» »

TUŠMOBIL - paketi FREE

TUŠMOBIL - paketi FREE

1 2
3
4

Volk| ::

To me spominja na slovenske zakone, in na katere člene pol pravniki napišejo debele bukve o razlagi nekega člena.
Nato se najde kak Senica in podobni in obrnejo zakon sebi v prid, samo da čimveč zaslužijo.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

tado6 ::

Ok. Velja. Več ti pač jaz ne morem povedati, sicer pa če si na plačilni listi katerega izmed drugih operaterjev te popolnoma zastopim.

Poldi112 ::

galu je izjavil:

Fantje mimogrede...
Zdaj Tušmobil celo podpira gostovanje v Mobitel omrežju BREZ kakšnih dodatnih stroškov.


Kako to misliš "zdaj". To je že od nekdaj (za govore in sms). Saj druge možnosti niso imeli, ko so začeli postavljati omrežje. S tem da zdaj, ko imajo zadovoljivo pokritost, ne dovolijo več uporabe Mobitel omrežja v vseh regijah. Meni recimo par km izven Ljubljane ne pusti, da bi izbral Mobitel.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

OChack ::

na območju LJ je že kake 2 leti izklopljen roaming, če komu doma vseeno ne dela azdeva tako kot treba se pač obrne na operaterja in sporoči težavo to je tud pogoj za nadaljno izgradnjo baznih
Int€l inside, IDIOT Outside

Primoz78 ::

Koliko se pa placa za vsak MB prenosa pri Mobitelu?

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

OChack ::

0,42€ 1MB - interval 10kB
Int€l inside, IDIOT Outside

Primoz78 ::

Uff skoda, pa ravno prenos podakov mi je pomemben. Bom se preizkusil omrezje z predplacnisko kartico.

Hvala za info.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

OChack ::

to je najbolš, da vidiš kje ti deluje, pred tem se prijavi na portal moj.tusmobil.si kjer si izklopiš prenos podatkov v roamingu
Int€l inside, IDIOT Outside

errhec ::

Ravnokar sem vstavil TUS predplačniško kartico, zaenkrat dobro kaže.
Ve kdo iz glave če obstaja kakšna aplikacija za android ki beleži preklaplanje med baznimi postajami?

EDIT:
Že našel : Antennas .....
dd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: errhec ()

kmetek ::

antennas praviš?

errhec ::

dd

OChack ::

fajn da dela, kolk je sploh cena podatkov na predplačniškemu? si vzel brezmejni 24 al kaj je že ko je 1e na dan ?
Int€l inside, IDIOT Outside

jusv ::

Hud posnetk zmontiran od Tušmobilovega uporabnika :)

OChack ::

LOL :)
to bi lahk dal za uradno reklamo ne pa neki enga modela tm... :)
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()

Volk| ::

http://www.tusmobil.si/pomoc-in-informa...
Zakaj torej rabijo moj TRR?
Če si študent lahko skleneš katerkoli paket in aneks, le točki 4a in 4b moraš ipolnit. Kako če si pa študent?
Kaj sem spregledal?
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

GeForce ::

Če jim ne želiš dati TRRja jim ga ni treba dat. Tam ko sklenjuješ naročniško razmerje pač obkljukajo "uporabnik nima TRRja" pa je. Je pa res da meni prodajalca na prodajnem mestu ni uspelo prepričati v to, zato sem poslal mail na info@tuš in dobil tak odgovor(da nerabiš dat TRRja), to sprintal šel nazaj na prodajno mesto in začuda brez problemov sklenil naročniško razmerje. :D

;-) ::

daj še tu prilepi tisti mail, lahko pobrišeš podatke

dmorec ::

Če imam star paket 15 in bi želel imeti free 20,koliko moram doplačati? Do izteka aneksa je đe nekje 8mesecev..Hvala

jusv ::

Tušmobil je ponudil brezplačno enotedensko testiranje paketa FREE15. Torej če koga zanima in bi rad preveril omrežje lahko brezplačno sklene 7tedensko vezavo in kliče, pošilja SMS,MMS, ima neomejeno interneta. Vse kar morate narediti je, da greste v Tušmobilov center z dokumentom in sklenete brezplačno testno vezavo.

Če ne drugega bo pa en teden brezplačne uporabe. :)

škodrii ::

poleg orto u nulo sem si dvignil se free 20 brez vezave in moram reci da me je presenetil tus. signal je zelo dober in povsod lovi (se premikam po celi sloveniji) tako da same pohvale z moje strani:)

kmetek ::

- HUAWEI U8350 Boulder
- HUAWEI U8650 Sonic
- HUAWEI U8800 X5 PRO naslednik X5 z boljšim procom.

Volk| ::

jusv je izjavil:

Tušmobil je ponudil brezplačno enotedensko testiranje paketa FREE15. Torej če koga zanima in bi rad preveril omrežje lahko brezplačno sklene 7tedensko vezavo in kliče, pošilja SMS,MMS, ima neomejeno interneta. Vse kar morate narediti je, da greste v Tušmobilov center z dokumentom in sklenete brezplačno testno vezavo.

Če ne drugega bo pa en teden brezplačne uporabe. :)

Pa dobim kako testno sim kartico, ker nekaj piše, da moram sklenit pogodbo pa jo pol kao preklišeč. Ne bi raje pol sklepali, če bom zadovoljen?
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

tado6 ::

Se ti avtomatsko podaljša, preberi SPP.

djordjevic ::

Ali mogoče ve kdo, če prihaja v ponudbo kak pameten telefon?
No grave is deep enough to keep us in chains.

tado6 ::

Cel kup nov Huaweijev, preveri na forumu Tušmobila! Presenetile te bodo cene, o kvaliteti aparatov se pa lahko prepričaš pri veliko uporabnikih!

djordjevic ::

Moja ima X5, pa sem bil sicer na začetku kar pozitivno presenečen, zadnje čase pa ji kar random zamrzuje. Na trenutke ne more nič, niti prekiniti klica in podobno. Bi ga najbrž moral nesti na servis. Ergo, občutki bolj mešani. Moj HTC, recimo, je star že kakih 15 mesecev, pa še vedno špila kot prvi dan.
No grave is deep enough to keep us in chains.

barakus ::

Danes sel iz mobitela na tusmobil, bomo videli kako bo. Verjamem, da bo zanesljivost rahlo nižja, upam pa da bo prenos podatkov špilal :)

Valvoline ::

jaz sem tut nabavu free20 z huawei x5,zanimiva škatlica,nima frdamanega tvout in radio. Al ma kdo kšno varijanto priklopa na tv prek usb-ja? Baje se da tudi prek pinčka za slušalke z primernim programom,naj bi se en audio kanal pretvoril v s-video izhod? Aj hitrost interneta zaenkrat obupna 10-20k DL xD. No vsaj da dela,pa še mobilnik lahk uporabljam kot 3G modem na prenosniku. Ni mi še ratal usposobit GPS oz navigacijo,piše da je pa ne dela.Prejšno nokio sem kupu rabljeno z vs programski drek skp spacan pa mi ni blo treba se z tem zajebavat.xD Kapo dol Tušmobilu,z ponudbo free20 res nimajo konkurence.

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::



Hey al se tu izklopi domači 3G roaming? Kliknem na vklop in to je to al kak? xD
Da naum kej sfukal. xD

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

uporabi logiko, to je surfanje v mobitelovem omrežju = izogibaj se v velikem loku, razen če ne želiš lepih računov.

Valvoline ::

Al ve kdo kak onemogočit gumbek za glasnost zgoraj levo pr huawei x5? Pa dab namest tega dal nek program z onscreen nastavitev glasnosti?

Volk| ::

Pri nas v službi ima ta Huawei...kleje kot hudič. Na začetku dela ok, pol pob robu ni več tako odziven na dotike, o bateriji pa boljše da ga ne sprašujem :D
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

jnce ::

Odzivnost na robovih se popravi z namestitvijo katerega od custom romov.

sirotka ::

Eno vprašanje. Jutri imam namen prestopit na tuševo omrežje. Prenos številke uredim direktno na tušu? Kako je s kaznijo? Plačat moram 36€, to dobim potem naknadno položnico domov? Ali moram prej na simobil in tam uredit?
hvala:)

imallears ::

Na tušu urediš vse. Rabis 1 racun s seboj, ki ni starejsi od 90 dni. Itak pooblastiš Tušmobil da v tvojem imenu prekine NR na simobilu, oni te pa pač terjajo pol kolker jim morš še plačat s položnico.

sirotka ::

imallears je izjavil:

Na tušu urediš vse. Rabis 1 racun s seboj, ki ni starejsi od 90 dni. Itak pooblastiš Tušmobil da v tvojem imenu prekine NR na simobilu, oni te pa pač terjajo pol kolker jim morš še plačat s položnico.

Hvala!

Še nekaj, bom moral plačat za številko simobilu? Imam namreč še mobitelovo, katero sem mobitelu plačal:) Bodo še enkrat računal (isto) številko?

imallears ::

10€ prenos številke. Kliči 070 700 700 pa si dob kupon za brezplačno priključnino, tak da bos placu samo prenos pr prvi poloznici, če ne maš 20€ stroškov.

sirotka ::

Hm, pa to pošljejo po pošti verjetno a? Rabim namreč do jutri, so mi zrihtal, da me telefon čaka jutri v poslovalnici, kljub temu, da ga nobena nima in to prek FB. Pohvalno!

trnvpeti ::

Tusmobil na veliko reklamira free20, precrtanih 20eur, in na novo 15eur.
Je to kaj drugace, kot ze sedaj 25% na 2letno vezavo?
Ocitno jih je simobil in mobitel z novima paketoma malo stisnil.

sirotka ::

trnvpeti je izjavil:

Tusmobil na veliko reklamira free20, precrtanih 20eur, in na novo 15eur.
Je to kaj drugace, kot ze sedaj 25% na 2letno vezavo?
Ocitno jih je simobil in mobitel z novima paketoma malo stisnil.

Ne, to je isto, brez telefona pač 25% cenejš.

;-) ::

Simobil je sedaj FEJST stisnil ne samo malo.

Orto + 3gb interneta GRATIS se mi zdi zelo dobra izbira

tado6 ::

;-) je izjavil:

Simobil je sedaj FEJST stisnil ne samo malo.

Orto + 3gb interneta GRATIS se mi zdi zelo dobra izbira

Pri Tušmobilu ni omejenih ponudb. 3 GB ti velja le dve leti.

;-) ::

Se res sekiraš kaj bo čez 2 leti ?

tado6 ::

Jaz ne (sem pri Tušmobilu) se bo pa tisti, kateri bo pozabil da ima aktivirano opcijo 3 GB in jo bo kasneje plačeval če je ne bo izklopil.

;-) ::

Veš kdaj si konec z naročnino =) ker ti začnejo ponudbe nove pošiljat

tado6 ::

Kakorkoli izbira je na strani uporabnika, tu je pa govora o paketih FREE.

imallears ::

Po sms dobis kode za popust. A je tok tezko poklicat?

;-) ::

Morate vedet da se tudi na 25% vežete isto kot na telefon, če hočeš prej prekinit vračaš popust =)

imallears ::

To je res, a ni logično? Če pa slučajno rabiš telefon, pa komot prekineš aneks popust brez vračanja, pa skleneš nov aneks za telefon od takrat naprej.

sirotka ::

imallears je izjavil:

Po sms dobis kode za popust. A je tok tezko poklicat?

Sem poklical in so mi poslali, sem si drugače razlagal "kupon". hvala.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
499992 (8051) Dzhimen
»

tušmobil - nov paket najbližji 1500 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6319791 (13506) Filipko
»

Tušmobil DA/NE? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16527495 (17110) Reycis
»

Tušmobil paketi vs. Mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5811557 (8911) Lonsarg
»

Paket All Inclusive pri Tušmobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
305830 (4574) Lonsarg

Več podobnih tem