» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
53 / 110
»»

radmannsdorf ::

moat, to je predvsem za nove naročnike, ker je fora teh akcij predvsem to da človek sploh dobi sim kartico, od boba ane. in novi naročniuki jo dobijo celo zastonj :)

Zgodovina sprememb…

qzem ::

Jaz imam kodo za brutalni bob, če kdo rabi naj mi pošlje PM.

Lp

qzem ::

Evo kodo, če kdo rabi naročnino na brutalni bob: 187249

Samo pokličite na 068 680 680 in povejte, da bi imeli naročnino za Brutalni bob, da imate kodo. Potem dobite po pošti sim kartico brezplačno. Ponudba velja samo do 30.4.2015!

galu ::

Jaz mam tudi eno. Kontakt na ZS, da bom/bodo drugi vedeli, da je koda že bila uporabljena.
Tako to gre.

qzem ::

Mislim, da se lahko ena koda uporabi večkrat, lahko pa da se motim.

radmannsdorf ::

vsaka koda se lahko uporabi 3x, tema za te kode, pa je tukaj Kode za popust

Sami ::

radmannsdorf je izjavil:

vsaka koda se lahko uporabi 3x, tema za te kode, pa je tukaj Kode za popust

Vsaka koda se lahko uporabi 4X.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

anin994 ::

Tudi jaz sem danes, 24.4.2015 - točno ob 12.11 - prejela kodo od boba.
Kot rečeno, jo lahko uporabijo 4 srečneži.
Kdor prvi pride prej melje!:)

vonmimek ::

tudi jaz imam kodo, prvi štirje dobijo :D

zs

alkoo ::

Še moja koda za brezplačno SIM za brutalni bob: 392177

bk101 ::

Še moja koda: 957954

Mare3 ::

Do kdaj se kode lahko uporabijo, ker sem pri tušu vezan še za 3 mesece...

Sami ::

Mare3 je izjavil:

Do kdaj se kode lahko uporabijo, ker sem pri tušu vezan še za 3 mesece...


Do 30.4.2015.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

#000000 ::

če kdo rabi kodo, imam še tri na voljo. LP

etis ::

Pozdravljeni, če še kdo rabi kodo za brezplačno sim kartico in paket brutalni bob, naj me kontaktira pod zasebna sporočila.

Lep pozdrav.

Sami ::

Koda moje partnerice za brezplačno sim in brutalni bob: 676998

Če jo kdo uporabi naj napiše.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

SloSlayer ::

Pozdravljeni!

Sam imam trenutno naročnino pri tušmobilu, ki traja do konca junija. Zanima me, ali je možno to, da sedaj vzamem brutalni bob paket in nato komaj čez 2 meseca zamenjam številko z trenutno, ki jo imam pri tušmobilu?

LP

#000000 ::

SloSlayer je izjavil:

Pozdravljeni!

Sam imam trenutno naročnino pri tušmobilu, ki traja do konca junija. Zanima me, ali je možno to, da sedaj vzamem brutalni bob paket in nato komaj čez 2 meseca zamenjam številko z trenutno, ki jo imam pri tušmobilu?

LP



Meni je punca na helpdesku zagotovila da je to možno.

Sami ::

#000000 je izjavil:

SloSlayer je izjavil:

Pozdravljeni!

Sam imam trenutno naročnino pri tušmobilu, ki traja do konca junija. Zanima me, ali je možno to, da sedaj vzamem brutalni bob paket in nato komaj čez 2 meseca zamenjam številko z trenutno, ki jo imam pri tušmobilu?

LP



Meni je punca na helpdesku zagotovila da je to možno.


Seveda je možen naknadni prenos številke: http://www.bob.si/pomoc-in-vprasanja/po...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Alexius Heristalski ::

Če sem si zdaj vklopil brutalni bob, lahko pričakujem svojo kodo? To pošiljajo po SMS?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Sami ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Če sem si zdaj vklopil brutalni bob, lahko pričakujem svojo kodo? To pošiljajo po SMS?


Si dobil brezplačno sim ter paket brutalni bob preko kode?

V kolikor si, SMS-ja s kodo ne boš dobil.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Alexius Heristalski ::

Brutalni bob sem dobil preko kode, SIM pa kot stari naročnik že imam od prej.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

...:TOMI:... ::

Opazil sem, da je možno sedaj imeti tudi direktno bremenitev. Vem, da je včasih bila mogoča, pa so jo ukinili, sedaj pa je spet mogoče imeti to vrsto plačila.
Tomi

Magic1 ::

Jaz naredim kar preplačilo, na nekaj mesecev plačam malo več in je potem mir.
Magic

MrStein ::

Še komu Bob po novem trdi, da je HALO(Si.Mobil) ?
Recimo v SMS potrditvi vplačila na predplačniški račun.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

SloSlayer ::

A je se mozno dobiti brutalnega boba ali je akcija potekla?

GTX970 ::

Najdi kode, pokliči na support in vprašaj.

radmannsdorf ::

BigBob je spet na voljo, tokrat 10 centov ceneje :) Super za starejše, ki ne potrebujejo podatkov.
http://bob.si/ponudba-bob/bob-narocnisk...

Filipko ::

radmannsdorf je izjavil:

BigBob je spet na voljo, tokrat 10 centov ceneje :) Super za starejše, ki ne potrebujejo podatkov.
http://bob.si/ponudba-bob/bob-narocnisk...


UUU, 10 centov. To pa je res en velik dnar.

radmannsdorf ::

no, boljš nekaj, kot nič. za našo familijo pride prav ta paket, ker je mati zdaj imela brutalni bob. podatki brezveze. zdaj bo pa na mesec 2,1€ ceneje.
dve naročnini in pol na leto ceneje :)

otilija ::

Mene pa zanima, če bi vzela ta BigBob - pa nisem starejša, samo ne rabim toliko neta, pa npr. da greš na eno spletno stran nekaj pogledat ali recimo rabiš malo google maps in gps - koliko to pride v centih/€? Vem, da je odvisno od porabe, ampak težko si predstavljam... obisk enga povprečnega websita?

Sami ::

otilija je izjavil:

Mene pa zanima, če bi vzela ta BigBob - pa nisem starejša, samo ne rabim toliko neta, pa npr. da greš na eno spletno stran nekaj pogledat ali recimo rabiš malo google maps in gps - koliko to pride v centih/€? Vem, da je odvisno od porabe, ampak težko si predstavljam... obisk enga povprečnega websita?


Torej brez zakupa podatkovne opcije 1GB se prenos podatkov obračuna po veljavnem ceniku 0,04EUR/MB.

Odvisno kaj boš pogledala, če boš uporabljala GPS in ne prenosa podatkov pa to ni BOB-ova storitev in se ti ne bo zaračunala.

Odgovorila si si, da je plačilo odvisno od prenešenih podatkov, da si boš lažje predstavljala ti svetujem, da na WIFI-ju obiščeš željene spletne strani ter storitve (FB, Google Maps,...itd.) in v telefonu preveriš količino prenešenih podatkov....pa boš imela neko okvirno predstavo.

Za kakšen mail ali občasno branje novic se ti zakup podatkov ne izplača, za kakšen FB, Youtube (HD posnetki) pa ti za znižanje stroškov zakup prenosa podatkov priporočam.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

otilija ::

Hvala za idejo, bom res preverila na wifi-ju.

technolog ::

Bob pošlje sporočilo, ko porabiš 900MB zakupljenih podatkov. Bedaki pa ne povejo, do kdaj je obračunsko obdobje, se pravi koliko časa moram še šparat teh preostalih 100MB.

Kako to zvem?

radmannsdorf ::

nesposobni ljudje, si niti sms-a ne zaslužijo.
mal si poglej moj.bob.si

Veron ::

Ima mogoče kdo info, kako dostopat do bob APIja? Rad bi za foro naredil lasten "Bob monitor" app za ios :)

Sami ::

technolog je izjavil:

Bob pošlje sporočilo, ko porabiš 900MB zakupljenih podatkov. Bedaki pa ne povejo, do kdaj je obračunsko obdobje, se pravi koliko časa moram še šparat teh preostalih 100MB.

Kako to zvem?


Si kdaj pogledal račun, ki ti ga BOB pošlje vsako obdobje/mesec? Si obiskal bob.si? Si poklical 068 680 680?

Na voljo imaš vse informacije, ki ti jih lahko operater nudi.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

slovenec_89 ::

Prek moje kode je prijatelica sklenila naročnino za brutalni bob, pa mi nikjer na mojbob ne kaže ničesar. A bo naslednji račun avtomatsko označen z "plačano" ali te kako drugače obvestijo?

yani2000 ::

Veron je izjavil:

Ima mogoče kdo info, kako dostopat do bob APIja? Rad bi za foro naredil lasten "Bob monitor" app za ios :)
Za iOS že obstaja app za preverjanje stanja.
Tudi za Android (sem avtor):
https://play.google.com/store/apps/deta...

Na žalost pa ne obstaja lepi API, samo ročno parsanje HTML kode.

Shegevara ::

Sami je izjavil:

technolog je izjavil:

Bob pošlje sporočilo, ko porabiš 900MB zakupljenih podatkov. Bedaki pa ne povejo, do kdaj je obračunsko obdobje, se pravi koliko časa moram še šparat teh preostalih 100MB.

Kako to zvem?


Si kdaj pogledal račun, ki ti ga BOB pošlje vsako obdobje/mesec? Si obiskal bob.si? Si poklical 068 680 680?

Na voljo imaš vse informacije, ki ti jih lahko operater nudi.


na računu piše od 25. pa do 24. dne naslednjega meseca.
Problem je, kadar ti zmanjka podatkovne povezave že 24. in ne veš, kdaj se ti začne obračunavat na novo, a je to ob 00:00 petindvajstega, al je mal prej al je mal kasnej. Fino bi bilo vedet točne ure za tiste, ki 1 giga porabimo včasih malo prej, kot se začne novo računsko obdobje.

Vem, da sem ob sklenitvi naročnine enkrat prebral kako je to organizirano ampak sedaj iščem te informacije na www.bob.si in ne morm najdt pa če me koklja brcne.

So pa na Bobu legende, da četudi greš rahlo čez 1 GB limit, ti ne zaračunajo celotno ceno novega paketa 1GB, ampak samo ene par centov, zaradi česar sem bil pozitivno presenečen, ko sem videl račun, kjer so mi za 1010mb prenosa zaračunali samo okol pol evra več. Res pohvalno, še enkrat.

mk766321 ::

1GB= 1024 Mb, tako da ti niso naredili usluge, kot ti misliš.

MrStein ::

Si prepričan, da tako računajo?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mk766321 ::

http://www.pcadvisor.co.uk/features/sto...

kako pa računajo, moraš njih vprašat.

mogoče ve kaj več Sami?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mk766321 ()

Veron ::

yani2000 je izjavil:

Veron je izjavil:

Ima mogoče kdo info, kako dostopat do bob APIja? Rad bi za foro naredil lasten "Bob monitor" app za ios :)
Za iOS že obstaja app za preverjanje stanja.
Tudi za Android (sem avtor):
https://play.google.com/store/apps/deta...

Na žalost pa ne obstaja lepi API, samo ročno parsanje HTML kode.

Vem vem, da obstaja. Rad bi se malo igral in naredil nekaj svojega za lasten guš.
Damn, sm upal, da obstaja kak lep API :)

Sami ::

So pa na Bobu legende, da četudi greš rahlo čez 1 GB limit, ti ne zaračunajo celotno ceno novega paketa 1GB, ampak samo ene par centov, zaradi česar sem bil pozitivno presenečen, ko sem videl račun, kjer so mi za 1010mb prenosa zaračunali samo okol pol evra več. Res pohvalno, še enkrat.


Če imaš Brutalni bob, ki že vsebuje 1000MB prenosa podatkov, se vsak preseženi MB zaračuna 0,04EUR. V kolikor pa imaš vklopljeno podatkovno opcijo 1GB (1024MB) pa se po presežku takoj obračuna še ena dodatna podatkovna opcija 1GB/5EUR doplačila.

na računu piše od 25. pa do 24. dne naslednjega meseca.
Problem je, kadar ti zmanjka podatkovne povezave že 24. in ne veš, kdaj se ti začne obračunavat na novo, a je to ob 00:00 petindvajstega, al je mal prej al je mal kasnej. Fino bi bilo vedet točne ure za tiste, ki 1 giga porabimo včasih malo prej, kot se začne novo računsko obdobje.


Torej, kot piše na računu je obračunsko obdobje od 25. do 24. v sledečem mesecu. Novo obračunsko obdobje se začne 25. ob 00:00.

Ti pa vseeno svetujem, da recimo 24. ob 23:59 podatkovno sejo prekineš (izklopiš prenos podatkov) in jo začneš z novo recimo 25. ob 00:01 (zaradi sistema).
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

KTr1sk ::

Koliko mesecev oz. kdaj nazadnje je bila možnost sklenitev naročnine na BrutalniBOB? in kdaj bo spet na voljo oz ali še bo..kaj menite?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

cortez ::

po 5. v mesecu bo brutalni.

Kje si bil pa prejšnji mesec ?

detroit ::

Kdaj se odvija ta bob in ali ima še kdo kako kodo ?
Skero

Sami ::

detroit je izjavil:

Kdaj se odvija ta bob in ali ima še kdo kako kodo ?


Promocije je konec.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Mare3 ::

cortez je izjavil:

po 5. v mesecu bo brutalni.

Kje si bil pa prejšnji mesec ?


Za kateri mesec je govora, ker trenutno ga še vedno ni?
««
53 / 110
»»