» »

Dual DDR

Dual DDR

_Mortal_ ::

Par stvari me zanima glede NForce-vega Dual DDR-ja. A rab ram tiktakat na določeni hitrosti da se to vklop 266,333,400. Vem da morata biti dva slota polna. In a morata modula imeti enako količino rama 128 in 128, 256 in 256
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

morphling1 ::

Ja količina mora biti nujno enaka, priporočeno pa je da so tudi čipi enakih gostot. Skratka najbolj je če sta dva identična modula. Dual chanell nima veze s frekvenco, samo en modul mora biti v prvem dimmu, drug pa v drugem ali tretjem v vseh ostalih primerih dual chanell ne dela.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

_Mortal_ ::

To sm hotu vedt. tnx
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Filo ::

kwa pa to ddr-II v dual chanel-u ? Is there such a thingo or similar?

sej ne vem a bo za ddr-II drugo podnožje? tudi če bo bojo potem najbrž tudi slote priredil v slogu dual chanel al kako bo to? explane?

( pa veste kaj sem še ugotovil, da se mi dostikrat ne da pisat novih tem, ker morm najprej na tekst, ki označuje forum in potem moram klikniti na en izmed naslov in šele za tem lahko dam nova tem, sej ne vem, ampak bi bla dobra ideja, če bi dal kašno povezavo, na prvo stran za objavljanje novih strani, kam bi uvrstil svojo novo temo bi pa itaq tam izbral oziroma bi jo obkljukal, get it!, če prav, če še enkrat pomislim je pa tudi res, da pa zato ker moriam iti po dolgotrajnem postpku za vpisovanje nove tem, sem prisiljen videti kaj je bilo že objavljeno in če je podobna tema že bila....
ampak ti itaq pogledaš samo tiste teme, ki ti jih imaš prve v vrsti potem pa klikneš nova tema. Tako da konec koncev bi res prišla prav taka pridobitev v smislu ---- Vpiši novo temo ---- gumbek.....

Primož goddamnit, we have a new naloga!! :) ---- Vpiši novo temo ---- gumbek..... )

LapD ::

Filo goddamit si še bolj zakompliciral:D :D :D joke

Filo ::

ma ja sej vem sej nebom več tako pozen kave pil...sej če pa ni za nič druzga dobr si bom pa vsaj statistiko poveču, če ne druzga...al pa če ne sej ni važen :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kompatibilnost rama

Oddelek: Kaj kupiti
121898 (1487) Denny
»

Prosim za komentarje.

Oddelek: Kaj kupiti
111126 (996) BendeR
»

MemTest

Oddelek: Navijanje
372393 (1567) HyperGL
»

Plata,rami in procesor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
583283 (2724) C_maniak
»

twinmos twister PC3700 C2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1077446 (5578) mare87

Več podobnih tem