» »

LG 42LW579S ali Samsung UE40D6530

LG 42LW579S ali Samsung UE40D6530

excel ::

sennheiser ::

Če te 3d mika, raje lg. Bolj prijazno očem. Slika tam tam, tehnično je lg boljši. Za kakšno razdaljo gledanja pa to iščeš?

excel ::

3d bi gledal z razdalje cca. 3m. Drugače s postelje... 5m.
Bolj sem naklonjen samsungu, vendar me begajo ta aktivna in pasivna očala...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: excel ()

excel ::

Bolj sem naklonjen samsungu, cenovno je ugodnejši samsung, vendar me begajo ta aktivna in pasivna očala... Ali se opazi sploh kakšna razlika?

fpbs ::

Svetujem ti, da greš v trgovino in si ogledaš 3D na Samsungu in na LGeju. Jaz sem to storil, in kot prvo mi je bilo zelo moteče precej temna slika pri aktivnih očalih. V stvari me je prvo zmotila potrebna sinhronizacija očal, ki včasih tudi izpade, migetanje, teža očal. Vse te težave pri pasivnih očalih odpadejo.

sennheiser ::

Pa čisto dobronamerno 47" uzam če maš plac, ker ti bo žal. Za tako razdaljo sta oba premajhna.

excel ::

Bom si ogledal obe TV v trgovini. Sem danes imel v sobi za pokušino 94cm pa se mi je zdela dovolj velika. Tako da sem se odločil da mi bo 40-42" dovolj. Lahko pa se zgodi da kupim 47".

Sem pa zasledil še eno TV in sicer 42LW570S, ki sem jo primerjal z prej omenjeno LG in ni razlik.

Razlika je pa precejšnja v ceni in sicer 350€ :O
BIGBANG
ceneje.si

Enega izmed teh treh ponudnikov sem si ogledal podrobneje:
LED LCD LG 42LW570S+7X3D OCALA 750,37€ bigbang 1099€
LED LCD LG 42LW650 3D še boljša TV za 810,81

Pa me zanima če imate kakšne izkušnje z omenjenimi tgovinami ki mi jih je ceneje.si ponudila kot pondudnike tega TVja. Namreč, zdijo se mi smešno nizke cene, glede na ostale ponudnike bigbang, mimovrste...

sennheiser ::

Am ceneje.si je samo portal, kjer so najnižje cene gor, če se ne motim. Am tako bom reku... fenomenalna cena, če je tv na zalogi. Dostikrat se je že izkazalo oz. v 90% primerih, ko je razlika v ceni nenormalno visoka, je to samo zbijanje cene trgovcem, kateri imajo stvari na zalogi. Poglej zadeve v živo, kliči najcenejšega ponudnika. Mene so že zafrknili in zadeva ni bila na zalogi. Čez 2 meseca ko pa ni bilo več seveda aktualno so pa rekli da imajo. Pa tale cena na gotovino... Če ima garancijo pri uradnem servisu - Ljubljana je to dast ali pa vicoma, potem če ga lahko skešeraš samo uzami. Če pa garancija v slo ne velja... pa razmisli. Govori se da te trgovine, katere hočejo plačilo z gotovino imajo zadeve iz tujine, pri katerih ponavadi ni slo garancije in to naredijo tako, da davka ne rabijo plačati.

570 ali pa 579 je razlika v tem, da ima 579 usb recording.

Jaz osebno tako delam:

1. najdem ožji izbor, kaj mi deluje po specifikacijah in po samih priporočilih po forumu.
2. grem tv v živo pogledat (ni mus samo tv)
3. ko najdem pravi artikel - najnižjo ceno najdem
4. kličem/mail če imajo zadevo ta moment na zalogi, če je takoj uzamem, če ni koliko časa je potrebno čakati (če je to več kot 1 teden), kličem naslednjega najcenejšega.

Mogoče sem edini, ki se mu je to zgodilo že parkrat, sam naši trgovci ne posodabljajo najbolj stanje zalog, tega jim niti ne zamerim, ker vse prej preverim. Pač čisto moja izkušnja.

hamurabi ::

Nimaš kaj razmišljat...vzemi Samsung!

fpbs ::

Predno se odločiš za nakup prečitaj tole: http://wiki.samygo.tv/index.php5/D6x00_...

excel ::

fpbs je izjavil:

Predno se odločiš za nakup prečitaj tole: http://wiki.samygo.tv/index.php5/D6x00_...


:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung smart TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6934682 (13214) kralnahribu
»

Kateri 3D LED TV s pasivnimi očali? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5920474 (15107) fpbs
»

LED LCD TV - svetovanje za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8627886 (21214) popster
»

Samsung lcd LE40 c750 r2w uporabne aplikacije

Oddelek: Zvok in slika
81349 (1135) umexteacher
»

3d televizor

Oddelek: Zvok in slika
225550 (4799) fotografnik

Več podobnih tem