» »

Lepilo za Jumbo plakate

Lepilo za Jumbo plakate

Davidoff ::

Pozdravljeni,
za nalepit imam par velikih plakatov, zato bi vas prosil, da če kdo pozna sam postopek po printu do konca leplenja, ter kako se reče samemu lepilu, ki ga uporabljajo pri leplenju tistih velikih Jumbo plakatov, da mi kaj več pove o tej zadevi. Sam print imam naret na tisti plavi papir kot ga imajo za Jumbo plakate, lepi pa sem poskusil z lepilom Heliokol Ek, ki pa se zelo hitro suši zraven tega pa še se mi papir kar hitro začne na robovih sukat. Mogoče nimam prave mešance...nevem. Zato bi prosil za kak nasvet. Hvala.
Pivo Laško vsak dan eno flaško!

Limit-sky ::

Vem, da se za te zadeve uporablja posebno lepilo. Enkrat sem celo bil zraven, ko so majstri limali. Je pa postopek tak, da je cele pole na blue-back papirju namočil v tisto mešanico lepila in pustil par ur, da se je papir dobro napil. baje je tako bolje, ker se ne zalepi takoj, ampak ga lahko še malo premikaš in dobro "naciljaš", kjer se pole prekrivajo. Seveda pa mora biti tudi tisk vsaj vodoodporen.

technolog ::

To sem videl tudi jaz. Zdelo se mi je kot uno lepilo iz moke in vode. In pomoje je čisto dovolj dobro...

Nagi Bator ::

Uporablja se navadno lepilo za tapete.

#000000 ::

Pomojem tud gre z lepilom za tapete, ker praktično je to tapeta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Leplenje jumbo plakatov

Oddelek: Loža
83226 (2891) ;-)
»

Za brihtne buče....

Oddelek: Loža
152388 (2173) Scuba
»

Domač lim

Oddelek: Loža
133028 (2722) Matek
»

Lisca. Izvoljena.

Oddelek: Loža
101843 (1364) ali3n
»

odklepanje durona

Oddelek: Navijanje
151921 (1605) pikasti

Več podobnih tem