» »

220V timer

220V timer

boss-tech ::

Ne spoznam se na te zadeve, tako da niti ne vem kako iskati - kje bi našel 220V "timerje", ki jim npr priklopiš nek kuhinjski aparat, določih po koliko minutah se naj izključi in
ga vštekaš v vtičnico? Oz kako se jim pravilno reče?
So možne tudi bolj napredne nastavitve - npr intervali zagonov s prekinitvami? Hvala
http://tovornik.info

PINki ::

bauhaus... dnevno stikalo mislim da je ime te stvarčice

KoMar- ::

10 € pride digitalen, kjer lahko nastaviš vse živo.

RejZoR ::

Mehanski imajo 24 urni cikel, ki se ponavlja v nedogled, možnost nastavljanja pa je običajno omejena na 15 minutne intervale. Poceni, enostavni za nastavljat in ponujajo več intervalov. Slabost je da ob izpadu toka nastane zamik kolikor časa ni bilo štroma.

Digitalni pa so mal omejeni z opravili na en dan ampak imaš lahko različne cikle za vsak dan v tednu. Ker imajo lastno napajanje iz rezervnega akumulatorja ob izpadu ne nastane zamik. So pa mal dražji.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

boss-tech ::

Jaz bi v bistvu rabil timer, ki bi mi zaštartal mašino za 5min, naredil 15min premora in potem zopet prižgal za 5min in tako naprej...tako da bom rabil kakšen digitalni ki ima malo več funkcij
http://tovornik.info

Pixy222 ::

V merkurju imajo te zadeve lahko nastaviš točno na minute... Je kar poceni, jaz sem kupil za novoletno osvetljavo hiše in deluje super.

RejZoR ::

boss-tech je izjavil:

Jaz bi v bistvu rabil timer, ki bi mi zaštartal mašino za 5min, naredil 15min premora in potem zopet prižgal za 5min in tako naprej...tako da bom rabil kakšen digitalni ki ima malo več funkcij


Potem mehanski odpade, slednje lahko nastaviš samo na 15 minut delovanja, 15 minut pavze, 15 minut delovanja, 15 minut pavze itd... To je najnižji interval, ki ga lahko nastaviš.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pralni stroj Beko - izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6225663 (3913) MIHAc27
»

Poživila za možgane

Oddelek: Loža
4510825 (8779) gendale
»

Tek, kondicija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5116538 (5633) amigo_no1
»

Timer 12 V

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
313612 (3139) drjack.dj

Več podobnih tem