» »

Android tv box

Android tv box

««
82 / 148
»»

krop ::

Prek kodija bi moralo delat. Mogoče je problem branje iz usb. Meni prek mreže deluje vsak 1080p film z 905x procesorjem, ki je slabši od s912

bosmla ::

^ Nalozi LibreELEC oz. OpenELEC pa bo delalo BP.

krnekaj ::

krop je izjavil:

Prek kodija bi moralo delat. Mogoče je problem branje iz usb. Meni prek mreže deluje vsak 1080p film z 905x procesorjem, ki je slabši od s912


procesor je S812...

bosmla ::

Sam imam S805 in LibreELEC pa dela vse z do vkljucno 1080p - preko mreze.

fruc900 ::

Mene pa zanima sledeče imam AnyCast (preslikava telefona npr. na TV) pa me zanima sledeče deluje vse, od youtube...noče pa preslikat na TV Netflixa, kje rje črn zaslon ??? kakšna ideja ????

damirj79 ::

Netflix hoče imet DRM, enako tudi Amazon Prime. Če nimaš android boxa z widevine L1, potem DRM ni mogoč, posledično so vse zaščitene vsebine blokirane - črne.

RockyS ::

polde66 je izjavil:

Ne nimam več, sem dal naprej. Mogoče mogoče bi pasal rom od Vorke Z5 (dual wifi, bluetooth, samo z5 ima display.) Obstaja pa niva verzija H96 mini+, probaj, mislim pa da sem nekje videl rom zanj.


Rom od h96mini+ ne deluje oz. Ne deluje wifi.

polde66 ::

Če samo wifi ne deluje bodi srečen da ostalo dela. ga pa daj na žico. A deluje netflix?
polde

RockyS ::

Nimam možnosti žice. Netflix ne vem ce dela, ker ze na začetku napiše da ni povezave in je to to. Cakam da se prenese zorke z5 rom.

Drugače pa na atvxperience mi je vse delalo, razen wifija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

RockyS ::

Tudi z vorke z5 romom mi ne deluje wifi.

Torej, prodam h96mini 2/16GB verzija. Brez delujočega wifi in bluetooth.

legendary ::

Ze kaksne informacije kako se obnesejo boxi s procesorjem s905x2? Vidim da je ze kar nekaj boxov na voljo in bi si mogoce kaksnega ubodel. Se najbolj me prepriča spodnji, ker je ze poznana firma.

https://m.gearbest.com/tv-box/pp_009473...

Vanadium ::

samo tale pa zgleda uredu, ima isti daljinec kot mi box in očitno tudi ATV rom :O škoda da edino nima giga lana.

polde66 ::

Čudno da ni nobenega testa, Tudi novejši Allwinner boxi so zelo malo testirani. Ubodel sem EACHLINK H6 Mini TV Box. Sicer je ok ampak se pa greje ko... Na spodnji strani sem sicer nardil večje luknje ampak bi moral zamenjat še hladilno rebro, ki je zelo majhno. Problem je tudi ker je to rebro tako hudo prilepljeno da ga ne morem odstranit. Dtugače pa dobro deluje, nimam kej reči.
polde

RockyS ::

Polde imas kak box za prodati? Na zs.

m3k ::

polde66 je izjavil:

Čudno da ni nobenega testa ...

S905X2 📺 X96 MAX - AnTuTu score: 60276 👍 (2GB/16GB verzija) ✅

Mirko tipka na radirko ////

polde66 ::

Zanima me malce več kot je na tem videu, najbolj pa koliko se zadeva greje, potem kakšen je njegov wifi, katere datoteke delujejo, ali delujejo vse aplikacije ali se seseda.... Malce bolj objektivno in bolj v detalje. S tega videa in še parih na youtubu je premalo informacij.
polde

smrko ::

Kupujete jajca za 20 in malo več evrov potem pa jamrate...

polde66 ::

@smrko in kaj si hotu povedat?
polde

krnekaj ::

bosmla je izjavil:

^ Nalozi LibreELEC oz. OpenELEC pa bo delalo BP.


Sem probal, pa mi nikakor ne uspe,...

sem ustvaril usb zagonski z img. filom za MXIII-G, sploh ne gleda USB (postopek zobotrebec reset in nato v zagonski meni), sem naredil še 2x SD kartici (16gb in 32gb), ne prepozna (sicer vidi sd kartico ampak javlja da je filesystem napačen,...)
ne vem kaj je narobe; nikjer pa ne najdem ustreznega device tree-ja za moj box (edino to mi še pade na misel, da ga muči)...?

krnekaj ::

krnekaj je izjavil:

bosmla je izjavil:

^ Nalozi LibreELEC oz. OpenELEC pa bo delalo BP.


Sem probal, pa mi nikakor ne uspe,...

sem ustvaril usb zagonski z img. filom za MXIII-G, sploh ne gleda USB (postopek zobotrebec reset in nato v zagonski meni), sem naredil še 2x SD kartici (16gb in 32gb), ne prepozna (sicer vidi sd kartico ampak javlja da je filesystem napačen,...)
ne vem kaj je narobe; nikjer pa ne najdem ustreznega device tree-ja za moj box (edino to mi še pade na misel, da ga muči)...?


P.S. ali je rešitev v tem, da samo skopiram IMG file na kartico....?

webmaher ::

a je kdo, ki ganja EON tv preko svojega boxa in mu slika pri hitrih premikih dela probleme, še posebej pri nogometu... moj MX10 ima sicer 4Gb RAMa in 32GB placa pa to kaj dosti ne pomaga...zelo redno se dogaja, da šteka že med preklapljanjem kanalov in je treba pol še enX, da ni štekanja...

techuser ::

Zanima me, če ima kdo tale tv box? https://www.gearbest.com/tv-box/pp_1600...
Kar nekaj časa je trajalo, da so dali 2GB rama, 16GB ROM za dobrih 30 EUR. Ker je voice daljinec me zanima, če je v redu stvar.

polde66 ::

Mah, meni ne sede. sploh ne zaradi tega ker je njegov daljinec vezan na en prosti USB vhod. Če se razumemo, box nima integriranega daljinca ampak je njegov edini daljinec ta in ga je treba priključiti na prosti usb vhod, potem ti ostane samo še en prost usb vhod na katerega boš pa dal drug wifi daljnec kjer ti bo miš delala tako kot se zagre. In potem ti ne ostane noben vhod za kak disk ali usb ključ. Tudi sama stvar je brez bluetootha in brez optičnega vhoda. Benchmark je u podnu ampak nima veze, fajle pa predvaja tako kot jih pač predvajajo vsi amlogic 905W boxi.
polde

bbobst ::

krnekaj je izjavil:

krnekaj je izjavil:

bosmla je izjavil:

^ Nalozi LibreELEC oz. OpenELEC pa bo delalo BP.


Sem probal, pa mi nikakor ne uspe,...

sem ustvaril usb zagonski z img. filom za MXIII-G, sploh ne gleda USB (postopek zobotrebec reset in nato v zagonski meni), sem naredil še 2x SD kartici (16gb in 32gb), ne prepozna (sicer vidi sd kartico ampak javlja da je filesystem napačen,...)
ne vem kaj je narobe; nikjer pa ne najdem ustreznega device tree-ja za moj box (edino to mi še pade na misel, da ga muči)...?


P.S. ali je rešitev v tem, da samo skopiram IMG file na kartico....?

IMG file ne moreš samo skopirat na SD. Filetki morajo biti na kartici razpakirani.
Pogle na SD, če ni po peki na njej mapa ,kjer so drevesa za različne boxe.
https://forum.libreelec.tv/thread/2877-...
https://androidfilehost.com/?fid=673791...

bosmla ::

^ se malo pomoci:



pa se mogoce
http://5.189.137.29/Openelec/MX3G/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

zagor256 ::

AMAZON ANDROID TV -- link

Če še kdo ni opazil. Amazon.de ima shield tv za 149 z daljincem in 179 z daljincem in gamepadom.

Locoroco ::

Zdravo! Jaz pa potrebujem malo pomoči. Danes dobim po pošti android box H96 max+, sedaj pa me zanima, kako si naj na njega naložim kodija in in live tv serbia, da bi lahko gledal programe s slo podnapisi. Prosim za pomoč, kje dobim faile in postopek inštalacije. Hvala že v naprej.
i7-2600K 3.4GHz@4.8GHz,Hladilnik Alpenföhn K2,AsRock Z68 Fatal1ty,2X4GB DDR3
G.Skill 2133MHz,240GB SSD Samsung,Zotac GTX 960 4Gb AMP Edition,6TB HDD,
Thermaltake Xaser III,BX2450,Z5500,Logitech G9,Razer BlackWidow Ultimate

techuser ::

Če formatiraš USB kljub v NTFS ali normalno delujejo filmi na TV boxu? Ker pri TVju mi ne dela. če ni v FAT32 in 4GB size file.

Pinturicchio ::

https://www.mishop.si/xiaomi-mi-box-3-t...
Podpira ta box NTFS? Ve kdo?

polde66 ::

Ma vsi boxi podpirajo ntfs. kako boš pa drugače gledal filme iz diska?????
polde

Mare2 ::

Locoroco je izjavil:

Zdravo! Jaz pa potrebujem malo pomoči. Danes dobim po pošti android box H96 max+, sedaj pa me zanima, kako si naj na njega naložim kodija in in live tv serbia, da bi lahko gledal programe s slo podnapisi. Prosim za pomoč, kje dobim faile in postopek inštalacije. Hvala že v naprej.

Rokoloko imaš na YouTubeu. Uporabi ključne besede live TV serbia in kodi.

Ales ::

polde66 je izjavil:

Ma vsi boxi podpirajo ntfs. kako boš pa drugače gledal filme iz diska?????

Tako, da disk ni v NTFS formatu. Podpora za NTFS pod Androidom ni privzeta, si prepričan, da kar vsi boxi tovarniško podpirajo NTFS?

polde66 ::

Za tistih 250 boxov kar sem jih dal čez svoje roke sem prepričan. Da bo bolje razulmjivo, nadgradnje iz usb ali sd kartice in reste pa delaš na fat32.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

bomber111 ::

neo5468 ::

Za 150€ je nvidia shield trenutno najboljši deal.

Mare2 ::

neo5468 je izjavil:

Za 150€ je nvidia shield trenutno najboljši deal.


Sej ta je že dolgo v prodaji. A jo kaj nadgrajujejo? :)

flameir ::

Gledam android boxe za 20-30e. Nekak bi to rabil enkrat mesečno in mi je plačevanje 200e za apple tv odveč. Se da to priklopit na maca?

Locoroco ::

Mare2 je izjavil:

Locoroco je izjavil:

Zdravo! Jaz pa potrebujem malo pomoči. Danes dobim po pošti android box H96 max+, sedaj pa me zanima, kako si naj na njega naložim kodija in in live tv serbia, da bi lahko gledal programe s slo podnapisi. Prosim za pomoč, kje dobim faile in postopek inštalacije. Hvala že v naprej.

Rokoloko imaš na YouTubeu. Uporabi ključne besede live TV serbia in kodi.



Hvala za info, mislim da bom zrihtal. :-)
i7-2600K 3.4GHz@4.8GHz,Hladilnik Alpenföhn K2,AsRock Z68 Fatal1ty,2X4GB DDR3
G.Skill 2133MHz,240GB SSD Samsung,Zotac GTX 960 4Gb AMP Edition,6TB HDD,
Thermaltake Xaser III,BX2450,Z5500,Logitech G9,Razer BlackWidow Ultimate

Mare2 ::

Locoroco je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Locoroco je izjavil:

Zdravo! Jaz pa potrebujem malo pomoči. Danes dobim po pošti android box H96 max+, sedaj pa me zanima, kako si naj na njega naložim kodija in in live tv serbia, da bi lahko gledal programe s slo podnapisi. Prosim za pomoč, kje dobim faile in postopek inštalacije. Hvala že v naprej.

Rokoloko imaš na YouTubeu. Uporabi ključne besede live TV serbia in kodi.



Hvala za info, mislim da bom zrihtal. :-)

Locoroco, tam je treba it čist step by step natančno vpisat url naslov itd. Je pa slika bolj slabe kvalitete. Za kvalitetno sliko uporabi IP TV. :)

nixnix ::

Danes bom naročil ali Tanix TX3 Max ali Mecool M8S PRO, oba cca 25 - 30 eur. Cincam, ali raje prvega ali drugega? Kaj menite. Hvala!

@Polde66 ali si že dobil v roke GT1 Ultimate in kakšni so vtisi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nixnix ()

polde66 ::

Kul vtisi, isti kot 2 leti nazaj. Pri boxih ki jih naročate poglejte še s kje se pošilja, Nizozemska bo srečala carino in si za Tanixa takoj ob cca 15 eur, priority line mimo carine pa 12 eur in kusur. Pa čas pošiljanja je sedaj doooolgo. Obup. Iz Eu skladišča beelink pošiljajo že 9 dan. Kao 5 dni dostava njohov moto. Niti ne vejo kje je niti ne vejo ali so ga poslali ali ne. Na mojem računu že 5ič piše pritisni za hitrejše pošiljanje in ni poslano, mene pa prepričujejo da je že od 16.11. na poti. V isti sapi mi trdijo da je zadeva poslana v drugem obvestlu pa da imajo težave z dostavo. Hmm kredibilnost pada. Verjetno bo prispel čez kak mesec in to iz Češkega skladišča. Priority line je brez pravega sledenja, no saj tudi druge variante niso več. Čas pošiljke se je iz 3 tednov pomaknil na 5-6 tednov. Skratka obup. JBG
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

nixnix ::

Ojoj, ti si ga že naročil, dobil pa še ne?

Se pravi je glede dostave skoraj isti šmorn, če naročam iz EU (Poljska) kot če je to iz CN? Hja, če bi GT1 res dobil v dobrem tednu, bi namreč znalo pretehtati, tako pa kaj vem. Vendarle bo skoraj enkrat dražji, pa vprašanje, če ga res rabim toliko boljšega. Pa TX3 priporočaš bolj kot Mecool, ne? Hvala za vse info!

polde66 ::

Absolutno je Tanix boljši
polde

nixnix ::

Hvala! Naročam Tanix...

urosh ::

X96 MAX TV Box - BLACK 4GB DDR4+32GB ROM EU PLUG
ali
VORKE Z6 Plus KODI 17.4 Android 7.1.2 Amlogic S912 4K TV BOX 3GB/32GB
ali se stegnit do
NVIDIA SHIELD TV Media Streaming Player (16 GB, nur mit Fernbedienung)
ali
se kaj drugega? Recimo do 150€ max, seveda nic proti manj, ce le deluje bp.

Zazeljeno da dela bolj ali manj out-of-the-box:
- podpora vsem formatom
- 4k
- LAN (kabl je kabl, pri 4k se toliko bolj pomemben)
- prihodnost (?)

To je to. Xtreamer MK1 je deloval super, vendar ga je ze pred casom povozil cas, kaj drugega pa nisem nabavljal, ker naceloma nisem potreboval. Sedaj ko se blizajo daljse noci, pa zadeva spet postaja aktualna.

Joseph033 ::

robertus23 ::

urosh je izjavil:

X96 MAX TV Box - BLACK 4GB DDR4+32GB ROM EU PLUG
ali
VORKE Z6 Plus KODI 17.4 Android 7.1.2 Amlogic S912 4K TV BOX 3GB/32GB
ali se stegnit do
NVIDIA SHIELD TV Media Streaming Player (16 GB, nur mit Fernbedienung)
ali
se kaj drugega? Recimo do 150€ max, seveda nic proti manj, ce le deluje bp.

Zazeljeno da dela bolj ali manj out-of-the-box:
- podpora vsem formatom
- 4k
- LAN (kabl je kabl, pri 4k se toliko bolj pomemben)
- prihodnost (?)

To je to. Xtreamer MK1 je deloval super, vendar ga je ze pred casom povozil cas, kaj drugega pa nisem nabavljal, ker naceloma nisem potreboval. Sedaj ko se blizajo daljse noci, pa zadeva spet postaja aktualna.


Ni kaj za razmišljat- Nvidia Shield to ti svetujem iz lastnih izskušenj.

Veron ::

Joseph033 je izjavil:

https://www.banggood.com/COOLEME-CM-MH1...

v isti sekundi, ko je bilo 0:00, je bilo prodanih vseh 10. Tole majo kake bote al pa "fake"

smrko ::

Ni poceni, je pa zmagovalec: MiniX NEO U9-H

Mare2 ::

smrko je izjavil:

Ni poceni, je pa zmagovalec: MiniX NEO U9-H

A to za €0.00? :)
««
82 / 148
»»