» »

Z uporabo soli šestkrat večja gostota magnetnega zapisa

1 2
3
»

Gray_Warden ::

Preostalih 95 %, ki ne rabijo velikega diska, pa za svoje pisarniško delo ne rabijo niti SSD.

Bodo že počakali tisto sekundo da se jim chrome odpre in kakih 5 sekund da se jim word zažene.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

frudi ::

A 95% uporabnikov ne igra iger in ne gleda filmov/serij? Statistika by Iz riti potegnjeno d.o.o.?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

jest10 ::

SuperVeloce je izjavil:


lol. Večina serij je ripana na 720p, sedaj enourni deli serij (recimo HBO) zasedejo samo še blizu 1GB brez izgub kvalitete napram parih let nazaj, ko so bili še 1,5GB. Band of Brothers(1080p), Pacific(1080p), Boardwalk Empire, Game of Thrones, Castle, pa še kaj druga bi rabil, da bi nafilal tvojih 150-200GB...

Hja, samo kompletna BSG zasede 175GB. Kje je šele vse ostalo

Lion29 ::

kompleten LOST zasede 520GB, kje je se vse ostalo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BigWhale ::

Lion29 je izjavil:

kompleten LOST zasede 520GB, kje je se vse ostalo


Jaz imam zbitrko mehiskih telenovel ...

Lion29 ::

BigWhale je izjavil:

Lion29 je izjavil:

kompleten LOST zasede 520GB, kje je se vse ostalo


Jaz imam zbitrko mehiskih telenovel ...


ce mas res, se priporocam... resno ;)
ampak raje bi venzuelske
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Truga ::

No, jaz osebno zbiram muziko. A ker so cdji zanic kar se tice prirocnosti, in mp3ji zanic kar se tice kvalitete (kdaj bo ze to dvoje koncno izumrlo) imam vse kar sem kdaj kupil v flac obliki. Tako zadeva zasede ~120GB. In ne, tega ni na spotify.

Potem je tu se moja steam mapa, ki zasede mislim da ene 200-300 giga, pa zbirka risank ki zasede okoli 1TB. Pa se okoli 2tb diska ki je vecino casa prazen, ga pa v vecini uporabim ko pozenem Fraps.

In nobenega razloga ne vidim, da bi vsakic, ko hocem kej od tega kar sem tu nastel pocet/gledat, vstajal, iskal cd/dvd, odpiral vrtilni predvajalnik zgoscenih diskov, cakal da se zadeva zavrti, gledal FBI warninge, in tako dalje, pa vsakic sproti brisal igrce, da naredim plac za drugo ki jo trenutno igramo s kolegi, ce lahko za 50 eurov dobim 1TB in imam spet placa za naslednjih 5 let.

120GB my ass.

Edit: V work laptopu imam 120GB SSD. Uporabljam ga samo polovico, pa se to je vecina imagov od virtualboxa. Tako da mislim da je v vecini primerov ravno obratno. Doma hoces velik disk, da se ti ni treba ukvarjat z recmi, v sluzbi pa nima veze (ce ne delas s filmi/slikami seveda), ker ne bos nikoli nafilal 100GB, ce si ne meces gor zasebnih smeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seagate za prihodnje leto obljublja diske s tehnologijo HAMR

Oddelek: Novice / Diski
288540 (6067) 7982884e
»

Sony postavil rekord v gostoti zapisa na magnetnem traku

Oddelek: Novice / Diski
228219 (6192) Spock83
»

Na obzorju tehnika zapisovanja enega terabita na kvadratni palec

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
185397 (3861) Jst
»

IBM in Fujifilm spravila 35 TB na tračno kaseto

Oddelek: Novice / Diski
103827 (3048) Jst

Več podobnih tem