» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
55 / 110
»»

Sami ::

Ampak pustimo to, bob je nizkocenivnik, k'nede?


Odgovoril oz. odgovorila si si na vprašanje, temu se reče račun v e-obliki, to storitev nizkocenovnik nudi, nadaljno debatiranje je brezpredmetno.

Pa od nizkocenovnika bi pricakoval, da se posluzuje procesov, ki so cenejsi.


Proces dela pa je stvar operaterja in ne končnih uporabnikov, se ti ne zdi? :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

antonija ::

DH ne vem kaj pomeni, Proklik je pa za podjetja.

Preberi si link o eRacunu. Tam lepo pise da ni nikjer emaila za posiljanje strankam, ampak da _mora- priti racun direktno v banko in/ali ERP aplikacijo.

Pa seveda zdraven pise tudi da omogoca silne prihranke, ampak dokler mi nekdo ne pove stevilke, koliko stane papirnat racun (priprava, tiskanje, posiljanje) potem tezko primerjam z 10c na eRacun kolikor si ciitral zgoraj (pa tudi za ta znesek nimam potrditve da je pravilen).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Utk ::

DH je delavska hranilnica. Ni res, da bi eračun avtomatsko zahteval, da prileti direktno v banko. To zahteva država zase.

Kaj torej mora zagotoviti prejemnik in kaj verjetno poenostavi njegovo poslovanje:

Izdajatelju mora zagotoviti eNaslov na katerega bo prejemal eRačun (ePošta, ponudniki izmenjave, TRR pri banki,...). Naslov mora uporabljati in ga pregledovati.
Račun mora prejeti v sebi razumljivem formatu, da ga lahko uporabi, pregleda in razume (vizualizacija, strukturirana obika,..)
Mora imeti možnost avtentikacije izdajatelja ter veljavnostRačuna (preko e-podpisa, poti izmenjave,...)
Mora imeti možnost zanesljivega in zaupanja vrednega hranjenja eRačuna.

antonija ::

temu se reče račun v e-obliki
Na bob strani se izmenjujeta termina e-racun in elektronski racun. ni tako nedvoumno, kot si ti predsatvil, ampak si vsaj iskreno povedal: Bob NE omogoca eRacunov.

Proces dela pa je stvar operaterja in ne končnih uporabnikov, se ti ne zdi? :D
Se mi zdi, sem tako napisal:
njihova racunica, njihov problem.


Tezko pa sprejmem argument, da se s tem prispara, vsaj dokler ne vidim stevilk. Ampak ker tudi svojih stevilk nimam, bo izgleda treba verjeti, da je ceneje posiljati papirnate racune po bajtah s kombiji in bicikli, kot pa z elektroni po zicah in zraku.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Utk ::

Sej ni. Je pa ceneje poslal 1000 "eračunov" (da boš srečen sem dal narekovaje) na email in 100 po pošti, kot pa 1010 eračunov direktno v banko in 90 po pošti.

antonija ::

Utk je izjavil:

DH je delavska hranilnica. Ni res, da bi eračun avtomatsko zahteval, da prileti direktno v banko. To zahteva država zase.

Kaj torej mora zagotoviti prejemnik in kaj verjetno poenostavi njegovo poslovanje:

Izdajatelju mora zagotoviti eNaslov na katerega bo prejemal eRačun (ePošta, ponudniki izmenjave, TRR pri banki,...). Naslov mora uporabljati in ga pregledovati.
Račun mora prejeti v sebi razumljivem formatu, da ga lahko uporabi, pregleda in razume (vizualizacija, strukturirana obika,..)
Mora imeti možnost avtentikacije izdajatelja ter veljavnostRačuna (preko e-podpisa, poti izmenjave,...)
Mora imeti možnost zanesljivega in zaupanja vrednega hranjenja eRačuna.


Preberi si do konca:
2. Podpora funkcijam izmenjave, distribucije in formalne dostave eRačunov

Sistem eRačunov javne uprave (UJP)
Sistem eBančnih kanalov
Sistem e-izmenjave ZZInet

4. Podpora plačilu

E-banke
Mobilne plačilne storitve


In pa seveda še odstavek direktno pred tvojim citatom, ki si ga izpustil:
Prejemnik eRačuna (KUPEC) je skoraj vsaka odrasla oseba in organizacija. Račun lahko prejme v poštni nabiralnik, eBanko, eNabiralnik elektronske izmenjave ali v lastno aplikacijo ali ERP. Vse poti so možne in le od prejemnika je odvisno kako bo prejemal račune. Lahko se pa zgodi da bo pošiljatelj pričakoval tudi potrdilo o prevzemu kar pomeni, da bo prejemnik moral poskrbeti za povratno informacijo.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Utk ::

Res, v zakonu piše, da prejemnik odloča kako bo dobil (e)račun? Res?
Pol pa kar izvoli do Telekoma pa jim reci, da ti pa hočeš eračun direktno v lastno aplikacijo, po možnosti lastne izdelave. Sej si ti prejemnik, ti odločaš kam ga boš prejel, a ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

mk766321 ::

antonija je izjavil:

nimam pojma, ampak na Sberbank in na Sparkasse uvoz XMLjev ni mogoc (vsaj ne za prebivalstvo).

kolikor pa berem se pa uvaza drugacne placine naloge, in ne eRacun formata. Ce berem se naprej, obstaja kar nekaj razlicnih XML standardov za placila, tako da to situacijo se dodatno zakomplicira.

Pa ce berem se dlje, vidim da tudi NLB ne omogoca uvoza XMLjev za eRacun, tako da ne vem kje si videl da je to mogoce.


Vsi razni prokliki in uvozi poslanih racunov pa delujejo po drugih XML standardih kot eRacun.



Ne moreš uvažati xml e-računov, ki jih pošiljajo firme, ker so v drugi struktruri, kot jih podpirajo banke. Ne me vprašat zakaj je tako, je pa dejstvo.

aja, pa mešate pojme e-računa, ki ga dobite v spletno banko z e-računom, ki vam ga pošiljajo po elektronskem naslovu. Res da se oboje imenuje enako, so pa tu hruške in jabolka!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mk766321 ()

mk766321 ::

@Sami
Jaz ne vem kaj se na bobu ne morejo zmenit. Sedaj sem klical ponovno, pa mi je zatrdila da se spremeni naročnina samo tistim, kateri pokličejo, zadnjič pa mi je rekla da se bo vsem avtomatsko spremenila cena bigboba na nižjo tarifo. Lahko preveriš.

Mam pa obe izjavi posneti, če kdo ne verjame :)

MrStein ::

Utk je izjavil:

Posredovan eračun stane cca 10 centov. Pri bobu, kjer so računi tudi po 1-2 evra, to pač ni zanemarljiv strošek. Pri mobitelu kjer plačuješ 15-20 evrov je pa druga stvar. A je to težko razumet?

A papir in pošta pa so zastonj???

antonija, katero banko oziroma app za slikanje pa imaš?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Sami ::

mk766321 je izjavil:

@Sami
Jaz ne vem kaj se na bobu ne morejo zmenit. Sedaj sem klical ponovno, pa mi je zatrdila da se spremeni naročnina samo tistim, kateri pokličejo, zadnjič pa mi je rekla da se bo vsem avtomatsko spremenila cena bigboba na nižjo tarifo. Lahko preveriš.

Mam pa obe izjavi posneti, če kdo ne verjame :)


Kot sem že napisal v prejšnjih postih na tole žal nimam komentarja, najbolje bo da ponovno vprašaš v KC-ju ali info mail, da boš dobil dokončen odgovor.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Utk ::

Ne moreš uvažati xml e-računov, ki jih pošiljajo firme, ker so v drugi struktruri, kot jih podpirajo banke. Ne me vprašat zakaj je tako, je pa dejstvo.

Kot eračun lahko uvoziš eračun. Sam xml je kar dobro definiran. Ostale podrobnosti sicer ne, ampak xml pa je.
Jasno pa da ne moreš eračuna uvažat kot plačilni nalog in še 100 drugih kombinacij, za katere sploh ne dvomim, da jih je marsikdo poskusil in bil razočaran, in potem rekel, da to itak ne dela. Dela dela.

aja, pa mešate pojme e-računa, ki ga dobite v spletno banko z e-računom, ki vam ga pošiljajo po elektronskem naslovu. Res da se oboje imenuje enako, so pa tu hruške in jabolka!

Ne pa niso. Oboje je enako. Račun, ki ga dobiš na email, je enak tistemu, ki ga dobiš v banko. Če katera firma račun v pdfju imenuje e-račun, je pa to čisto drugi problem.

A papir in pošta pa so zastonj???

Sprašuješ že odgovorjeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

mk766321 ::

jaz sem poskusil uvozit e-račun od boba v bankanet pa ni šlo. Uradni odgovor: ne gre ker banka neke zadeve definira drugače. Kako je pri drugih bankah pa ne vem.

cortez ::

Sami je izjavil:

A treba za vsako številko podati pisno prijavo na fraud ?


Fraud je oddelek za preprečevanje zlorab in nima nič s tem.

Žal tega ne morem komentirati, kot sem rekel sta zato tu KC in mail.



Zakaj mi je pa potem vaša na 068 dejala, da moram reklamacijo računa poslati na fraud ?

Zgleda, da nimate poenotene zadeve, če se podajajo različni odgovori.

Na novi bigbob najbrž prešaltaš tako, da zamenjaš paket, in po 25. spet spremeniš na bigbob.

Utk ::

mk766321 je izjavil:

jaz sem poskusil uvozit e-račun od boba v bankanet pa ni šlo. Uradni odgovor: ne gre ker banka neke zadeve definira drugače. Kako je pri drugih bankah pa ne vem.

Jah, propadle banke imajo tudi večje težave kot neupoštevanja standarda pri enem enostavnem uvozu. Če ne znajo dajat posojil, kako bojo znali to. Ampak to spada pod temo o bankah, ne o bobu, bob pošlje pravilen račun.

Sami ::

cortez je izjavil:

Sami je izjavil:

A treba za vsako številko podati pisno prijavo na fraud ?


Fraud je oddelek za preprečevanje zlorab in nima nič s tem.

Žal tega ne morem komentirati, kot sem rekel sta zato tu KC in mail.



Zakaj mi je pa potem vaša na 068 dejala, da moram reklamacijo računa poslati na fraud ?

Zgleda, da nimate poenotene zadeve, če se podajajo različni odgovori.

Na novi bigbob najbrž prešaltaš tako, da zamenjaš paket, in po 25. spet spremeniš na bigbob.


cortez, ne vem s kom si govoril oz. kaj si se menil? Ne nadzorujem agentov, to niti ni moje delo.

Reklamacije računa se ne pošilja na oddelek za preprečevanje zlorab, logično razmisli. Reklamacijo računa pa lahko podaš v KC ali na info@bob.si., kot je bilo v temi že 100X napisano.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Veron ::

mk766321 je izjavil:

@Sami
Jaz ne vem kaj se na bobu ne morejo zmenit. Sedaj sem klical ponovno, pa mi je zatrdila da se spremeni naročnina samo tistim, kateri pokličejo, zadnjič pa mi je rekla da se bo vsem avtomatsko spremenila cena bigboba na nižjo tarifo. Lahko preveriš.

Mam pa obe izjavi posneti, če kdo ne verjame :)

info@bob.si
paket bigbob za 7,80eur velja le za nove naročnike.slednje je namenjeno izključno naročnikom, ki po 30.6.2015 sklenejo naročniško razmerje. v kolikor bi želeli kot obstoječi naročnik enako ugodnost nam prosim sporočite telefonsko številko, geslo, ki ste ga določili ob prijavi v naročniško razmerje (služi za vašo identifikacijo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

radmannsdorf ::

Ali že imamo "Bob app" za Windows Phone?

NightHawk ::

Veron je izjavil:

mk766321 je izjavil:

@Sami
Jaz ne vem kaj se na bobu ne morejo zmenit. Sedaj sem klical ponovno, pa mi je zatrdila da se spremeni naročnina samo tistim, kateri pokličejo, zadnjič pa mi je rekla da se bo vsem avtomatsko spremenila cena bigboba na nižjo tarifo. Lahko preveriš.

Mam pa obe izjavi posneti, če kdo ne verjame :)

info@bob.si
paket bigbob za 7,80eur velja le za nove naročnike.slednje je namenjeno izključno naročnikom, ki po 30.6.2015 sklenejo naročniško razmerje. v kolikor bi želeli kot obstoječi naročnik enako ugodnost nam prosim sporočite telefonsko številko, geslo, ki ste ga določili ob prijavi v naročniško razmerje (služi za vašo identifikacijo)


Ko je punca želela spremeniti (oziroma aktivirati) iz sedanjega bigboba za 9.80 na tega ji je operaterka povedala, da je to samo za nove naročnike. Očitno ni enotna praksa kaj delajo tam.

cortez ::

punca, punca....

Zgleda , da imaš dobro punco, ki ne teži :).

Da se spremenit, sam na helpdesku rečeš, da želiš preiti na bigbob 7,80€.

Pol mal zajamrajo, da to pa ni mogoče....

Pa ti rečeš, da izjemoma tistim, ki po 30/6/2015 pokličejo na helpdesk zamenjajo paket na 7,80, sam moraš povedat osebno geslo.

No, potem ona pove, da to je pa izjemoma mogoče tudi za obstoječe uporabnike (promovirajo glih ne, vse je bolj hušhuš, ker kdo pa bi sam sebi v skledo pljuval, saj ne bodo zamenjali vsem lastnikom bigboba na 7,80 avtomatsko).

Potem se zahvališ "operaterki", in z razliko povabiš punco na kavico....in to lahko počneš vsak mesec, dokler pač ne zamenjaš na kakšen drugi paket.


ps. 3x sem že tko zamenjal pri različnih "operaterkah", tko da to dela.

radmannsdorf ::

PrihajaNodi ::

izimobil je boljša varinata za 9 € 600x3

radmannsdorf ::

odvisno kaj kdo rabi ane :)

PrihajaNodi ::

brez mb. Če bi dali še 1000 mb super, tako pa niso več konkurenca in je +5 € potem 13€/mesec

miko22 ::

PrihajaNodi je izjavil:

brez mb. Če bi dali še 1000 mb super, tako pa niso več konkurenca in je +5 € potem 13€/mesec



Niso konkurenca? Kje pa dobiš paket 1000/1000/1000 za 13€?

Sami ::

PrihajaNodi je izjavil:

brez mb. Če bi dali še 1000 mb super, tako pa niso več konkurenca in je +5 € potem 13€/mesec


Pred kratkim oz. že večkrat je bila promocija Brutalni Bob 11,90EUR (1000/1000/1000): http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

radmannsdorf ::

ja, izimobil je dražji. če narediš enostavno preimerjavo enot naprimer.
pri bobu dobiš po trenutni tarifi 3000 enot za 7,80+5=12,80EUR
pri iziju dobiš 3000 enot za 15EUR

pri bobu dobiš 1800 enot za 7,68EUR
pri izi dobiš 1800 enot za 9,00EUR

kot sem rekel, vse je odvisno kaj kdo rabi. če rabiš točno 600 vsega, se ti splača izi, če rabiš točno 1000 vsega, se ti splača bob.

edit: še cena na enoto:
bob: 0,004266
izi: 0,005000

Zgodovina sprememb…

ombre ::

Hmja, pri iziju ti šteje mmse in smse v te enote, pri bobu samo smsji. Izi lahko pošiljaš sms/mms v vsa omrežja po svetu, bob samo v slovenska ostalo zaračuna 4c... Se pa strinjam, odvisno je vse od tega kar kdo rabi.

Sam porabim 300 min, 300 mb in cca 150 sms/mms na mesec... Tako da je že izimesec overkill zame.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

detroit ::

miko22 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

brez mb. Če bi dali še 1000 mb super, tako pa niso več konkurenca in je +5 € potem 13€/mesec



Niso konkurenca? Kje pa dobiš paket 1000/1000/1000 za 13€?


tuš mobil 1500/1500/1500 za 13.41. Sicer pa komaj čakam da grem s tušmobila:)
Skero

PrihajaNodi ::

detroit je izjavil:

miko22 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

brez mb. Če bi dali še 1000 mb super, tako pa niso več konkurenca in je +5 € potem 13€/mesec



Niso konkurenca? Kje pa dobiš paket 1000/1000/1000 za 13€?


tuš mobil 1500/1500/1500 za 13.41. Sicer pa komaj čakam da grem s tušmobila:)



Za ta denar je T2 najbolj ugoden. Ampak kdo porabi toliko enot?

http://www.t-2.net/mobilna-telefonija/b...

BCSman ::

Da ni obvestil o zgrešenih klicih pri bobu je prevelik minus. Ostajam na izimobilu, čeprav je manj ugoden.

greatdrakon ::

če bi bob imel še zgrešeni klic, bi takorekoč porezal vso konkurenco, vključno z matičnim simobilom... namenoma je to po moje

hojnikb ::

itk da je namenoma, ni zastonj budget ponudnik,.

Sicer pa tale 5ka je joke...

Še vedno je revolucija daleč najbolši predplačnik. Sam škoda kr se ga ne da več vklopi..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Sami ::

Še vedno je revolucija daleč najbolši predplačnik. Sam škoda kr se ga ne da več vklopi..


Daleč od tega, saj je delovanje storitev šala, preverjeno.

Je pa po mojem mnenju Simobilova ponudba kar konkurenčna 10EUR = 1000enot.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

hojnikb ::

Reče simobilovc...
#brezpodpisa

Sami ::

hojnikb je izjavil:

Reče simobilovc...


Ponovno...očitno ne dojameš iz prve, ne delam za simobil, če imaš pa kake veze se seveda priporočam.

Če pa moram primerjati Simobilove ter Tuševe storitve pa ni dileme.

Pri teh nizkih cenah naročniških paketov mi je čudno, da sploh še kdo uporablja prepaid, razen seveda če iz nekega razloga želi ostati "anonimen".
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

hojnikb ::

>Pri teh nizkih cenah naročniških paketov mi je čudno, da sploh še kdo uporablja prepaid,

Zakaj bi plačal mesečni strošek, če ni treba ?
Oz. se vezal na nekega operaterja, ki ti lahko stvari zaračuna po mili volji (pa naj bo to tuš, simobil, itd...).

Pri opcijah, ki jo dons ponujajo operaterji za predplačnike, sploh nima pomena vzet naročnine, če si bolj light user.

Kakorkoli obrneš, 7EUR za 1000 enot in unlimited smse+tuš pogovore je zelo zelo dober deal.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Sami ::

hojnikb je izjavil:

>Pri teh nizkih cenah naročniških paketov mi je čudno, da sploh še kdo uporablja prepaid,

Zakaj bi plačal mesečni strošek, če ni treba ?
Oz. se vezal na nekega operaterja, ki ti lahko stvari zaračuna po mili volji (pa naj bo to tuš, simobil, itd...).

Pri opcijah, ki jo dons ponujajo operaterji za predplačnike, sploh nima pomena vzet naročnine, če si bolj light user.

Kakorkoli obrneš, 7EUR za 1000 enot in unlimited smse+tuš pogovore je zelo zelo dober deal.


Kar se mesečnega stroška tiče ima večina prepaid userjev tako mnenje, če dobro preračunaš pa za nemoteno delovanje prepaida porabiš še večji znesek.

Pri nobenem operaterju se ti ni treba vezati...jaz se pri operaterju nikoli ne vežem, telefon seveda kupim drugje.

Se pa v Nemčiji na oglasnikih prepaid simke iz 90'ih super prodajajo (kriminalci :D), saj takrat ob nakupu ni bila potrebna identifikacija.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

cegu ::

Če gre kdo na mobitel ta mesec, mu lahko zrihtam 30% popusta na naročnino za 24 mesecev. Brez vezave.

Sami ::

cegu je izjavil:

Če gre kdo na mobitel ta mesec, mu lahko zrihtam 30% popusta na naročnino za 24 mesecev. Brez vezave.


Samo za nove naročnike?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

francek1 ::

cegu je izjavil:

Če gre kdo na mobitel ta mesec, mu lahko zrihtam 30% popusta na naročnino za 24 mesecev. Brez vezave.

Če mi zrihtaš 90% ne grem več tja, odkar so me enostransko nategnili pri Đabestu z zmanjšanjem podatkov iz 1GB na 100 MB....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

cegu ::

francek1 je izjavil:

cegu je izjavil:

Če gre kdo na mobitel ta mesec, mu lahko zrihtam 30% popusta na naročnino za 24 mesecev. Brez vezave.

Če mi zrihtaš 90% ne grem več tja, odkar so me enostransko nategnili pri Đabestu z zmanjšanjem podatkov iz 1GB na 100 MB....


Dobiš nazaj v obliki polnjenja državne blagajne. Ves profit družbe z 2014 je rezerviran za izplačilo teh tožb. (Ne zato, ker so znižali na 100MB, ampak ker so sploh ponujali 1GB - monopolsko ceno, kar ne bi smeli zaradi varstva konkurence). TS ne sme biti najcenejši kar za vse :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cegu ()

hojnikb ::

Sami je izjavil:

hojnikb je izjavil:

>Pri teh nizkih cenah naročniških paketov mi je čudno, da sploh še kdo uporablja prepaid,

Zakaj bi plačal mesečni strošek, če ni treba ?
Oz. se vezal na nekega operaterja, ki ti lahko stvari zaračuna po mili volji (pa naj bo to tuš, simobil, itd...).

Pri opcijah, ki jo dons ponujajo operaterji za predplačnike, sploh nima pomena vzet naročnine, če si bolj light user.

Kakorkoli obrneš, 7EUR za 1000 enot in unlimited smse+tuš pogovore je zelo zelo dober deal.


Kar se mesečnega stroška tiče ima večina prepaid userjev tako mnenje, če dobro preračunaš pa za nemoteno delovanje prepaida porabiš še večji znesek.

Pri nobenem operaterju se ti ni treba vezati...jaz se pri operaterju nikoli ne vežem, telefon seveda kupim drugje.

Se pa v Nemčiji na oglasnikih prepaid simke iz 90'ih super prodajajo (kriminalci :D), saj takrat ob nakupu ni bila potrebna identifikacija.


odvisno kaj je za koga nemoteno delovanje.men je na prepaid dost par e namesec.
nobena narocnina me ne pride tako pocen. pa še ena položnca manj..
#brezpodpisa

ronaldo ::

Ker bi rad prenesel stevilko in narocil bigbog, me zanima ali moram nujno kupiti bob naročniška kartica micro SIM, ali se jo dobi kje ceneje (tako kot se je dalo pred casom ce se ne motim) ?
Hvala.

radmannsdorf ::

zdej nimajo nobenih kod ne. kupiš micro sim za ceno 14,90€, in če ne boš koristil enot ki so že gor, ti bodo ob prvi položnici naredili obračun neporabljenih enot in bo prva ali druga naročnina zato cenejša.

toro69 ::

obveščamo vas, da je promocija paketa bigbob za 7,80eur namenjena sicer samo novim naročnikom, tistim ki po 30.6.2015 in do 31.7 sklenejo naročniško razmerje.

kljub zgoraj navedenemu pa bomo tudi vam omogočili to ugodnost. slednja se ne izvede sistemsko, zato bomo potrebovali sledeče podatke:
- telefonsko številko
- geslo, ki ste ga določili ob prijavi v naročniško razmerje (služi za vašo identifikacijo).

lepo vas pozdravljamo,
vaš bob

Matej_K ::

Kot se iz lanskoletnega dopusta spomnim, mi niso delovali mms-i v gostovanju. Nisem mogel pošiljati domov.
Po sloveniji mi vse deluje ok.

Nastavitve dostopne točke imam naštimano tako kot je tu na simobil strani

Če uredim tako kot je na bob.si, mi nič ne deluje, tudi internet ne.

Imam pa Lumio 820!
... .. .

Sami ::

Matej_K je izjavil:

Kot se iz lanskoletnega dopusta spomnim, mi niso delovali mms-i v gostovanju. Nisem mogel pošiljati domov.
Po sloveniji mi vse deluje ok.

Nastavitve dostopne točke imam naštimano tako kot je tu na simobil strani

Če uredim tako kot je na bob.si, mi nič ne deluje, tudi internet ne.

Imam pa Lumio 820!


Ker imaš simobilove nastavitve ti v gostovanju ni delovalo. Pravilno nastavi Bob nastavitve in bo delovalo bp.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

TRIROG ::

toro69 je izjavil:

obveščamo vas, da je promocija paketa bigbob za 7,80eur namenjena sicer samo novim naročnikom, tistim ki po 30.6.2015 in do 31.7 sklenejo naročniško razmerje.

kljub zgoraj navedenemu pa bomo tudi vam omogočili to ugodnost. slednja se ne izvede sistemsko, zato bomo potrebovali sledeče podatke:
- telefonsko številko
- geslo, ki ste ga določili ob prijavi v naročniško razmerje (služi za vašo identifikacijo).

lepo vas pozdravljamo,
vaš bob


Od kod pa je tole?

Kakšen mail na katerega se lahko sklicujemo ali je na njihovi strani objavljeno?

Uredi se pa s klicem na 068 ane?

radmannsdorf ::

ravnokar klical za oba starša, ki sta že prej imela bigbob. je pa zanimivo. prvič sm klical in mi stric na helpdesku ni hotel spremenit, dokler ne zrihtam davčnih in datumov rojstva od staršev. ko kličem čez 5min, se oglasi prijazna gospodična in vse urediva brez problema, samo imena naročnikov sem moral povedat :)
««
55 / 110
»»