» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
54 / 110
»»

jusv ::

Mare3 je izjavil:

cortez je izjavil:

po 5. v mesecu bo brutalni.

Kje si bil pa prejšnji mesec ?


Za kateri mesec je govora, ker trenutno ga še vedno ni?


Ne pričakuj, da bo kmalu kaj prišlo..
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

greatdrakon ::

mogoče, dokler čakaš greš na izimobil izimesec M (600 min, 600 sek, 600 mb), 8.9 evra predplačniško. jaz osebno bom prešaltal iz brutalnega boba sem, ker je za moje potrebe to dovolj (plus boljši signal (mobitel), plus zgrešeni klic, ki ga bob nima)... odvisno od potreb torej...http://www.izimobil.si/Ugodnosti/izimes...

Zgodovina sprememb…

matejmesar ::

Če ti je pa dovolj le 300+300+300 enot, pa lahko privarčuješ še dodatna 2 evra in ostaneš na navadnem izimesec paketu (brez "M"), če seveda prenašaš številko

1spam4you ::

ta bob katastrofa, sedaj so dali nov paket bigbob za 2€ cenejši in ne moreš preit na nov paket, saj sem bil prejiter za 1 dan, kakšni lešinarji!!!!!!!!!!!

Sami ::

1spam4you je izjavil:

ta bob katastrofa, sedaj so dali nov paket bigbob za 2€ cenejši in ne moreš preit na nov paket, saj sem bil prejiter za 1 dan, kakšni lešinarji!!!!!!!!!!!


Pa si jih mogoče lepo prosil?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

1spam4you ::

pa sem...

antonija ::

Naroci nov bigbob paket (15 EUR), prenesi stevilko, po 8ih mesecih si na nuli, od tam naprej pa prisparas? Ali pa preveri da niso slucajno vse bigbob narocnike "preklopili" na nizjo tarifo?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

1spam4you ::

moh sej, samo te njihove akcije čudaške, hvala za nasvet, samo da zdej 15€ jajcanja z njimi

Sami ::

1spam4you je izjavil:

moh sej, samo te njihove akcije čudaške, hvala za nasvet, samo da zdej 15€ jajcanja z njimi


Torej jih očitno nisi lepo prosil :D Na tvojem mestu novega paketa nebi kupil razen če želiš novo cifro....
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

miko22 ::

@Sami
Kaj sedanji naročniki bigboba imajo po znižani ceni ali po stari?

GTX970 ::

1spam4you je izjavil:

ta bob katastrofa, sedaj so dali nov paket bigbob za 2€ cenejši in ne moreš preit na nov paket, saj sem bil prejiter za 1 dan, kakšni lešinarji!!!!!!!!!!!

2 eur sta eno pivo v gostilni.
Jebiga.
Zakaj se zdaj jeziš ?

Sami ::

miko22 je izjavil:

@Sami
Kaj sedanji naročniki bigboba imajo po znižani ceni ali po stari?


Žal o tem nimam informacij, svetujem da pokličeš v KC ali info@bob.si.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Integral ::

Nikoli ne bo za vse prav, ampak kar se mene tiče, je BOB zakon!
Imam naročniški paket za 4 cente, plačujem preko trajnika, s signalom nimam nobenih težav...

Tistemu ki BOB pač ni všeč, predlagam da ohladi svoje živce, spakira kovčke in se prestavi k drugemu operaterju.

1spam4you ::

ja ja blabla

amacar ::

Sami je izjavil:

miko22 je izjavil:

@Sami
Kaj sedanji naročniki bigboba imajo po znižani ceni ali po stari?


Žal o tem nimam informacij, svetujem da pokličeš v KC ali info@bob.si.


Velja le za nove naročnike. vir (http://www.alter.si/tabla/showflat.php/... )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Sami ::

amacar je izjavil:

Sami je izjavil:

miko22 je izjavil:

@Sami
Kaj sedanji naročniki bigboba imajo po znižani ceni ali po stari?


Žal o tem nimam informacij, svetujem da pokličeš v KC ali info@bob.si.


Velja le za nove naročnike. vir (http://www.alter.si/tabla/showflat.php/... )


Lepa beseda lepo mesto najde, za obstoječe naročnike vam svetujem klic na 068 680 680, zgubiti nimate kej.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mk766321 ::

Sem klical na bob, pa so rekli da se bo vsem naročnikom znižala naročnina z 6.7.(ali tu nekje), tako da brez straha :)

Sami ::

mk766321 je izjavil:

Sem klical na bob, pa so rekli da se bo vsem naročnikom znižala naročnina z 6.7.(ali tu nekje), tako da brez straha :)


Bravo, res ni težko poklicati. Nekateri se raje brez razloga pizdijo....ne razumem tega:D

Kot sem rekel tovrstne informacije nisem imel, lahko pa seveda vsak pokliče v KC.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Mare3 ::

Jst še vedno čakam na brutalnega pa ga zgleda ne bom dočakal ali bo pa kot ponavadi takoj spet zunaj ko vzamem drug paket :/

antonija ::

Sej lahko kadarkoli preklopis med paketi? (neka omejitev je, ampak iz nekaj->brutalni ti bo ze slo).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

amacar ::

Bigbob+5€ prenos podatkov je 90 centov drazje kot brutalni. Pa se prestavis takrat ko je akcija na voljo.

Matej_K ::

Ali lahko v ta cenejši big-bob preklopim tudi preko portala ali se to da samo preko telefonskega klica?
Namreč ko probam preko portala, mi tam še vedno piše 9,8€.
... .. .

mk766321 ::

Kot sem zgoraj napisal bodo vsem uporabnikom preklopli avtomatsko na cenejšo tarifo. Ne rabite klicat.

Veron ::

Kako je pa s prehodom BrutalniBob -> BigBob. Zaračunajo verjetno še kaj zraven?

greatdrakon ::

ne bi smel. vsi njihovi paketi so brez vezave.

Sami ::

Veron je izjavil:

Kako je pa s prehodom BrutalniBob -> BigBob. Zaračunajo verjetno še kaj zraven?


Bob naročnik lahko 1X mesečno brezplačno prehaja med naročniškimi paketi.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

technolog ::

Sami je izjavil:


na računu piše od 25. pa do 24. dne naslednjega meseca.
Problem je, kadar ti zmanjka podatkovne povezave že 24. in ne veš, kdaj se ti začne obračunavat na novo, a je to ob 00:00 petindvajstega, al je mal prej al je mal kasnej. Fino bi bilo vedet točne ure za tiste, ki 1 giga porabimo včasih malo prej, kot se začne novo računsko obdobje.


Torej, kot piše na računu je obračunsko obdobje od 25. do 24. v sledečem mesecu. Novo obračunsko obdobje se začne 25. ob 00:00.

Ti pa vseeno svetujem, da recimo 24. ob 23:59 podatkovno sejo prekineš (izklopiš prenos podatkov) in jo začneš z novo recimo 25. ob 00:01 (zaradi sistema).


Ne, more bit še nekaj dodatnega. Jaz sem sms o 900MB preseženega dobil danes. Ni šans da sem toliko porabil v samo petih dneh. Tudi android statistika pravi, da sem samo 150MB.

Se komu kaj sanja?

Sami ::

Nič drugega ni. Imaš v telefonu nastavljeno pravo obračunsko obdobje?

V zakup moras tudi vzeti, da je interval za prenos podatkov 64kb.

Preveri še v spletnem portalu mojbob.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

cortez ::

Sami,

glih kar sem govoril z 068 680 680, kjer so mi dejali, da se obstoječim lastnikom bigbob-a naročnina ne spremeni na 7,80 € .

Tudi na računu, mi še vedno računajo bigbob po 9,90 , ne pa 9,80...spremembo na bigbob sem naredil maja.

A treba za vsako številko podati pisno prijavo na fraud ?

Hvala za info.

Sami ::

A treba za vsako številko podati pisno prijavo na fraud ?


Fraud je oddelek za preprečevanje zlorab in nima nič s tem.

Žal tega ne morem komentirati, kot sem rekel sta zato tu KC in mail.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

antonija ::

A Bob zna posiljat eRacun direktno v banko? Ker na moj email mi cisto nic ne koristi...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

mk766321 ::

cortez je izjavil:

Sami,

glih kar sem govoril z 068 680 680, kjer so mi dejali, da se obstoječim lastnikom bigbob-a naročnina ne spremeni na 7,80 € .

Tudi na računu, mi še vedno računajo bigbob po 9,90 , ne pa 9,80...spremembo na bigbob sem naredil maja.

A treba za vsako številko podati pisno prijavo na fraud ?

Hvala za info.


Jaz sem na isti številki dobil drugačen odgovor.

Sami ::

antonija je izjavil:

A Bob zna posiljat eRacun direktno v banko? Ker na moj email mi cisto nic ne koristi...


Ne, izbiraš lahko le med tiskanim ali e-računom, ki ga prejmeš na mail.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

antonija ::

A. Pol je lazj s tiskanim, ker zna mobilna banka vsaj poloznice skenirat. XML na email mi pa pomaga tocno 0 :(

So kaksni plani da se Bob vkljuci v sistem eRacunov in jih zacne posiljati direktno bankam (da se bo dalo placati samo s klikanjem, brez vpisovanja sklicev)?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

amacar ::

Če imaš klik lahko brez vnašanja plačaš preko moj.bob.si.

antonija ::

Nimas NLB, noces imet NLB.

Imas pa mobilno banko ki zna skenirat poloznice, tako da bo bob kar lepo papircke posiljal dokler se ne modernizirajo.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Sami ::

antonija je izjavil:

Imas pa mobilno banko ki zna skenirat poloznice, tako da bo bob kar lepo papircke posiljal dokler se ne modernizirajo.


Bob je nizkocenovni ponudnik mobilnih storitev, tako da e-računa direktno v spletno banko ne omogoča.

Pri tem pa ne vidim nekega problema, e-račun je v *.pdf obliki, Copy/Paste podatkov v spletno banko in zadeva je rešena.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

technolog ::

Sami je izjavil:

Nič drugega ni. Imaš v telefonu nastavljeno pravo obračunsko obdobje?

V zakup moras tudi vzeti, da je interval za prenos podatkov 64kb.

Preveri še v spletnem portalu mojbob.


Mam po dnevih napisano, pa sem seštel pet številk.

Utk ::

Direktne bremenitve pa nočeš?

Sami ::

technolog je izjavil:

Sami je izjavil:

Nič drugega ni. Imaš v telefonu nastavljeno pravo obračunsko obdobje?

V zakup moras tudi vzeti, da je interval za prenos podatkov 64kb.

Preveri še v spletnem portalu mojbob.


Mam po dnevih napisano, pa sem seštel pet številk.


Si preveril v portalu mojbob?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

antonija ::

Ne, raje tako tko pri drugih dobim direktno v banko poloznico in za vsak mesec pogledam in potrdim placilo. Za sklic mi pa res dol visi, in vpisovanje tega na roke je ena vecjih debilnosti ki jo resi eRacun, ampak kot kaze to prevec kosta. Oh well, dokler lahko slikam papircke in mi ni potrebno nic vec vpisovati bo povsem OK, Bob bo pa "prisparal" ker bo namesti emailov posiljal papirnate racune naokrog.

Pri tem pa ne vidim nekega problema, e-račun je v *.pdf obliki, Copy/Paste podatkov v spletno banko in zadeva je rešena.
Si ze kdaj probaval copy/paste zongliranje na tablici? Na PCju niti ni problem, na tablici je pa to polomija.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

Utk ::

Noben copy past ni potreben. Iz emaila zdownloadaš xml račun in ga uvoziš v banko.

Sami ::

antonija je izjavil:

Ne, raje tako tko pri drugih dobim direktno v banko poloznico in za vsak mesec pogledam in potrdim placilo. Za sklic mi pa res dol visi, in vpisovanje tega na roke je ena vecjih debilnosti ki jo resi eRacun, ampak kot kaze to prevec kosta. Oh well, dokler lahko slikam papircke in mi ni potrebno nic vec vpisovati bo povsem OK, Bob bo pa "prisparal" ker bo namesti emailov posiljal papirnate racune naokrog.

Pri tem pa ne vidim nekega problema, e-račun je v *.pdf obliki, Copy/Paste podatkov v spletno banko in zadeva je rešena.
Si ze kdaj probaval copy/paste zongliranje na tablici? Na PCju niti ni problem, na tablici je pa to polomija.


Žal ne uporabljajo vsi tablice za spletno bančništvo :D

Če te moti je tu seveda Simobil, Telekom Slovenije....itd., kot je bilo rečeno je Bob nizkocenovni ponudnik mobilnih storitev.

Aja...v vednost pa Copy/Paste na svojem telefonu uporabljam brez problema, kakšno tablico pa imaš? :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Utk ::

Posredovan eračun stane cca 10 centov. Pri bobu, kjer so računi tudi po 1-2 evra, to pač ni zanemarljiv strošek. Pri mobitelu kjer plačuješ 15-20 evrov je pa druga stvar. A je to težko razumet?

antonija ::

oben copy past ni potreben. Iz emaila zdownloadaš xml račun in ga uvoziš v banko.
Nazadnje ko sem vprašal, banka ni bila najbolj navdusena da bi notri uvazal neke random xml-je. Tako da uvoz xml-ja v banko ne sploh. Kolikor govorim z drugimi, je malo bank ki bi to podpirale.
Predvsem imamo pa vzpostavljen sistem za eracune, kjer se racune poslje direktno v banko. Ce prav razumem je ena od poant tudi ta, da se zmanjsa stroske zaradi appirja (in dostave in vsega kar poleg spada). bob ocitno prispara, ce mi k racunu za nekaj EUR prilozi se sprintan racun, ki ga dostavi posta slovenije. njihova racunica, njihov problem.

Žal ne uporabljajo vsi tablice za spletno bančništvo :D
Vedno vec jih bo. PCji v vseh oblikah pac postajajo ogrozena vrsta.

Pa to, da je Bob nizkocenovnik, smo ze nestetokrat slisali. Navsezadnje ima verjetno tudi ime sestavljeno iz minimalnega stevila crk, ker je nizkocenovnik in si ni mogel privosciti marketingarjev, ki bi ime sestavili iz se manj crk.

Posredovan eračun stane cca 10 centov.
kolk pa stane sprintat racun in ga dostavit na naslov v sloveniji? Manj kot 10c?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Utk ::

Po pošti poslat ga pač morajo, kot eračun ni nujno. Če je za večino sprejemljiv eračun prek emaila, je to nek prihranek. Čeprav seveda ne v primeru, če nekdo glih zaradi tega noče eračuna.
Banka noče uvažat xmljev? Kako zaboga pa potem funkcionirajo vsi razni prokliki, uvozi poslanih eračunov, plačilnih nalogov in ne vem česa vse? Se jih sprinta in skenira?

Sami ::

Pa to, da je Bob nizkocenovnik, smo ze nestetokrat slisali.


Zakaj torej pričakuš od nizkocenovnika nabor storitev, ki jih omogočajo ostali operaterji, ki niso nizkocenovni?

Skratka kaj tu ni razumljivega....lahko dobiš e-račun v *.pdf obliki. Copy/Paste lahko narediš v spletno banko, tudi iz tako imenovane tablice oz. telefona....v kolikor ti tega ne omogoča ti toplo svetujem zamenjavo tablice.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

antonija ::

nimam pojma, ampak na Sberbank in na Sparkasse uvoz XMLjev ni mogoc (vsaj ne za prebivalstvo).

kolikor pa berem se pa uvaza drugacne placine naloge, in ne eRacun formata. Ce berem se naprej, obstaja kar nekaj razlicnih XML standardov za placila, tako da to situacijo se dodatno zakomplicira.

Pa ce berem se dlje, vidim da tudi NLB ne omogoca uvoza XMLjev za eRacun, tako da ne vem kje si videl da je to mogoce.


Vsi razni prokliki in uvozi poslanih racunov pa delujejo po drugih XML standardih kot eRacun.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

antonija ::

Sami je izjavil:

Pa to, da je Bob nizkocenovnik, smo ze nestetokrat slisali.


Zakaj torej pričakuš od nizkocenovnika nabor storitev, ki jih omogočajo ostali operaterji, ki niso nizkocenovni?

Skratka kaj tu ni razumljivega....lahko dobiš e-račun v *.pdf obliki. Copy/Paste lahko narediš v spletno banko, tudi iz tako imenovane tablice oz. telefona....v kolikor ti tega ne omogoča ti toplo svetujem zamenjavo tablice.
Sami, ce smo povsem exaktni, Bob zavaja uporabnike. eRacun v Sloveniji pomeni, da se posluje preko tegale: http://slovenskieracun.gzs.si/
Na kratko: firma izda racun (povsem elektronsko, prez stroskov za papirje), jaz ga dobim v banko, ga pogledam in placam. Pika, konc. Nic copy/paste, nic email.
Kar se gre bob je pa to, da namesto da racun sprinta, ti poslje pdf. To (tehnicno gledano) ni eRacun, ampak je racun v elektronski obliki. To ni isto. Ampak pustimo to, bob je nizkocenivnik, k'nede?

Pa od nizkocenovnika bi pricakoval, da se posluzuje procesov, ki so cenejsi. Tezko verjamem da je printanje paprija in posiljanje s Posto Slovenije (ne vem ce obstaja drazje posiljanje papirja od njih) cenejse (oz. bolj nizkocenovno) kot pa ce vse skupaj izvajas elektronsko.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Utk ::

V DH lahko uvoziš. Bob ti pošlje natančno isti xml kot ga bi poslal banki, če ga bi pošiljal, po istem standardu.
Zakaj bi neki xml standard bil tvegan za uvažat, drugi pa ne?
V proklik za podjetja lahko glih tako uvoziš xml, kot ti ga pošlje bob, tam pa ni tvegano?
Tu so vsaj tolk krive banke kot bob. Samo da banke niso nizkocenovne, pa še več na mesec računajo od boba.

Kar se gre bob je pa to, da namesto da racun sprinta, ti poslje pdf. To (tehnicno gledano) ni eRacun, ampak je racun v elektronski obliki.

Ni res, ker ti pošlje zraven še xml po standardu za eračun.
Poleg tega je simobil tako na email pošiljal eračune po standardu, ki velja še danes, veliko preden so banke omogočale direktno pošiljanje eračunov v banko. Da to zdaj naenkrat ni več eračun, prvič slišim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()
««
54 / 110
»»