» »

WINDOWS 7 (težave s varnostjo)

WINDOWS 7 (težave s varnostjo)

dree ::

pozdravljeni.

v mapi s glasbo sem od dolgega časa malo spreminjal nastavitve pri varnosti..problem je v tem, da nekaterih komadov ne morem poslušati..ko kliknem na en komad sploh ne igra glasba (čas je 0:00), nekati pa delujejo brez problemov..in zdaj me zanima, kako bi lahko ponastavil te nastavitve..

ima gdo kakšo idejo?

LP.

Cold1 ::

Če bi seznami z dovoljenji prepovedovali dostop do datotek v tej mapi, potem jih nebi mogel odpreti - videl bi napako "dostop zavrnjen".

Po vsej verjetnosti si se igral s kakšnimi paketi kodekov ali kaj podobnega in imaš sedaj težave s predvajanjem (ne pa z dovoljenji), možno pa je tudi, da ima težave predvajalec glasbe, ki ga uporabljaš.

dree ::

ne, sem preveril z drugimi predvajalniki, in je pri vsakem enako..

technolog ::

Mogoče je tudi, da si datoteke kako poškodoval.

dree ::

nisem jih, ker če kliknem na eno pesem z desno, lastnosti, varnost in tam mi piše; nadaljujejo lahko le skrbniki z dovoljenjem za ogled varnostnih lastnosti tega predmeta in pol me vpraša če želim nadaljevati in kliknem nadaljuj in tam kliknem pod spremeni lastnika na in kliknem administrations in uporabi potem mi jo pa gre predvajati :) mogoče da sta nekako v sporu admin in user skrbnik, nevem :)

problem je v tem da moram to pri vsaki datoteki narediti, tega je pa preko 10gb..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dree ()

Cold1 ::

Označi mapo z glasbo, pojdi v varnostne nastavitve ter za lastnika nastavi sebe (ne skupine administrators), nato samemu sebi dodaj polna pooblastila nad mapo, ter označi naj se lastnosti mape prenesejo na podmape in datoteke.

dree ::

Cold1 je izjavil:

Označi mapo z glasbo, pojdi v varnostne nastavitve ter za lastnika nastavi sebe (ne skupine administrators), nato samemu sebi dodaj polna pooblastila nad mapo, ter označi naj se lastnosti mape prenesejo na podmape in datoteke.


stvar sem tako porihtal, da sem spremenil vrsto računa, prej sem bil skrbnik, zdaj sem pa standardni uporabnik in glasba deluje kot mora :) vseeno hvala ti za pomoč, LP :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ničesar ni..

Oddelek: Pomoč in nasveti
495236 (4495) nina_s85
»

Pravice in skupna raba datotek v Windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
305089 (4696) SLO_Matej
»

brisanje praznih map

Oddelek: Programska oprema
253266 (2875) Cold1
»

guest uporabnik odvzem vec pravic

Oddelek: Pomoč in nasveti
201328 (894) Cold1
»

uporabniška računa

Oddelek: Operacijski sistemi
141473 (1149) Mercier

Več podobnih tem