» »

WinOnCD 5 PE jutri zjutraj zastonj

WinOnCD 5 PE jutri zjutraj zastonj

Han ::

Mislim, da ni potrebe po prevajanju. Program tako ali tako ne podpira slovenščine. :P

Download your FREE WinOnCD 5 PE
Saturday Night Special from CeQuadrat

Visit www.cequadrat.com this Saturday, December 14, 2002 from 10:00 p.m. to 2:00 a.m. PST to download your FREE copy of CeQuadrat’s WinOnCD 5 Power Edition. This revolutionary product sets the standard in CD burning software, with Windows XP support, powerful sound editor, automatic spanning of large data files, VCD / S-VCD creation, MP3 encoding, and quality raw mode copy. Don’t miss out on this one-time-only, 4-hour Saturday Night Special!

Opomba: PST je ameriški Pacific Standard Time, ki je glede na našo časovno cono zamaknjen za -9 ur. Program bodo torej talali zastonj v nedeljo med 7:00 in 11:00 uro.

BendeR ::

Ok sicer mam jaz izkušnje z starejšo verzijo,ki sem jo potem zamenjo za Nerota toda to bom vseeno preizkusil:D
:=)

tha_man ::

Lol, očitno sem zamudil eno minuto :\
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

McHusch ::

this Saturday, December 14, 2002 from 10:00 p.m. to 2:00


Zgrešu si dan. To bo šele jutri. :D

BendeR ::

To bo po izračunu strokovnjaka :D v nedeljo tak da nisi nič zamudo.
:=)

tha_man ::

Heh, se vidi da sem se ravnokar prebudil :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Heisenberg ::

samo en majhen popravek, ni -9 ampak -8 ur !

Han ::

Ja, če greš za eno uro proti zahodu po časovnem pasu, recimo v Anglijo... :D

Han ::

Če se kdo ne znajde: klikniti je potrebno na "zeleno" povezavo BUY NOW, kjer je cena $39.95. Vnesete veljaven elektronski naslov, prepišete ključ, ki omogoča namestitev in prenesete program... Zastonj, samo še dobro uro in pol!

Opozorilo: najprej se prenese kratek "installer", s katerim potem prenesete celoten program, ki je dolg skoraj 80 MB!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Han ::

Tako, akcija je bila zaključena točno ob 11:00 uri...

Mercier ::

Tnx for info!

tha_man ::

Preveliko je tole za moj dial-up... Kako se kaj obnese, tisti ki ste sprobali?
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Simko ::

Sam se zadevo dolpotegnil, vendar se nisem instaliral..drugače pa hvala za info ja!

BendeR ::

Stvar je na prvi pogled super.:D Samo jaz si bom vseeno nabavo 6.
Tukaj imate link do testa.
Pogledat morete pod Aktuelle Artikel.

P.S. stran je švabska.
:=)

neki123 ::

Jaz sem že zvleku z neta obe verziji WinOnCD 6 ( Power Edition in DVD Edition ) in delajo zelo v redu in znajo tudi overburnat CD, tako kot ga je znala že verzija 5.
Vas zanima kje sem ju staknil. Kazaa. Verzija WinOnCD 6 DVD Edition je velika 520 Mb WinOnCD Power Edition pa 366 Mb.

Robert ::

Je možno da mi kdo pošlje legalno verzijo WinOnCD 5.0 z današnje akcije na CD romu. V zameno dam 3 prazne CD Rome. Tudi jaz sem jo potegnil z neta ampak kdor ima revijo Joker in pozna dogodke z odstranjevanjem DVD ovitka The Ring ve kaj se mi je zgodilo. Izgubil sem kompletne program. Moj GSM: 040 206545.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinOnCd in peka .avi files v VCD 2.0!!

Oddelek: Programska oprema
7833 (780) Origa
»

Teac cdW540E v winXP - ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
171781 (1456) TheJack
»

WinOnCD 5 Power Edition

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
152288 (2288) Ziga Dolhar
»

WinXP in WinOnCD

Oddelek: Programska oprema
5837 (768) Matty
»

program za pečt

Oddelek: Programska oprema
191969 (1790) JLP

Več podobnih tem