» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi
««
32 / 57
»»

Matic1 ::

roli je izjavil:

Če hočeš poceni a dokaj soliden telefon z WP7 potem si lahko omisliš kaj takega:
http://www.expansys.si/lg-optimus-7-e90...

Če vzameš tega ti ne bo žal. Pograjal bi edino fotoaparat in včasih kakovost zvoka med klicem.
Drugače vzemi rabljeno Omnio 7, dobiš za male pare.
Bi ti pa priporočal, da vzameš namenski telefon za WP7. Dela boljše. In ne, ne boš šel nazaj.

darkolord ::

Boobiz je izjavil:

VelikiTun je izjavil:

Ti bi torej rad mobilnik, ki omogoča nameščanje različnih sistemov? Ne bo šlo.



HTC HD2. Poganjaš WM6.5, WP7, Android AT ONCE! Prodajajo se pa po 100-150€ atm.
+1 za tole. Imam HD2 in je res odličen, vsi tile sistemi laufajo čisto BP gor. Če mi sedaj crkne, grem takoj kupit enakega.

clix ::

martincek1 je izjavil:

Jaz bom verjetno kupil kakšno Omnio 7 za 150€ .. iz bolšjega trga.


Točno to sem jaz naredil dober mesec nazaj. Niti malo mi ni žal. :)

zmaki ::

Boobiz je izjavil:


HTC HD2. Poganjaš WM6.5, WP7, Android AT ONCE! Prodajajo se pa po 100-150€ atm.


Hvala za nasvet. Prosim za potrditev da delata in Windows Phone 7.5 Mango in Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

darkolord ::

Oba delata.

hexlab ::

@darkolord tole se sliši super, lahko malo več tehnikalij poveš, kako oba sistema naložiš na mobitel in prekljapljaš med njima?

jizzer ::

Zune pa je res poden... Doma sem si lepo pretvoro dele serij v MPEG4 da bom lahko na daljsi poti jih gledal, ampak sedaj ko jih hocem tu predvajat pa JIH CUDEZNO NI...ZAKAJ? predvidevam da ko sem sinhroniziral oz dal filme na telefon, datoteke na racunalniku dol zbrisal. Ja kaj pa mi bojo, ce so ze na telefonu. In so tudi ble ko sem takrat gledal. AMPAK pred odhodom sem se nekaj glaasbe na hitro gor vrgel. Tukaj pa mislim ker datotek ni bilo vec v mapi, ker sem jih prej dol zbrisal, logicno saj jih ne rabim, in jih je zbrisalo s telefona... Mogoce se slisi kot da stresam jezo tu, ampak dejansko jo, ker nimam sedaj kaj za delat :) pac tolko sem napisal v opozorilo vam :)

Tilen ::

Če se je telefon sinhroniziral s praznim imenikom potem žal, PEBKAC.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SuperKobeD ::

@jizzer
v Zune si moraš nastaivt da ostanejo datoteke na telefonu, ko jih zbrišeš z računalnika. settings/phone/pictures & videos in obklukaj leave pictureres and.......
[With the lights out]

SLO_Matej ::

jizzer je izjavil:

Zune pa je res poden... Doma sem si lepo pretvoro dele serij v MPEG4 da bom lahko na daljsi poti jih gledal, ampak sedaj ko jih hocem tu predvajat pa JIH CUDEZNO NI...ZAKAJ? predvidevam da ko sem sinhroniziral oz dal filme na telefon, datoteke na racunalniku dol zbrisal. Ja kaj pa mi bojo, ce so ze na telefonu. In so tudi ble ko sem takrat gledal. AMPAK pred odhodom sem se nekaj glaasbe na hitro gor vrgel. Tukaj pa mislim ker datotek ni bilo vec v mapi, ker sem jih prej dol zbrisal, logicno saj jih ne rabim, in jih je zbrisalo s telefona... Mogoce se slisi kot da stresam jezo tu, ampak dejansko jo, ker nimam sedaj kaj za delat :) pac tolko sem napisal v opozorilo vam :)

Za različne vrste datotek (glasba, slike, videoposnetki) lahko nastavljaš način sinhronizacije. Za videoposnetke si nastavi ročno.

Več o tem preberi tukaj: http://www.zune.net/en-us/support/sync/... in http://www.zune.net/en-us/support/sync/...

Pier ::

Je kdo že našel mogoče kakšno aplikacijo, ki bi mi recimo telefon ugasnila ob določeni uri in potem spet prižgala?

To sem imel jaz na blackberryu in zadeva dobro funkcionira, pa še nekaj baterije ti prihrani.

Tilen ::

Pier je izjavil:

Je kdo že našel mogoče kakšno aplikacijo, ki bi mi recimo telefon ugasnila ob določeni uri in potem spet prižgala?

To sem imel jaz na blackberryu in zadeva dobro funkcionira, pa še nekaj baterije ti prihrani.


Se bojim, da ne bo šlo skozi, ker niti polnit ne moreš telefona, brez da bi bil prižgan.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

martincek1 ::

Mogoče če nastaviš samo offline profile? Pri zagonu gre verjetno več baterije kot pa če je nekaj časa na takem profilu.

Pier ::

martincek1 je izjavil:

Mogoče če nastaviš samo offline profile? Pri zagonu gre verjetno več baterije kot pa če je nekaj časa na takem profilu.


To bi jaz uporabil za noč, da bi se mi recimo ob polnoči izklopil in potem zjutraj vklopil. Predvidevam, da bi kar nekaj prihranil tudi na bateriji, ampak očitno res ne bo šlo. Mogoče kaj podobnega v WP8, se pustim presenetiti.

win64 ::

Tilen je izjavil:

Pier je izjavil:

Je kdo že našel mogoče kakšno aplikacijo, ki bi mi recimo telefon ugasnila ob določeni uri in potem spet prižgala?

To sem imel jaz na blackberryu in zadeva dobro funkcionira, pa še nekaj baterije ti prihrani.


Se bojim, da ne bo šlo skozi, ker niti polnit ne moreš telefona, brez da bi bil prižgan.

In, ko se ti enkrat totalno sprazni baterija neseš na servis?

SLO_Matej ::

Ne, daš polnit. Samo se nekaj časa polni ugasnjen - na zaslonu kaže, da je baterija povsem prazna, šele čez nekaj časa pa se zažene še OS.

jizzer ::

SLO_Matej ::

Lepo, lepo. Da vidimo kako nas lahko fascinira, sedaj, največji proizvajalec mobilnih telefonov. :)

Matic1 ::

Hair_Y ::

Pozdrav,
imam vprašanje glede avtopolnilca; ali je to lahko vsak, ki ima
microUSB priključek ali moram bit na kaj pozoren za določen
tip telefona (imam Lumio 800).

Druga stvar kar se tiče WP programov. Ali uporablja kdo kak
'budget' ali 'expences' programček, kjer določiš kategorije
izdatkov in vpisuješ potem tekočo porabo. Na WM6.1 sem uporabljal
krasen programček, ki je služil svojemu namenu, na WP pa še nisem
našel nekaj ustreznega. Ne potrebujem povezav z računi, oz. bankami
samo preprosto zapisovanje izdatkov, kjer izbereš predefinirano
kategorijo (katere so lahko tudi grupirane). Nekak tak no...


Hvala

SLO_Matej ::

Hair_Y je izjavil:

Druga stvar kar se tiče WP programov. Ali uporablja kdo kak
'budget' ali 'expences' programček, kjer določiš kategorije
izdatkov in vpisuješ potem tekočo porabo. Na WM6.1 sem uporabljal
krasen programček, ki je služil svojemu namenu, na WP pa še nisem
našel nekaj ustreznega. Ne potrebujem povezav z računi, oz. bankami
samo preprosto zapisovanje izdatkov, kjer izbereš predefinirano
kategorijo (katere so lahko tudi grupirane). Nekak tak no...

Za to lahko uporabiš odlično slovensko aplikacijo Toshl Finance.

s51as ::

Moti ena stvar
- ko nekoga kličem in se ta javi ni nobenega odziva telefona, moj prejšnji je lepo zavibriral in tudi pustil še kake pol sekunde po vibraciji da sem teleofn približal ušesu, pri lumii je zveza takoj ko se vklopi 0:0 števeč pogovora, tako da ko prineseš k ušesu se un že javi...
It's just me myself and I

mikko ::

s51as je izjavil:

Moti ena stvar
- ko nekoga kličem in se ta javi ni nobenega odziva telefona, moj prejšnji je lepo zavibriral in tudi pustil še kake pol sekunde po vibraciji da sem teleofn približal ušesu, pri lumii je zveza takoj ko se vklopi 0:0 števeč pogovora, tako da ko prineseš k ušesu se un že javi...


To je pa zares odlična pogruntavščina androida, praktično moj favourite feature na androidu :)

s51as ::

ne vem nisem mel androida. prejšni telefon je bil HTC touch 2 z WP6.5
It's just me myself and I

_Dormage_ ::

imam vprašanje glede avtopolnilca; ali je to lahko vsak, ki ima
microUSB priključek ali moram bit na kaj pozoren za določen
tip telefona (imam Lumio 800).


Vse naprave, ki se napajajo prek USB-ja morajo spoštovati standard.
USB po standardu zmore 5V in 500mA.
Lahko uporabiš poljuben USB polnilec na poljubni napravi, ki se napaja prek USB-ja.

Bor H ::

Meni tudi WP7 zavibrira ko se sogovornik javi.

s51as ::

Kako pa si to nastavil?
It's just me myself and I

Matic1 ::

Bor H je izjavil:

Meni tudi WP7 zavibrira ko se sogovornik javi.

To tudi mene zanima.

Hair_Y je izjavil:

Pozdrav,
Druga stvar kar se tiče WP programov. Ali uporablja kdo kak
'budget' ali 'expences' programček, kjer določiš kategorije
izdatkov in vpisuješ potem tekočo porabo. Na WM6.1 sem uporabljal
krasen programček, ki je služil svojemu namenu, na WP pa še nisem
našel nekaj ustreznega. Ne potrebujem povezav z računi, oz. bankami
samo preprosto zapisovanje izdatkov, kjer izbereš predefinirano
kategorijo (katere so lahko tudi grupirane). Nekak tak no...


Hvala

moBudget se mi zdi, da je plačljiv
Jaz sem uporabljal My Expenses (free), mi tisti Toschl nekak ne paše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matic1 ()

SLO_Matej ::

Lumia 800 z Windows Phonom prepripričuje tudi tiste, ki nikoli niso marali telefonov z zasloni na dotik in jih niso uspeli prepričati niti robotki ali jabolčka; http://dne.enaa.com/Mobilna-telefonija/...

Bor H ::

s51as je izjavil:

Kako pa si to nastavil?


Nisem, tako pač deluje, mogoče je fora ker imam HTC in ima pol Attentive phone nastavitve od HTCja (kjer pa tega sicer ni noter).
Sicer pa sej govorimo o tem da kličeš nekoga in imaš mobi v roki, ko se un javi ti zavibrira in prisloniš k ušesu?

s51as ::

jap točno to...
pa htc je imel tudi možnost da je telefon zazvonil samo enkrat in potem ni zvonil več
It's just me myself and I

Bor H ::

Predvsem je fajn to da se utisa ko ga okol obrnes pa da tisje zvoni ko ga zacnes premikat.

SLO_Matej ::

Samsung je predstavil novo Omnio M, ki spada med tiste manj zmogljive Windows Phone. Po dizajnu pa je tudi zelo všečna.

Sedaj morajo predstaviti samo še eno novo high-end Omnio. :)

VelikiTun ::

Nokia Reading ready for prime time, launches in six countries: http://blog.gsmarena.com/nokia-reading-...

clix ::

Ma še kdo probleme z marketlpacom na PCju? men nč ne dela...

Omrežje Windows Live Network s tega mesta ni na voljo zaradi enega od naslednjih razlogov:
Mesto ima težave
Mesto morda ni član omrežja Windows Live Network
Lahko:
Lahko se poskusite vpisati ali prijaviti na drugih mestih v omrežju Windows Live Network ali pa znova poskusite na tem mestu pozneje.

Tilen ::

Meni deluje normalno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

clix ::

hm, zanimivo

s51as ::

Kako se pa nastavi Google za privzeti iskalnik?
In ali se da inštalirat gor CHROME? Nam arketu ga ne najdem.
It's just me myself and I

Tilen ::

Ne gre. 2x.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

_Dormage_ ::

No google se recimo, da nastavit. Seveda z odklenjenim telefonom.
Lahko pa si z katerokoli aplikacijo pinaš bližnjico na start screen in zaganjaš browser iz nje.
Lahko tudi applikacijo, ki dela točno to povlečeš iz Marketa zastonj.

Ni najlepša rešitev, ampak funkcionira.

HunterMan ::

SLO_Matej je izjavil:

Hair_Y je izjavil:

Druga stvar kar se tiče WP programov. Ali uporablja kdo kak
'budget' ali 'expences' programček, kjer določiš kategorije
izdatkov in vpisuješ potem tekočo porabo. Na WM6.1 sem uporabljal
krasen programček, ki je služil svojemu namenu, na WP pa še nisem
našel nekaj ustreznega. Ne potrebujem povezav z računi, oz. bankami
samo preprosto zapisovanje izdatkov, kjer izbereš predefinirano
kategorijo (katere so lahko tudi grupirane). Nekak tak no...

Za to lahko uporabiš odlično slovensko aplikacijo Toshl Finance.

Ne priporočam, ima preveč hroščev.

Kasali ::

No google se recimo, da nastavit. Seveda z odklenjenim telefonom.


A se je ze kdo lotil tega?

flameir ::

Živjo!
Imam Lumio 800.
Mene zanima, če bi mi lahko kdo pomagal pri inštalaciji igre PES 2012/2011 na mojo lumio, saj mi je igra res top in si jo zelo želim..problem je, ker ko jo hočm inštalirat, napiše da "ni na voljo za vaš telefon oz. ni na voljo v vaši regiji". aplikacija je sigurno namenjena za ta telefon, vprašanje je najbrž bolj regija. Morda kdo ve, kje jo spremenim in kako?

Nekaj so že omenjali v enih temah, da se WP lahko odklene, in potem "postane bolj odprt". Morda zna kdo opisat postopek tud za to?
Najlepša vam hvala za nasvete!!

s51as ::

Kako pri borwsanju po slo techu skočiš na konec strani? ker sam noče...
It's just me myself and I

Malajlo ::

Do konca se že nekako "prepraskaš". Ampak kako pa kaj najti v browserju? Ctrl+f ali kaj podobnega...

servo ::

Pa vam ST normalno dela/prikazuje?

s51as ::

Ja normalno razen čisto zgorajej evse eno čez drugo...
Sam na PC če dobiš mail da je nekaj novega, ko klikneš link letiš direkt na dno oz tja kjer si nehal brat, na mobitelu pa te vedno vrže na začetek strani.
It's just me myself and I

Malajlo ::

Ha, find funkcija celo dela! Tak lep rumen Find se prikaže ;)
http://www.addictivetips.com/mobile/how...

dejanslo ::

Prebral sem samo zadnjo stran, zato pardon, če je že odgovorjeno.

Zanima me, če obstaja kak desktop app za urejanje stikov, pošiljanje smsov, etc, kot npr Nokia PC Suite? V Zune nisem našel nič pametnega, samo neko multimedijo..

Kako bi prenesel stike iz Nokia dumb phona na Lumio 800? Transfer contacts ne prime, ker je prestar telefon. SIM ne paše. Preko m:Rokovnika tudi ne gre, ker ne podpira telefona. Sem poskusil s transfer contacts preko drugega telefona, pa ni pobralo kontaktov iz SIMa, ampak telefona, nato pa nisem našel druge variante kot brisat neželjene stike enega po enega, vseh 400. Še kakšen drug predlog, razen 1. backup "vmesni phone", 2. erase vmesni phone, 3. copy vse v vmesni phone, 4. transfer contacts?

Hvala :)

LP
There`s More Than One Way To Do It

SLO_Matej ::

Uvozi stike v Google, Windows Live ali kateri drug račun in le-tega dodaj v Windows Phone, če ga še nimaš in pazi, da je sinhronizacija kontaktov omogočena. In glej: vsi kontakti z vsemi podatki, ki jih boš v spletnem računu vpisal, bodo v trenutku v People hubu. :)
««
32 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347268541 (173302) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32681686 (48106) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499463 (8162) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028316 (22479) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420901 (18256) Tilen

Več podobnih tem