljubljajo da zrihtajo pa bo. 9€/mesec...:D Če se spomnim, da sem še 2 leti nazaj tlekomu plačeval 20€ za 2000 enot...;((


Jezst sem še pol leta nazaj za NET 2GB paket, ki so ga pol skenslal in nadomestil z Brezmejni A plačeval 22€. Heh. Pa je Bob že dolgo nazaj oglaševal Mogočni Bob, ki je bil pol cenejši z več kot še enkrat več prenosi, pa kar nisem zagrabil. Go figure lol. Zdej sem na Bob-u že 2 mesca in je super. Tud čez pokritost in hitrosti (že osnovnih) nimam pripomb, mam vbistvu celo mal boljši sprejem od Telekoma kadar sem v kakšnih podzemnih prostorih, kar je zanimivo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
««
79 / 110
»»