» »

Cena izpisa za brizgalnike

Cena izpisa za brizgalnike

Darko ::

Kolega kupuje nov poceni brizgalnik, ker mu je Lexmark Z32 predrag glede cene / stran izpisa. Kartuša stane cca 9500SIT.
Pretežno tiska črno bele račune in ponudbe z nekaj barvnimi znaki (potrebuje inkjeta). Zanima ga Epson C42UX, ki pa ima menda pol manjšo kartušo za 4200SIT. Zanima me kje se da dobiti pregled stroškov tiskanja na stran za posamezne vrste tiskalnikov. pz. kateri tiskalnik priporočate (do 20.000 SIT)
LP Darko
P.S. Poskusili smo refill kartuš s črnilom, pa so se začele sušiti šobe.

BoGo ::

Jaz sicer imam Lexmarka, pa tudi refilal sem kartuše, pa se mi ne sušijo. Vendar pa ni poanta zdaj v tem. Kolikor sem slišal, se baje splačajo potem canonovi ali pa epsonovi tiskalniki.

Beernarrd ::

Ravnokar smo obdelovali podobno vprašanje pod rubriko poceni tiskalnik. Jaz sem se odločil za epsona. Kartuša pa ima 10 ml. tinte.
Je bil pa test printerjev ta mesec v mojem mikrotu, samo ne vem če tudi tistih najcenejših.

Sphere ::

Jaz sem se pa odlocil za Canon s200, ki je poceni, kartuse so pa se bolj poceni! Preverite in preracunajte. Pa da vidim komentarje.

Sphere ::

Mislim, da jih imajo v Harvey Normanu cca 13k sit. Drugace je pa novi model zunaj s200x ali nekaj takega...

Jon ::

Darko s katerim crnilom ste polnili lexmarka?

Poceni epsoni so sranje za crno. Pocasni, razmazan izpis, dost slabs od Z32 ki ga mate zdaj...
glede Canon S200 - lol ja, res so poceni kartuse, skoda samo ker so mickene in majo notr samo par pljunkov crnila :) na koncu te drazje pride po 300 sprintanih straneh :)

Darko, priporocam ti HP deskjet 845c, ki ga pocasi umikajo iz prodaje, ampak je za svojo ceno odlicen tiskalnik. Ali pa _kvaliteten_ refill za lexmarka, pa bos na istem.

JP ::

Jaz imam Lexmarka (5700) katerega kartuša stane ena ca. 10k in ga polnim z črnili JET PRO; nabavljam pa pri Adi&Peter kar po telefonu.
Že od začetka imam eno črno kartušo, ki je bila napolnjena že vsaj 4X pa dela bp. Po izkušnjah sodeč pa ni tako dobro polnit barvnih kartuš. Odvisno od tiskalnika in namena pri printanju (slike ali tekst).

Lp by JP

Darko ::

Lexmarkove karuše sem napolnil z refillom, ki sem ga kupil pri Comtronu v MB. Ne vem imena. Sem pa gledal na Lexmarkovi strani podatke za potrošnjo Z32 in pravi da naj bi pri 5% pokritju natisnil 420 strani z eno črno kartušo, ki stane cca 9500 SIT. Epson C42UX ima kartuše po 4100 SIT, z eno pa naj bi natisnil 330 strani pri 3,5% pokritju. Razen tega obstajajo neoriginalne kartuše po 2000 SIT, za katere pa spet ne vem kvalitete.
LP Darko

VASkO ::

epson c60 + doma narejeni cip reseter + refill barcna 3x (3 jurje) crna 3x (3 jurje). mislim, da cenejsega printanja ni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514347 (8927) matej5734
»

Kartuše...količina črnila...kje kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
394383 (3741) Brane2
»

Refilli za tiskalnike

Oddelek: Strojna oprema
282925 (2302) OZZY
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433774 (3198) TheJack
»

*tiskalnik inkjet* kako poceni tiskati?

Oddelek: Kaj kupiti
112296 (2048) nodes

Več podobnih tem