» »

nakup zmogljive škatle

nakup zmogljive škatle

spraševalec ::

Nameravam kupiti zmogljiv namizni računalnik z ceno cca. 800 eur.
Pri sestavi.si sem si naredil konfiguracijo pa me zanima če so komponente kompatibilne. Lahko tudi napišete kaj bi vi spremenili, zamenjali. Računalnik naj bi zmogel igrati battlefield 3 v FHD (1920x1080)
zanima me tudi če je 600W dovolj za to grafiko in mat. ploščo

Komponente:
mat. plošča: Mainboard Socket-AM3 ASUS M4A79XTD EVO, ATX - info

Procesor
Procesor AMD Phenom II X6 1100T Black Edition, 3,3GHz, Six-Core, S-AM3, Boxed
Šifra izdelka: HDE00ZFBGRBOX Splošni Opis Opis izdelka AMD Black Edition AMD Phenom II X6 1100T / 3.3 GHz Procesor Izdelek Procesor Tip procesorja AMD Phenom II X6 1100T Multi-Core-Tehnologija 6-Core 64-Bit-Computing Ja Kompatibilnir Procesor-priklop Socket AM3 Št. procesorjev 1 Hitrost procesorja 3.3 GHz Procesna hitrost 45 nm Cache-Pomnilnik L2 - 6 x 512 KB - L3 6 MB Funkcije HyperTransport-Tehnologija, AMD64-Tehnologija, integrierter Pomnilnik-Controller, Enhanced Virus Protection, AMD Virtualization, Streaming...

Pomnilnik
DDR3-RAM KIT 8 GB, 1600 MHz, CL9, CORSAIR Vengeance
Šifra izdelka: CMZ8GX3M2A1600C9 Splošni Opis Opis izdelka Corsair Vengeance Memory - 8 GB : 2 x 4 GB - DIMM 240-PIN - DDR3 Zmogljivost pomnilnika 8 GB : 2 x 4 GB Tip naprave Generic Tehnologija DDR3 SDRAM Velikost DIMM 240-PIN Hitrost pomilnika 1600 MHz ( PC3-12800 ) Preverjanje integritete podatkov ECC - Ne Latence CL9 ( 9-9-9-24 ) Značilnosti Intel Extreme Memory Profiles (XMP), Dualer Kanal, Vengeance Wärmeverteiler , Unbuffered Napajalna napetost 1.5 V Podrobni Opis Splošno Zmogljivost pomnil...


Grafična kartica
Grafična kartica Club3D GTX570 1280MB GDDR5
Prisotna je podpora NVidia 3-way SLI in tehnologija PhysX za računanje fizike v igrah. NVidia CUDA je uporabna rešitev, ki omogoča uporabo NVIdia grafične kartice za mnogo več, kot le prikazovanje slike, saj se preko CUDA tehnologije izkoristi množica računskih jeder v samem grafičnem procesorju za vzporedno rčaunanje kompleksnih fizikalnih funkcij.Novost je tehnologija GeForce® 3D Vision je tehnologija, ki omogoča uporabo brezžičnih, 3D stereoskopskih očal, v kombinaciji s GeForce® 3D Vision Ready, ki omogoča prikaz 3D slike v povezavi z posebnimi NVidia očali in ustreznim mo...

Trdi disk WD 1,5TB 7200 64MB SATA2/300 GREEN WD15EARS
Tiho delovanje, hitrost in visoka zanesljivost so lastnosti, ki naredijo te trde diske idealne za domačo ali poslovno uporabo.Hitro delovanje omogočajo 64MB cache, ki shranjuje večjo količino vaših podatkov v hitrejši predpomnilnik in 7200 obratov na minuto ter SATA2 za prenašanje podatkov do 300 MB/s. Disk je opremljen z Cool and Quiet, ki poskrbi za zmanjšanje hrupa ter z IntelliPower ter IntelliSeek, ki skbita za hitrejše in učinkovitejše delovanje. GREEN POWER pa pomeni nov val diskov, ki so sestavljeni iz okolju prijaznih materialov in porabijo manj energije. Garancija: 36 mese...

DVD/RW SONY AD-7263S-0B SATA BULK črn
Garancija: 24 mesecevProizvajalec SonyTip: dvd/rwHitrost branja: CD: 48x DVD: 16xHitrost zapisovanja: CD: 48x, CD-RW: 32xDVD±R: 24x, DVD-RW 6x, DVD+RW: 8xDVD±R DL: 12xDVD-RAM: 12xPredpomnilnik: 2 MBČas dostopa do podatkov: 160 ms (DVD), 140 ms (CD)Vmesnik: SATABarva: črnaTp enote: 6...

Ohišje LC ATX MIDI PRO931B LC600H-12
Garancija: 24 mesecevProizvajalec LC powerDimenzije (ŠxVxG) v mm: 180x420x440Zunanja vgradna mesta 13.3cm: 1Število razširitvenih mest: 7Notranja vgradna mesta 8.89cm: 3Združljivost z matičnimi ploščami (form factor): ATX, Micro-ATXNapajalnik: 600 W, z 12 cm ventilatorjemPriključki: 2x USB, audioVentilator (mm) - opcija: Možnost vgradnje:1x 80/120 + 1x 80/92/120mmBarva: črnaZunanja vgradna mesta 8.89cm: 1...

Dami ::

Jaz bi vzel raje intel 2500K varianto, but thats just me. Močno pa odsvetujem kakršnkoli green disk za sistemca. Raje investiraj v kak 120gb ssd (recimo crucial m4 128gb) ter pol zraven kak 2tb green (ima boljše gb/€ razmerje kot 1.5 oz manjši). 600W je sicer dovolj, če ne misliš navijat, vendar se razlikuje od proizvajalca. Je kolegu po slabem mescu igranja bf3 bete crknu 600W LC (ne vem točno kateri model, mislim pa da ima gtx570 ter 2600k).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

tony1 ::

Tudi jaz priporočam SSD, in raje black edition HDD, kot green (ki (pre)pogosto crkujejo).

Nwanko ::

Mogoče kaj takega.

spraševalec ::

hvala za odgovore. bom zamenjal trdi disk in dal zraven še ssd.
Me pa še zanima če druge komponente pašejo skupaj.

Vesoljc ::

kot drugi pravijo, raje vzami 1155 platformo, v vecini primerov hitrejsa zadeva ter manj stroma kuri.

je pa res da ob >300e grafi potem hitro prides cez budget
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vesoljc ()

spraševalec ::

Nwanko je izjavil:

Mogoče kaj takega.


Zanima me v kateri trgovini si to sestavil.

Nwanko ::

spraševalec je izjavil:

Nwanko je izjavil:

Mogoče kaj takega.


Zanima me v kateri trgovini si to sestavil.

Dinokomp.si, sestava in test brezplačno.

spraševalec ::

bom pogledal še tam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavi.si (računalnik) komponente (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8715259 (14091) gljis
»

Računalnik za 600eur - help (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5810736 (9467) jazbec
»

računalnik ! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1039922 (8231) nightbird
»

Računalnik do 600 € (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
705801 (4411) kucho
»

kupujem računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
161839 (1581) Semine

Več podobnih tem