» »

DFI infinity

DFI infinity

zero22 ::

torej imam sledečo mapo...http://www.hardcoreware.net/reviews/rev...

DFI nf4 series.

moj cpu je AMD Athlon 64 processor 1800Mhz (9x 200), 3000+ (socket 939)

Zdj tole niam čist razčiščen..mi lahko kdo pove katere cpu-je lahk dam
še na to plato..kako je potem z dvojedrnem=?:.tle ne gre gor ane.?
sicr rabm za mal več fpsjev v games-ih=)..grafo sm menju pa sm pričakvau precejšno izboljšanje vendar
me je občutek mal prevaro.. grafa(nvidia geforce GT 240 (1024MB, ddr3), prejšna(geforce 6600),
se pravi kaj pravte za CPU, kak pametn nasvet..pa djmo da je cenovno nekako dokaj dostopno=)..aja pa še rami.:DDR SDRAM( če sm prou pogledo=) 4 x 512MB..torej kak pametn nasvet rabm=)

BALAST ::

A se da dejansko sploh še kaj igrat na tvojo sestavo, razen CS 1.6 in Warcraft3?
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

broken/link ::

dvojedrni gre, ampak se ga ne splača, ker ne boš pridobil skorej nič.
tvoja plata podpira CPUje na socketu 939, in z malo googlanja hitro vidiš, kje si.

Zgodovina sprememb…

69charger ::

AM3 plata + procesor boš prišel skozi ceneje kot če bi kupil za 939 dober dvojedrni procesor. Pa še 3x hitrejši bo,recimo Athlon X2 250 + najcenejša plata.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Riff ::

maš tle na slo tech v oglasu dobiš X2 3800+ za 35E 939 podnožje, če se ne motim,in potem imaš minimm da ti vsi špili delajo, drugače pa dobiš kakšen geforce 8800gt/gts kar poceni ali pa radeon HD 4850 rabljeno seveda :)

zero22 ::

Riff je izjavil:

maš tle na slo tech v oglasu dobiš X2 3800+ za 35E 939 podnožje, če se ne motim,in potem imaš minimm da ti vsi špili delajo, drugače pa dobiš kakšen geforce 8800gt/gts kar poceni ali pa radeon HD 4850 rabljeno seveda :)


aha sm vidu oglas..sam ma že od junija gor ga morn uprašat če še ma sploh..am mi lahk sam poveš kaj točno morn gledat da je procesor pravi za mojo plato..se pravi podnožje 939 pa še kej kar je pomembn??..da js to mal bol vem kk pa kej..everest mam že tut skos gor sam morš usejen dost zadev vedit zka se grejo ane=):.kar se tiče pa grafe pa ne mislim na drugo ker je le ta nova...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero22 ()

Riff ::

ja pommebno je da je 939 podnožje procesorja pa da je X2 oznaka naprimer AMD Athlon X2 3800+ ali X2 4200+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus M2N-E Bios update

Oddelek: Strojna oprema
121817 (1384) djordjevic
»

Nadgradnja zelo starega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
432699 (1340) Riff
»

AMD X2/FX (939)

Oddelek: Kaj kupiti
91232 (962) plavi85
»

Še več cenejših procesorjev

Oddelek: Novice / Procesorji
213580 (2595) Romčy
»

Opteron 939

Oddelek: Strojna oprema
131864 (1668) Ethical

Več podobnih tem