» »

Sledenje pošiljke Pošte - napaka

Sledenje pošiljke Pošte - napaka

MrStein ::

Se komu sanja, kaj ga tu moti?
Moč pritiska na tipke? Časovni presledek med njmi?

(sem že enkrat pred meseci imel podoben problem in sem po ne vem kakem času spravil stvar do delovanja, samo zdaj se mi ne da spet 3 ure zajebavati)

 screenshot

screenshot

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

srus ::

Ta storitev mi pri Pošti Slovenije ni niti enkrat pravilno delovala. Ponavadi za eno vnešeno sprejemno številko pošiljke dobim seznam petih do desetih različnih pošiljk od katerih nobena ni tista, ki me zanima.

gazibo ::

evo pro meni tudi podoben error mece ven. prejsnji teden sem preko eBaya prodal neki robe in sem v avstralijo poslal paket (mikrofone vredne cca 600€), placal postnino cca 60€, par dni dela sledenje ok, kr naenkrat ne duha ne sluha o paketu. In zdej sem prakticno prepuscen kupcu. Jutri bom se enkrat probal da vidim ali bo tracking delal normalno ce ne pa klicart spet une paciente na posto

MTB ::

Ko je že govora o sledenju. Iz Španije pričakujem paket. Dobil sem številko paketa, ki jo lahko preverim na španski pošti. Tam dobim datum pošiljanja in datum, ko je paket državo zapustil (Salida de la Oficina Internacional de origen). To je bilo pred 10 dnevi, novejšega ni nič.
Ve kdo mogoče kako je s sledenjem ko paket zapusti državo? Bi se dalo videti na naši pošti, če bi bil že v SLO?

gendale ::

MTB je izjavil:

Ko je že govora o sledenju. Iz Španije pričakujem paket. Dobil sem številko paketa, ki jo lahko preverim na španski pošti. Tam dobim datum pošiljanja in datum, ko je paket državo zapustil (Salida de la Oficina Internacional de origen). To je bilo pred 10 dnevi, novejšega ni nič.
Ve kdo mogoče kako je s sledenjem ko paket zapusti državo? Bi se dalo videti na naši pošti, če bi bil že v SLO?

jaz sem enkrat čakal na paket iz italije 3 tedne

sem umes že mislil, da me je prodajalec nategnil

na koncu sem dobil paket, po žigih na njemu, je blo videt, da je prodajalec, res poslal takrat kot je rekel

kaj je italjanska pošta delala s paketom toliko časa pa nimam pojma

nekje 2 tedna je potreboval paket iz portugalske

nekako imam občutek, da španski poštarji niso kaj veliko hitrejši od italjanskih in portugalskih :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

darkolord ::

Bi se dalo videti na naši pošti, če bi bil že v SLO?
Ne. Na naši pošti vidiš tik pred tem, ko ti poštar pozvoni. Poskusi na kakšnih poštah v državah vmes med Španijo in Slo

MTB ::

Sem preklikal pol Evrope, pa je povsod neznana. Očitno bom moral počakati, dokler se poštar ne pojavi pred vrati. ;((

gazibo ::

BTW ce posljem paket v tujino (recimo Nemcija) ali lahko zahtevam od nase poste podpis osebe, ki je to prevzela v nemciji kot dokaz da je prispel paket ?

darkolord ::

Podpis dobiš, če pošlješ paket s povratnico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije - šalabajzerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8815826 (5897) dice7
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545850 (16691) uporabnik50
»

Pošiljanje na Irsko

Oddelek: Loža
212088 (1746) Leprechaun
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622549 (12985) kixs
»

Pošiljka iz Španije

Oddelek: Loža
183338 (2483) mat xxl

Več podobnih tem