» »

Težave z baterijo v iPhone 4S

Težave z baterijo v iPhone 4S

4S se lahko v stanju pripravljenosti izprazni v 6-8 urah. Trenutno sumijo požrešne lokacijske storitve.

vir: Guardian

Apple je na predstavitvi 4S izpustil podatek o času pripravljenosti.

vir: Guardian
Guardian - 4S je v Sloveniji že na voljo od minulega petka (Si.Mobil priporoča nakup za 1€ in 48€ mesečne naročnine), kar je super za navdušence, ostali pa bodo z nakupom verjetno želeli še malo počakati. Kot namreč poročajo številni uporabniki, ima novi iPhone resne težave s porabo energije, in sicer lahko povsem polno baterijo v celoti izprazni že čez noč, med ležanjem na nočni omarici.

Glavni osumljenec v danem trenutku je napaka v iOS5, ki naj bi prožila izredno pogosto lociranje telefona tudi takrat, ko za to ni nobene potrebe. 4S lokacijo dobi s kombinacijo poizvedbe o prisotnih Wi-Fi, baznih postajah in GPS modulu, kar vse znatno obremeni baterijo, zato se v normalnih pogojih uporablja le ob potrebi. Nekateri uporabniki, ne vsi, poročajo, da se da problem znatno omiliti z izklopom samodejnega preklapljanja med časovnimi conami, natančno pa se seveda ne ve, ker je za potrditev po naravi stvari treba po več dni. Apple še ni izdal uradnega komentarja, so pa njihovi inženirji začeli kontaktirati posamezne ameriške uporabnike in jih poprosili za namestitev nadzornega programa, ki bi v Cupertino poslal čimveč natančnih statistik o porabi energije. To bi potem lahko vodilo do popravka za iOS5, če je napaka seveda zgolj programske narave.

Morda ni. Zanimivo pri iPhone 4S je namreč, da na njegovi predstavitvi niso posebej poudarili (pohvalili) časa v pripravljenosti. Kot se izkaže, je tega zgolj 200 ur, kar je znatno manj od iPhone 4 (300 ur) ali celo prvega iPhona iz leta 2007 (250 ur). Upajmo, da bo Apple to uspel še izboljšati, sicer se zna telefona oprijeti precej negativna stigma v stilu zgodbe o antennagate, ki je pestila štirko.

Koliko ur pripravljenosti pa zdrži vaš mobilnik?

87 komentarjev

«
1
2

Primoz78 ::

Na jabuk.si forumu je en uporabnik ze raziskal zadevo in prisel do spoznanja, da je krivec iCloud. Sicer mu ni popolnoma izpraznilo baterijo ampak se je cez noc izpraznila za cca. 15%. Zadeva se je normalizirala sele ko je povsem izbrisal iCloud account iz iphonea. Osebno nimam nekih hudih problemov z baterijo, je pa res, da je zdrzljivost za ene 10-20% slabsa kot pr 4-ki.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

dbevfat ::

@Primoz78: če se čez noč izprazni za cca. 15%, je to odlično in ni problem. :)
nvr2fat

Cash ::

Kaj sami ne znajo stestirat par iPhonov....????? Morajo prav uporabnike klicat al kaj? Ta fore pa res ne razumem. No, še odgovor na vprašanje, koliko mi zdrži baterija...brez izklapljanja 5 dni...

Volk| ::

toliko dnara, pa tako beden telefon.
Še tako vrhunski telefon, je samo kup neuporabne šare brez napajanja.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Zheegec ::

Heh, ravno hvalim iOS5, da je za razliko od vseh zadnjih OS X (Leopard, Snow Leopard, Lion) prišel brez večjih napak, potem pa tole :)
Pa par random funkcij lahko izgine iz menijev, recimo možnost delovanja kot WiFi access point randomly izgine, potem pa resetiranje včasih pomaga :)

p.s.: 3 leta star telefon mi zdrži nekje 5-6 dni normalne uporabe (klici, nekaj interneta, ostalo standby).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Blisk ::

Še en dokaz, da je Iphone precenjen in da niti slučajno ni vreden svojega denarja.
Vsi so kritizirali Samsung, kako neki šteka gor in dol. Z updejtom softwera dela več kot odlično.
In niti pod razno ga ne bi menjal za Iphone, ker za ta denar nima niti ene prednosti pred konkurenti!

ufek ::

Jao, opet kost za haterje. Večina nima teh težav z baterijo. O buggih, ki jih ima že skoz Android skozi svojo zgodovino pa raje ne bom, ker se bo začel flame war...

Blisk ti se kar tolaži in se raje zavleči nazaj pod skalo s svojim Samsungom vred. Nihče vaju ne bo pogrešal!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ufek ()

DOOM_er ::

vsi telefoni so precenjeni. Edini neprecenjeni telefon v zgodovini je bila Nokia 3510i. Vprašanje je samo koliko so precenjeni.
Robots will steal your job. But that's OK

Furbo ::

Blisk je izjavil:

Še en dokaz, da je Iphone precenjen in da niti slučajno ni vreden svojega denarja.
Vsi so kritizirali Samsung, kako neki šteka gor in dol. Z updejtom softwera dela več kot odlično.
In niti pod razno ga ne bi menjal za Iphone, ker za ta denar nima niti ene prednosti pred konkurenti!


Kot bo iphone z updejtom deloval več kot odlično.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

zeleni ::

dbevfat je izjavil:

@Primoz78: če se čez noč izprazni za cca. 15%, je to odlično in ni problem. :)


Odlicno? Odvisno kaj zelis doseci. Vsakodnevno polnenje? Potem ni svoh ja.

Odgovor na vprasanje:
Moj telefon po dveh letih zdrzi se 5-6 dni. Uporaba je zmerna.

Tezaab ::

DOOM_er je izjavil:

vsi telefoni so precenjeni. Edini neprecenjeni telefon v zgodovini je bila Nokia 3510i. Vprašanje je samo koliko so precenjeni.

Tudi ta je bil precenjen (pri nas). V Sloveniji se je prodajal po 60k SIT, v Italiji sem ga dobil za 40k. ;)

MrStein ::

Moj pa po šestih letih isto.
Kar je enako off topic kot vse prejšnje navedbe...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Bananovec ::

Blisk je izjavil:

Še en dokaz, da je Iphone precenjen in da niti slučajno ni vreden svojega denarja.
Vsi so kritizirali Samsung, kako neki šteka gor in dol. Z updejtom softwera dela več kot odlično.
In niti pod razno ga ne bi menjal za Iphone, ker za ta denar nima niti ene prednosti pred konkurenti!

Šaljivec. Samsung je kar nekaj časa porabil, da je zbrzdal porabo baterije na Galaxy S.

Trenutno pa mi na Omnii7 baterija zdrži 2 dni.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

uio ::

A nebi bilo vseeno če je v pripravljenosti aktivno samo sprejemanje ki se lahko do konca aktivira pravi signal pa mogoče kaki alarmi za koledar in podobno, vse ostalo pa je sama navlaka če je telefon pri miru.

nekikr ::

Zakaj ga enostavno ne ignoriraš in naj živi v svojem svetu?

On-topic: tako kot "antennagate" zaenkrat. Sem in tja ima kdo problem, kar je pri toliko milijonih uporabnikov pričakovano. Zaradi magične besede Apple v nazivu izdelka pa se seveda vse potencira do te mere, da se bodo v kratkem nekateri začeli metati čez okna (še posebej, če nimajo tega telefona). Počakajmo, da bo malo več jasno koliko procentov uporabnikov se napaka tiče (najbrž je procent konkretno prevelika merska enota za tole, predvidevam vsaj). Sicer pa sam še nisem imel telefona, kateri bi delal tako kot je treba od prvega dne naprej, vedno je bilo nekaj, kakšna večja ali manjša malenkost, zato tudi tole ne preseneča.

Alien: daj nehaj svojo staro ničvredno Nokio hvaliti no :) Imel sem jo en dan in jo naslednji dan prodal ter šel kupit iPhone, še danes mi dvigne pritisk, samo da pomislim na tisto skropucalo :-)

tx-z ::

Kaj to pomen čas pripravljenosti? Da je mobitel ugasnn in je baterija v njem in zdrži 200 ur? Namreč men noben mobitel tut če sm ga samo pustu na mizi ni zdržu niti pol tok.
tx-z

MrStein ::

Kot jaz razumem, je to "stand by", kar pomeni, da je vklopljen, ne opravlja pa se klic, kamera itd... torej "nič ne dela".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

borut_p ::

Podoben primer je bil iphone 4 na ios4, baterija je šla zelo hitro če nisi prilagodil nastavitev. Mislim, da je težava v ios5, saj je ob posodobitvi sistema baterija začela ponovno hecat. Bomo že potrpel do kakšnega patcha pa bo spet ok.
Kreganje katera firma je boljša itak nima veze, saj kot velja za mnogo stvari je dejstvo, da imajo vsake oči svojega malarja. Brezvezno kreganje.

Meizu ::

Meni ni jasno od kje proizvajalci potegnejo smešno visoke cifre glede zdržljivosti baterije.

Moj Nexus S naj bi zdržal slabih 800 ur z enim polnjenjem. Torej več kot en mesec. Še v totalnem idlu in hibernatu ne zdrži 1/5 toliko, torej, od kot te cifre?

Isto je z minutami pogovora. Spet tam 800minut.

Kje je catch?

MrStein ::

Laboratorijske nastavitve in razmere.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

RedDrake ::

@Meizu, vecinoma to merijo par metrov stran od bazne postaje (svoje seveda).
Recimo moja Nokia 6200i je znala drzat vse od 16-17 dni, pa do manj kot tedna. 24/7 idle, ker sem ga imel kot rezervo. Je pa bilo odvisno kje sem se gibal in kje sem imel telefon ponoci.

Drugace pa Re: "koliko casa drzi vasa baterija?"
Moj 2 leti star samsung monte drzi cca 8 dni, ob povprecno 5-ih sms-ih in 20 min pogovora na dan + kako minuto 3G povezave.

smash ::

Volk| je izjavil:

toliko dnara, pa tako beden telefon.
Še tako vrhunski telefon, je samo kup neuporabne šare brez napajanja.


vedno se najde en k, ki brez argumentov začne nabijat

[D]emon ::

Hja ... folk ponoci ne zna vec ugasati telefona. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Master_Yoda ::

Zato ker se vec baterije porabi ce vgasnes telefon, kot pa ce ga das v offline profil in pustis v idle.

sloxl8 ::

...Si.Mobil priporoča nakup za 1€ in 48€ mesečne naročnine...

Za to moraš biti pa res idiot, da ga kupiš. Če je sicer naročnina npr. 10EUR (pri običajnih paketih za običajno uporabo), to pomeni 38EUR naročnine SAMO za nakup aparata. Če upoštevam, da je paket vezan na 24 mesecev naročnine, pomeni da Simobil hoče za aparat 24x38EUR+1 = 913EUR. Tudi če predpostavim naročnino 20EUR, je to še vedno 673EUR.

IMHO je to nateg in dober argument za prijavo na Zavod za varstvo potrošnikov.

[D]emon ::

Master_Yoda je izjavil:

Zato ker se vec baterije porabi ce vgasnes telefon, kot pa ce ga das v offline profil in pustis v idle.


To je pa design fault. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

nekikr ::

sloxl8: daj prosim poglej kaj ti paket ponuja preden okoli trosiš neumnosti in primerjaš z 10€ paketi. Tisti, ki porabi 50€ mesečno za telefon, bo dobil telefon gratis, tisti, ki ima pa sedaj 10€, bo pa seveda zadevo preplačal, kmečka logika. Ampak ker je odločitev stvar kupca in se lahko prostovoljno odloča med 10imi paketi ni niti najmanjše podlage za kakšno prijavo.

smash ::

nekikr je izjavil:

sloxl8: daj prosim poglej kaj ti paket ponuja preden okoli trosiš neumnosti in primerjaš z 10€ paketi. Tisti, ki porabi 50€ mesečno za telefon, bo dobil telefon gratis, tisti, ki ima pa sedaj 10€, bo pa seveda zadevo preplačal, kmečka logika. Ampak ker je odločitev stvar kupca in se lahko prostovoljno odloča med 10imi paketi ni niti najmanjše podlage za kakšno prijavo.


in kaj ti ta paket za 48€ pr simobilu ponuja več kot recimo FREE 20 za 20€ pr tušu?

nekikr ::

Hm, ker so ti podatki skrivnost, do katerih imam dostop samo jaz in nihče drug, ti bom povedal:

Tuš 20: 400 minut (0,05c/min) + zastonj pogovori v tušmobil omrežju
Simobil 48€: 1001 minut (0,048c/min) + zastonj pogovori v simobil omrežju (ki ima neprimerno več uporabnikov kot Tuš)

Jp, nateg, čisti. Edina jeba je, da se matematika ne strinja s teboj.

Yaqwsx ::

iphone za 1€

Pithlit ::

Meizu je izjavil:

Meni ni jasno od kje proizvajalci potegnejo smešno visoke cifre glede zdržljivosti baterije.

Moj Nexus S naj bi zdržal slabih 800 ur z enim polnjenjem. Torej več kot en mesec. Še v totalnem idlu in hibernatu ne zdrži 1/5 toliko, torej, od kot te cifre?

Isto je z minutami pogovora. Spet tam 800minut.

Kje je catch?

Sej razumem kaj hočeš povedat... ampak 800ur standby je pa ena huda fantazija:
Stand-by Up to 713 h (2G) / Up to 428 h (3G)
Talk time Up to 14 h (2G) / Up to 6 h 40 min (3G)

Tole bo bolj prav. Sicer verjamem da v resnici tudi tole bolj težko dosežeš... lahko pa probaš (14ur pogovorov je sicer drag špas).

sloxl8 je izjavil:

...Si.Mobil priporoča nakup za 1€ in 48€ mesečne naročnine...

Za to moraš biti pa res idiot, da ga kupiš. Če je sicer naročnina npr. 10EUR (pri običajnih paketih za običajno uporabo), to pomeni 38EUR naročnine SAMO za nakup aparata. Če upoštevam, da je paket vezan na 24 mesecev naročnine, pomeni da Simobil hoče za aparat 24x38EUR+1 = 913EUR. Tudi če predpostavim naročnino 20EUR, je to še vedno 673EUR.

IMHO je to nateg in dober argument za prijavo na Zavod za varstvo potrošnikov.

Idiot je tisti ki računa tako kot ti. Pozabljaš da je v tistih 49€/mesec (glede na simobilovo stran) vključenih neskončno minut v simobilovem omrežju (malenkost težko izračunat vrednost, ane) + 201 minuto v ostala omrežja (30,15€) ter 4GB podatkov.

Tisti 'idiot' ki ima toliko porabe pri simobilu dobi iphone praktično zastonj. Tisti ki ima mesečno porabo 10€ in si kupi iphone za šminkarjenje si je pa, po mojem, čisto sam kriv.

Mimogrede, Simobil ponuja iphone za 1€ in naročnino 35€/mesec (51minut kamorkoli + 4GB podatkov... če že ne skurite tistih piškavih 200minut).

Ti pa kar izvoli s prijavo na ZVP. Pa povej prej da se ti pridemo malo smejat v glavo.
Life is as complicated as we make it...

[D]emon ::

sloxl8 je izjavil:

...Si.Mobil priporoča nakup za 1€ in 48€ mesečne naročnine...

Za to moraš biti pa res idiot, da ga kupiš. Če je sicer naročnina npr. 10EUR (pri običajnih paketih za običajno uporabo), to pomeni 38EUR naročnine SAMO za nakup aparata. Če upoštevam, da je paket vezan na 24 mesecev naročnine, pomeni da Simobil hoče za aparat 24x38EUR+1 = 913EUR. Tudi če predpostavim naročnino 20EUR, je to še vedno 673EUR.

IMHO je to nateg in dober argument za prijavo na Zavod za varstvo potrošnikov.



I LOL'D! Ce hoces ponosno paradirati okrog z iPhone-om ... si cepec. Ti paketi so za tocno specificno sfero uporabnikov in ti pac v le-tej nisi. Ne jokcaj. Lahko pa prijavis, samo povej kdaj, da pripeljemo tv ekipo in se ti rugamo v glavo. :))

Also, Tusmobil sux, ker majo obupno pokritost in vecino casa roamas v omrezjih drugih providerjev. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Pithlit ::

Nekikr: pssst... 1001minuta + 4GB podatkov pride 40€ na mesec. Orto u nulo.

Jaz sem dala pa podatke za M Zame.
Life is as complicated as we make it...

techfreak :) ::

sloxl8 je izjavil:

IMHO je to nateg in dober argument za prijavo na Zavod za varstvo potrošnikov.

Kakšen nateg je šele to, da ti Simobil ponuja paket za 48€ brez nakupa aparata.

nekikr ::

Pithlit: Saj niti ni toliko pomembno. Nama je obema jasno za koga so ti paketi namenjeni in kakšni "idioti" so. Nekaterim pa očitno še nekaj časa ne bo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

Pithlit ::

Samo tolk da razjasnim... da se ne bo kdo obešal na to da je prestar za orto u nulu in da ga nategujemo.
Life is as complicated as we make it...

smash ::

nekikr je izjavil:

Hm, ker so ti podatki skrivnost, do katerih imam dostop samo jaz in nihče drug, ti bom povedal:

Tuš 20: 400 minut (0,05c/min) + zastonj pogovori v tušmobil omrežju
Simobil 48€: 1001 minut (0,048c/min) + zastonj pogovori v simobil omrežju (ki ima neprimerno več uporabnikov kot Tuš)

Jp, nateg, čisti. Edina jeba je, da se matematika ne strinja s teboj.


pozabil si bistvo - podatke ki so pr tušu zastonj in neomejeni (ok do 5 giga, ampak kar je več ne zaračunavajo kot pri simobilu, ampak lepo upočasnijo prenos)

[D]emon ::

Podatki so zastonj samo v Tusmobilovem omrezju, ki pa ima hudicevo slabo pokritost->posledicno vecino casa prezivis v drugih omrezjih. Also, SiMobil ima kar nekaj paketov, kjer ne zaracunavajo presezene kolicine podatkov, temvec te samo upocasnijo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Pithlit ::

smash je izjavil:

pozabil si bistvo - podatke ki so pr tušu zastonj in neomejeni (ok do 5 giga, ampak kar je več ne zaračunavajo kot pri simobilu, ampak lepo upočasnijo prenos)

Bistvo je v temu da simobil ne zaračunava podatkov čez zakupljeno količino. Ampak lepo upočasnijo prenos na 64kbps.

Včasih je fajn kaj okol pogledat namesto kozle streljat.

Ja?
Life is as complicated as we make it...

sgdjkdlsugi4 ::

ufek je izjavil:

Jao, opet kost za haterje. Večina nima teh težav z baterijo. O buggih, ki jih ima že skoz Android skozi svojo zgodovino pa raje ne bom, ker se bo začel flame war...

Blisk ti se kar tolaži in se raje zavleči nazaj pod skalo s svojim Samsungom vred. Nihče vaju ne bo pogrešal!

Ja, nevem kak se lahko nekateri tolazijo da je nek SGS isto hiter kot iPhone. Ko pa so hardversko pospesen UI naredili za telefon komaj z ICS. Ampak kurc, samoprepricevanje vedno zmaga.

P.s.: lastim si Nexus S in pred tem 3 Android telefone, ampak si ne zatiskam oci.

PARTyZAN ::

Tele kvote pri operaterjih so smešne. V dobi "smartphonov", ki potrebujejo povezavo s svetom, da so "smart" ... operaterji normalnim uporabnikom dajo 100mb prenosa na mesec, nadaljni biti pa se obračunavajo po oderuških cenah. Kot, da smo 10 let v preteklosti.

nekikr ::

Storitve Mobilni Internet Mesečna naročnina Vključena količina Cena nad vključeno količino za kB
Mobilni Internet 100 MB 4 € 100 MB 0,00014 €
Mobilni Internet 500 MB 9 € 500 MB 0,00005 €
Mobilni Internet 1 GB 12 € 1 GB 0,00002 €

Tole ti izgleda oderuško? Počakaj, da sam začneš plačevati položnice, potem boš videl, kaj ta beseda sploh pomeni, trenutno se ti sanja ne.

jype ::

maddog> Ja, nevem kak se lahko nekateri tolazijo da je nek SGS isto hiter kot iPhone.

Zdi se mi, da sem doživel razsvetljenje.

Pojem "hitrost" nekateri razumete kot odzivnost uporabniškega vmesnika!

nekikr ::

Jp, za razliko od tebe, ki hitrost enačiš zgolj z MHz. Prav imaš seveda ti, ampak to je tako kot Microsoftova pomoč uporabnikom: čisto pravilno, ampak čisto neuporabno ;)

MrStein ::

jype je izjavil:


Pojem "hitrost" nekateri razumete kot odzivnost uporabniškega vmesnika!

Ja. In Jobs tudi. Zato Jobsovi izdelki zmagajo.

Lahko pa poveš, kako bi to ocenjeval.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jype ::

nekikr> Jp, za razliko od tebe, ki hitrost enačiš zgolj z MHz.

You'll never know how wrong you are. Jaz hitrost enačim z vsem živim, predvsem pa z OPS (včasih FLOPS), IOPS in drugimi merami, ki mi dejansko zagotovijo za inženirja uporabne podatke.

MrStein> Ja. In Jobs tudi. Zato Jobsovi izdelki zmagajo.

Zmagajo? Na kakšen način? Dobro se prodajajo naivnim, ja.

MrStein> Lahko pa poveš, kako bi to ocenjeval.

Trenutno, recimo, ocenjujem telefone glede na to koliko časa in s kakšno frekvenco lahko beležijo izhodne parametre določenih vgrajenih senzorjev, preden se polna baterija izprazni.

Razumem, da je za mnoge odzivnost vmesnika eden najpomembnejših dejavnikov, na podlagi katerega se odločajo, ali je telefon primeren zanje ali ne. Jaz imam s temi napravami drugačne skrbi.

PARTyZAN ::

nekikr je izjavil:

Tole ti izgleda oderuško? Počakaj, da sam začneš plačevati položnice, potem boš videl, kaj ta beseda sploh pomeni, trenutno se ti sanja ne.


http://www.orto.si/ponudba/iphone-4s/ip...

Dodatnih 100MB +8€, 300MB +12€. Kaj se pa zgodi, ko presežeš kvoto imaš pa na slo-techu teme, kjer uporabniki jokajo ko pride domov račun za 50+ € in iščejo načine za omejitev prenosa na samem telefonu.

Sicer se to ne tiče, ampak jaz svoje položnice plačujem že par let.

MrStein ::

jype je izjavil:


MrStein> Lahko pa poveš, kako bi to ocenjeval.

Trenutno, recimo, ocenjujem telefone glede na to koliko časa in s kakšno frekvenco lahko beležijo izhodne parametre določenih vgrajenih senzorjev, preden se polna baterija izprazni.

In kaj ima to z hitrostjo?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jype ::

MrStein> In kaj ima to z hitrostjo?

S hitrostjo, misliš? Precej. Hitrost je v tem primeru število dogodkov na časovno enoto. Če so gladki prehodi in animacije hitrost, potem gre verjetno za izris določenega števila sličic na sekundo. Nekateri to smatrajo za dovolj pomembno lastnost telefona, da si želijo čim višje vrednosti. Drugi telefon dejansko zgolj uporabljamo, ne igračkamo se z njegovim vmesnikom.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iOS 6.1.1 je zunaj, evasi0n jailbreak še deluje

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4216540 (14047) lambda
»

Končno še untethered jailbreak za iPhone 4S in iPad 2 z iOS 5.0.1 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11319898 (17108) Gandalfar
»

Apple priznal težave s praznjenjem baterije v iPhonu 4S (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5519950 (16767) techfreak :)
»

Backdoori v iPhonu, iPadu

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
55316 (4380) jype
»

Applova predstavitev - iOS 5, iCloud, iPodi, iPhone 4S (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12436399 (30791) Lonsarg

Več podobnih tem