» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
78 / 110
»»

RejZoR ::

A še komu trenutno ne dela podatkovni prenos pri Bobu? Signal kaže na polno, zraven imam H+ ampak ne dela popolnoma nič kar rabi podatkovni prenos. Tud kaže kot da nekaj prenaša, ko se vklapljata download/upload puščcic ampak je vse mrtvo. Klici pa še delujejo. Hm.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MPM ::

jp, ne dela

RejZoR ::

Ok, sem jim javil (in že vejo), čez cca 1 uro naj bi bilo zrihtano.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

zez ::

Sestri že od včeraj prenos ni delal, na iPhonu je pomagalo resetiranje network nastavitev.

RejZoR ::

Ne, to so imel neke težave na omrežju. Je že par ur rešeno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

99ghetto99 ::

Ravnokar sem dobil sporocilo s strani boba

pozdravljen, da bos lahko se bolj sprosceno brskal po spletu, ti bob podarja opcijo z dodatnih 5 GB na mesec, brezplacno in za vedno, ki je aktivna samo na tvojem obstojecem paketu. tvoja bob LTE opcija pa sedaj za isto ceno omogoca hitrosti do 100/50 Mbit/s, osnovna hitrost prenosa podatkov na tvojem paketu pa hitrosti do 40/5 Mbit/s. tvoj bob


ce prav razumem, imam sedaj 8GB prenosa?

lp, Klemen

beta1 ::

U je . U je. U je. 10GB prenosa in 40/5 brzine :D :D :D

Hvala HOTu

Yellow ::

99ghetto99 je izjavil:

Ravnokar sem dobil sporocilo s strani boba

pozdravljen, da bos lahko se bolj sprosceno brskal po spletu, ti bob podarja opcijo z dodatnih 5 GB na mesec, brezplacno in za vedno, ki je aktivna samo na tvojem obstojecem paketu. tvoja bob LTE opcija pa sedaj za isto ceno omogoca hitrosti do 100/50 Mbit/s, osnovna hitrost prenosa podatkov na tvojem paketu pa hitrosti do 40/5 Mbit/s. tvoj bob


ce prav razumem, imam sedaj 8GB prenosa?

lp, Klemen


ja odvisno ker paket imaš. Kr maš zdele + 5GB :)

beta1 ::

mogočnega so dvignili na 40/5

superbob pa na 100/5

lepo lepo

...:TOMI:... ::

Ma kaksen hot, no. A1 je vedel, kaksne pakete bo dal hot. Pred tem so oni dajali neomejeno prenosa... Tako, da glede na to je je bob v lasti A1, ni nekih presenečenj. Pač napredek se je zgodil, ne govorimo vec o Mb, niti ne o 100 Mb, pač pa se menimo o Gb in grem počasi proti neomejenem.
Tomi

Drmr ::

99ghetto99 je izjavil:


ce prav razumem, imam sedaj 8GB prenosa?

Ce gres na mojBob profil lahko vidis da je vklopljeno +5GB k trenutnemu paketu.

predi ::

ki je aktivna samo na tvojem obstojecem paketu


Well played, bob, well played. To pomeni, da se jim gre samo za obstoječe uporabnike, za nove jim pa dol visi. Tudi ponudbe jim ne bo treba spreminjati, če se jim izide.

(moja koda za prijatelja je še vedno neuporabljena, če kdo rabi)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: predi ()

beta1 ::

Novi ponudniki imajo pa ponovem 40/5 brzine in opcijo za 0,99eur za 100/50 brzine.

jaz še imam 2 neuporabljeni kodi za -30% naročnine

RejZoR ::

predi je izjavil:

ki je aktivna samo na tvojem obstojecem paketu


Well played, bob, well played. To pomeni, da se jim gre samo za obstoječe uporabnike, za nove jim pa dol visi. Tudi ponudbe jim ne bo treba spreminjati, če se jim izide.


Enako bi lahko jezst reku v obratni smeri, ko sem pred časom vzel vse 1500 enot, potem pa so dal ven FREE SIM + opcija mogočni BOB samo za NOVE uporabnike. Pač, jebi ga.
Akcija še vedno teče, tko da imaš še opcijo: http://bob.si/ponudba-bob/minus-30

Še vedno pa je win win za potrošnike kakorkoli obrneš, zdej ko je Hofer dal ven svoje pakete. Sem se prav vprašal ravno danes dopoldne kako bojo reagirale druge firme glede na to da ima Hofer s Hot enostavno pakete brez primere. Al bi vsi ostali masovno izgubil uporabnike al pa morajo neki ponudit. In lej ga zlomka, prileti SMS, da imam zdej 5GB več (do zdej samo 1,5GB) in še LTE.

Kar pa pomeni za prihodnost, da bo moral nek boljši paket v prihodnosti nadomestit mogočniBOB. Klici in minute večini niso problem, vedno je bil trn v peti prenos podatkov, ki je bil vedno zaračunan kot da je iz čiste platine.

Sicer pod črto še vedno ni tolk ugodno kot Hofer ampak za začetek mi povsem odgovarja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

beta1 ::

Saj tudi prej je bil LTE, samo da je bil omejen na 7/2Mbit. :)

RejZoR ::

A ni bil LTE samo z doplačilom, brez pa si imel H+ ? No, sej H+ itaq dosega take hitrosti, tko da je vseeno kakšno ime ima.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

beta1 ::

Ne. Je bil LTE. Če si imel staro SIM kartico, si jim mogel malo zatežit, da so ti dali novo LTE capable.

predi ::

A ni včasih pisalo na moj bob portalu ali imaš USIM (ali lahko imaš LTE)?

beta1 ::

To nevem.

Jaz sem imel eno izmed prvig bob SIM kartic in ko sem kupil predlansko leto LTE telefon je bilo največ 3G oz H+. 7/2 mbit.

Potem pa sem jih prosil, da ker sem daleč doma od oddajnika, da mam bolj slab 3G in so mi potem po nekih mukah dali novo simko. Ta je pa potem delala na LTE in tudi 7/2. Včasih tudi več.

lp

RejZoR ::

Zdej itaq dobiš samo še USIM tud če nič ne rečeš posebej.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

neooo ::

Kdaj pa dodajo teh 5gb. Sem ravno govoril sestri o tem, tudi prejela je sma ampak ko gleda porabi ji se vedno kaze da ima 3GB. A gre to avtomatsko ali mora to opcijo vkljucit ?

Yellow ::

Avtomatsko je blo dodano ne mors izklopt al pa uklopt. Neki jebe sms stanje, pise pa v mojem bobu ce mas ukloplen.

IQ Veverica ::

Kolikor jaz vem se SMS stanje osveži enkrat na dan.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

RejZoR ::

Yellow je izjavil:

Avtomatsko je blo dodano ne mors izklopt al pa uklopt. Neki jebe sms stanje, pise pa v mojem bobu ce mas ukloplen.


Men na Moj BOB profilu sploh NIČESAR ne kaže, razen osebnih podatkov računa. Weird. Tko je blo na začetku, ko se je račun aktiviral in je vse delovalo napol. Verjetno zarad te spremembe...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bsslo ::

Konkurenca je vedno dobrodošla :)

No, če je še kdo, ki ni izkoristil kode za popust, je moja še vedno na voljo: bob6BS6

RejZoR ::

Zanimivo, da se mi povečana kapaciteta še vedno ne odraža v SMS-u stanja in Moj BOB profil je še vedno kar povsem prazen, da sploh ne morem vidit ničesar, ne starih računov, ne nastavitev, nič, samo osebne podatke računa in nič drugega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

alkoo ::

RejZoR je izjavil:

Zanimivo, da se mi povečana kapaciteta še vedno ne odraža v SMS-u stanja in Moj BOB profil je še vedno kar povsem prazen, da sploh ne morem vidit ničesar, ne starih računov, ne nastavitev, nič, samo osebne podatke računa in nič drugega.


SMS stanje nisem poiskusil, mi pa na Moj BOB profilu piše "brezplačna opcija 5GB" - vključena. Glede starih računov so pa moje izkušnje take, da kakšen dan ali dva po koncu obračunskega obdobja (25.) včasih ne deluje prikaz. Mogoče zaradi obračunavanja novih in je možno, da imajo kakšne težave - moje mišlenje. Čez kakšen dan ali dva so ponavadi spet na voljo.

bigbada ::

A mi lahko kdo prosim odgovori.

Če prav razumem imam zdaj 8gb podatkov, čeprav na strani to nikjer ni piše? Imam brutalni bob (včasih je bilo vse 1000 enot), pol je bila neka akcija 3000 enot do konca leta, pol so pa mi za vedno dali 3000. Torej imam zdaj 3000 min, 3000 SMS pa 3000 mb + 5gb = 8000 ? Sem to pravilno razumel?


Ima še kdo stari paket "brutalni bob" al ste tu sami novi mački :) ?

Yellow ::

bigbada je izjavil:

A mi lahko kdo prosim odgovori.

Če prav razumem imam zdaj 8gb podatkov, čeprav na strani to nikjer ni piše? Imam brutalni bob (včasih je bilo vse 1000 enot), pol je bila neka akcija 3000 enot do konca leta, pol so pa mi za vedno dali 3000. Torej imam zdaj 3000 min, 3000 SMS pa 3000 mb + 5gb = 8000 ? Sem to pravilno razumel?


Ima še kdo stari paket "brutalni bob" al ste tu sami novi mački :) ?


Je tako.

Bellzmet ::

Je tako. Kar je še vedno 12GB manj kot ponuja Hot za 10 eur...

bigbada ::

Sicer sem že 3GB imel preko glave, zdaj pa imam 8gb, tako da sem vesel. Bom kar na Bobu ostal, ker nikoli nisem imel nobenih težav tu. Za Hofer pa se dosti mojih kolegov pritožuje. Bomo videli kakšno bo kaj stanje čez par mesecev.

RejZoR ::

Pomoje je Bob s temi dodatnimi 5GB samo začasno mal zaustavil masovno migracijo folka na Hot in v ozadju spreminjajo/pripravljajo novo shemo paketov oz so enostavno prisiljeni vsaj resno približati ponudbo Hot-u. Ste lahko ziher, da v ozadju kujejo prenovljeno ponudbo, ker dolgoročno gledano enostavno ne morejo konkurirat.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MrStein ::

Saj so te dni vsi ponudniki krepko povečali količino mobilnega interneta.
(vsaj večina, nisem ravno vseh preverjal)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

RejZoR ::

Ja, ampak med Bob za 10€ z max 10GB prenosov (če si prej imel mogočniBOB s 5GB prenosov) je to še vedno 50% manj prenosov od Hot, za isto ceno. Telekom ne konkurira praktično nobenemu, Simobil prav tako ne. 20€ za 4 in 3 GB. Kr neki. Telemach tud ne ampak recimo imajo druge ugodnosti kar se tiče tujine. 15€ za 15GB. Sort of ok.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

HOT FAN CLUB ::

@RejZor.

v segmentu, kjer ljudje povprečno plačujejo po 10EUR, zmaga HoT in to je dejstvo. BOB se je približa, ampak niti približno ne more konkurirati. Edini, ki je približno konkurenčen, je Telemach, ampak primerjava srednjega paketa:

HOT: 3000 MIN, 3000 SMS, 20 GB za 9,99EUR (s tem, da govora in SMSjev ne moreš porabiti niti priblžno)
Telemach: neomejeno MIN, neomejeno SMS/MMS, 15 GB za 15EUR (12EUR za fiksne)

Hot iam za 14,99EUR 3000 MIN, 3000 SMS in 50GB. Ni primerjave realno. Je pa HoT razburkal mobilni trg in se vsi trudijo večat, ampak ne morejo, ker si potem znižujejo prihodke, ARPU na naročnika in imajo narejene bilance glede na preteklo poslovno leto - rast pa mora biti.
Zato hvala Bogu za konkurenco in hvala Bogu, da s HoTom lahko vidimo, kako so nas ostali obirali do sedaj.

Zgodovina sprememb…

Yellow ::

Zdej baje dela SMS stanje

RejZoR ::

Zanimivo, 5GB opcija mi sedaj kaže v Moj BOB, ampak LTE opcija pa kaže "ni vklopljeno". Bi moral drugače pisat al je zdej vsem po defaultu vklopljeno čeprav ne kaže?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Yellow ::

Če nisi vklopil LTE opcije pol nimaš vklopljene :D splošna hitrost je zdej 40/5, LTE opcija pa 100/50

RejZoR ::

Got it. Mal napačna interpretacija SMS-a, ki sem ga dobil, zdej sem prebral še enkrat in res nič ne omenja LTE, samo da ima moj trenutni paket višjo hitrost. Heh, 40/5. Par let sem bil na namiznem računalniku z 10/1 in nedolgo nazaj na 20/10. 40/5 na mobitelu je totalen overkill XD Vsaj za moje potrebe.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

neooo ::

HOT FAN CLUB je izjavil:

@RejZor.

v segmentu, kjer ljudje povprečno plačujejo po 10EUR, zmaga HoT in to je dejstvo. BOB se je približa, ampak niti približno ne more konkurirati. Edini, ki je približno konkurenčen, je Telemach, ampak primerjava srednjega paketa:

HOT: 3000 MIN, 3000 SMS, 20 GB za 9,99EUR (s tem, da govora in SMSjev ne moreš porabiti niti priblžno)
Telemach: neomejeno MIN, neomejeno SMS/MMS, 15 GB za 15EUR (12EUR za fiksne)

Hot iam za 14,99EUR 3000 MIN, 3000 SMS in 50GB. Ni primerjave realno. Je pa HoT razburkal mobilni trg in se vsi trudijo večat, ampak ne morejo, ker si potem znižujejo prihodke, ARPU na naročnika in imajo narejene bilance glede na preteklo poslovno leto - rast pa mora biti.
Zato hvala Bogu za konkurenco in hvala Bogu, da s HoTom lahko vidimo, kako so nas ostali obirali do sedaj.



samo na to bi se navezoval, 3000 sms ja ze mojo sestro polovica kar na mesec pošlje smsov :D

ampak ja drugače je 3000min in sms več kot dovolj :) sploh odkar pošiljam imessige na iphonu, pošljem nekje 230smsov na mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neooo ()

konspirator ::

bigbada je izjavil:

Sicer sem že 3GB imel preko glave, zdaj pa imam 8gb, tako da sem vesel. Bom kar na Bobu ostal, ker nikoli nisem imel nobenih težav tu. Za Hofer pa se dosti mojih kolegov pritožuje. Bomo videli kakšno bo kaj stanje čez par mesecev.

Par uric na yt v 720p in gre 3gb hitro...
--

jackharer ::

ma kje lovi 100/50 da grem sprobat?

beta1 ::

Imam še dve neporabljeni kodi, za vsako dobite brezplačno SIM in rakoj -30 popust za 1 leto.

Kontaktirajte me na ZS ali betaraptor8@gmail.com

HOT FAN CLUB ::

@RejZor kaj pa sestra in Viber? Sta skregana? ????

urbybaby ::

Men na večih lokacijah ne pride čez 25/6, lte opcija, usim kartica vse po spisku. A se kdo dejansko približa 100/50?

IQ Veverica ::

Včer sm drgač testiral novo bob hitrost na partnerkinem telefonu in je pokazal 60Mbps. 2GB film v 4min na računalniku. Qrazy..
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

urbybaby ::

lokacija?

thramos ::

Meni preko 25 Mb downloada in 10 uploada na različnih lokacijah v centru Ljubljane ne pride nikoli. Oziroma le enkrat je šel upload na 30, download pa je bil takrat porazen (cca 6).

Kaj je potem smisel LTE opcije? Je na HoT kaj bolje?

neooo ::

Jaz imam na telekomu hitrost do 150/50. Se nikoli se niti priblizalo ni.

Tam 45/30 je bil max izmerjeno. in se to ponoci.

IQ Veverica ::

urbybaby je izjavil:

lokacija?


Nova Gorica. Evo še screen :)

Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

««
78 / 110
»»