» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
80 / 110
»»

Klamzi ::

Sprememba paketa v VIP bob uspešna :D Če rabi kdo kodo naj javi na ZS.

N0t0ri0us ::

Se mi je kar posmejalo, ko sem videl ta paket :))

Sprememba uspešna :D

4knative ::

Res fino in lepo in fajn, da se za 6 vevrčkov dobi 15 GB, 5000 SMS in 5000 minut.

konspirator ::

lte podpora je vključena v nov paket ?
--

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

konspirator je izjavil:

lte podpora je vključena v nov paket ?


Ja. Hitrost 40/5. Če dokupiš za 1€ pa imaš 150/50. čeprav vsaj sam ne rabim take hitrosti.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Hm, za hec pognal SpeedTest app...

H+: 16/5
LTE: 17/5

Signal vse črtice. Sem pričakoval višje prenose preko LTE. Ampak ajde, mogoče ravno lokacija...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

scipascapa ::

4knative je izjavil:

Res fino in lepo in fajn, da se za 6 vevrčkov dobi 15 GB, 5000 SMS in 5000 minut.


ker imaš nek 30% bonus od prej?

predi ::

Če potrebuje kdo kodo za vip bob, ZS. Ja, vem da sem dejansko jaz tisti, ki fehta.

4knative ::

scipascapa je izjavil:

4knative je izjavil:

Res fino in lepo in fajn, da se za 6 vevrčkov dobi 15 GB, 5000 SMS in 5000 minut.


ker imaš nek 30% bonus od prej?


Ali te kdo povabi k bobu ali pa ti namočiš do 4 ljudi, da vzamejo bob. V obeh primerih imaš eno leto 30% popusta na naročnino.
Torej za 6 eur dobiš ta VIP paket. Mislim, da se pri Mobitelu lahko začnejo jokat, isto pri Telemachu.

Kratka računica za Mobitelov paket, na katerem dobiš največji popust na telefon:
Mobitel - Brezskrbni C - 42 eur
Iphone 7 32GB - 526,80 eur (dve leti vezave)

Bob - VIP paket s popustom za povabilo - 6 eur
Iphone 7 32GB - 599 eur (prosta prodaja Hofer)

72,2 eur popusta pri nakupu telefona pri Mobitelu!
Mesečno preplačilo naročnine pri Mobitelu: 36 eur

24x36=864 eur

Odgovor: S tem, da smo pri Mobitelu dobili 72,2 eur popusta za telefon, smo v dveh letih izgubili 864-72,2=791,8 eur

predi ::

Ob prehodu na akcijski paket (kot je vip bob) se popust od prej ne ohrani. Tako pravijo v klicnem centru. Pa tudi nikjer ne piše, da bi kaj pridobil, če kdo uporabi mojo kodo za novega naročnika vip boba. Tiste popuste so delili prej zato, da so zdaj nekateri v dilemi. Well played, bob, well played.

4knative ::

predi je izjavil:

Ob prehodu na akcijski paket (kot je vip bob) se popust od prej ne ohrani. Tako pravijo v klicnem centru. Pa tudi nikjer ne piše, da bi kaj pridobil, če kdo uporabi mojo kodo za novega naročnika vip boba. Tiste popuste so delili prej zato, da so zdaj nekateri v dilemi. Well played, bob, well played.


Ne laži! Popust se ohrani.

predi ::

4knative je izjavil:

predi je izjavil:

Ob prehodu na akcijski paket (kot je vip bob) se popust od prej ne ohrani. Tako pravijo v klicnem centru. Pa tudi nikjer ne piše, da bi kaj pridobil, če kdo uporabi mojo kodo za novega naročnika vip boba. Tiste popuste so delili prej zato, da so zdaj nekateri v dilemi. Well played, bob, well played.


Ne laži! Popust se ohrani.



Nič ne lažem, samo prenašam kar mi je bilo rečeno.

RejZoR ::

Popust se ohrani, dodatnih 5GB, ki so jih talal par dni nazaj se ne.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

predi ::

predi je izjavil:

Ob prehodu na akcijski paket (kot je vip bob) se popust od prej ne ohrani. Tako pravijo v klicnem centru.


Torej, tale citat ne drži. Zaradi zmede v klicnih centrih so napačno obveščali uporabnike, da se popust ne prenese. Po opozorilu na objavo na FB, so svojo napako opazili. Tako, da naj bi veljalo tisto kar piše na FB, kot je pasteal @4knative (ki mi sedaj dolguje opravičilo zaradi obtožb o laganju ;P).

MacGyver141 ::

4knative je izjavil:

scipascapa je izjavil:

4knative je izjavil:

Res fino in lepo in fajn, da se za 6 vevrčkov dobi 15 GB, 5000 SMS in 5000 minut.


ker imaš nek 30% bonus od prej?


Ali te kdo povabi k bobu ali pa ti namočiš do 4 ljudi, da vzamejo bob. V obeh primerih imaš eno leto 30% popusta na naročnino.
Torej za 6 eur dobiš ta VIP paket. Mislim, da se pri Mobitelu lahko začnejo jokat, isto pri Telemachu.

Kratka računica za Mobitelov paket, na katerem dobiš največji popust na telefon:
Mobitel - Brezskrbni C - 42 eur
Iphone 7 32GB - 526,80 eur (dve leti vezave)

Bob - VIP paket s popustom za povabilo - 6 eur
Iphone 7 32GB - 599 eur (prosta prodaja Hofer)

72,2 eur popusta pri nakupu telefona pri Mobitelu!
Mesečno preplačilo naročnine pri Mobitelu: 36 eur

24x36=864 eur

Odgovor: S tem, da smo pri Mobitelu dobili 72,2 eur popusta za telefon, smo v dveh letih izgubili 864-72,2=791,8 eur


Da bi bila primerjava fer, bi moral upoštevati Brezskrbni B + bobu prišteti še LTE opcijo. Hofer pa tudi nima več iphona za 599EUR.
Za 24 mescev potem dobiš tele cene naročnine brez iphona (pri bobu je upoštevan popust 30% za 1 leto + LTE opcija):
VIP BOB: 207.15EUR
Brezskrbni B: 622.8EUR
Brezskrbni B z popustom: 550.8EUR
Razlika je še zmeraj zelo velika, ampak ni 800EUR!

Zgodovina sprememb…

bigbada ::

Imam nekaj vprašanj.
Sedaj imam še stari paket "brutalni bob" pač pa plačujem 11,99EUR. Dobil sem 5GB prenosa zraven prejšni mesec torej sem imel 3gb+5gb=8gb

Zdaj ta novi VIPbob pa ponuje 15gb za 8EUR. Je tu kaki catch? Se mi splača menjati?
Če to menjam kako pol poteka obračunavanje? Še dobim staro položnico za ta mesec al novo?
Also tistih 5gb, ki smo jih dobili prejšni mesec, pa mi kaže na portalu bob, kaj je s tistim pol? Je to 15gb+5gb=20gb?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bigbada ()

Yellow ::

bigbada je izjavil:

Imam nekaj vprašanj.
Sedaj imam še stari paket "brutalni bob" pač pa plačujem 11,99EUR. Dobil sem 5GB prenosa zraven prejšni mesec torej sem imel 3gb+5gb=8gb

Zdaj ta novi VIPbob pa ponuje 15gb za 8EUR. Je tu kaki catch? Se mi splača menjati?
Če to menjam kako pol poteka obračunavanje? Še dobim staro položnico za ta mesec al novo?
Also tistih 5gb, ki smo jih dobili prejšni mesec, pa mi kaže na portalu bob, kaj je s tistim pol? Je to 15gb+5gb=20gb?


Ni catcha :D proporcionalno ti zaračunajo mesečno naročnino, 5Gb pa zgubiš ob menjavi paketa.

LeXani ::

Če kdo rabi kodo naj piše..
Čas prve prijave 04.11.2005

bigbada ::

Zakon. Sem ravnokar spremenil. Dobro da je hofer prišel na slovensko sceno, bo malo prevetril ostale ponudnike. Bob je tak vedno bil zakon. Telekom in podobni pa so vedno fajn harali. Upam da so izgubili kaj strank.

...:TOMI:... ::

Vidim, da nekateri tu ne razumete zadev. A1 je vedel, kaj je prodal HoT-u, torej je vedel, kakšne pakete bodo delali in so se ustrezno pripravili na to. A1 ima neomejen prenos pri kombo paketih, bob pa ima sedaj ta vip paket. To ni posledica "konkurence", pač pa posledica dogovorov. Posledice konkurence se čuti pri ostalih operaterjih.

V vsakem primeru A1 zasluži, saj imajo oni infrastrukturo, ki jo oddajajo Hotu. Treba jo je izkoristiti, ker so ogromno vložili v LTE. Če stoji, potem je to izguba denarja.


To, da upaš, da telekom izgubi stranke je sranje v svoj lasten krožnik. Če telekom izgubi dohodek, potem to pomeni, da mora izpad dohodka nadomestiti, to pa spet pomeni, da dvignejo cene. Če se cene dvignejo, potem konkurenca (A1 ipd.) avtomatsko sledi temu zgledu in konec koncev zaradi izgube strank mogotca tudi ostali operaterji zaslužijo.

Podražitve niso vedno samo z dvigom cene. Lahko cene ostanejo enake, spremenijo se npr. intervali ali kaj podobnega.
Tomi

RejZoR ::

Jezst sem šel od Telekoma, ker so imel brutalno zasoljene cene. 22-23 € za 2GB neta. Halo. Čista zlatarna. Ko sem šel na Bob, pa čeprav mal slabši paket je bila milina. Za Carski Bob sem plačeval 10€ za 1.5GB. Se pravi več kot 50% manjša naročnina za samo 1/4 manj prenosov. No brainer. Zdej z Vip Bob se je pa itaq totalno spremenilo in moraš bit glup da ostaneš na kakšnem drugem paketu.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SaXsIm ::

Se pravi, če sem dober mesec nazaj vzel mogočni bob in ga dobil s 30% popusta, lahko sedaj spremenim paket v bob VIP in plačujem 6.29 EUR + 0.99 EUR za LTE opcijo?
SaXsIm

bigbada ::

Upam da telekom izgubi stranke, zato ker imajo vedno in vedno so imeli zasoljene cene. Samo za to se gre. Drugače pa who cares. Se strinjam z Rejzorjem.

mihael75 ::

Zdravo

Evo neuporabljena koda za VIP BOB : VIPZ551

Lp

rambo211 ::

Če bo kdo šel na novo na BOB (sploh sedaj ko je VIP), lahko uporabi moojo kodo : bob42JJ in bo imel še 30% več popusta na naročnini.

Drugače pa odlična ponudba BOBa in hvala Hoferju za tole :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: 4knative ()

Yellow ::

Ta akcija za 30% ne velja več

Zlikovec ::

eno vprašanje .. kako dela bob v gostovanju? ali so kakšne težave pri registraciji v tuja omrežja?
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

dejco21 ::

Zdravo, Pravkar zasledil tole z VIP BOB :) in sedaj sem na Simobilu, ki se mi ravno v ponedeljek izteče :) Tako, da me zanima kakšne so kaj vaše izkušnje z BOB? Pa še, če je mogoče kaka dobra duša, ki bi mi potem posredovala kodo za pristop :) ? LP, Dejan

RejZoR ::

dejco21 je izjavil:

Zdravo, Pravkar zasledil tole z VIP BOB :) in sedaj sem na Simobilu, ki se mi ravno v ponedeljek izteče :) Tako, da me zanima kakšne so kaj vaše izkušnje z BOB? Pa še, če je mogoče kaka dobra duša, ki bi mi potem posredovala kodo za pristop :) ? LP, Dejan


Bob uporablja isto omrežje kot si imel do sedaj. Tko da se glede tega ne spremeni popolnoma nič kar se tebe tiče (jezst sem šel na Bob iz Telekoma in nimam pritožb čez signal). Cene so pa itaq super. Telefone sem pa itaq vedno kupoval v prosti prodaji, tko da mi je glede tega tud vseeno. Al tle plačujem manj naročnine in kupim polno ceno al pa skoz preplačujem naročnino, pa mi pol kao subvencionirajo. Ko potegnem črto sem na istem. Al pa celo na boljšem... Kodo pa dodam takoj ko pridem do telefona, ga glih nimam pri seb...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

matotej ::

Ima kdo kake informacije, koliko prenosa podatkov pri posameznem bob paketu lahko uporabim v EU?

Zanima me predvsem za mogočni in vip.

Tnx.

RejZoR ::

ROAMING DATA CALCULATOR
https://roamingeu.com/calculator/

Vneseš vse parametre in ti bo preračunalo koliko podatkov dobiš za uporabo v tujini. Očitno je vezano neposredno na velikost naročnine.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

tikitoki ::

NI slaba ponudba, moti me sam, da je narocnisko, kar s seboj potegne doloceno sranje. Rajew placam 1 EUR vec na mesec in prekinem brez dodatnega dela in stroskov.

IQ Veveriček ::

Sej bob ni naročniški oz. vezan na določeno obdobje. Se ne vežeš nikoli in prekineš kadar želiš.

RejZoR ::

tikitoki je izjavil:

NI slaba ponudba, moti me sam, da je narocnisko, kar s seboj potegne doloceno sranje. Rajew placam 1 EUR vec na mesec in prekinem brez dodatnega dela in stroskov.


Ni nobene vezave in stroške kartice ti praktično povrnejo v obliki bonusov od naročnine. Mogoče izgubiš kakšen evro ampak je naročnina tko ugodna, da je skor vseeno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

amacar ::

Pa tudi prekinitev naročnine ti ne zaračunavajo dodatno, razen 5€ za prenos številke (če prenašaš).

tikitoki ::

Nazadnje so mi rekli, da je prekinitev 12 EUR. Pa se bolane penale so meli, ce si hotel dati v mirovanje zadevo. Ce zelis nazaj pa moras upati, da majo spet akcijo. Prevec zajebavanja za nekaj, kar HOt ponuja v predplacniski obliki, razen, ce obsesivno klices okoli in rabis 5000 minut.

MrStein ::

IQ Veveriček je izjavil:

Sej bob ni naročniški

Seveda je naročniški (poleg predplačniških paketov, ki jih seveda tudi imajo).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

amacar ::

tikitoki je izjavil:

Nazadnje so mi rekli, da je prekinitev 12 EUR. Pa se bolane penale so meli, ce si hotel dati v mirovanje zadevo. Ce zelis nazaj pa moras upati, da majo spet akcijo. Prevec zajebavanja za nekaj, kar HOt ponuja v predplacniski obliki, razen, ce obsesivno klices okoli in rabis 5000 minut.

Sem prekinil 2 tedna nazaj na bobu in šel na telemach, pa ni bilo nič dodatno za plačati. Tudi med postavkami tega nimajo.
Namesto da daš v mirovanje pa prestaviš na bob 4 cente, pa ti naj pošiljajo položnice za 0€.

RejZoR ::

tikitoki je izjavil:

Nazadnje so mi rekli, da je prekinitev 12 EUR. Pa se bolane penale so meli, ce si hotel dati v mirovanje zadevo. Ce zelis nazaj pa moras upati, da majo spet akcijo. Prevec zajebavanja za nekaj, kar HOt ponuja v predplacniski obliki, razen, ce obsesivno klices okoli in rabis 5000 minut.


Preveč kompliciraš imo. Zdej se boš za 12 evrov neki zajebaval? To me spominja na folk, ki bo šel prevozit celo Ljubljano, zato da prišpara 5€ pri neki stvari. Sem bil ves čas skeptičen glede Simobil signala, ko se spomnim pred leti kako slabo je bilo, ampak mi je pred 2 mesci dopizdilo in sem prav impulzivno vzel bob-a in moram rečt, da ne vem zakaj sem tolk časa čakal, ker je super.

Je fajn kar je HoT naredit za prebuditev slo. mobilnega trga, ampak mi nekak sistem nalaganja sredstev, pa 30 dnevni cikel ne dejansko mesečni nekako ne potegneta. Imam raje naročnino brez vezave in vse ostalo na "klasičen" način pa je.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MacGyver141 ::

tikitoki je izjavil:

Nazadnje so mi rekli, da je prekinitev 12 EUR. Pa se bolane penale so meli, ce si hotel dati v mirovanje zadevo. Ce zelis nazaj pa moras upati, da majo spet akcijo. Prevec zajebavanja za nekaj, kar HOt ponuja v predplacniski obliki, razen, ce obsesivno klices okoli in rabis 5000 minut.


Nobenih stroškov prekinitve ni. Edini strošek je celotna naročnina tekočega mesca + 5€.

tikitoki ::

RejZoR je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Nazadnje so mi rekli, da je prekinitev 12 EUR. Pa se bolane penale so meli, ce si hotel dati v mirovanje zadevo. Ce zelis nazaj pa moras upati, da majo spet akcijo. Prevec zajebavanja za nekaj, kar HOt ponuja v predplacniski obliki, razen, ce obsesivno klices okoli in rabis 5000 minut.


Preveč kompliciraš imo. Zdej se boš za 12 evrov neki zajebaval? To me spominja na folk, ki bo šel prevozit celo Ljubljano, zato da prišpara 5EUR pri neki stvari. Sem bil ves čas skeptičen glede Simobil signala, ko se spomnim pred leti kako slabo je bilo, ampak mi je pred 2 mesci dopizdilo in sem prav impulzivno vzel bob-a in moram rečt, da ne vem zakaj sem tolk časa čakal, ker je super.

Je fajn kar je HoT naredit za prebuditev slo. mobilnega trga, ampak mi nekak sistem nalaganja sredstev, pa 30 dnevni cikel ne dejansko mesečni nekako ne potegneta. Imam raje naročnino brez vezave in vse ostalo na "klasičen" način pa je.


Tebi pac ni jasno, da je enim fleksibilnost pomemembna. Jaz bi prej rekel, da so eni pripravljeni pozreti kup nevsecnosti zato, da prihranijo 1 EIR, kolikor bi storitev prisla predplacnisko pri HoT.

Da ne omenjamo kako grozno je, ce moras porabiti par minut, da napolnis racun, ce zelis. Wow. Ce nimas trajnika, je vec sitnosti s placevanjem poloznice.

amacar je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Nazadnje so mi rekli, da je prekinitev 12 EUR. Pa se bolane penale so meli, ce si hotel dati v mirovanje zadevo. Ce zelis nazaj pa moras upati, da majo spet akcijo. Prevec zajebavanja za nekaj, kar HOt ponuja v predplacniski obliki, razen, ce obsesivno klices okoli in rabis 5000 minut.

Sem prekinil 2 tedna nazaj na bobu in šel na telemach, pa ni bilo nič dodatno za plačati. Tudi med postavkami tega nimajo.
Namesto da daš v mirovanje pa prestaviš na bob 4 cente, pa ti naj pošiljajo položnice za 0€.


To se slisi smiselno. Se vedno pa ostane problem, k prides nazaja in ni akcije za primeren BOB paket.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

RejZoR ::

Lej, sem pač "staromoden" kar se tega tiče. Nihče ti ne brani it k HoT. Men osebno pač ni všeč. Imajo super pakete, samo mi pač niso všeč po predplačniškem sistemu...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

konspirator ::

RejZoR je izjavil:

konspirator je izjavil:

lte podpora je vključena v nov paket ?


Ja. Hitrost 40/5. Če dokupiš za 1€ pa imaš 150/50. čeprav vsaj sam ne rabim take hitrosti.

Iz same hitrosti ne moreš sklepati, če gre za lte.

Če imaš androida obstaja app, ki pove kaj več o povezavi:
https://play.google.com/store/apps/deta...
--

Yellow ::

konspirator je izjavil:

RejZoR je izjavil:

konspirator je izjavil:

lte podpora je vključena v nov paket ?


Ja. Hitrost 40/5. Če dokupiš za 1€ pa imaš 150/50. čeprav vsaj sam ne rabim take hitrosti.

Iz same hitrosti ne moreš sklepati, če gre za lte.

Če imaš androida obstaja app, ki pove kaj več o povezavi:
https://play.google.com/store/apps/deta...


http://www.bob.si/kaj-je-bob/lte ;)

Ganon ::

Ali paket po menjavi takoj stopi v veljavo? Lahko takoj začneš koristiti 15GB prenosa podatkov?

RejZoR ::

Ja. Jezst sem prvo mislil, da se že porabljeno šteje not ampak mi je štelo iz nule. Tko da ja, ko dobiš potrdilo, da si prešel na nov paket ti teče iz nule pa čeprav si od prejšnjega lahko že porabil skor vse količine.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SaXsIm ::

Koliko imaš pri tem VIPu s 30% popusta prenosa podatkov v tujini? 1,33 GB pravi roaming kalkulator, a se za izračun uporabi cena paketa s tem popustom ali brez njega (1,33 je za ceno s popustom)? Kaj če imaš vključeno LTE opcijo, se potem šteje celotna cena naročnine (6,29 EUR + 0,99 EUR)?
SaXsIm

PromeuZ ::

Če slučajno še kdo rabi:
vipVBT3
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

konspirator ::

Yellow je izjavil:

konspirator je izjavil:

RejZoR je izjavil:

konspirator je izjavil:

lte podpora je vključena v nov paket ?


Ja. Hitrost 40/5. Če dokupiš za 1€ pa imaš 150/50. čeprav vsaj sam ne rabim take hitrosti.

Iz same hitrosti ne moreš sklepati, če gre za lte.

Če imaš androida obstaja app, ki pove kaj več o povezavi:
https://play.google.com/store/apps/deta...


http://www.bob.si/kaj-je-bob/lte ;)

Iz tega ni razviden odgovor na moje vprašanje.
--

MacGyver141 ::

SaXsIm je izjavil:

Koliko imaš pri tem VIPu s 30% popusta prenosa podatkov v tujini? 1,33 GB pravi roaming kalkulator, a se za izračun uporabi cena paketa s tem popustom ali brez njega (1,33 je za ceno s popustom)? Kaj če imaš vključeno LTE opcijo, se potem šteje celotna cena naročnine (6,29 EUR + 0,99 EUR)?


Imaš v drobnem tisku napisan 1960MB prenosa podatkov v EU.
««
80 / 110
»»