» »

Janković gre na volitve, nastaja nova stranka

Janković gre na volitve, nastaja nova stranka

Temo vidijo: vsi
««
4 / 36
»»

Keyser Soze ::

Tudi pri nas na dolenjskem, ga bo očitno samo keyser volil

Ja sej, ponavadi so redki, iz povprečja izstopajoči posamezniki tisti, ki prinesejo spremembe. Raja pa nato sledi le tem.

Tak da, bc, bc, gremo ovčice moje drage.>:D
OM, F, G!

oracle ::

Hja, Zoranov prihod na državni teren še ni 100% kolikor vem?

V kolikor pride ga bom skoraj zagotovo volil. V nasprotnem primeru skoraj zagotovo sploh ne grem na volitve.

In še razlogi. Najprej zakaj nisem proti:
- se ne oziram na nacistične predsodke (kot veliko drugih, na primer jelinčićevisti)
- se ne oziram na špekulacije o njegovem ideološkem ozadju
- mu pogledam skozi prste zaradi določenih mutnih poslov KER

- je edini politik EVER (po mojem védenju), ki je namesto IDEOLOŠKIH OBLJUB o lepši prihodnosti predstavil jasen ekspliciten načrt, ter ga tudi izpeljal.

Sem iz ljubljane in edini dosežek pred jankovičem je bila vlačuga na ljubljanski grad, pa še ta s trikrat previsoko ceno. Jankovičeve ukrepe v mestu pa vidimo dobesedno na vsakem koraku. Ko povem tujcem da smo imeli včasih promet čez tromostovje in galerijo pločevine na kongresnem trgu, so šokirani. Pa je to še najmanjši del.

Isti princip se pričakuje tudi na državnem nivoju. Predstavljen jasen načrt. Ne pa neke ideološke obljube, kako bomo povrnilu spiritualnost, socialo, ekonomijo... Vsak lahko o tem naklada. Predstavit dober in izvedljiv načrt je pa druga igra. In Jankovič je dokazal, da jo obvlada. In za te zadeve moraš biti v prvi vrsti izvrsten menedžer, ne pa fdvjevec, pravnik, ali obramboslovec. Moraš biti mojster vodenja, glede posameznih strokovnih zadev pa imaš pač strokovne sodelavce, ki ti pomagajo iti v pravo smer.

Seveda če se pokaže kakšen drug kandidat, z natančnim programom in referencami, da je sposoben izpeljat kakršnekoli velike projekte, ga z veseljem volim. V kolikor pa jankovič ne bo predstavil načrta, ga verjetno ne bom volil, ker smatram da bi to pomenilo njegovo metamorfozo v povprečnega poslanca.

Gregor P ::

Alencica je izjavil:

Pomojem ZJ sploh ne bo nikjer ne listi ampak bo samo kandidat za mandatarja. Če bi bil izvoljen kot poslanec bi se moral odpovedat funkciji župana, tega pa sigurno noče.

Bo pač predsednik te nove predvolilne koalicije/liste, zastavil bo ime za svojo listo.

... tale komentar se mi zdi še najbližji scenarij; ker Jankovič resnično sploh ne rabi sam kandidirati za v DZ, ob kakšni neverjetni zmagi je še vedno lahko mandatar, sicer pa njegovi listi zagotovo prav pride nekaj mest v parlamentu; in če sam "uradno" ne kandidira, torej da pošlje zgolj njegovo listo na volitve in ta slučajno ne bi dosegla veliko glasov volivcev, to niti ne bi bil noben poraz za njega oz. se da ta "(ne)uspeh" prikazati javnosti tudi pozitivno (konec koncev v tem scenariju sam ne bi kandidiral)8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

djordjevic ::

Gregor P je izjavil:

Alencica je izjavil:

Pomojem ZJ sploh ne bo nikjer ne listi ampak bo samo kandidat za mandatarja. Če bi bil izvoljen kot poslanec bi se moral odpovedat funkciji župana, tega pa sigurno noče.

Bo pač predsednik te nove predvolilne koalicije/liste, zastavil bo ime za svojo listo.

... tale komentar se mi zdi še najbližji scenarij; ker Jankovič resnično sploh ne rabi sam kandidirati za v DZ, ob kakšni neverjetni zmagi je še vedno lahko mandatar, sicer pa njegovi listi zagotovo prav pride nekaj mest v parlamentu; in če sam "uradno" ne kandidira, torej da pošlje zgolj njegovo listo na volitve in ta slučajno ne bi dosegla veliko glasov volivcev, to niti ne bi bil noben poraz za njega oz. se da ta "(ne)uspeh" prikazati javnosti tudi pozitivno (konec koncev v tem scenariju sam ne bi kandidiral)8-)

Se strinjam.
No grave is deep enough to keep us in chains.

-valvoline- ::

A si pedstavljate tole zmagovalno odrsko kombinacijo levo Damjan,desno Jure v sredini zmagovalni Janukovič,ki nagovarja množico *natur* Slovencev ob Turbofolk popevkah. Wau !!!

;((

ahac ::

V Mariboru je podopra Zorangutanu Janukoviču razen par čefurskih glasov natančno 0%.


Smešni ste.
Sem bil zadnjič v Mariboru... in bil šokiran v kakšno balkansko mesto sem prišel. Resno. WTF!
Ko zapelješ iz AC dol ni nobenih smernih tabel. Kako pridt v center? Ni table. Kako do stadiona? Ni table. Kako potem ven iz mesta? Ni tabel razen nekje ene stare z oznakami cest, ki že 20 let ne veljajo več! Ceste pa dobesedno razpadajo. Sorry, ampak tako stanje bi pričakoval na balkanu, ne pa v Sloveniji...

In zdaj boste vi se pritoževal, ker je Janković južnjak? :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

klemenSLO ::

Orcale:V ljbljani je imel večino s svojo listo. Kar si je zamislil je lahko izpeljal In zamislil si je mnogo.
Obladovanje mesta proti državi pa ne moraš primerjati.
tako kot je že nekdo nakazl v enem izmed prejšnjih postov bi moral biti program stranke obvezno obsegati konkretne naloge z roki.Zame je osnovno vprašanje to, kdo ima kompetentnejšo ekipo gospodarstvenikov zadaj. Dejte že to levo/desno delitev iz glave.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

imagodei ::

Pobrisan offtopic, flamebaiti, enovrstičnice na nivoju otrok iz vrtca. Dvignite nivo debate.
- Hoc est qui sumus -

djordjevic ::

ahac je izjavil:

V Mariboru je podopra Zorangutanu Janukoviču razen par čefurskih glasov natančno 0%.


Smešni ste.
Sem bil zadnjič v Mariboru... in bil šokiran v kakšno balkansko mesto sem prišel. Resno. WTF!
Ko zapelješ iz AC dol ni nobenih smernih tabel. Kako pridt v center? Ni table. Kako do stadiona? Ni table. Kako potem ven iz mesta? Ni tabel razen nekje ene stare z oznakami cest, ki že 20 let ne veljajo več! Ceste pa dobesedno razpadajo. Sorry, ampak tako stanje bi pričakoval na balkanu, ne pa v Sloveniji...

In zdaj boste vi se pritoževal, ker je Janković južnjak? :))

Moral bi videti, kakšno je šele bilo stanje, preden je prišel Kangler (ki sicer tudi ni cvetka, se pa je v njegovem mandatu tudi postorilo precej stvari).
No grave is deep enough to keep us in chains.

Ramon dekers ::

oracle je izjavil:

Hja, Zoranov prihod na državni teren še ni 100% kolikor vem?

V kolikor pride ga bom skoraj zagotovo volil. V nasprotnem primeru skoraj zagotovo sploh ne grem na volitve.

In še razlogi. Najprej zakaj nisem proti:
- se ne oziram na nacistične predsodke (kot veliko drugih, na primer jelinčićevisti)
- se ne oziram na špekulacije o njegovem ideološkem ozadju
- mu pogledam skozi prste zaradi določenih mutnih poslov KER

- je edini politik EVER (po mojem védenju), ki je namesto IDEOLOŠKIH OBLJUB o lepši prihodnosti predstavil jasen ekspliciten načrt, ter ga tudi izpeljal.

Sem iz ljubljane in edini dosežek pred jankovičem je bila vlačuga na ljubljanski grad, pa še ta s trikrat previsoko ceno. Jankovičeve ukrepe v mestu pa vidimo dobesedno na vsakem koraku. Ko povem tujcem da smo imeli včasih promet čez tromostovje in galerijo pločevine na kongresnem trgu, so šokirani. Pa je to še najmanjši del.

Isti princip se pričakuje tudi na državnem nivoju. Predstavljen jasen načrt. Ne pa neke ideološke obljube, kako bomo povrnilu spiritualnost, socialo, ekonomijo... Vsak lahko o tem naklada. Predstavit dober in izvedljiv načrt je pa druga igra. In Jankovič je dokazal, da jo obvlada. In za te zadeve moraš biti v prvi vrsti izvrsten menedžer, ne pa fdvjevec, pravnik, ali obramboslovec. Moraš biti mojster vodenja, glede posameznih strokovnih zadev pa imaš pač strokovne sodelavce, ki ti pomagajo iti v pravo smer.

Seveda če se pokaže kakšen drug kandidat, z natančnim programom in referencami, da je sposoben izpeljat kakršnekoli velike projekte, ga z veseljem volim. V kolikor pa jankovič ne bo predstavil načrta, ga verjetno ne bom volil, ker smatram da bi to pomenilo njegovo metamorfozo v povprečnega poslanca.



hey si iz Lj, te popolnoma razumemo, tebe in tvoje blokovske kolege. Pri nas na gorenjskem razen Planine ne pride skozi.

klemenSLO je izjavil:

Orcale:V ljbljani je imel večino s svojo listo. Kar si je zamislil je lahko izpeljal In zamislil si je mnogo.
Obladovanje mesta proti državi pa ne moraš primerjati.
tako kot je že nekdo nakazl v enem izmed prejšnjih postov bi moral biti program stranke obvezno obsegati konkretne naloge z roki.Zame je osnovno vprašanje to, kdo ima kompetentnejšo ekipo gospodarstvenikov zadaj. Dejte že to levo/desno delitev iz glave.



njegov sin bo sigurno v gospodarstvu. To bo podobno kot Gadafijeva Libija brez nafte.8-)

-valvoline- je izjavil:

A si pedstavljate tole zmagovalno odrsko kombinacijo levo Damjan,desno Jure v sredini zmagovalni Janukovič,ki nagovarja množico *natur* Slovencev ob Turbofolk popevkah. Wau !!!

;((



temu se reče GLOBALIZACIJA. Očitno ti temu nisi dorasel.

sarcasm...

Zgodovina sprememb…

random ::

Ramon, tvoji posti so točno to kar je narobe z današnjo politiko.

1)Pomanjševanje/slabšanje ostalih, check ("blokovski" kolegi)
2)Primeranje nasprotnika z raznimi diktatorji, check (Gadafi)
3)Vse skupaj začinjeno s sarkazmom, check

To je politika gospoda JJ in ostalih, ki se trenutno praskajo v parlamentu.
Propaganda temelji na pluvanju po ostalih, namesto na lastnem programu.

Zame to ni način, ki nas bo kam pripeljal, zato sem za g. Jankovica, ki ga ne boš slišal pljuvati vse povprek, ampak ti bo povedal kaj lahko in kaj bo naredil.

Verjamem da mi boš postregel z odgovorom ki bo ponovno vseboval vse zgoraj omenjeno, namesto da počakaš da Jankovic predstavi svoj program, in potem poves kaj je z njim narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: random ()

Mr.B ::

random, ha ha ha, v kateri točki se najdeš z svojo izjavo
To je politika gospoda JJ in ostalih, ki se trenutno praskajo v parlamentu.
Propaganda temelji na pluvanju po ostalih, namesto na lastnem programu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

On samo dejstva niza.

random ::

Mr. B, se ne strinjas z mojo izjavo?

Mislim da glavni akterji v parlamentu ne delajo dovolj, torej se praskajo. Nažalost med njih spada tudi tisti ki sem ga volil pred 4 leti, ampak taksna je resnica.

Lahko zacnemo kar pri vseh referendumih, s katerimi prelagajo odgovornost na volivce, samo da so potem lahko glasni kako so imeli prav ali pa kako so bili proti ce gre narobe.

Jankovic verjamem da bo tako kot na lokalnih volitvah, izkoristil svoj cas v javnosti za predstavitev programa kakor pa za vse ostalo, in to ocitam trenutnim poslancem.

Mati ::

Tokratne volitve so Ljubljana proti Sloveniji.
Ljubljančani niti pod razno ne morejo dobiti te borbe.

http://www.siol.net/novice/slovenija/20...

Z linkom pa dovolj o Ninamediji, ki je Jay-Zju pripisovala 9%. Nekje 1% bo.

jype ::

V zadnji številki medicinske revije so objavili, da je podpora Jankoviću na državni ravni okoli 48%.

Gregor P ::

Medicinska revija meri politični utrip v Sloveniji?!?8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mipe ::

[sarcasm] Res verodostojen vir. [/sarcasm]

oracle ::

Ramon dekers je izjavil:

hey si iz Lj, te popolnoma razumemo, tebe in tvoje blokovske kolege. Pri nas na gorenjskem razen Planine ne pride skozi.

Čemu tak slabšalen odnos?

Sicer pa nekdo napoveduje 1% (Mati). Trenutno je precej drzno komurkoli pripisovati kakršenkoli procent.

Če že ugibamo, bi rekel da odstotek ne bo zanemarljiv - vsekakor prej v rangu 10 kot pa 1%.

EDIT: jype trolla, a sm res edini k opaz?;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

Utk ::

oracle je izjavil:


- je edini politik EVER (po mojem védenju), ki je namesto IDEOLOŠKIH OBLJUB o lepši prihodnosti predstavil jasen ekspliciten načrt, ter ga tudi izpeljal.

No, sej, ampak treba počakat, da vidimo ta Jankovičev načrt. Upam, da ga bo pokazal do volitev. Da ne bo (spet) edina točka, ali jaz ali Janša. Če bo kaj pametnega povedal, napovedal še kakšnega svojega bodočega ministra, in se ne zalizoval s trenutno "levico", ga morda še jaz volim.

Lonsarg ::

Kako sem opazil, imamo dve novi stranki. TRS, ter Jankovič. Vidi se katera stranka ima podporo elite, da dobiva medijsko pozornost. Ta ista Elita je Jankoviču tudi plačala, da naredi stranko, saj vesta kako je bil on proti. Tak da LDS, SD, Jankovič-whatever. Isti šrot, isti ljudje, ki iz ozadja vodijo stvari. jankovič je pač biznismen in oni so z njim sklenili biznis.

energetik ::

Mati je izjavil:

Tokratne volitve so Ljubljana proti Sloveniji.
Ljubljančani niti pod razno ne morejo dobiti te borbe.
Poleg tega največ 2/3 Ljubljane, glede na zadnje lokalne voliktve. Nismo ravno vsi v LJ volili Zokija.

galu ::

Edino tisti, ki so iz Ljubljane, bojo volili za Zokija. Sploh pa biti župan in premier hkrati - to kr kliče po absolutnem centralizmu!
Ok, ne pravim da vsi iz LJ, ampak velika večina pa vseeno. Tista njegova finta: "Js sem menedžer, ne pa politik", pa mi tudi najeda. Hja, to bi še blo podkupovanja in cenzure.. Jao.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

hendriks ::

Lonsarg je izjavil:

Kako sem opazil, imamo dve novi stranki. TRS, ter Jankovič. Vidi se katera stranka ima podporo elite, da dobiva medijsko pozornost. Ta ista Elita je Jankoviču tudi plačala, da naredi stranko, saj vesta kako je bil on proti. Tak da LDS, SD, Jankovič-whatever. Isti šrot, isti ljudje, ki iz ozadja vodijo stvari. jankovič je pač biznismen in oni so z njim sklenili biznis.


Mene po pravici povedano boli k*rac, kdo vodi stvari: ali iz ospredja ali iz ozadja.
Hočem učinkovito državo, ki ima super podlago za podjetništvo, pred katero so vsi enaki
in enakopravni in pri kateri učinkovito delujejo vse 3 veje oblasti, za nas državljane.
Volil bom pa tistega, ki bo imel najbolj konkretiziran program. Če bo to Zoki, so be it.

oracle ::

Utk je izjavil:

oracle je izjavil:


- je edini politik EVER (po mojem védenju), ki je namesto IDEOLOŠKIH OBLJUB o lepši prihodnosti predstavil jasen ekspliciten načrt, ter ga tudi izpeljal.

No, sej, ampak treba počakat, da vidimo ta Jankovičev načrt. Upam, da ga bo pokazal do volitev. Da ne bo (spet) edina točka, ali jaz ali Janša. Če bo kaj pametnega povedal, napovedal še kakšnega svojega bodočega ministra, in se ne zalizoval s trenutno "levico", ga morda še jaz volim.

Ja to je res, treba vidt načrt. Če misl še kake stadione gradit mu ne dam glasu:D Sposoben je realizirat karkoli, zdej sam vprašanje, če se bo odloču za prave stvari... Še vedno pa malo dvomim, da bo res šel v volitve. Uradne informacije še ni.

jype ::

GaŁu> ampak velika večina pa vseeno.

Nope. Dobil je večino v mestnem svetu, ne pa večino glasov volilnih upravičencev Ljubljane.

oracle> Še vedno pa malo dvomim, da bo res šel v volitve. Uradne informacije še ni.

Tudi jaz. Če bo res šel, je precej malo verjetno, da bi volil zanj ali za njegovo listo, razen če bodo presenetili z izjemno artikuliranim programom.

Constantine ::

Ko pride na oblast bo odpravil pravilo poslanec/župan in bo še naprej haral po Ljubljani. Mislite da mu male vasice po Sloveniji kaj pomenijo?

Vseeno ima preveč denarja vloženega, da bi kar prepustil nekomu tretjemu :) Edino če Ljubljana demokratično izvoli mlajšega Jankovića :D

Gregor P ::

Saj je lahko on še vedno mirno župan in poleg tega svojim kolegom zrihta nekaj delovnih mest v parlamentu. Ne vem, zakaj bi se mu kamorkoli mudilo, razen če ga kdo ne priganja v to?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Constantine ::

Jest bi reku, da se Kučanu kar mudi, glede na to da jih videvam pri Kovaču redno :)

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

...jep, to mu je cilj - nabasat zepe da bo imel za jest, pa sirse in ozje sorodstvo postavit na primerne funkcije, ker so sedaj bogi.

Looooooka ::

SJ glede na trenutno stanje v drzavi je vec kot jasno, da imamo v politiki prevec politikov in premalo uspesnih menedzerjev.Na koncu dneva je drzava nic drugega kot ena velika firma.Vsi politiki zadnjih 10 let pa z njo ravnajo kot, da bi bila clovek, ki je zadel na lotu in je treba iz njega stistnit cim vec kovancev.No...pocasi je kovancev zmanjkalo.Bo treba pocasi tud kaj dejansko ustvarit.Prodajanje megle gre sam tok dalec.In ce pride karkoli od te kmecke logike povedat kdorkoli, ki je bil prej na oblasti(vkljucno z vasim velemojstrom JJ) bi jih blo lepo vprasat kje so imeli to pamet prej.
Mogoce bo treba stavit na cisto leve face in upat, da bo boljse.

leiito ::

A mi lahko kdo pokaže kako državo, kjer je katerakoli vlada uspela z neko res domišljeno politiko opazno dvigniti tehnološko razvitost in standard ljudi v času ene generacije? Jaz vidim samo J Korejo in Singapur, če odštejemo z naravnimi viri podkrepljene.

Za ameriški razcvet v 90/00ih so zasluge veliko bolj kot administracijam pripisovali Greenspanu (in krivdo za polom enako). Se mi zdi, da so nas mediji programirali, da precenjujemo vpliv in dejanski pomen politike in politikov, bolj rainmakerji kot kaj drugega, če dežuje je njihova zasluga, če pa ne so se pa trudili, ampak so slabe razmere preprečile uspeh.

Resno, veliko bolj kot koristijo lahko pa škodijo, npr. s tako obdavčitvijo dela kot pri nas in s tako močnimi sindikati, da lahko minirajo vsako reformo nobena vlada ne bo mogla veliko storiti. Razen če ne bo slovenski delavec dvakrat stresel z glavo in naenkrat začel ustvarjati take dodane vrednosti, da nas bodo hodili iz National Geographica snemat.

leiito ::

lahko je pa vse skupaj genialna taktika Boruta Pahorja. Eni se bojijo Janše, drugi dinastije Janukovič, pridejo Pahorja (in njegov novi novi reform paket) kolektivno podpret Merkel & Co in nam rečejo Borut je edini, s katerim vam bomo še naprej posojali za penzije in plače javnih uslužbencev. SD zmaga in vzame v koalicijo Jelinčiča. Barovič je minister za gospodarstvo, Jelinčič za pravosodje.

leiito ::

Mesija, btw, pomeni maziljeni, torej mu bo treba priti natreti noge s posebnim mazilom, kot se za mesijo spodobi. Saj so mu hodili tako tja k Mačku, po prvi zmagi, razni Jonasi ipd se pokloniti ("take rab'mo").

Letos hočem pa za promo material od Jankoviča figurce, une k glava miga, samo 3x večje kot ponavadi, Chuckie size,nsi ga bom dal v autu na zadnjo polico.

leiito ::

očitno se obiskovalci tega foruma pokrivajo z gledalstvom Kmetije, ergo moving on to greener pastures.

Gregor P ::

Ne, ampak se čudimo, kako lahko nabiješ kar štiri raztresene komentarje enega za drugim, namesto da bi svoje misli lepo strnil v en sam komentar:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Karaya 52 ::

Povsem razumem povprecno ljubljansko pamet, z jazbinskovim , podedovanim, socialnim ali imigrantskim stanovanjem, tedenskim dopustom na hrvaski obali, wannabe mentaliteto 10 milijonskega mesta, ko gre v resnici za malomescanski ksiht brez ogledala pred sabo. Tega reveza je zelo lahko navdusiti nad sistemom izposoje koles, novimi tlakovci, avtobusom do Grosupljega in zaprtjem treh ulic. Zato bo Ljubljana vedno provincialno mestece, tudi ce se na metelkovi postavi nova hala (jeba* ga, tako FF intelektualci razumejo Mesto) s provincialno mentaliteto, ki se namenoma ne bo preizkusilo v kaksnem zahodnoevropskem mestu, kjer ve, da nima moznosti tekmovati niti v kategoriji za posebne. Tko da ja, sorry ... malo zviska gledam na to provincialno zaplankanost in onaniranje pred ogledalom.

jype ::

Karaya 52> Tko da ja, sorry ... malo zviska gledam na to provincialno zaplankanost in onaniranje pred ogledalom.

Ti lahko zviška gledaš, ker očitno nikoli ne boš zares razumel velikih mest.

Po drugi strani pa vrhunski arhitekti in urbanisti (med katere vsekakor ne spadaš), ki pridejo sem na obisk, marsikaj pohvalijo.

djordjevic ::

Malo? Imaš malo preveč ubermensch kompleksa, ja. Od kod ti podlaga, se sprašujem.
No grave is deep enough to keep us in chains.

leiito ::

jype je izjavil:

Karaya 52> Tko da ja, sorry ... malo zviska gledam na to provincialno zaplankanost in onaniranje pred ogledalom.

Ti lahko zviška gledaš, ker očitno nikoli ne boš zares razumel velikih mest.

Po drugi strani pa vrhunski arhitekti in urbanisti (med katere vsekakor ne spadaš), ki pridejo sem na obisk, marsikaj pohvalijo.


A lahko navedeš dokumentiran obisk enega "vrhunskega urbanista" in kaj je pohvalil?

Karaya 52 ::

Js seveda vidim kvalitete v Ljubljani, po drugi strani pa z zalostjo ugotavljam, da se "bad zone" zacne severno od Presernovega trga, za Tivolijem, pod Trnovim, na vzhod proti Mostam pa raje ne grem... Zmajski most, na primer! Ostalo je ena velika zalost, ki jo obisce verjetno manj kot 10% turistov. Cisto tako, za referenco, pa lahko dam primer Bordeauxa, Grenobla in Bilbaoa ... ce koga zanima KAJ se lahko naredi z mestom. No, toliko o mestu, ki se ima za Bruselj in predvsem za Berlin.

leiito ::

Sem videl, da je res prišel nek Danec, svetovna klasa urbanizma, je pojasnil, da se je ekološko vozit z biciklom, nič pa o pohvalah vseh teh mesijinih dosežkov

Turisti proti Mostam? Čez slikoviti Vodmat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

jype ::

Karaya 52> ce koga zanima KAJ se lahko naredi z mestom.

V šestih letih, brez kreditov.

leiito> nič pa o pohvalah vseh teh mesijinih dosežkov

Seveda ne - mesija sploh še ni imel časa pokazat, ali kaj zna, le raji je lahko dal nekaj, da ga bodo še naprej volili.

Je pa pohvalil urbaniste v sedemdesetih, ki so z vso resnostjo načrtovali prometno infrastrukturo, dokler se ni Jugoslavija znašla brez denarja in je vse propadlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

leiito ::

jype je izjavil:


Je pa pohvalil urbaniste v sedemdesetih, ki so z vso resnostjo načrtovali prometno infrastrukturo, dokler se ni Jugoslavija znašla brez denarja in je vse propadlo.


Za razliko od urbanistov drugod po svetu, ki kaj, neresno načrtujejo prometno infrastrukturo?

random ::

leiito, ti si pa vidim iz JJ šole, ko je treba interpretirati izjave, takoj vidiš kako obrniti stavek

če bi prebral poved do konca, bi videl da je govoril o tem da so bili urbanisti resni, medtem ko financiranje na drugi strani ni bilo in delo ni bilo dokončano

leiito ::

Se opravičujem, bit cranky today, slab dan imam za sabo, ampak JJ šole? Nisem bil niti na plebiscitu, kamoli da grem nekoga volit. Ne samo, da me nihče me ne prepriča, gojim resne dvome v smiselnost splošne volilne pravice, delno tudi v parlamentarno demokracijo nasploh. Zadnje kar mi lahko pripišeš je navijaštvo za roza, lila, leve, desne...

Ramon dekers ::

jype je izjavil:

Karaya 52> ce koga zanima KAJ se lahko naredi z mestom.

V šestih letih, brez kreditov.

leiito> nič pa o pohvalah vseh teh mesijinih dosežkov

Seveda ne - mesija sploh še ni imel časa pokazat, ali kaj zna, le raji je lahko dal nekaj, da ga bodo še naprej volili.

Je pa pohvalil urbaniste v sedemdesetih, ki so z vso resnostjo načrtovali prometno infrastrukturo, dokler se ni Jugoslavija znašla brez denarja in je vse propadlo.


super super, saj je Slovenija udeležena tudi v klub najbolj razvitih držav in ostala sranja? Kakšna merila so ti urbanisti za nas? Mogoče pogledajo tudi donose mesarskega mosta?

Sicer pa Jankovič naj najprej družino zrihta, sam pa se itak obnaša slabše kot Gadafi, aroganten nasmešek kot klovn. Upam samo da ne bo Jureta kje na ministrstvu za gospodarstvo, čeprav bi po izvolitvi lahko prav tja prišel, odprl kakšno podjetje. To je super.

Italija je država z mafijo, mi bomo mafija z državo. Way to go.

random je izjavil:

leiito, ti si pa vidim iz JJ šole, ko je treba interpretirati izjave, takoj vidiš kako obrniti stavek

če bi prebral poved do konca, bi videl da je govoril o tem da so bili urbanisti resni, medtem ko financiranje na drugi strani ni bilo in delo ni bilo dokončano



pojdi v azijo in tam poglej kako se načrtuje mesta. Mogoče o urbanisti prišli iz Somalije, osrčej Mogadiša.

Zgodovina sprememb…

Double_J ::

http://24ur.com/novice/slovenija/anketa...

Je pa lepo, da se končno razkrivajo karte. Če drži, potem bo neuradno dejstvo da Bučar dela za udbomafijo, postalo tudi uradno. Pa še Stanovnik bo podprl neideološko stranko, ta je pa tudi močna.:D
Dve šivanki...

djordjevic ::

Double_J je izjavil:

Bučar dela za udbomafijo, postalo tudi uradno.

Pa ni on že davno v pokoju? Aja, točno. Mogoče pa dela prek avtorske. ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

Okapi ::

malo zviska gledam na to provincialno zaplankanost in onaniranje pred ogledalom.
Očitno se niti ne zavedaš, da vse to, kar si napisal, še največ pove o tvoji majhnosti, jezi nad lastnim neuspehom v življenju in zavidanju vsem, ki so uspešnejši, ali vsaj s svojim življenjem bolj zadovoljni.

O.
««
4 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588163895 (135917) Ziga Dolhar

Več podobnih tem