» »

Kako prednaročiti na igabiba?

Kako prednaročiti na igabiba?

xxxgeekxxx ::

Na igabiba.joker.si nameravam namreč prednaročit MW3, pa me zanima, če moram kaj druga kot pa jim dati email? Ker ko kliknem prednaročilo mi samo odpre okence, da jim dam email.
Potem moram čakat da dobim obvestilo kdaj lahko kupim ali kako to gre? Bo še vedno ista cena, če čakam da bo na voljo za kupit?
Ke te češ

Good Guy ::

xxxgeekxxx je izjavil:

Na igabiba.joker.si nameravam namreč prednaročit MW3, pa me zanima, če moram kaj druga kot pa jim dati email? Ker ko kliknem prednaročilo mi samo odpre okence, da jim dam email.
Potem moram čakat da dobim obvestilo kdaj lahko kupim ali kako to gre? Bo še vedno ista cena, če čakam da bo na voljo za kupit?


tole njihovo prednaročilo je tko tko...

kokr sm jst štekov ti pošljejo mail ko dobijo robo in potem šele naročiš(plačaš)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

def0r ::

Pravo prednarocilo ti omogocijo par dni pred izidom. S tem e-mailom samo dobis obvestilo in mogoce kaksen kupon za popust dodatni.

xxxgeekxxx ::

Aja... samo upam da nebom potem več plačal :|
Ke te češ

RejZoR ::

Ne, cene so ponavadi kar solidno nižje. Imajo pa mal drugačen sistem kot druge trgovine. Predvsem zato ker se plačuje po povzetju (verjetno je večji del takih kupcev) in je nekako težko vpeljat sistem kjer bi v naprej plačal igro po nižji ceni in jo dobil na dom kasneje. Trgovine, ki ne dostavljajo s plačilom po povzetju pa imajo že dolgo vpeljan ta sistem.

Je pa tko da je kar se novih iger tiče Igabiba daleč bolj ugodna od npr Steama. Na Steam je vsaka nova igra 49,90 EUR. Na igabibi pa 40 EUR z brezplačno dostavo, običajno celo manj. Tko da Steam za stare igre kadar so dobre akcije, nove pa raje na Igabibi. Večino potem tako ali tako linkaš na STeam pa imaš nakoncu isto storitev, samo ceneje čez prideš.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ZilexFTW ::

Ali mi lahko nekdo razloži sistem plačevanja na igabibi ker jaz bi kupil Far Cry 4: Kyrat Edition pa me zanima a to lahko plačaš z gotovino


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj bi za igro plačal preveč?

Oddelek: Igre
101507 (1190) ahac
»

Igre za 14 letnika na DS lite

Oddelek: Igre
7787 (677) koro13
»

Trgovine z igricami?

Oddelek: Igre
152334 (1684) El Nino
»

igre za ps3?

Oddelek: Konzole
51152 (1107) eddiev
»

Kje kupit igre v LJ?

Oddelek: Igre
91748 (1558) Brutal Corpse

Več podobnih tem