» »

Janković gre na volitve, nastaja nova stranka

Janković gre na volitve, nastaja nova stranka

Temo vidijo: vsi
««
36 / 36
»
»»

Pšenični ::

"Njegovo karijera (sic) je pod velikim vprašanjem (sic)?"

Če misliš Viranta, mislil sem na njegovo politično karijero. Poklicno normalno da bo uspešen. Za predavanja ne potrebuješ referenc kriznega vodje.

Zgodovina sprememb…

jype ::

telbanc> Ti, Nemčiji gre dosti bolje kot nam. Tam je red...če veš kaj to pomeni.

Svašta.

Meni gre super, hvala lepa. Tudi ostalim Slovencem bi šlo, če bi se potrudili.

Kaj imajo s tem Angelca, Janša ali pa Pahor, pa itak veš samo ti.

Pšenični ::

"Meni gre super, hvala lepa. Tudi ostalim Slovencem bi šlo, če bi se potrudili."

Tudi jaz se ne pritožujem. Tko dobro kot zdej, mi še nikoli ni šlo.

Sicer ne vem, kaj misliš pod tem "potrudili".

Verjetno misliš s tem, da bi vsak kupil ene dve nezazidljivi parceli, ki bi jih čez kakšno leto prodal za 20x več. Sigurno misliš to?

jype ::

telbanc> Tudi jaz se ne pritožujem. Tko dobro kot zdej, mi še nikoli ni šlo.

Aha, Pahor ti je zrihtal, da ti gre dobr, ti ga pa blatiš po forumih!

telbanc> Verjetno misliš s tem, da bi vsak kupil ene dve nezazidljivi parceli, ki bi jih čez kakšno leto prodal za 20x več. Sigurno misliš to?

Zagotovo. Poslovni model SLS je eden najuspešnejših v državi. Žal nisem nepremičninar, tako da teh reči ne počnem in zato še nisem obsceno bogat.

Ti, po drugi strani, se zgleda razumeš na te reči in spremljaš objave MOL, tako da si z Jankovićem zagotovo zaslužil veliko.

Pšenični ::

"Ti, po drugi strani, se zgleda razumeš na te reči in spremljaš objave MOL, tako da si z Jankovićem zagotovo zaslužil veliko."

Torej veš koga mislim.

"Aha, Pahor ti je zrihtal, da ti gre dobr, ti ga pa blatiš po forumih!"

Heh, če bi Pahor meni kej rihtal, bi bil zdejl že zapufan za ene 8 milijard evrov.

"Zagotovo. Poslovni model SLS je eden najuspešnejših v državi."

Najbolje da se obrneš neposredno na njih, in jih pokritiziraš.

Zgodovina sprememb…

jype ::

telbanc> Najbolje da se obrneš neposredno na njih, in jih pokritiziraš.

Saj smo jih že pred dvajsetimi leti kritizirali, ko so prvič izvedli ta trik. Žal ne vidim, kako bi to lahko preprečili - namembnost se bo vedno spreminjala, država pa je majhna. Prostora za špekulacije je tako dovolj malo, da je težko zgrešit.

telbanc> Heh, če bi Pahor meni kej rihtal, bi bil zdejl že zapufan za ene 8 milijard evrov.

Saj si, a nisi? Če pa nisi, kaj mu torej sploh očitaš?

leiito ::

jype je izjavil:

telbanc> Najbolje da se obrneš neposredno na njih, in jih pokritiziraš.

Saj smo jih že pred dvajsetimi leti kritizirali, ko so prvič izvedli ta trik. Žal ne vidim, kako bi to lahko preprečili - namembnost se bo vedno spreminjala, država pa je majhna. Prostora za špekulacije je tako dovolj malo, da je težko zgrešit.

telbanc> Heh, če bi Pahor meni kej rihtal, bi bil zdejl že zapufan za ene 8 milijard evrov.

Saj si, a nisi? Če pa nisi, kaj mu torej sploh očitaš?


tudi firme bodo vedno imele IPOje, prevzeme, odobrene patente itd., zato je pač insider trading kazniv in se ga prilično učinkovito preganja, ker ostane paper trail. Težko prepričaš, če si kot sin direktorja firme x tik pred objavo prevzema kupil kamion delnic, da si čutil na vodi, da bojo šle gor.

Problem pri nas je prvič, da so kazni za gosp kriminal tako nizke, da zadeve zastarajo brez posebnega truda, in da ni "politične volje" uvesti zoper gospodarski in organiziran kriminal analogno rešitev RICO Actu, ki je zlati standard, kar se tega tiče, ker je dovolj že krimogeni vzorec delovanja. Pri nas pa Dobovšek s fakultete za varnostne vede razlaga kako težko je ujeti velike ribe, ker jih moraš dobiti v trenutku, ko dajo one robo, druga velika riba pa keš. Velike ribe jasno niso nikoli v radiusu 20km, ko se roba menja za keš, zato se pa temu reče organizirani kriminal. Pri naši avtohtoni korupciji je podobno, običajno to ni kuverta za xy, ampak usluga za uslugo. Quid pro quo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

Daedalus ::

ne mi reči, da se ti od vseh kandidatov jankovič najbolj dopade


Moje volilne preference v eni drugi temi sploh ne skrivam. In ne, to ni Jankovič, pa tudi kakih resnih šans mu na volitvah ne pripisujem.

Deadalus najbolje da se zamena celotno ljudstvo, v tem primeru ima Zoki še kaj možnosti, sicer bo odpadel kot gumb


Beri zgoraj. Na splošno pa ne morem resno jemati (Mb ali Lj ali katerikolih) navijaških kretenov, zaradi katerih se na kaki tekmi v Ljubljani zbere 3/4 vseh policistov, policijski helikopter kuri davkoplačevalski denar, pol pa še razsujejo že itak preplačan štadion. Če ti je taka gamad zgled... maš resen problem.

Tu jim je pač Kangler obljubil kak dodaten €, če razobesijo kak plakat. Eni pa to razumejo kot kaj, legitimen statement o splošnem počutju volilcev v državi? Get real.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

djordjevic ::

Daedalus je izjavil:

Tu jim je pač Kangler obljubil kak dodaten €, če razobesijo kak plakat.

Točno tak'.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Ziga Dolhar ::

Očitno se je tema izpela in bo šla kaj kmalu pod ključ.
https://dolhar.si/

djordjevic ::

OK, zdaj pa malo bolj zares. Kako dodano vrednost, za božjo voljo, pa ustvari človek, ki preždi cel dan na blagajni? Toliko samo, za primerjavo z ostalimi poklici, kakšnih strojnih monterjev, recimo, ki pridejo na 800-900 €? Človek, ki cele dneve vleče izdelke po bralniku kode in na koncu zakasira kupcu, imo pač ni upravičen do več kot do 600 neto. Let the spitting begin.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

imo pač ni upravičen do več kot do 600 neto. Let the spitting begin.

600 € je OGROMNO denarja.
Ask random chineese.
Zbogom in hvala za vse ribe

Ziga Dolhar ::

Javni uslužbenci, kitajci, shirani severnoafriški otroci, javnosektorski paraziti, metadebata o nedopustnosti kritiziranja Jankovića ...

... ni argumentirana debata. Zaklepam.
https://dolhar.si/
««
36 / 36
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588163779 (135801) Ziga Dolhar

Več podobnih tem