» »

Android tv box

Android tv box

««
93 / 148
»»

GrX ::

Imam TX 3 mini na katerega sem vklopil zunanji disk za torrent fajle. Zanima me kako lahko temu disku dodam writable permissions.

Sem poskusil že vse živo, pa mi nekako ne uspe...

M@73Y ::

@GrX - imaš mogoče ES file explorer naložen. Jaz sem ga imel, in mi je vedno težil ob zagonu glede usb ključka. Sem odstranil ES file explorer, in začuda ob ponovnem zagonu se mi v spustnem meniju pokaže nastavitveni meni v smislu kako naj uporabljam usb disk - ali kot zunanji pomnilnik, ali kot notranji pomnilnik (kjer mi je pisalo, da če izberem notranji pomnilnik, ne bom mogel drugje uporabljati ključka).
Im mislim, da lahko poiskusiš na ta način.
..jump into psytrance tunnel..

fruc900 ::

A so že kaj uredil Green Balkan za kodi 18.0 skin mislim ?

M@73Y ::

Danes sem dobil Tanix tx5 max iz Gearbesta (52€). Trenutno lahko rečem, da sem zelo razočaran. Sicer, ko box deluje, deluje zelo odzivno in hitro, ampak v dveh urah sem imel 5 restartov in 4 zamrznitve. Samo v info, če ima kdo namen tudi tega Tanixa kupit.
..jump into psytrance tunnel..

Mare2 ::

M@73Y je izjavil:

Danes sem dobil Tanix tx5 max iz Gearbesta (52EUR). Trenutno lahko rečem, da sem zelo razočaran. Sicer, ko box deluje, deluje zelo odzivno in hitro, ampak v dveh urah sem imel 5 restartov in 4 zamrznitve. Samo v info, če ima kdo namen tudi tega Tanixa kupit.


Kdo bo pa kupil, če zamrzuje? Pa sploh ni mrzlo. :)
Naloži aplikacijo in poglej, če se pregreva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

GrX ::

M@73Y je izjavil:

@GrX - imaš mogoče ES file explorer naložen. Jaz sem ga imel, in mi je vedno težil ob zagonu glede usb ključka. Sem odstranil ES file explorer, in začuda ob ponovnem zagonu se mi v spustnem meniju pokaže nastavitveni meni v smislu kako naj uporabljam usb disk - ali kot zunanji pomnilnik, ali kot notranji pomnilnik (kjer mi je pisalo, da če izberem notranji pomnilnik, ne bom mogel drugje uporabljati ključka).
Im mislim, da lahko poiskusiš na ta način.

Mi je nekako uspelo, čeprav še vedno nisem zadovoljen. Download mapa je predaleč in gre nekako v takem vrstnem redu. HDD name/Android/Data/TorrentClient/Files.. Torej je en kup klikanja, da pridem do filmov.

Imam pa še dodatni problem, ker mi torrent klient ne uploada iz dika..

M@73Y je izjavil:

Danes sem dobil Tanix tx5 max iz Gearbesta (52EUR). Trenutno lahko rečem, da sem zelo razočaran. Sicer, ko box deluje, deluje zelo odzivno in hitro, ampak v dveh urah sem imel 5 restartov in 4 zamrznitve. Samo v info, če ima kdo namen tudi tega Tanixa kupit.

Čudno, meni Tanix 3 mini, dela brez problema. Poskusi posodobiti sistem boxa..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

bushi ::

Imam eno vprašanje glede Mi Boxa, kodija in telekomove playliste.

Imam Mi Box (povezan preko WiFi), na njem instaliran Kodi (s PVR IPTV addonom) in Telekomovo playlisto (https://forumi.siol.net/showthread.php?... ampak mi nikakor ne uspe predvajat programa. Kaj delam narobe?

lp,
... In den Tränen suchen wir Beweise unserer Sehnsucht und geben uns nicht dem Schmerze hin sondern zeigen sie vor. ...

damirj79 ::

Telekomova playlista je narejena za povezavo v trunk port. Če imaš Mibox vezan v WIFI, trunka tam gor ne bo, še posebej če uporabljaš WIFI na Siol modemu.

Mare2 ::

bushi je izjavil:

Imam eno vprašanje glede Mi Boxa, kodija in telekomove playliste.

Imam Mi Box (povezan preko WiFi), na njem instaliran Kodi (s PVR IPTV addonom) in Telekomovo playlisto (https://forumi.siol.net/showthread.php?... ampak mi nikakor ne uspe predvajat programa. Kaj delam narobe?

lp,

A Mi Box nima UTP priključka, da kabel vtakneš v ustrezno luknjo na modemu za gledanje IPTV?

zagor256 ::

ne. Lahko kupiš usb to lan: Jaz imam tole in deluje super: https://www.amazon.de/UGREEN-Gigabit-Ne...
Obstajajo pa tudi cenejše verzije brez dodatnih USB in 100MB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zagor256 ()

bushi ::

Cao, hvala vam za odgovore. Torej no go.

No, vsaj T2 to go aplikacija deluje prek Wifi. ...
... In den Tränen suchen wir Beweise unserer Sehnsucht und geben uns nicht dem Schmerze hin sondern zeigen sie vor. ...

mihaylo ::

Zadnje čase na TVju (nov TV, star 1 mesec) preko Xiaomi TV box 3 playerja zgoraj levo prikazuje mrtvi pixel. Na netu sem zasledil, da se to pojavlja mnogim. Menjal sem HDMI kable pa je isto. PS4 in Siol box delata BP.

Obstaja rešitev?

Mare2 ::

A to si probal na večih predvajalnikih? MX player? Kodi? VLC Player?

Če si kupil na Gearbestu imajo sedaj servis tudi v EU. :)

mihaylo ::

Kupil pri ENAA v SLO :)

Pixel sveti po svoje je že na uvodnem ekranu, ko prižgem XIAOMI player.

Moram probat pa drugem LCdju... to pa res še nisem

damirj79 ::

bushi je izjavil:

Cao, hvala vam za odgovore. Torej no go.

No, vsaj T2 to go aplikacija deluje prek Wifi. ...


Zakaj no-go. Saj pa kupiš LAN adapter.

Mare2 ::

bushi je izjavil:

Cao, hvala vam za odgovore. Torej no go.

No, vsaj T2 to go aplikacija deluje prek Wifi. ...


Če bi imel doma T-2, dela tudi IPTV preko WIFI-ja.

bushi ::

Nimam, na tej lokaciji T-2. Imam telekom.

@damirj79: lan adapter je rešitev, vendar se mi neda vlačiti kabel po celem stanovanju.
... In den Tränen suchen wir Beweise unserer Sehnsucht und geben uns nicht dem Schmerze hin sondern zeigen sie vor. ...

damirj79 ::

Potem pač Wifi router, ki je sposoben na Wifi stlačit tudi VLAN.

bushi ::

To pa je možnost. Predlogi? :)

Btw. a moram potem na Telekovem Routerju nastaviti porte ? Recimo 1-Data, 2-Video, 3-Data, 4-Data? Al lahko telekomov router/modem povežem preko porta 4 recimo (data) na wifi z VLANom?

Lp,
... In den Tränen suchen wir Beweise unserer Sehnsucht und geben uns nicht dem Schmerze hin sondern zeigen sie vor. ...

Vanadium ::

A ni bil nekje vodič za 1043nd + openwrt + udpxy kako spravit siol iptv po wifi... Nekako imam to v spominu da je obstajlo. Mal po googlaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

e-marko ::

Dandanes tudi ne potrebuješ več vlačiti kabla. Lan adapter v powerline pa bo...
Sam imam Tp-Link TL-WPA4220kit in deluje tv (A1) nadstropje nižje brez težav.

Lp
...somebody, somewhere...

bushi ::

Recimo s spodnjem štoku, kjer imam modem od telekoma imam do gor speljan en kabel, na katerega bi lahko recimo vezal router. Imam pa trenutno rešeno tak, da mi wifi signal od spodnjega modema v zgornji štok širi TL-WA850RE (preko wifi - kabel imam prost).
... In den Tränen suchen wir Beweise unserer Sehnsucht und geben uns nicht dem Schmerze hin sondern zeigen sie vor. ...

Samson ::

fruc900 je izjavil:

A so že kaj uredil Green Balkan za kodi 18.0 skin mislim ?


Jp, postiman,..Dela.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

zlatko69 ::

Pozdravljeni,ima mogoče kdo kakšen viška anroid tv box za prodat.
Hvala
LP

smrko ::

Imam novega MINIX NEO U9-H če te zanima, za ceno poglej sam

zlatko69 ::

smrko je izjavil:

Imam novega MINIX NEO U9-H če te zanima, za ceno poglej sam

Imaš ZS.

bushi ::

e-marko je izjavil:

Dandanes tudi ne potrebuješ več vlačiti kabla. Lan adapter v powerline pa bo...
Sam imam Tp-Link TL-WPA4220kit in deluje tv (A1) nadstropje nižje brez težav.

Lp


Lahko malo opises kako tocno to imas to povezano (kabel? brez kabla??) Ta Powerline a je to isto kot TL-WA850RE (ki širi wifi?).
... In den Tränen suchen wir Beweise unserer Sehnsucht und geben uns nicht dem Schmerze hin sondern zeigen sie vor. ...

e-marko ::

Iz modema mrežni kabel v powerline 1 in nato v spodnjem nadstropju mrežni kabel iz powerline 2 v tv-box od A1.
S pomočjo powerline pač pripelješ mrežo kamorkoli po hiši. Ni potrebno vlačiti kablov.
Tisto tvoje pa je wifi extender, če se ne motim.

Lp
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

gtx970op ::

Prodam za 50EUR, ker ga ne rabim več:

Sunvell T95Z Plus TV Box 2g+16gb

Malo preizkušen, deluje vredu.

Naročen je bil od tukaj:
https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc...

Zraven tv boxa je še daljinec, hdmi kabel (1m) in napajalni kabel. Škatle v kateri je vse skup bilo žal več nimam.

Zraven dodam še brezplačno ta daljinec:
https://www.gearbest.com/keyboards/pp_1...


Več na ZS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtx970op ()

Kelly ::

Imam TANIX tx5 max. Nanj sem namestil xbmc 18.1. Zakaj mi ne pusti namestiti 64 bit. Program. Dopusti mi namestitev izključno 32 bit program. Poizkusil iz googla playa in iz spletne strani proizvajalca programa xbmc.

hojnikb ::

zato, ker je upderlying android 32 bitna verzija.
#brezpodpisa

Kelly ::

Pa se da to kako urediti? Proizvajalec navaja, sistem z 64. bit. Original media center sem odstanil in namestil kodi 18.1 leia. Kodi za zadarbild in xbmc za green :)

polde66 ::




Redko kateri android tv box dopušča namestitev 64 bit programov
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Kelly ::

Hvala,.. Potem je bil tv box nexbox a95x, ki služi v otroški sobi boljši in zmoglivejši? Se res ne da sistem pretentati, da deluje na 64 bit. - delovanje je dosti hitrejše.

hojnikb ::

64 bitnost ti nebo prinesla absolutni nic omembe vrednega na takem boxu
#brezpodpisa

Kelly ::

Ok,.. Potem je pa vseeno. Morda veste, kateri box bi predvajal zvok v DTS-HD ali TrueHD formatu oZ. bi ga spustil čez reciver?? . prav tako me zanima, ali odstaja program, da bi ptedvajal glasbo posneto v DTS formatu, kot je to uspel stari dobri xtreimer in wdtvlive. Imam namreč glasbene zapise / musko v DTS zapisu in FLAC. Slednji deluje v kodiju, pri DTS zapusu pa pokaže prazno mapo. Hvala in vse dobro,..

cekr ::

Ta
https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0097...
vse prebavi. Samo malo se moraš zafrkavat, da ga sfriziraš.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

beta1 ::

Za tanixa mini bi rabil firmware za 1080p. Pa kako to najlažje updatat?

webmaher ::

cekr je izjavil:

Ta
https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0097...
vse prebavi. Samo malo se moraš zafrkavat, da ga sfriziraš.

a si s friziranjem mislil Netflix 4k HDR :)

McClane ::

Je kje kak nov Telekomom Tvin apk? Ta, ki ga imam sedaj gor sem dobil v tej temi in je do nedavno dobro deloval, sedaj pa določeni programi kar naenkrat niso več na voljo, čeprav sem normalno prijavljen in je izbran pravi paket.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

barracuda ::

Ima kdo kaj izkušenj z android tv boxom Alfawise t9. Trenutno ga čakam, bi pa rad vedel, če se je kdo z njim že pozabaval?

cekr ::

McClane je izjavil:

Je kje kak nov Telekomom Tvin apk? Ta, ki ga imam sedaj gor sem dobil v tej temi in je do nedavno dobro deloval, sedaj pa določeni programi kar naenkrat niso več na voljo, čeprav sem normalno prijavljen in je izbran pravi paket.


Lahko uporabiš tudi NEO. Vsaj deluje.

webmaher je izjavil:

cekr je izjavil:

Ta
https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0097...
vse prebavi. Samo malo se moraš zafrkavat, da ga sfriziraš.

a si s friziranjem mislil Netflix 4k HDR :)



Nimam Netflix. Verjetno gre čez, če obstaja uradni App.
O zvoku sem pisal.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

majlo ::

Jaz pa imam po novem problem z netfilxom (tanix tx3 mini).

Do pred par dnevi je delalo normalno, zdaj pe se ne morem vpisati, probal že zamenjati geslo pa vedno javi nepravilni mail oziroma password (je pa pravilen, dela na računalniku).
Že kdo imel podobno težavo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: majlo ()

majlo ::

Če bo še kdo imel podobno težavo...

Unistall netflixa in ponoven install (potegnil eno verzijo iz neta 6.26, malenkost višjo od te, ki je bila inštalirana 5.12)

Ponovno inštaliral, in kliknil odpri, takoj začelo delat brez da bi sploh moral vpisati geslo, tako da je izgleda nekje shranjeno geslo v samem boxu. Nisem pa šel brisati cookijev od browserja.

Za hec sem se probal izpisati in ponovno prijaviti in spet ista napaka. Spet uninstall in install in spet deluje.

gtx970op ::

gtx970op je izjavil:

Prodam za 50EUR, ker ga ne rabim več:

Sunvell T95Z Plus TV Box 2g+16gb

Malo preizkušen, deluje vredu.

Naročen je bil od tukaj:
https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc...

Zraven tv boxa je še daljinec, hdmi kabel (1m) in napajalni kabel. Škatle v kateri je vse skup bilo žal več nimam.

Zraven dodam še brezplačno ta daljinec:
https://www.gearbest.com/keyboards/pp_1...


Več na ZS


40€

scipascapa ::

kateri box, da imaš še card reader? pa da je na amazonu......

skorp_jon ::

scipascapa je izjavil:

kateri box, da imaš še card reader? pa da je na amazonu......


https://www.amazon.de/Quad-core-Cortex-...

psychoshorty ::

Vprasanje:

Imam Mi box 3 ... ce vanj vtaknem usb kljuc, formatiran v ntfs -ju, ga prepozna bp, vsebino lahko preko kodija bp predvajam.

Ce isti kljuc vtaknem v blesavi eon box, kljuca ne prepozna in me sprasuje, kot kaksno shrambo naj ga konfiguriram. Zakaj eonov box ne prepozna tega?

neo5468 ::

Ker ne podpira ntfs formata. Daj ga v exfat ali fat32, pa bo prepoznalo. Ampak fat32 podpira samo datoteke do 4gb velikosti, tako da vsi hd filmi odpadejo.

scipascapa ::

skorp_jon: aja zgornja meja 50€.
««
93 / 148
»»