» »

Katero GeForce GTX 560 Ti

Katero GeForce GTX 560 Ti

Tomaž ::

Odločil sem se, da dam 100€ več za novo grafično in sem se po ogledo vseh testov odločil za GeForce GTX 560 Ti. Edina težava je da je toliko teh da ne vem za katero bi se odločil. Po ogledov testov in cen se nekako nagibam MSI GeForce GTX 560 Ti HAWK
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

yayo ::

Jaz imam MSI Twin Frozr II OC kupljen konec Maja meseca in dela bp. Nad temi Hawki je kar nekaj kupcev malce razočaranih (pregrevanje, glasnost...), ne bi rad prodajal buče (tudi zato ker so ponavadi najglasnejši razočarani kupci, ki so dobili slab izdelek, tisti katerim vse štima pa so v glavnem tiho in ne slišiš njihovih mnenj) zato predlagam, da počekiraš uradni MSI forum. Če bi jaz v tem trenutku kupoval še eno 560 TI bi najverjetneje vzel najcenejšo od kakega priznanega proizvajalca, kar pomeni tole kartico.
Je pa res, da ne berem Gigabyteovega foruma (oziroma berem samo podforum o osnovnih ploščah, ker imam njihovo) in ne vem, če ni slučajno tudi pri njih v zadnih par mesecih drastično padla kvaliteta izdelave kartic. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

DarkSensei ::

A niso ravno tele Gigabytke mele nekih problemov?

minimus ::

Po vseh testih ki sem jih prebral bi ti priporočil tole:
http://www.mlacom.si/asus-engtx560-ti-d...

yayo ::

:)) bi moral ostati lepo tiho...
(drugače pa imam vtis, da imajo prav vse kartice probleme z Battlefield 3, zaradi katere ige je ravno sedaj masovni naval na nove grafe) ;)

legendary ::

Če nameravaš kupiti Gigabytovo prvo posodobi VGA BIOS in 99% boš brez problemov. Vse napake, ki so se pojavljale so z novim BIOS-om odpravljene. Obstaja pa tudi že novi beta BIOS, ki naj bi še malenkost pohitril grafično (tako pravijo tisti, ki so ga uporabili). Drugače pa katerokoli izbereš ne boš zgrešil. Imam pa sam Gigabyte in odkar sem jo flashal ni nobenih problemov.

LP

Primoz78 ::

@legendary jaz sem updejtal BIOS pa se mi v BF3 se vedno sesuje po cca. 15 minutah (v singleplayer)...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Tomaž ::

Hmmm malo sem prebiral forume in ugotovil da ima kar veliko uporabnikov Gigabite kartic težave. Kakšne so pa kaj izkušnje z ATI Radeon karticami?? Cenovni razred do 250€.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

69charger ::

Jaz sem dal skozi že štiri Gigabytove grafične in delujejo vse BP še danes. Lahko pa vzameš kakšno ASUSovo.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

legendary ::

Primoz78 je izjavil:

@legendary jaz sem updejtal BIOS pa se mi v BF3 se vedno sesuje po cca. 15 minutah (v singleplayer)...

Lp Primoz


Meni po updatu ni se nikoli zamznil BF3 in tudi večini je odpravilo napake. Je pa še vedno nekaj primerov, kjer so problemi. Kolikor sem bral na gigabytovem forumu res obstaja neka serija, ki naj bi imela napake. Če ti tudi druge igre zmrzujejo oz. se sesuvajo uveljavljaj garancijo. Načeloma pa imajo vse grafične kartice probleme z BF3 (še posebaj nvidia). Predvidevam pa, da bo patch BF3 vse napake odpravil, saj gre načeloma za nestabilnost igre.

Tomaž ::

Na kratko povedano, če kupim gygabite kartico jo morem kupit tam kjer bom najlažje lahko uveljavil garancijo v primeru težav :D
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično kartico kupiti? (Q6600, BF3) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10213208 (8407) k4vz0024
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
516247 (4734) Gibbs007
»

Nakup računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
341928 (1560) frudi
»

Katero GTX 560 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
659862 (8107) SloMaster

Več podobnih tem