» »

The Expendables 2

The Expendables 2

«
1
2

LordTado ::

Prihaja in udarla se bosta Jean-Claude Van Damme in Chuck Norris!
Kdo bo koga?
Stave se začnejo pobirat danes :)

nuclear ::

Not sure if tro... oh.. sure.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

cvizl ::

Kdo je Van Damme????

opeter ::

Huh, JVC bo tudi not? Super! :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

krispe ::

Saj samo znani igrajo:
Jason Statham
Nicolas Cage
Bruce Willis
Sylvester Stallone
Arnold Schwarzenegger
Jean-Claude Van Damme
John Travolta
Jet Li
Chuck Norris

To bo 1a film.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

dolenc ::

Sej v enki so bli tud sami znani, pa kaj jim je pomagal :)

TekO ::

Pa Scott Adkins aka Yuri Boyka!! Zakon:)

Meni je bila enka čisto kul, tko za nasmejat in pa ta pretepaški show znanih igralcev:) Sam film je pač treba vzeti bolj na izi in ne pričakovati neke hude zgodbe.
Ideas are bulletproof.

gendale ::

sj enka je bla čist ok akcijski film
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

opeter ::

Se strinjam. Zanimiv je bil tudi prizor, v katerem sta nastopala Švarci in pa Brus Vilis.

TekO, a si gledal film, v katerem sta skupaj igrala Scott Adkins in JCVD?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

TekO ::

Ja tisti del je bil eden izmed boljših!:D

Nisem gledal, bi ga pa z veseljem..poznaš mogoče naslov filma?
Ideas are bulletproof.

TekO ::

Sem našel, The Shepherd Border Patrol :)
Odlomek fajta:

Samo mi je Scott tako čuden, ker sem ga navajen kot lik Yuri Boyke s tistim "scary badass" pogledom (pa tudi veliko več ga je skupaj):)
Ideas are bulletproof.

opeter ::

A to je drugi film?
Jaz sem milil na tega: Assassination Games (2011)

Pa Ninja mi je bil tudi super film.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

TekO ::

Heh, pa res. Očitno sta se srečala več kot enkrat:) Bo treba pogledat..
Ideas are bulletproof.

LordTado ::

ME zanima koga vse bo Chuck zlamal:)

Bananovec ::

krispe je izjavil:

Saj samo znani igrajo:
Jason Statham
Nicolas Cage
Bruce Willis
Sylvester Stallone
Arnold Schwarzenegger
Jean-Claude Van Damme
John Travolta
Jet Li
Chuck Norris

To bo 1a film.

Meh, niti ne. Film poln zvezdnikov IMO kaže samo nekakovost filma. Dobri filmi ne potrebujejo 100 bleščečih imen, da bi bili dobri.
Škoda, da ni več zdaj že preminulega Bruce Leeja, da bi še 1x nasekal Chuck Norrisa x)
A enica je za pogledat?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

ahac ::

A enica je za pogledat?

Enka ima tud dost zvezdnikov, torej je zanič (po tvoji logiki).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dolenc ::

Ma za pogledat je, sem gledov že slabše filme. Moraš pa res it v to z 2h preveč časa in brez pričakovanj.

Glede na zasedbo, se nobenemu karakterju kej dosti ne posvetijo, da bi se zgradil kakšen odnos z gledalcem(da navijaš za koga), najbolši akcijski fajt (jetLi - Dolf) pa je tako posnet da ne veš al je bil tisti dan ali dva kamerman nasekan al so zajebal z rezanjem, ker kader menjat na pol sekunde... :D

Dober da niso še lik, ki ga igra Stalone že v začetku filma v kolen ustrelil, da mu ne bi blo treba potem tako šprintat.

Zanič ni, dost mu pa tud en manjka :)

69charger ::

Verjetno bodo ravno zato snemal drugi del da bodo popravli vse slabosti prvega.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

J-e-r-r-y ::

69charger je izjavil:

Verjetno bodo ravno zato snemal drugi del da bodo popravli vse slabosti prvega.


Potem imajo kaj za delat.

Nikec3 ::

Enka ima tud dost zvezdnikov, torej je zanič (po tvoji logiki).

The Expendables je zanič film. Kar pa ne pomeni da ni za pogledat, njegova najboljša lastnost je ravno to da je zanič in se lahko ob njem malo nasmejiš.

opeter ::

No, tako zanič ni. Dokler ni notri Stevena Seagala, je dober.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

LordTado ::

opeter pazi kaj govoriš, Steven te gleda:)

MAFIA ::

Najmocnejsi je itak Bruce Wilis det John Mclaine on premaga se terminatorja Svarcenegerja. Tko da bo tud Norrisa . Norisa bo pomoje Dolf Lundgren premagal ker sta oba svetovna prvaka v karateju (bivsa) bo najbols da se onadva pomErita. Van damme je trniral balet se lahkoo pa pomiri z Jet Li-jem ker je biu na olimpiskih igrah kot karate ples nekej ena vescina . Jason Statham je pa itak razred zase pa Stalone samo oba jih pa kasirata od det John Mclane nepremaglivi policaj najbolj krvav in razbit policaj vseh casov YIPEE-KI-YAY-MOTHER-F**ER.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAFIA ()

Sims ::

Ej, meni je bila enka svetovna. Tak na komično vleče. Stalone me je prav presenetil. Scena od scene je bila pa v cerkvi. Se prav veselim dvojke, če bo podoben stil.

LuiIII ::

Če že hočete zanimiv akcijski film, z nekaj humorja, je RED veliko boljša izbira.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Nikec3 ::

CHUCK NORRIS!
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Mipe ::

Grozna zasedba. Ogib.

gregor_m ::

Ni mi jasno kako nekaterim ljudem ne gre v glavo in tako na veliko pluvajo čez ta film. Vsem je jasno, da ta film ni za filmske kritike in se ga ne snema, zato da bo pobiral oskarje. Za te ljudi bo film slab z malo sreče povprečen.

Pač film je namenjen za tisti krog publike, ki imajo nostargijo na starejše akcijske filme, ki so polni testosterona in eksplozi. Največji adut filma pa so legendarni zvezdniki.

Podobno kot bi Arnold Schwarzenegger in Silvester Stalone v duetu pela božično sveto noč. Vsi bi vedeli, da bi bila popolna polomija ampak vsak bi si z zanimanjem pogledal posnetek.

Pa še to. Wikipedija pravi, da so imeli z prvim delom 80M$ stroškov, prihodkov pa je bilo okoli 270M$. Nekaterim je bil film očitno všeč.

flipflop ::

Za akcijo je čist ok bla enka. Če hočeš ljubezenske drame gledat pa tragedije, pač pogledaš kaj drugega.

sash69 ::

gregor_m je izjavil:

Pa še to. Wikipedija pravi, da so imeli z prvim delom 80M$ stroškov, prihodkov pa je bilo okoli 270M$. Nekaterim je bil film očitno všeč.


Zdej ga bo pa še več - Chuck Norris! :)

waterdrop ::

Sims je izjavil:

Ej, meni je bila enka svetovna. Tak na komično vleče. Stalone me je prav presenetil. Scena od scene je bila pa v cerkvi. Se prav veselim dvojke, če bo podoben stil.


my 2 cents...
Točno to. Stallone je isto naredil z zadnjim Rockyjem in Rambom. Znal je prilagodit vloge na tak način, da pašejo v zgodbo. Njihove vloge ne delujejo vsiljeno in tiste stvari, ki bi jih pred leti v filmu počeli tej starci sami jih zdaj počnejo mlajši kolegi na čelu z Jason Statham-om in Jet Lee-jem,... Ravno zato se mi zdi film prebavljiv, ni pa nek masterpiece - ampak cilj Stallone-ja sploh ni bil narediti masterpiece ampak nekaj kar je dovolj dobro, da ti stari pretepači prinesejo še kaj denarja v blagajno.

oo7 ::

[ HASHodYouTube]

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Boobiz ::

I'M BACK!! :)):))
I'm drunk, what's your excuse?

kmetek ::

fak igralska zasedba je pa OMFG, DROOLZ.

Sc0ut ::

Haha, filmi bodo počasi postali kultni:) Pa ne zaradi težke zgodbe ampak ker je enostavno kul vse action heroje nabiti skupaj in narediti film kjer vse nalamajo:)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

oo7 ::

Sej to mislim,da ni spoiler:))

Danes sem prebral na netu,da je JCVD glavna baraba v tem filmu8-).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

guest #44 ::

You guys are joking. 1ka je bila tako sranje od brezveznega filma. Razen znanih fac ni ponujal nič. Krneki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

oo7 ::

guest #44 je izjavil:

You guys are joking. 1ka je bila tako sranje od brezveznega filma. Razen znanih fac ni ponujal nič. Krneki.


Pa bil je dober film nič mu ni manjkalo.
Jverne ti si pa ZELO zahteven gledalec nič ti ni všeč:)).

Nikec3 ::

You guys are joking. 1ka je bila tako sranje od brezveznega filma. Razen znanih fac ni ponujal nič. Krneki.

Res je, ampak ravno znane face so cel smisel filma.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Poldi112 ::

Saj od akcijskih filmov nihče ne pričakuje globine. Ampak enka je bila sekret. Nategovanje z neko široko zasedbo znanih igralcev:
-swarzenegger je bil v enem kadru, ki je bil katastrofa celo za njega - model je bodybuilder, ne igralec, tu je bil pa bolj prepričljiv kot zombie od zombilev iz shaun of the dead.
-bruce willis - njemu so dali vlogo enega birokratka, ki se pojavi kolikokrat, 2x? Enako kot Arnold, zgolj kozmetična vloga. wtf?

Stallone in Statham, ki sta bila največ skupaj, nista imela nobene kemije. Kot da bi bila v ločenih filmih. Podobno je veljalo za ostale. Temu tehnično skoraj ne moreš reči film, ker je dosti bolj blizu youtube kolekciji pretepaških scen iz random filmov.

Glede zaslužka filma, jasno smo stvar pogledali. Trailerji so precej obetali. Film pa je bil pa ena večjih nategavščin. Resno, večina akcij je bolj švoh, kje so zlati časi Heat, Aliens, Die Hard, Terminator, ... A vseeno je dosti spodobnih akcij tudi zadnja leta - Red, The town, Dark knight, Cowboys and aliens, ... medtem ko je Expendables utter crap.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Vesoljc ::

Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

oo7 ::

Ravnokar pogledal in je boljši kot prvi del.Dober akcijski film:)ampak je tudi pretiravanja notri koliko ljudi pobijejo:)).Za pogledat definitivno je.Najboljša sta pa itak Bruce in Arnold z izjavami kot so i will be back in yippee ki-yay v obratnih vlogah:))in vožnja v smartu:)).

medenko ::

"my shou is bigger then car" :))

Sc0ut ::

Film je epski. Čeprav je totalen poden glede zgodbe, je epski, enostavno carske vložke ima. Boga kobra ki je pičila Chuck Norrisa:) :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

PaX_MaN ::

medenko je izjavil:

"my shou is bigger then car" :))

*My
*shoe
*than this
*!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

JC Denton ::

Od časa do časa se splača pogledat kak brezvezen film, samo ta me je pa res presenetil. Neprimerljivo boljši od enke. Parkrat sem se celo dobro nasmejal.

waterdrop ::

Sc0ut je izjavil:

Film je epski. Čeprav je totalen poden glede zgodbe, je epski, enostavno carske vložke ima. Boga kobra ki je pičila Chuck Norrisa:) :)


Jaz sem se vicu o bogi kobri tudi nasmejal :-) Ravno to mi je bilo kul pri filmu. Nisem imel občutka, da se film sili bit nekaj kar ni. Precej sproščeno deluje in se ga tekoče gleda. Seveda, kdor pričakuje nek resen, realističen film in superiorno igro bo totalno razočaran. Treba je vedet, da je film je narejen v stilu starih akcijskih filmov, kjer so nastopali ti, isti zvezdniki in že takrat so vedno sami premagovali cele vojske. Ti igralci tud nikoli niso sloveli s svojo igro ampak predvsem s svojim telesom....zato so pač nastopali v akcijskih filmih in ne v ostalih.

Aston_11 ::

Starci so se zabavali, kdo bi jim zameril. Saj se lahko, njihov prispevek k akcijskemu filmu je bil epohalen, he he. Rasli smo z Rambom, Terminatorjem...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A Good Day to Die Hard - Die Hard 5

Oddelek: Sedem umetnosti
293266 (1301) oo7
»

The Expendables 3 (2014)

Oddelek: Sedem umetnosti
399479 (7404) Bye
»

Dobri "klasični" akcijski filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
4710263 (9168) Timurlenk
»

Chuck norris uprasanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
598794 (6664) Lion29
»

Vaša naljubša/i filmska/i igralka/ec

Oddelek: Sedem umetnosti
413356 (2372) strictom

Več podobnih tem