» »

Android tv box

Android tv box

««
59 / 148
»»

damirj79 ::

BT je prepočasen. Prek Wifi ja. Lahko uporabiš Chromecast, če imaš od Google-a požegnano napravo, lahko pa namestiš kakšen programček iz store-a (recimo Airpin) in imaš potem še DLNA, Miracast, Airplay in če nimaš od Googlea naprave, potem tudi Chromecast in pač prek ene od teh streamaš film.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damirj79 ()

polde66 ::

V pc sheraš svoj dvd pogon, v kodiju pa ga potegneš not v dodajanje datotek. Preprosto.
polde

polde66 ::

Mecool M8S PRO W 2.4G with Andriod TV OS Support TV Box - BLACK EU PLUG ( 2.4G VOICE CONTROL )
če koga zanima prodam, naloženega z vsem potrebnim

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_1600...
polde

bbobst ::

Sem naložil libreelec na Alfawise H96 Pro+ preko SD. Zaenkrat vse dela tekoče razen originalnega daljinca,kjer ne dela nobena tipka in lučke za vklop.
Še sreča ,da imam airmouse,ki dela OK. Vendar me zanima, kako usposobiti original daljinec?

polde66 ::

Kok se men zdi boš kmal tud tega zabrikal.
polde

bosmla ::

bbobst je izjavil:

Sem naložil libreelec na Alfawise H96 Pro+ preko SD. Zaenkrat vse dela tekoče razen originalnega daljinca,kjer ne dela nobena tipka in lučke za vklop.
Še sreča ,da imam airmouse,ki dela OK. Vendar me zanima, kako usposobiti original daljinec?

Poisci "remote.conf" in jo daj na root SD kartice... oz evo video

Mikrohard ::

polde66 je izjavil:

Mecool M8S PRO W 2.4G with Andriod TV OS Support TV Box - BLACK EU PLUG ( 2.4G VOICE CONTROL )
če koga zanima prodam, naloženega z vsem potrebnim

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_1600...

Sorry, če ti slučajno "kvarim biznis"... ampak to je pa največji crap od android boxa, kar sem ga dobil v roke v zadnjih letih.

polde66 ::

@mikrohard, to je isti šmorn kot vsi amlogic 905W boxi z drugačnim izgledom. Zakaj bi bil crap če predvaja vse kot vsi ostali. Sicer ne vem kolk si jih čez roke spustu, ampak moje mnenje je tako kar se boxov tiče: Če deluje kot treba in bere tisto kar je napisano da bere in če se ne pregreva je zame čisto ok (deluje googleplay, deluje aptuide, vse aplikacije ki sem jih nainštaliral na ostalih boxih delujejo tudi tukaj...). Ima vse vhode, ki jih potrebujem in izhode (no pogrešam navaden optični izhod) ampak vse ostalo deluje. Največji crap kar sem jih jaz dobil je A95x A1, in zadnji Alfawise Z28 pro, ne zaradi izgleda, ampak prav zaradi tega ker je že crap skup dan, ker google play ne deluje, ker se aplikacije sesedajo, ker je brez posodobitev, ne veš ali ti bo ostalo vse v roki ali bo delovalo. In ponavadi neha delovat. To je zame crap. Mecool ima za moje pojme najboljšo rešitev hlajenja same naprave, ker je ves v režak in težko pride do pregretja, nisem ga pa odpiral da bi videl kakšen hladilnik ima znotraj in tudi ni nobene potrebe po tem ker je ok.
Drugače so pa vsi boxi na sistem Android TV OS narejeni na isti sistem in nič drugače, Če si navajen navadnega android telefonskega načina je lahko tudi na začetku moteče.
Tako evo še enkrat, crap je zame kadar je mašina u .... ne pa kadar mi ni všeč izgled os sploh če vse ostalo deluje.
polde

bbobst ::

polde66 je izjavil:

Kok se men zdi boš kmal tud tega zabrikal.

Haha, če gledam v celoti ,nisem nek tehnični levak, kot je zgledalo ,sem imel le malo nesreče.

Dzhimen ::

Pozdrav.

Nabavil bi nek android TV Box za gledanje video vsebin (Plex, Youtube, Tvin, Netflix) na 1080p.

Kaj pravite o temle MX10 boxu?

OS: Android 8.1 Oreo
CPU: RK3328 Quad-Core 64bit Cortex-A53
GPU: Dual-Core Mali-450
RAM: 4GB DDR4
ROM: EMMC 32GB

Za 55€ s poštnino vred z Italije. Se splača tole, al bi blo bolje vzet kaj z Amlogic S912 ali kaj drugega?
In pa a ma Oreo sploh kake prednosti pred Nougatom na teh boxih?

Hvala za pomoč! :)

TOP ::

m3k je izjavil:

polde66 je izjavil:

Ikona podnapisi in omogoči, če jih tam ni pojdi na ikono zvočnik in bolj spodaj so zavihki podnapisi (prebrskaj za podnapisi in greš na ključek kjer je shranjen tvoj podnapis)



Na PC znam kako je na TV Sony.

Tomson ::

@Dzhimen
Načeloma je z Amlogic čipom manj težav, a se zadeve spreminjajo na bolje. RK3328 je čisto spodobna zadeva, lepo predvaja vse formate, če ga primerjaš s S912 sta za video predvajanje oba odlična, medtem ko je za gaming S912 precej boljši, ima zmogljivejšo grafiko, tudi procesor je hitrejši, a se pri predvajanju multimedijskih vsebin v praksi ne pozna. Ima pa Amlogic večji community support ter iz uporabniškega stališča preverjeno vse deluje. Ne boš pa nič zgrešil z omenjenim MX10. Nekih hudih prednosti Android 8 v praksi niti nima, že na Android 7 vse lepo teče, večinoma boš pa verjetno itak na KODIju.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Saul Goodman ::

fantje, eno vprašanje: pred časom je nekdo popravil TViN .apk in omogočil upravljanje znotraj aplikacije z dalinjcem. ta verzija tvina je že kar stara. a še dela na android tv boxih? moja nvidia shield je še na poti, zato ne stestiram sam.

also, priporočila za kodi mode? kateri se dopade vam?

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

Če boš shielda priklopil na reciver obvezno SPMC, zaradi boljše podpore prostorskega zvoka.
LPOK.d

Mavrik ::

OK.d je izjavil:

Če boš shielda priklopil na reciver obvezno SPMC, zaradi boljše podpore prostorskega zvoka.


Zakaj že?

Razvoj SPMC se je ustavil in je ostal na stari verziji (brez pluginov). Kodi v17 dela s prostorskim zvokom brez težav na Shieldih.
The truth is rarely pure and never simple.

SuperStipe ::

Mecool M8S PRO L

Tole sem vzel, dela super, EON ima aplikacijo za smartTV, dela dobro. Kodi in ostalo pa tudi bp.

Ali obstaja kakšna aplikacija, kjer bi telefon uporabljal kot gamepad, da tudi deluje gyro za kakšne avtomobile vozit ...

Dzhimen ::

Tomson je izjavil:

@Dzhimen
Načeloma je z Amlogic čipom manj težav, a se zadeve spreminjajo na bolje. RK3328 je čisto spodobna zadeva, lepo predvaja vse formate, če ga primerjaš s S912 sta za video predvajanje oba odlična, medtem ko je za gaming S912 precej boljši, ima zmogljivejšo grafiko, tudi procesor je hitrejši, a se pri predvajanju multimedijskih vsebin v praksi ne pozna. Ima pa Amlogic večji community support ter iz uporabniškega stališča preverjeno vse deluje. Ne boš pa nič zgrešil z omenjenim MX10. Nekih hudih prednosti Android 8 v praksi niti nima, že na Android 7 vse lepo teče, večinoma boš pa verjetno itak na KODIju.


Aha, hvala za tale info.

Kaj pa glede podpore oz. posodobitev? Je možnost da bodo tej S912 boxi ki majo zdej Nougat 7.1, v prihodnje dobili Oreo?
Kateri proizvajalci imajo najbolje tole porihtano?

Do sedaj sem mel dva boxa, in nobenga se ni dalo posodobit (nisem se poglabljal ravno v flashanje). Fajn bi blo met kako zadevo ki bi enkrat na leto ali dve dobila kak nov bombonček... :D

Saul Goodman ::

torej, stanje android TVIN aplikacije danes? a komu dela z dalinjcem prek android tv boxa?

Saul Goodman ::

Dzhimen je izjavil:

Tomson je izjavil:

@Dzhimen
Načeloma je z Amlogic čipom manj težav, a se zadeve spreminjajo na bolje. RK3328 je čisto spodobna zadeva, lepo predvaja vse formate, če ga primerjaš s S912 sta za video predvajanje oba odlična, medtem ko je za gaming S912 precej boljši, ima zmogljivejšo grafiko, tudi procesor je hitrejši, a se pri predvajanju multimedijskih vsebin v praksi ne pozna. Ima pa Amlogic večji community support ter iz uporabniškega stališča preverjeno vse deluje. Ne boš pa nič zgrešil z omenjenim MX10. Nekih hudih prednosti Android 8 v praksi niti nima, že na Android 7 vse lepo teče, večinoma boš pa verjetno itak na KODIju.


Aha, hvala za tale info.

Kaj pa glede podpore oz. posodobitev? Je možnost da bodo tej S912 boxi ki majo zdej Nougat 7.1, v prihodnje dobili Oreo?
Kateri proizvajalci imajo najbolje tole porihtano?

Do sedaj sem mel dva boxa, in nobenga se ni dalo posodobit (nisem se poglabljal ravno v flashanje). Fajn bi blo met kako zadevo ki bi enkrat na leto ali dve dobila kak nov bombonček... :D


za bombončke in updejte bo verjetno treba nabavit nvidio shield. saj je draga, ampak folk v tem času zamenja 2-4 kitajske boxe in zmeče za to zneske, ki so lahko primerljivi. nikoli pa ni primerljiv experience. jaz čakam na prvega in sem se kar za nvidio odločil. če ne bom zadovoljen, bom vsaj vedel, da je vse ostalo še slabše. ampak po YT videih sodeč bo dobra izbira. ker nimam konzole, bo dobrodošel tudi igričarski del. priložen gamepad deluje vredu. tega pri ostalih boxih ni.

Zgodovina sprememb…

polde66 ::

To o bombončkih mi ni jasn. Kakšni bombončki so to? Android box se itak nadgrajuje, kar se aplikacij tiče skozi ali čez google play ali aptuide, Kodi se nadgrajuje preko addonov ali buildov...Novejši android pa ni nujno da je boljše. Android 7 je že tak primer. Sploh pa nebi kupil stvari za katero ni niti enega testa na youtubu.
polde

OK.d ::

Počakajte do oktobra na nov googlov tv box
LPOK.d

primo ::

Rad bi nabavil Android TV Box. Odločitev katerega je kar težka, saj je ponudba le teh ogromna. Na Tv boxe pa se ne spoznam popolnoma nič. Gledal sem tega in se mi zdi zanimiv po karakteristikah , pa še dostava je iz evropskih držav, torej brez davka. https://www.geekbuying.com/item/MXQ-PRO...
Prosim vas za mnenje.
LP

polde66 ::

@primo, MXQ pro+ je star model kateri je imel velike težave s pregrevanjem, v sebi ima en mali pasivni hladilnik ki ni dovolj. Ne vem kako so porihtali z novejšim firewerjem ampak sam box ni nek presežek, čeprav cena pa ni majhna. Star je pa preko 2 leti.
Dodaj 10 eur pa kupi tole: https://www.geekbuying.com/item/TANIX-T...
imaš več rama, novejši 912 amlogic procesor z boljšo podporo 4k vsebinam, veliko boljši benchmark kot mxq (26000 proti 40000+) novejši grafični čip in super delovanje z zadnjim firewewrjem, ki ne presega 60°. In še veliko bolj podprta zadeva s strani proizvajalca in freaktaba. Moje mnenje, odloči se sam.

No kolikor sem pogledal malce po youtubu se lepo vidi da se delovna temperatura na mxq še vedno giblje okoli 80°.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

@Ok.d, iz cromcasta narediš smart tv, v glavnem že vsi imamo smart tv-je pa hočemo imeti Android tv, z možnostjo USB vhodov, z mrežnim vhodom ne samo wifi, z bluetoothom, s Kodijem, Terrariumom, Freflixomm, iptv aplikacijami. Miracast ima pa vsak android, če že potrebuješ predvajanje iz telefona na TV. Ne vidim pri tem nobene prednosti sploh, če že cromecast 2 stane 50 eur. 50 eur za zrcaljenje iz telefona na tv se mi pa zdi malce predrago. (moje mnenje)(512 ram, najvišja resloucija je 1080p..)
polde

primo ::

@polde66, hvala za nasvet, ki ga bom upošteval, saj se na podrobnosti benchmarke in podobno ne spoznam. Tista moja varijanta me je malo pritegnila ker je imela tudi Airpaly. Miracast pa po tvojem zgornjem odgovoru @Ok.d-ju očitno ima. Kot sem gledal tvoj predlog, in kot sem razumel USB podpira priključitev zunanjega diska na katerem bi imel filme. Kako pa je z formatom diska pri teh napravah. Upam, da podpirajo zunanje diske formatirane v NTFS, tako da podpira filme nad 4GB.

polde66 ::

@primo, vsekakor vsakemu svetujem uporabo dodatnega daljinca z wifi usb donglom, ki deluje kot rečeno na wifi, dočim priloženi deluje na IR. Potreboval ga boš za določene programe kot je youtube, kak Tvin razen če je shekan deluje že na navadnega, EON obvezno pa še kak se najde. Tu boš potreboval en vhod, v drugega pa vtakneš zunanji USB disk ali ključek. Imam 1 tb NTFS zunanji disk in je deloval na Tanixu bp. Pri novejših boxih se nimaš kaj bat da ne bi delovalo.
polde

OK.d ::

polde66 je izjavil:

@Ok.d, iz cromcasta narediš smart tv, v glavnem že vsi imamo smart tv-je pa hočemo imeti Android tv, z možnostjo USB vhodov, z mrežnim vhodom ne samo wifi, z bluetoothom, s Kodijem, Terrariumom, Freflixomm, iptv aplikacijami. Miracast ima pa vsak android, če že potrebuješ predvajanje iz telefona na TV. Ne vidim pri tem nobene prednosti sploh, če že cromecast 2 stane 50 eur. 50 eur za zrcaljenje iz telefona na tv se mi pa zdi malce predrago. (moje mnenje)(512 ram, najvišja resloucija je 1080p..)

Če imaš še google home se ti ponudijo še druge možnosti uporabe;)
LPOK.d

bbobst ::

Sem eden tistih, ki imajo na Alfawise H96 Pro+ PCB-ju samo 2 USB konektorja , drugih dveh pa na PCB-ju ni.
Za hec sem šel kupit konektor (0,43€), ga prilotal in na žalost USB ne dela. Drugače je na PCB-ju vse isto kar se komponent tiče,
kot pri drugih verzijah. Zgleda , da sta tudi drugače onemogočena, ker ni niti 5V na njih.

primo ::

@polde66, tvoja pojasnila so mi v veliko pomoč. Prosim te še za nekaj pojasnil. Zmeda je tudi ker na različnih straneh so napisane različne karakteristike, pa tudi na fotografijah se razlikujejo. Tudi recimo na uradni strani, vsaj zdi se mi da je uradna: http://www.tanix-box.com/project-view/t...
Recimo na Gearbestu piše, da podpira tudi Airplay. https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc...
Meni je zelo važno kako je s podporo ISO formata. Jaz recimo domače video posnetke z dopustov in podobno urejam z Adobe Premierom in nato v Encoreju naredim menuje in posnamem v Blu-ray formatu. Če posnamem na Blu-ray disk lahko to gledam samo na računalniku. Blu-ray predvajalnik se mi ne splača kupit. Vendar če posnamem v ISO format, lahko gledam na PCju brez Blu-ray pogona, saj ga razpakira v BDMV strukturo kot je razvidno v linku: https://www.dropbox.com/s/vl7fmlpjdl613...
Video posnetki so v mapi Stream in v formatu M2TS.
Skratka sposojeni Raspberry Pi mi je ta ISO file odprl v Kodiju brez problemov, vprašal me je če hočem odpret Blu-ray menuje in ko sem potrdil jih je odprl. Zdaj ne vem kako je to v Android Tv Boxu. Ali je to stvar Boxa in more pisat, da podpira ISO datoteke, ali je stvar samo Kodija. Ne bi rad kupil nekaj, da mi potem tega ne podpira. Recimo na strani Geekbuying piše da suportira ISO, na uradni strani in na Gearbestu pa ISO ni omenjen.
Svetoval si uporabo dodatnega daljinca z wifi usb donglom. Tanix-tx9 ima že vgrajen Wiffi. Kaj potem delata oba naenkrat, zunaji z daljincem in notranji na interneut? V čem je fora v primerjavi s tistim , ki ga dobiš zraven? Lahko daš kakšen link, kje kupit takšen daljinec.
V specifikacijah piše, da podpira CEC. Kaj to je tako kot pri Raspberryu ko Kodija upravljaš z daljincem od Televizije?
Pa še to bi vprašal. Kaj se da tako kot pri Raspberryu (vsaj naj bi se dalo, mi ni uspelo nastavit) video z računalnika streamat na TV preko TV Boxa?
Zahvaljujem se za pojasnila.
Lep pozdrav!

polde66 ::

https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_6...
https://www.gearbest.com/mice-keyboards...
Branje iso datotek je stvar Kodija.

Vgrajen wifi nima veze za daljince. Daljnec deluje na 2,4 ghz usb donglu na eni strani in na drugi strani daljinec. CEC je tudi odvisem od tvojega tv-ja, teoretično naj bi bilo tako, kako je v praksi pa odvisno. Recimo prvi daljinec na spisku mx3 ima 4 učljive tipke, ki jih lahko sprogramiraš z TV daljincem....
Miracast airplay... različna imena za iste stvari. Če kaj ne dela iz boxa direkt potem je ogromno možnosti da si iz googleplay stora potegneš aplikacijo ki bo delovala.
Za stremanaje datotek iz računalnika do boxa je uporaben program Serviio, podobno kot plex. Lahko se zafrkavaš tudi z nastavljanjem skupnih datotek na PC-ju pa sheranjem le teh pa....ampak je microsoft z zadnjimi posodobitvami otežil delovanje SMB. Kako in kaj da deluje se mi pa ne da pisat ker je preveč. Serviio je zakon in v kodiju ga potegneš not preko UPnP.

Če bi pa hotel predvajalnik ki je noro dober a košta malo več, z podporo Bluray datotekam in svojim playerjem za to, z Home teatrom (program za gledanje sheranih datotek, Openwrt funkcijami, podpora SMB2... priporočam Zidoo X9s :https://www.geekbuying.com/item/ZIDOO-X...
polde

primo ::

@polde66, najlepša hvala. LP

bbobst ::

Ali je kak dodatek za libreelec Kodi ,da ti med filmom na ekranu kaže temperaturo CPU in GPU ?

d4vid ::

bbobst je izjavil:

Sem eden tistih, ki imajo na Alfawise H96 Pro+ PCB-ju samo 2 USB konektorja , drugih dveh pa na PCB-ju ni.
Za hec sem šel kupit konektor (0,43€), ga prilotal in na žalost USB ne dela. Drugače je na PCB-ju vse isto kar se komponent tiče,
kot pri drugih verzijah. Zgleda , da sta tudi drugače onemogočena, ker ni niti 5V na njih.


Če pripelješ 5V iz nekje drugje na konektor, je kaj drugače?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

bbobst ::

Tega nisem poskusil in zaenkrat ne bom,da se ne bo kaj "pokadilo".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bbobst ()

bbobst ::

bbobst je izjavil:

Tega nisem poskusil in zaenkrat ne bom,da se ne bo kaj "pokadilo".

Kakšen odgovor sem dal.
Iz USB-ja dobiš 5V ven ,ne grejo noter.

errhec ::

Poglej kam vodijo povezave od nedelujočih in delujočih USBjev.
Lahko da manjka samo kakšna SMD varovalka na +5V.
dd

bbobst ::

errhec je izjavil:

Poglej kam vodijo povezave od nedelujočih in delujočih USBjev.
Lahko da manjka samo kakšna SMD varovalka na +5V.

To bo pa mal večji problem, mal slabo vidim take male zadeve ,pa nobene lupe nimam. Hahaha.

gregyk ::

Ima mogoče kdo idejo, kje trenutno najceneje kupiti Nvidia Shield TV 2017? Plačilo diners ali paypal...

Nemelk ::

evo, naročil sem tanix tx9 pro iz poldetovega linka. s poštnino in zavarovanjem slabih 65€
pa da vidmo kaj kišta zmore?! :)
Nemelk ™

polde66 ::

Geekbuying lepo zapakira svoje pakete v dodatno škatlo in ovoj. Naročnik dobi original škatlo nedotaknjeno, kar pa ne morem reči za Gearbest. Oni samo omotajo original v ovoj pol pa kakor pride.
polde

bbobst ::

Rad bi namestil ROM SCV7A 7.1.2 (DDR3/DDR4 and 9377 Wifi Chipset)na AlfaWise H96 PRO+ 3/32Gb z zelenim PCB.
Najprej sem poskusil namestiti SCV4 GREEN PCB IMG prek mikroSD. Ko se na ekranu prikaže "upgrade" ,po eni sekundi zgine signal in
box postane totalno neodziven, edina rešitev je flashanje original roma preko USB Burning Tool-a.Kaj lahko dela narobe ?
Rom je na SD zapečen po navodilih.

OK.d ::

Ali je ta iz linka lahko še cenejši z kakšno kodo-Tomson?
https://www.gearbest.com/tv-box/pp_1801...
LPOK.d

nikobr ::

zdravo. rad bi vprašal ali se splača čakati na global(international, english) version od Xiaomi Mi box 4.
Ali bi sam lahko uredil "kitajščino" in google play. Sem fan Xiaomija in bi rad imel ta Android TV box. Do sedaj imam samo Chromecast 2.
Mnenja prosim. Hvala.

Oldi ::

Imam Mele F10 in 2kom
https://www.gearbest.com/mice-keyboards...
pa se na Mele samo prah nabira. Tastature skoraj ne rabim, Gearbestov mini pa tako lepo sede v roko. Je pa res, da od treh kupljenih enega zanaša, ima nekaj ofseta in je po par vnesenih tipkah čisto v desno usmerjen. Morda mi je zaradi slabih baterij celo sam začel premikati kurzor in so mi vrnili denar. Po mesecih na polici sem mu včeraj dal nove baterije in se kurzor ne premika več in je za silo uporaben.

Kupujem pa novega za žlahto, ima kdo Gearbesta s tastaturo
https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_6... že nekaj časa, kako se obnese?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Tomson ::

@gregyk:
Najceneje dobiš nVidia Shiled TV na Amazon.de za 199€ ali če se npr. zapelješ čez mejo v MediaWorld tudi za 199€. (kjer je Ikea v Gorici npr.)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Ted ::

Oldi je izjavil:

Imam Mele F10 in 2kom
https://www.gearbest.com/mice-keyboards...
pa se na Mele samo prah nabira. Tastature skoraj ne rabim, Gearbestov mini pa tako lepo sede v roko. Je pa res, da od treh kupljenih enega zanaša, ima nekaj ofseta in je po par vnesenih tipkah čisto v desno usmerjen. Morda mi je zaradi slabih baterij celo sam začel premikati kurzor in so mi vrnili denar. Po mesecih na polici sem mu včeraj dal nove baterije in se kurzor ne premika več in je za silo uporaben.

Kupujem pa novega za žlahto, ima kdo Gearbesta s tastaturo
https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_6... že nekaj časa, kako se obnese?


Imam tega oz. klon iz ebay-a, sem se ga kar navadil. Pogrešam le mikrofon, pa boxa ne zna vklopit iz standby-a.
Mah...

primo ::

Evo pravkar dobil TV box Tanix TX9 Pro, ki ga je svetoval Polde66. Sem ga priklopil in Kodija nima inštaliranega. Kaj ga nemestim iz Google playa ali iz Kodijeve starni, ali je vseeno?

polde66 ::

Poglej ce je kak tv center ali podobno. Drugace pa cisto vseeno s kje. Manj iskanja je z google play.
polde

primo ::

Kaj pa je to tv center?

NejcSSD ::

drugo ime za Kodi na teh kitajskih boxih, ko ga zaženeš boš videl da je ubistvu Kodi.
Ziher sem da ga že ima nameščenega
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti
««
59 / 148
»»