» »

Android tv box

Android tv box

««
51 / 148
»»

branci750 ::

pozdravljeni
a ima kateri od teh cenejsih tv box-ov android tv os?
oziroma kateri je najcenejsi tv box pa da vredu dela in da ima android tv os?

OK.d ::

Tsunamii je izjavil:

Pronlem je dobit NVIDIA SHIELD TV za nek normalen denar..vse se vrti okoli 200EUR. Ce bi bila 150EUR max bi bila mamljiva cena.


Malo si zamudil;)
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

roli ::

To se tudi jaz tepem, da ga nisem takrat nabavil. Ampak tako je. Jaz sem ga ravno v ponedeljek dobil. Works ok. Android TV je sicer glup, ampak to ni nič novega.
http://www.r00li.com

polde66 ::

Še vedno nanj lahko rukneš drug louncher in imaš drugačen izgled, tukej pa res ni neke krize. Npr.: Nova louncher
@branci750, na vsak android box pa lahko rukneš android tv louncher, recimo: DigiSender XDS Live TV Launcher_v2.3.5-6226348_apkpure.com
drugače pa ima Tanix TX3 mini in max svoj launcher ki se imenuje Alice UX, :http://www.tanix-box.com/download-view/...
ima še dual boot in max ima bluetooth, max je ravno sedaj v akciji - cena po pošti 29 eur
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Tsunamii ::

OK.d je izjavil:

Tsunamii je izjavil:

Pronlem je dobit NVIDIA SHIELD TV za nek normalen denar..vse se vrti okoli 200EUR. Ce bi bila 150EUR max bi bila mamljiva cena.


Malo si zamudil;)


Ma vem da sem zamudil !!! Merdasica! KAj naj recem ? ZDaj do konca leta ne bo vec take ponudbe v to sem prepircan... Ce pa kdo slucajno vidi naj powe :D

roli je izjavil:

To se tudi jaz tepem, da ga nisem takrat nabavil. Ampak tako je. Jaz sem ga ravno v ponedeljek dobil. Works ok. Android TV je sicer glup, ampak to ni nič novega.


Imas Netfix..? In opticni kabel maybe ? Da testiras ce dela preko SPDIFa Netflix 5.1 zvok..ker moj TV je satrina in ojacevalec butast ker nima HDMIjev ;) JA vem..cez 2 leti itk vse pocasi menjam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tsunamii ()

mat11 ::

Tsunamii: Za to rabiš kar trackerje za spremembe cene, Imaš na Ideo in na Amazonu uk, tako sem ga jaz dobil poceni.
mat

index ::

mat11 je izjavil:

Tsunamii: Za to rabiš kar trackerje za spremembe cene, Imaš na Ideo in na Amazonu uk, tako sem ga jaz dobil poceni.


Iz UK je pogosto teško dobit robo, kako pa si nastaviš na Ideo če imaš kakše info za te trackerje ?

mat11 ::

Ne vem, jaz sem ravno iz Amazon UK dobil precej ugodno. Odvisno od artikla ki ga kupuješ.

Imaš Android aplikacijo za Ideo in Amazon.
mat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat11 ()

roli ::

Tsunamii je izjavil:


roli je izjavil:

To se tudi jaz tepem, da ga nisem takrat nabavil. Ampak tako je. Jaz sem ga ravno v ponedeljek dobil. Works ok. Android TV je sicer glup, ampak to ni nič novega.


Imas Netfix..? In opticni kabel maybe ? Da testiras ce dela preko SPDIFa Netflix 5.1 zvok..ker moj TV je satrina in ojacevalec butast ker nima HDMIjev ;) JA vem..cez 2 leti itk vse pocasi menjam

Imam Netflix. Načeloma tudi optični kabel ampak to bi zahtevalo že veliko preveč zajebancije s kabli.

Bi rekel, da bi moralo delat, po drugi strani pa Netflix nima nikjer nastavitev za audio out, sam shield pa tudi ravno ne kaj dosti. Prek HDMI definitivno dela :D.
http://www.r00li.com

polde66 ::

Danes dobil še Beelink GS1, inštalacija programov je neverjetno hitra, kar sem mu dal za pocuzat od videa je bilo polizano super (4k vsebine, in vse druge aktualne vsebine). Benchmark test 37865, DTS in ostalo kul, Youtube gre do 1440p. Speedtest žično in brezžično sta si skoraj identična, tako da huh svaka čast nisem tega pričakoval. Ima usb 3.0 vhod. Zdi se mi trenutno najbolj odziven box. Prispel je v dobrih 2 tednih. Tvin itaq deluje, ostalo pa nimam možnosti sprobat, playliste IPTV tudi ne. Zaenkrat zadovoljen. Ta bo ostal pri hiši.

Benchmart test je pri Zidoo H6 pro preko 4500.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Mavrik ::

roli je izjavil:



Imam Netflix. Načeloma tudi optični kabel ampak to bi zahtevalo že veliko preveč zajebancije s kabli.

Bi rekel, da bi moralo delat, po drugi strani pa Netflix nima nikjer nastavitev za audio out, sam shield pa tudi ravno ne kaj dosti. Prek HDMI definitivno dela :D.


Problem z Netflixom je da pošilja audio v obliki Dolby Digital+ (tisti plus je pomemben, drugo ime za kodek je EAC3). SPDIF (optični audio) pa lahko nosi samo Dolby Digital (AC3). Tako da TVji in boxi morajo prekodirati DD+/EAC3 v DD/AC3 da ga lahko pošljejo preko optičnega kabla. Veliko TVjev to podporo ima, veliko boxov (med njimi je tudi Shield TV!) pa te podpore nima ker proizvajalec ni hotel plačati licence. Tako da v teh primerih z Netflixa ne dobiš nič drugo kot stereo zvok.

Prek HDMI z boxa to ni problem (ker HDMI lahko nosi kup formatov, tudi DD+, TrueHD in še več), tako da tvoj odgovor brez dejanskega priklopa kabla ni pretirano uporaben :)
The truth is rarely pure and never simple.

branci750 ::

polde66 je izjavil:

Še vedno nanj lahko rukneš drug louncher in imaš drugačen izgled, tukej pa res ni neke krize. Npr.: Nova louncher
@branci750, na vsak android box pa lahko rukneš android tv louncher, recimo: DigiSender XDS Live TV Launcher_v2.3.5-6226348_apkpure.com
drugače pa ima Tanix TX3 mini in max svoj launcher ki se imenuje Alice UX, :http://www.tanix-box.com/download-view/...
ima še dual boot in max ima bluetooth, max je ravno sedaj v akciji - cena po pošti 29 eur


bom probal ta launcer ko dobim box
sedaj imam xiaomi mi box in je ta android tv zelo funkcionalen, vse lahko naredim z daljincem od tv-ja tako da nerabim drugega dalinca, razen pisanja seveda

sem videl max verzijo ampak je v akciji samo iz kitajskega skladišča zato sem raje mini verzijo naročil za 32 eur

Zgodovina sprememb…

Tsunamii ::

Mavrik je izjavil:

roli je izjavil:



Imam Netflix. Načeloma tudi optični kabel ampak to bi zahtevalo že veliko preveč zajebancije s kabli.

Bi rekel, da bi moralo delat, po drugi strani pa Netflix nima nikjer nastavitev za audio out, sam shield pa tudi ravno ne kaj dosti. Prek HDMI definitivno dela :D.


Problem z Netflixom je da pošilja audio v obliki Dolby Digital+ (tisti plus je pomemben, drugo ime za kodek je EAC3). SPDIF (optični audio) pa lahko nosi samo Dolby Digital (AC3). Tako da TVji in boxi morajo prekodirati DD+/EAC3 v DD/AC3 da ga lahko pošljejo preko optičnega kabla. Veliko TVjev to podporo ima, veliko boxov (med njimi je tudi Shield TV!) pa te podpore nima ker proizvajalec ni hotel plačati licence. Tako da v teh primerih z Netflixa ne dobiš nič drugo kot stereo zvok.

Prek HDMI z boxa to ni problem (ker HDMI lahko nosi kup formatov, tudi DD+, TrueHD in še več), tako da tvoj odgovor brez dejanskega priklopa kabla ni pretirano uporaben :)

Hvala za razlago. Ocitno J..ker imam star TV. Probal sem od brata PS3 in dela lepo Netlix 5'.1 sound preko SPDIFa.

roli ::

Mavrik je izjavil:

roli je izjavil:



Imam Netflix. Načeloma tudi optični kabel ampak to bi zahtevalo že veliko preveč zajebancije s kabli.

Bi rekel, da bi moralo delat, po drugi strani pa Netflix nima nikjer nastavitev za audio out, sam shield pa tudi ravno ne kaj dosti. Prek HDMI definitivno dela :D.


Problem z Netflixom je da pošilja audio v obliki Dolby Digital+ (tisti plus je pomemben, drugo ime za kodek je EAC3). SPDIF (optični audio) pa lahko nosi samo Dolby Digital (AC3). Tako da TVji in boxi morajo prekodirati DD+/EAC3 v DD/AC3 da ga lahko pošljejo preko optičnega kabla. Veliko TVjev to podporo ima, veliko boxov (med njimi je tudi Shield TV!) pa te podpore nima ker proizvajalec ni hotel plačati licence. Tako da v teh primerih z Netflixa ne dobiš nič drugo kot stereo zvok.

Prek HDMI z boxa to ni problem (ker HDMI lahko nosi kup formatov, tudi DD+, TrueHD in še več), tako da tvoj odgovor brez dejanskega priklopa kabla ni pretirano uporaben :)

Saj zato je bil tisti moj odgovor bolj z rezervo.

I guess lahko še vedno greš Shield -> HDMI v TV -> Toslink v amp. Seveda, če TV zna to potem dekodirat pa poslat naprej.

S temi audio formati je vedno hudič. Jaz, ko sem kupil TV sem po***, ker prek HDMIja noče dat bitstream out (zaradi Dolby Atmos). Isti problem sem imel potem na Xbox One (takrat še niti podpore za Atmos ni imel). Sem potem nabavil Sonyjev UBP-X800. Super player za BDje, ima bitstream out, lepo predvaja h265 preko networka, ... Ampak so ga pri Sonyju zanalašč malo pohabili tako, da noče predvajat Atmos soundtracka kadar je film v .mkv ali kakem drugem popularnem containerju. Potem je treba vse skup convertat v .m2ts kar je nadležno. Pa Netflix crasha skoraj vsakič, ko ga prvič zaženeš. Potem sem pa končno nabavil še Shielda, ki zaenkrat izgleda ok. Atmos soundtrack lepo predvaja tudi iz .mkvjev, pa tudi Netflix mi še ni crashal. In enkrat za spremembo HDMI-CEC v kombinaciji z IR-blasterjem v daljincu lepo prižgeta in ugasneta vse potrebne komponente kar pomeni, da mi ni potrebno uporabljat groznega Harmonyja ampak vse dela z remoteom od Shielda.

Vse kar pogrešam je, da bi lahko tisti IR-blaster v daljincu poslal še kako poljubno IR kodo, da bi mi še LED strip prižgal pa bi bilo perfektno.
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()

McClane ::

Pa se splača ruknit Android TV rom gor na te boxe?
Imam Beelinka GT1 pa me zanima če bi imelo smisel flashati stvar...
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Tsunamii ::

roli je izjavil:

Mavrik je izjavil:

roli je izjavil:



Imam Netflix. Načeloma tudi optični kabel ampak to bi zahtevalo že veliko preveč zajebancije s kabli.

Bi rekel, da bi moralo delat, po drugi strani pa Netflix nima nikjer nastavitev za audio out, sam shield pa tudi ravno ne kaj dosti. Prek HDMI definitivno dela :D.


Problem z Netflixom je da pošilja audio v obliki Dolby Digital+ (tisti plus je pomemben, drugo ime za kodek je EAC3). SPDIF (optični audio) pa lahko nosi samo Dolby Digital (AC3). Tako da TVji in boxi morajo prekodirati DD+/EAC3 v DD/AC3 da ga lahko pošljejo preko optičnega kabla. Veliko TVjev to podporo ima, veliko boxov (med njimi je tudi Shield TV!) pa te podpore nima ker proizvajalec ni hotel plačati licence. Tako da v teh primerih z Netflixa ne dobiš nič drugo kot stereo zvok.

Prek HDMI z boxa to ni problem (ker HDMI lahko nosi kup formatov, tudi DD+, TrueHD in še več), tako da tvoj odgovor brez dejanskega priklopa kabla ni pretirano uporaben :)

Saj zato je bil tisti moj odgovor bolj z rezervo.

I guess lahko še vedno greš Shield -> HDMI v TV -> Toslink v amp. Seveda, če TV zna to potem dekodirat pa poslat naprej.

S temi audio formati je vedno hudič. Jaz, ko sem kupil TV sem po***, ker prek HDMIja noče dat bitstream out (zaradi Dolby Atmos). Isti problem sem imel potem na Xbox One (takrat še niti podpore za Atmos ni imel). Sem potem nabavil Sonyjev UBP-X800. Super player za BDje, ima bitstream out, lepo predvaja h265 preko networka, ... Ampak so ga pri Sonyju zanalašč malo pohabili tako, da noče predvajat Atmos soundtracka kadar je film v .mkv ali kakem drugem popularnem containerju. Potem je treba vse skup convertat v .m2ts kar je nadležno. Pa Netflix crasha skoraj vsakič, ko ga prvič zaženeš. Potem sem pa končno nabavil še Shielda, ki zaenkrat izgleda ok. Atmos soundtrack lepo predvaja tudi iz .mkvjev, pa tudi Netflix mi še ni crashal. In enkrat za spremembo HDMI-CEC v kombinaciji z IR-blasterjem v daljincu lepo prižgeta in ugasneta vse potrebne komponente kar pomeni, da mi ni potrebno uporabljat groznega Harmonyja ampak vse dela z remoteom od Shielda.

Vse kar pogrešam je, da bi lahko tisti IR-blaster v daljincu poslal še kako poljubno IR kodo, da bi mi še LED strip prižgal pa bi bilo perfektno.


Saj ko bom kupil nov Tv bo pri meni drugace. SAm meni Panasonicova plazma ( jeba ker nima USBja..) trenutno res lepo dela in da iz sebe TOP sliko ( ker pri frendih ki imajo Tvje za jurcka in vec..je BRUH slika na vseh nastavitvah..crna recimo je groza ter barve niso naravne..plus sama kakovost slike..uniformiranost..)
No na kratko cez dobri 2 lewti bom sel v nakuip..takrat bom imel ta Tv 10 let 8-) ter nek primeren ojacevalec. ZDaj ima NEko Yamaho, katera je super ampak predpotopna ker nima HDMjev.. povezano nanjo pa so odlicni Klipsch Reference zvocniki 5.1 sistem za mojo potrebe. Zato me jezi, ker nimam na NEtflixu 'pravega' sounda! Sem razmisljal o Shieldu al neki konzoli..sam konzole so malo predrage da bi imel samo to...

moat ::

A je že kdo na TV box https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc..., namestil linux in npr. server. Rad bi imel NAS, ker sem kupil poceni rabljenega Lenovo IX2 http://download.lenovo.com/lenovoemc/na... pa ne dela (ne zazna diska, prav tako ne morem namestiti firmware preko USB ključka).
Nekaj sem sicer poiskal na netu in že poizkušal pa mi ne uspe. kakšen uporaben namig? Hvala.

hojnikb ::

na netu kroži skripta, ki ti spremeni boot prioriteto na SD kartico
https://yadi.sk/d/srrtn6kpnsKz2/Linux/A...

ko maš enkrat porihtano prioriteto, flešneš enga od teh imageov in poiščeš taprav dtb za tvoj board.
#brezpodpisa

moat ::

Hvala hojnikb, bom poizkusil. A distro linuxa pa ni važen?

Sem šele zdaj pogledal. A to so prirejeni kompletni linux v teh datotekah?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moat ()

hojnikb ::

ja, 9xx buildi bi mogl delat na vseh S9XX procesorjih. Važno je, da najdeš taprav dtb image.
#brezpodpisa

bt22bt ::

@Polde66
HDMI-CEC deluje na Beelink GS1?

polde66 ::

Teh nastavitev naprava niti nima, nima niti dvojnih nastavitev kot smo jih vajeni v večini naprav z Androidom 7, ima samo osnovne kot telefon. Tudi Kodi 18 še ne dela. Bo treba še malce potrpet za kak boljši firmware. Saj je enako tudi z Zidoo H6 pro. Pač Allwinner čipi imajo še malce težav.
polde

beta1 ::

To sem naročil
https://www.geekbuying.com/item/MXQ-PRO...

Imam problem, da pri nekaterih aplikacijah, vključno z Youtubom (v1 ali v2 za android TV), nimam full screen slike. Zgodaj imam notification, torej desno ura in statusi. Kako to skrit, da bo video čez celi 16:9.

lp

flier ::

Ali je na Libreelec mozno namestiti brskalnik?

Ted ::

beta1 je izjavil:

To sem naročil
https://www.geekbuying.com/item/MXQ-PRO...

Imam problem, da pri nekaterih aplikacijah, vključno z Youtubom (v1 ali v2 za android TV), nimam full screen slike. Zgodaj imam notification, torej desno ura in statusi. Kako to skrit, da bo video čez celi 16:9.

lp


Ti dve opciji imaš:

1. Naložiš android tv rom.
2. Uporabiš youtube addon za Kodi namesto native youtube app-a.

Sam se zadovoljen z androidtv, mi pa gre na živce, da se moram za nekatere app-e matrat z apkmirrorjem in/ali aptoidom...
Mah...

beta1 ::

Saj je že naložen androit tv rom.

Matej_K ::

Kako naj v Geelin GT1 pogledam Bluray movie ki je v narejen v obliki mape BDMV?..sem poskusil najti največji file v stream mapi in gledati z vlc, ampak kot prvo ni podnapisov, kot drugo je bila slika zelo čudno svetla/siva...
... .. .

SuperStipe ::

TV box bom predvsem rabil za Kodi, EON, mogoče kakšen youtube ali je smiselno kupiti nekaj v smislu H96 MAX (3399 chip) - rang 100€+- ali je dobro tudi dela recimo kakšen Beelink GT1 ultimate oz. H96 PRO.

polde66 ::

Če koga zanima prodam Zidoo H6 pro, 80 eur

Pa Beelink GS1 tudi, cena 70 eur.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

bbobst ::

Če kdo rabi prodam
Beelink W95 1/8
15€

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bbobst ()

Tsunamii ::

Kako se kaj obnese Xiaomi Mi Box 3 ?? NEkateri ga lepo pohvalijo..pa me zanima vase mnenje. Hvala.

Vanadium ::

Jaz imam mibox pa za moje potrebe dela ok.
- SPMC lepo predvaja iptv,
- terarium tudi dela,
- youtube in chromecast tudi

Pogrešam edino kaki usb več (imam usb hub gor) pa gbit lan

Matija82 ::

Kakšna koda za Tanix TX3 Mini/Max?

m3k ::

Tanix TX3 Max TV Box - EU PLUG s kodo: GBTX3MAX iz 33€ na 29€
Tanix TX3 Mini TV Box - 2GB RAM + 16GB ROM EU PLUG s kodo: GBCNA iz 29 na 28€
Mirko tipka na radirko ////

Matija82 ::

m3k, hvala!

Še eno vprašanje - imam SCISHION V88 Mars II (originalen software, ki ima naložen tudi Kodi) in dogaja se mi, da potem ko je box izkopljen iz elektrike, vse šteka. Od filmov do MP3-jev, nič se ne predvaja gladko. Po kakšne pol ure, vse dela tekoče.

Kakšna ideja?

mrbanana ::

Ima kdo izkušnje z Alfawise H96 Pro+ TV Box?
Najbolj me zanima stabilnost wifi povezave.

Tomson ::

Tale model sem namontiral pri starših, sicer preko kabla, wifi dosti nisem preizkušal, zadeva deluje sedaj skoraj leto dni, vse tip top, le vsake toliko ga je potrebno izkjučit/vključit z napajalnim kablom, se ne prižge preko daljinca, sicer super škatlica ... Imaš pa isto verzijo v EU skladišču z EU priključkom za le 1EUR več ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

bbobst ::

Živjo.
Razjasnite mi stvar o zunanjih diskih brez lastnega napajanja in USB-jih na box-ih.
Imel sem media box z 2 x USB 2.0 in na nobenem mi ni obrnilo zunanjega diska.
Ko ta disk priklopim na USB 2.0 na TV-ju, pa disk zalaufa.
Zakaj?

dc10 ::

Na Tv-ju ima očitno USB dovolj toka, da ga zalaufa, na boxu pa ne....

lp

bbobst ::

Ali niso USB-ji standardizirani glede toka?

polde66 ::

In če ti ne dela kaj ti nuca standard? Vzel boš lepo kabel z dvojnim napajanjem ali pa en hub z lastnim napajanjem in imaš problem rešen. To je bila slaba točka teh boxov, dočim USB 3.0 so lepo delali na vseh boxih pa ista vtičnica. Bistvo je prilagajanje in iznajdljivost.
polde

mrbanana ::

Hvala @Thomson sem že nabavil.
Prepričala me je tudi custom podpora na freaktab.com, fantje lepo pilijo firmware.

Lucio ::

kateri boxi imajo android tv sistem. rabim za eon pa nebi saril z airmouse.
je mi box najboljsa varjanta in kje najceneje nabaviti?
a deluje CEC na njem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucio ()

Tomson ::

Nexus Player je imel AvdroidTV OS, sedaj imaš pa Xiaomi Mi Box, nVidia Shield, obstaja tudi ROM za nekatere cenejše AndroidBoxe, ampak je kar nekaj bugov, tak da Xiaomi Mi Box ostaja najugodnejša opcija, najceneje zaenkrat še na GB za 57EUR ...

CEC seems to work for navigating and turning off the MiBox using my VIZIO TV remote but does not seem to turn on the MiBox when the TV is switch on.

The Nougat update drastically improved CEC functionality on my Mi Box ...


Je precej odvisno od TVja do TVja, nekaterim ne dela kaj dosti, nekaterim pa osnovni ukazi, kaj in kako točno pa je Nougt izboljšal pa ne bi vedel ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Ted ::

Se ne strinjam najbolj glede bugov. Na mojem Mini8S II (s905x) deluje AndroidTV rom (na podlagi Nexus-a) zelo dobro, težavo ima le z appi za katere rabiš L1 certifikacijo. YoutubeTV npr. deluje tudi v 4K, s Kodijem ni težav. Na splošno deluje zelo dobro oz. nič slabše kot prej z zadnjim official romom.
Par dni nazaj sem dobil sicer nov Mecool S912, v roku tedna dni bom nanj verjetno naložil AndroidTV Nexus Rom, na Mini-ja pa dal gor nano rom s telefonskimi appi. Da pokrijem obe fronti :).

Za zainteresirane:

http://freaktab.com/forum/tv-player-sup...
Mah...

Lucio ::

Imam sicer enega MXQ PRO 4K (1GB + 8 GB) ki se mi valja okoli pa bi mogoče probal Android TV rom, vendar ne vem katerega (sem malo izven tega).
Na plati pa piše S905X_MXPRO_20161206_V14
Bi mi lahko svetovali kateri rom bi pasal nanj?

Mavrik ::

Ted je izjavil:

Se ne strinjam najbolj glede bugov. Na mojem Mini8S II (s905x) deluje AndroidTV rom (na podlagi Nexus-a) zelo dobro, težavo ima le z appi za katere rabiš L1 certifikacijo. YoutubeTV npr. deluje tudi v 4K, s Kodijem ni težav. Na splošno deluje zelo dobro oz. nič slabše kot prej z zadnjim official romom.


Kako se "ne strinjaš glede bugov", potem pa poveš da ti cel kup aplikacij ne dela (L1 DRM pomeni da ti Netflixi in podobni ne bodo delali sploh ali pa z zelo slabo kvaliteto. Če EON vklopi Widevine bo crknilo še tisto) ?
The truth is rarely pure and never simple.

damirj79 ::

Kateri boxi pa podpirajo google cast oz chromecast? Je kje kakšen seznam? Vem za Nvidia Shield TV, Xiaomi box tv, Mecool M8S Pro L, potem se pa že konča kar poznam.

Kako je s podporo Miracast? Sem poskušal na enem Alphawise Z69 in je tam miracast neuporaben, slika ima lag in kocka.

Mavrik ::

damirj79 je izjavil:

Kateri boxi pa podpirajo google cast oz chromecast? Je kje kakšen seznam? Vem za Nvidia Shield TV, Xiaomi box tv, Mecool M8S Pro L, potem se pa že konča kar poznam.


Cast je podpret samo na "pravem" Android TV operacijskem sistemu. Google ga more certificirati (sicer eni delajo preko hackov, ampak so to hacki).

Uradno so to MiBox, nVidia Shield, Nexus Player, Sony in Phillips TVji. Ter jasno Chromecasti.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

fidoX ::

zdravo ,

imam vprašanje glede android box-a, ter wi-fi predvajanja.
imam 2 opcije, ali direktno preko kabla ali wi-fi.
v prostoru, kjer bom imel android box je signal wi-fija nekje na sredini po jakosti.
zanima me ali ima box, tako imenovani "buffering", da tudi če je signal wi-fija malo slabši,
da ne pride do zatikanja pri predvajanju TV programov ?
box bom uporabljal samo za program EON, ter opcije za gledanja nazaj, drugače imam normalno TV kabel.
ali je najbolje da pustim preko kabla, direktno iz routerja,
sprašujem bolj zato, da nimam že tako polno hiši kablovja :)
««
51 / 148
»»