» »

Apple priznal težave s praznjenjem baterije v iPhonu 4S

1
2
»

Owe- ::

amacar je izjavil:

Mah to se je meni tudi dogajalo na galaxy S z gingerbreadom, ko mi je proces Android OS v 10 urah neuporabe skuril baterijo. Ker pač to ni Apple se o tem ni toliko govorilo, je pa bila enako nadležna zadeva, ki se jo je včasih dalo odpraviti z rebootom, včasih pač ne...


Teb je še dolgo zdržal. //sarcasm off

garamond ::

jype je izjavil:


garamond> vendar samo v relaciji z Applom.

Licenca pravi, da popolnoma.

Jailbreak je legalen samo v primeru, da na telefon namestiš lastno programsko opremo, česar pa seveda ne moreš. K sreči zakonodaja preprečuje, da bi Apple to lahko storil, kar pa v ničemer ne spreminja licence same, le izvedba njenih členov na sodišču je otežena.

Čuden argument, ki nasprotuje definiciji jailbreaka. Jailbreak je preprečitev omejitve programske opreme OS-ja, da lahko nanj nalagamo samo določene aplikacije (tehnično gledano). Če je torej jailbreak legalen, in je jailbreak modifikacija OS-ja v ta namen, kako lahko potem izgubiš pravico do uporabe OS-ja? Vprašanje postavljam z zakonskega stališča, po EULA pa seveda izgubiš pravico. Ampak zakon je nad EULA.

>V applov centralni komite se pa lahko nadaljuje debata o tem, kaj je narobe z licenco.
Ja, v temi, kjer si citiral neEULA besedilo kot pravno zavezujoče. V temi, kjer je govora o oddaljenem brisanju podatkov, in kjer se citira člene iz EULA ... je edino mogoče en problemček: da ni citirana prava EULA (!). Za brisanje aplikacij in njihovih podatkov je bolj relevantna EULA za App Store (iTunes) kot pa za iOS, in če bi bil kje pravno urejen njihov kill-switch, bi to bilo tam.

Gutjerez ::

Berem vaše komentarje in zakaj še jaz nebi napiso svojega in povedo kar si mislim.
Nisem si lastiu nobenega aplevega izdelka. zato nemorem rečt kaj dosti. Sem pa pri frendih ga uporablo in testiro. Me je navdušil. zelo.
Prodaja pri simobilu za 1 EUR z 2 letno naročnino po 50 EUR. to znese 1200 EUR. noben telefon ni tega vreden. plus marsikteri uporabnik ki (ne obvlada) angleščine si ga nebo kupo ker nima slovenskega menija.
Drgač pa vsak telefon ima dobre in slabe lastnosti. Zato ne razumem ljudi kateri imajo iphona in ga tako zelo hvalijo. Ne razumem niti ljudi kateri ga nimajo in ga blatijo... saj na koncu koncev je vendarle telefon. kot ostali. :D
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

sgdjkdlsugi4 ::

Seveda nisi zracunal, da je v 50€ neka kolicina za porabit. In ce je kafanski papak ne porabi, je to njegov problem, medtem ko bo tisti ki ve kaj potrebuje izkoristil poln paket in bo telefon prakticno free.

Gutjerez ::

ko bodo jabolka bolj poceni takrat si bom kupil iphona
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

techfreak :) ::

Če smo natančni ima Simobil dve vrsti paketov mobilnega interneta. Pri dražjih paketih dobiš veliko manj prenosa, vendar večjo subvencijo pri nakupu telefona.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google težave novega Pixla 2 rešuje programsko

Oddelek: Novice / Android
227534 (5663) shadeX
»

iOS 6.1.1 je zunaj, evasi0n jailbreak še deluje

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4216539 (14046) lambda
»

Težave z baterijo v iPhone 4S (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8726397 (20686) Spock83
»

Applova predstavitev - iOS 5, iCloud, iPodi, iPhone 4S (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12436398 (30790) Lonsarg
»

[Pomoč] Kritičen pogled na Apple

Oddelek: Strojna oprema
151113 (865) opeter

Več podobnih tem