» »

Kokice

Kokice

Gandalfar ::

Vsi radi grizljamo kokice... toda a je komu uspelo ugotovit katero olje uporabljajo v Koloseju recimo in kje se ga da kupiti? Ali kdo dela kokice na kaksen drugacen, poseben nacin? Itd.. :)

Zbiram predloge kako narest najboljse kokice :)

Alec999 ::

V trenutku k sm prebrou uprasanje sm pozabu odgovor :D
Mislm da je kokosovo olje, v tem trenutku nism 100% :)

IceIceBaby ::

Glih včeri sm bil v koloseju. Sem gledu heri poter :) in zraven jedu kukice. Matr so res dobre.

Pomoje je fora v tem da jih z maslom delajo. Probi nardit kokice pol pa mal masla čez poliješ pa posoliš. To da tist pravi okus in barvo. Sej se lepo vid da so nekatere bolj rumene in tiste so ponavad bolj slane. Pomoje je to maslo ker dvomim da bi od kakšnega olja tako barvo dobile.

Pa poročaj če ti bo kej ratalo. Drugač pa lahk eno ofenzivo nardimo na kolosej pa jih mučmo dokler recepta ne povejo.

Yohan del Sud ::

(Pazi zdaj, se bo Yohan delal brihtnega) Saj recept ni nobena skrivnost. Fora je v govejem loju. Se pravi ista sestavina kot za McDonaldov krompirček. Se mi pa zdi, da uporablajo po novem nek nadomestek, ker baje loj ni preveč zdrav. No, v manjših količinah vseeno dela čudeže...

Lucifer Tanatos ::

jah ni sam v olju, se pravo sol mors met, kero tocno sm pozabu, bom pa preveru :)
Les yeux sans visage

exe ::

po moje (pazi to) so najboljše kokice z limoninim sokom, vem da jih tak delajo v celjskem Unionu, tam majo tud tako lepo rumeno barvico:D

lp SancoS
Both Nietzche and God are dead.

AlienGT ::

Ja, sam lepo bi bilo če bi bile kokice v Koloseju sveže, ne pa da jih napečejo vnaprej in jih filajo v 500l vreče, tebi pa jih samo pogrejejo. Če kdo ne verjame naj preveri v klet Koloseja, hehe.

San ::

Men so moje že zmeraj najboljše:

Ameriške kokice, navadno olje segreješ do vročega, streseš celo vrečko v ponev, vsakih 15-25s potreseš ponev, dokler vse ne popokajo, nato streseš v ogromno skledo, preliješ z pravim maslom, soljo in malo sladke paprike v prahu in fajn premešaš. MLJASK

TBit ::

Nekaj mora res bit na tem maslu al kot prav Yohan del Sud govejem loju. :P
Grem pa tud stavt, da delajo kokice iz drugačne koruze - takšne degenerirane.
Men doma nikol ne uspe naredit takooo velikih.:D

SkIDiver ::

Ste probal margarino stopit in nanjo sterst koruzo za kokice? Jz osebno jih nisem še nikol delov doma in jih tud zej ne mislm, čeprov se mi sline cedijo:D

Dr_M ::

SkIDiver to sm jst dons oz ucer, hotu nardit, pol sm pa ugotovu da nimam margarine. bom pa probu ob prvi priliki.:) :) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem aparat za pripravo popcorna/kokic

Oddelek: Kaj kupiti
182669 (2201) strumf666
»

Nova anketa: kolikorat ste bili letos v kinu

Oddelek: Novice / Ankete
394412 (2894) zee
»

Koolosej! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
625049 (4407) OrlyTM

Več podobnih tem