» »

Android tv box

Android tv box

««
94 / 148
»»

barracuda ::

barracuda je izjavil:

Ima kdo kaj izkušenj z android tv boxom Alfawise t9. Trenutno ga čakam, bi pa rad vedel, če se je kdo z njim že pozabaval?


Tv box sem dobil po narocilu iz gearbest trgovine in sicer v 14ih dneh, bez carine. Prvi vtis, box me ni ravno navdusil, mogoce sem pricakoval vec. Vceraj sem se zafrkaval s sharingom usb diska prikljucenega na tvbox. Poizkusil sem samba in ftp server programcke, a mi ga ne uspe videti v omrezju. Ima kdo s tem izkusnje oz. me preusmeri na temo, ce je bila ze morebiti obravnavana na tem forumu...

Badwolff ::

Zgleda, da bom dobil Eon box.
Je za kaj?

skorp_jon ::

EON box je trenutno bolj zanič. Vse kar je gor je VLC in nekaj programov, pa telekom tv lahko gledaš.

Čakamo, da nekdo ugotovi kako sideloadad aplikacije ali pa oni omogočijo malo več stvari.

Badwolff ::

Telemachov box.
Men so rekli, da ima play store...

psychoshorty ::

Telemachov box je za en falus. Po tukajsnem nasvetu sem formatiral en usb kljucek v exfat pa ga ne prepozna. Fat32 pa je out of question. Vedno ga hoce formatirat. A na mi box priklopim en zunanji disk pa spila takoj pa je formatiran v ntfs. Brez veze...

Badwolff ::

ah ja, pol ostaja še vedno nr 1 moj mini mxiii

m3k ::

Pred časom je eden forumašev iskal originalen daljinec za Tanix box...


www.ebay.com/usr/tanix-box_com (klikni Items for sale) 😎
Mirko tipka na radirko ////

skorp_jon ::

Badwolff je izjavil:

Telemachov box.
Men so rekli, da ima play store...


Sem malo zamenjal imena EON in NEO. Ni mi jasno zakaj skoraj isto ime. Baje so eni drugim ukradli itd...

V glavnem NEO box je trenutno bolj tako tako. Vse je onemogočeno.

Bauka ::

Pozdravljeni zanima me najboljši box tam do 100€ mogoče malo več če res odtehta ali se da kej boljšega za ta denar?

https://www.banggood.com/H96-MAX-RK3399...

Predvsem mi je pomenbo da dela tekoče NEO aplikacija in da je out of the box da ne bo potrebno preveč frizirat.
Hvala in lp

Tomassi ::

mi box

m3k ::

Tomassi je izjavil:

mi box
KUPON (BG) ✅ https://slo-tech.com/forum/t730898/p624...
Mirko tipka na radirko ////

MacLeod ::

Pozdravljeni, prosim za predlog in mnjenje za android box do 50€, da deluje brez težav EON aplikacija.

Ales ::

A si prebral temo? Vsaj nekaj strani nazaj?

Tac20 ::

Ima morda kdo idejo zakaj bi mi Beelink MINI MXIII II na lepem začel trokirat ko predvaja filme in serije, res da predvajam skozi Kodi, tko da je morda težava tudi tam.

+ se še komu dogaja če ga pustiš čez noč prižganega tv pa ugasnjen da naslednji dan potem ko prižgeš tv postane ne odziven, sicer se lahkko premikaš po menujih ampak predvajat pa vsebin noče in ga moraš rebootat?

polde66 ::

A imaš kodi 18?
polde

rok34 ::

Živjo,
Bom še tukaj vprašal, sicer to vprašanje sem že dal po drugo temo.
Imam en problem, in sicer.Nabavil 4K TV vendar na žalost moja R9 Fury grafična je prestara in ni sposobna predvajat 4K UHD Blurayev.
Ker nimam nič iskušenj, me zanima če bi bila rešitev, da si nabavim android box in da mi on predvaja file iz PC-ja?Oziroma sploh ne vem če je to možen?Če pa je, kateri android box?

violamb ::

Prosim za nasvet če mi kdo zna pomagat.
Nabavil sem si android media player. Ko sem ga priklopil mi je dela zvok preko reciverja glede na signal(TRUE HD, DOlby ATMOS).
Zdaj pa sem naredil update in nikakor več ne dela ampak mi nonstop predvaja stereo preko reciverja.
Probal sem res vse možne nastavitve, ki jih imam na opcijo ampak ne dela.
V aplikaciji ki predvaja film kaže, da je recimo zvok v DTS ampak ne reciverju sprejemam samo stereo.
Hvala za pomoč

Ales ::

A pa nam zaupaš kateri box si kupil in s katere verzije firmwareja si nadgradil na katero verzijo??

cekr ::

Po prvem upgradu firmvera moraš takoj narediti tovarniški reset.
Šele potem pojdi iskat rešitev.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

violamb ::

Tega sem nabavil https://www.aliexpress.com/item/Transpe...
update sem naredil na android 8.1, ker mi je ponujalo da je update, naredil sem tudi tovarniški reset, ampak še vedno mi ne dela.
Koliko sem zdaj 2 uri iskal rešitev so z istimi težavami rešili tako, da so v nastavitvah to nastavili ampak jaz nikjer ne najdem te funkcije

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: violamb ()

violamb ::



Nekaj ne dela dobro

Tomassi ::

Pa če izklopiš passthrough?

smrko ::

Čisto prav vam je da imate probleme, koji k.... je treba vedno nekaj updejtat, sploh razno kitajsko sranje ki je narejeno tako, da dela samo s tistim kar je naloženo, vse ostalo je en sam gamble.

Tričetrt teme so eni in isti problemi okoli tega ampak prebrati malo za nazaj, to pa ne, je prezajebano, a ne?

violamb ::

Sem ugotovil kaj je narobe. NI problem v media playeru ampak bv KODI aplikaciji, ki ne spusti digital pass through. Zdaj sem sprobal z drugo aplikacijo in dela super.
Pogledal sem milijon nasvetov za KODI ampak noče delat. Ampak prek druge aplikacije zdaj dela super.

Mare2 ::

smrko je izjavil:

Čisto prav vam je da imate probleme, koji k.... je treba vedno nekaj updejtat, sploh razno kitajsko sranje ki je narejeno tako, da dela samo s tistim kar je naloženo, vse ostalo je en sam gamble.

Tričetrt teme so eni in isti problemi okoli tega ampak prebrati malo za nazaj, to pa ne, je prezajebano, a ne?

smrko, če nočeš odgovoriti ali če ne znaš, molči. Morda bo odgovoril kdo drug. Hvala. :)

NejcSSD ::

violamb je izjavil:

Sem ugotovil kaj je narobe. NI problem v media playeru ampak bv KODI aplikaciji, ki ne spusti digital pass through. Zdaj sem sprobal z drugo aplikacijo in dela super.
Pogledal sem milijon nasvetov za KODI ampak noče delat. Ampak prek druge aplikacije zdaj dela super.


A je možno da imaš novo verzijo, nisem bral zgornjih prispevkov.
Meni namreč na 17 dela, na 18ki pa ni delalo in sem šel nazaj na 17ko
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Cveto ::

Na 17-ki je meni tudi delalo, samo ne gladko, tako da nisem niti uporabljal.

violamb ::

NejcSSD je izjavil:

violamb je izjavil:

Sem ugotovil kaj je narobe. NI problem v media playeru ampak bv KODI aplikaciji, ki ne spusti digital pass through. Zdaj sem sprobal z drugo aplikacijo in dela super.
Pogledal sem milijon nasvetov za KODI ampak noče delat. Ampak prek druge aplikacije zdaj dela super.


A je možno da imaš novo verzijo, nisem bral zgornjih prispevkov.
Meni namreč na 17 dela, na 18ki pa ni delalo in sem šel nazaj na 17ko

A se ga da downgrade, ali si preko USB naložil 17 verzijo?

NejcSSD ::

Prej sem si shranil library in te file, da mi ni povozilo. APK od 17ke sem potem pognal, da.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

violamb ::

OK hvala super bom zrihtal

radmannsdorf ::

Je kakšna šansa da vseeno namestim RTV Slo 4D na Mi Box S?

cekr ::

Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

bandidosss ::

Mene pa zanima, če lepo deluje kodi na mibox S? To pomeni, da npr. preko mreže brez nalaganja streama 20gb mkv movie, med predvajanjem ne preskakuje/izgublja frame-ov, deluje prehajanje zvoka 5.1, hdmi oz. spdif? Imam namreč že nekaj let mx3 plus, ampak so s tem večne težave. So sicer rešili z openelec kodijem, ampak je žal kar nekaj hroščev, se ne posodablja in se mi ne da več ...

Frenky ::

Iščem napravo za popcorntime in za gledanje slik z androida in iphone. Pa browsanje po netu?
Bi bil chromecast OK, ali kakšen box raje?

bandidosss ::

Če koga zanima, danes sem naročil Mi box S, preko strani Gearvita. Prvič tam kaj naročil, s kuponom "DMiBoxS" in priority line dostavo = 58€. Upam na najboljse, brez carine itd. :)

IztokG ::

Kateri android box iz gearbest kupiti?

A je ta ok?

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0093...

oz, kaj mi priporočate do 50 eur?

hamurabi ::

Točno tegale priporoča Matjaž Ropret na Tehnozvezdju.

Ales ::

In kaj je tako posebnega na tem boxu? Mislim, lepo, da ga nekdo priporoča, a zakaj?

Mare2 ::

IztokG je izjavil:



oz, kaj mi priporočate do 50 eur?


Tale je sicer malo dražji, iz EU skladišča brez dodatnih dajatev - stroškov. Meni odlično služi že dolgo. :)


https://www.geekbuying.com/item/VORKE-Z...

waters ::

Živjo!

Upam, da ne bom brcnil preveč v temo. Imam Tanixa TX3 max. Gor ima 20180321 in android 7.1.2..
Mi lahko kdo kaj priporoči kaj spremeniti? Drug firmware... Oziroma kakšen tutorial.

LP

zlatko69 ::

Kaj priporočate Tanix tx6 ali X96 max
Hvala

polde66 ::

X96 max
polde

Kelly ::

X96 max

Albatros ::

waters je izjavil:

Živjo!

Upam, da ne bom brcnil preveč v temo. Imam Tanixa TX3 max. Gor ima 20180321 in android 7.1.2..
Mi lahko kdo kaj priporoči kaj spremeniti? Drug firmware... Oziroma kakšen tutorial.

LP

Naloži na sd kartico CoreElec (linux sistem)
https://coreelec.org
Seveda je to samo za Kodi uporabo, je pa gor tudi youtube addon/dodatek.
Ko si enkrat urediš kodija tako kot treba neboš pogrešal androida...vsaj jaz ga ne.

Za več info preberi kakšno stran ali dve nazaj.

Lp

Frenky ::

Za sam Kodi je tudi raspberry OK.

Albatros ::

Že...ampak govor je o Tanix tx3

pierch ::

Frenky je izjavil:

Za sam Kodi je tudi raspberry OK.

Če ga že maš ja, ampak da bi ga kupoval s tem namenom pa ne.
Jaz sem dal za moj box S905x 20 funtov, da grem kupit sedaj RPi me stane vsaj 50, z vsemi potrebnimi zadevami zraven seveda.
Za 50 pa dobiš box, ki je precej boljši od RPi glede tega, da ne govorimo o tem da ima precej večji "wife approval factor".
Pierch

Albatros ::

"Wife approval factor" zmaga :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Albatros ()

sandmat ::

pozdravljeni,

za drugo lokacijo iščem box, ki bo podpiral t2go. Če je le mogoče, bi želel tak box, preko katerega bi lahko starejša oseba brez znanja uporabe androida/telefonov brez žice znala zagnati aplikacijo in se premikati med programi znotraj t2go.
Ima kdo izkušnje z aplikacijo in lahko priporoči specifičen box, ki bi bil primeren za starejšo osebo?

Hvala za morebitne predloge!

Mikrohard ::

tv2go ni narejen za TV-je in boxe... tako da bo starejša oseba v vsakem primeru imela težave priti do programov in se premikati med njimi.
««
94 / 148
»»