» »

Android tv box

Android tv box

««
50 / 148
»»

gexi45 ::

@zila90

Js sem tole narocil https://m.gearbest.com/tv-box/pp_715046... ko sem js narocal je bil pod 22e tak da mi ni blo treba placat davka sem pa mogo placat posredovanje carine ker so narobe ceno gor na paket napisal. In jim zj tezim da mi povrnejo teh 5e.

Drgac je pa ta box super vse dela brez problema. EON, Netflix, Kodi z veliko addoni ze gor za gledanje filmov sporta in tako dalje. Pol zraven sem se dobil IR podaljsek ceprav ne pise da naj bi bil notr. Ce mas se kaksno vprasanje lahko se vprasas

zila90 ::

@gexi45 a si vzel prav tega z 1GB RAM? Je zadeva dovolj odzivna?

Hvala in lp

Tsunamii ::

Ima kdo Huawei Q22 ?? Je za kaj zadeva...se zmeraj iscem nekaj primernega za Netflix preko SPDIFa na 5.1 zvocnike.

gexi45 ::

@zila90 ja tocno tega z 1gb rama. Ker on z 2gb je bil vec kot 22e. Odzivnost je super nobenga laga ali kaj podobnega.

leiito ::

A bi se strinjal, da je za enga ta zelenga best buy Zidoo H6 Pro?
https://www.geekbuying.com/item/ZIDOO-H...

Ali pa je Beelink GS1 isto učinkovit?
https://www.gearbest.com/tv-box/pp_1013...

Ker več kot gledam te boxe, bolj sem zbegan, eni s 4GB RAM delajo slabši kot drugi z 2GB, nekateri so zelo omejeni v velikosti zunanjega diska, ki ga lahko priklopiš, tretji ne podpirajo 10bit, četrti ne predvajajo mkv formata, peti ne hi rez zvoka, wtf?

Kaj kupiti, razen Nvidia Shielda, da se bo vse gladko odpiralo, da bo tekoče predvajal 4K HDR - Dolby Vision, HLG... - vsebine na 10bit panel, po možnosti s podporo za Atmos, da predvaja MKV in druge standardne kodeke in containerje in da lahko priklopimmp zunanji HDD vsaj 1TB?

Oldi ::

Potem pa dobiš 4K film z 29.99xxfps, ki se na na Tanix Mini obupno zatika, slika je pa na nivoju 720p. 4K je vse bolj en sam nateg in kmalu se bomo začeli grebsti za 8K, da bomo dobili vrhunsko 1080 sliko. Za povrh pa 4K kadrirajo kot 576 SD in moraš gledati iz razdalje dveh diagonal.
Vse to je seveda kot nalašč za ta bedni tržni sistem norega trošenja.
Aja, še eno prednost ima tak sistem, bolje se počutimo, ker vsaj za silo izkoristimo 100Mbitno optiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Brainstorm ::

Končno je odšel android tv box na pot iz Čajne, sedaj pa rabim še en konkreten daljinec,airmouse ali tipkovnico, pač kar se najbolje obnese v navezi s kodijem?
Bo pa na boxu laufal tudi EON, katera miš/tipkovnica/daljinec bi bila najboljša za eona?
Ali eon za tablice/telefone potrebuje tipkovnico z touchpadom, da lahko prestavljaš kanale ali se da mogoče sprogramirat kakšno air miš kot recimo MINIX NEO A2 Lite da deluje z njim ali še zmeraj vseeno rabim navadno brezžično miš, če nimam touchpada na daljincu?

Nekaj predlogov:
MX3 Backlight 6-Axis Gyro 2.4G Air Mouse https://www.geekbuying.com/item/MX3-2-4... oziroma retro model https://www.geekbuying.com/item/MX3-2-4...
Rikomagic RKM MK705 3 in 1 2.4GHz https://www.gearbest.com/mice-keyboards...
MeLE F10 Deluxe 2.4GHz https://www.geekbuying.com/item/MeLE-F1...
MINIX NEO A2 Lite 2.4G https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_3... nekje prebral da giroskop pri tej miši dela samo v navezi z minix tv boxom, na drugin napravah pa ne, ne vem ali to drži ali ne?
ali pa mogoče kakšna tipkovnica Logitech k400 ali MINIX NEO K2 Mini Wireless Keyboard and Touchpad https://www.gearbest.com/keyboards/pp_6...

Zgodovina sprememb…

polde66 ::

Če komu pride prav: https://www.geekbuying.com/item/MXQ-PRO... + ene 6 eur poštnine, ali pa China verzija za 28,20 pa carinska obdelava. Iz eu je pri vas v parih dneh.
https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-...
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Mavrik ::

Oldi je izjavil:

Potem pa dobiš 4K film z 29.99xxfps, ki se na na Tanix Mini obupno zatika, slika je pa na nivoju 720p.


4K ni prav nič nateg in slika ni prav nič na nivoju 720p če ne kupuješ govna za 30EUR. Kupiš poceni hardware, gledaš piratske streame in te čudi zakaj je nekaj grdo? Kaj če bi pogledal kak dejanski BluRay ki je ustrezno kodiran na ustreznem hardwaru pa potem bluzil o tem kako je 4K brezveze?
The truth is rarely pure and never simple.

hojnikb ::

Da nisi ti na tanixu samo gledal v kakšni resoluciji se GUI renderira (kateri je res v 720p v stable buildih). Imam točno ta box in na libreelec romu dela vse ok brez zatikanja in tudi 4k film predvaja, tako kot se spodobi (ni potrebe po 200e škatli).
Dal sn pa točno 19€ za 2GB model.

Mavrik je izjavil:

Oldi je izjavil:

Potem pa dobiš 4K film z 29.99xxfps, ki se na na Tanix Mini obupno zatika, slika je pa na nivoju 720p.


4K ni prav nič nateg in slika ni prav nič na nivoju 720p če ne kupuješ govna za 30EUR. Kupiš poceni hardware, gledaš piratske streame in te čudi zakaj je nekaj grdo? Kaj če bi pogledal kak dejanski BluRay ki je ustrezno kodiran na ustreznem hardwaru pa potem bluzil o tem kako je 4K brezveze?

Bluray na s905x/w čipsetu bo zgledal točno tako, kot na kakšnem shieldu, ki stane 10x več :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Mavrik ::

Bluray na s905x/w čipsetu bo zgledal točno tako, kot na kakšnem shieldu, ki stane 10x več :)


4K BluRayi so kodirani z bitratom vsaj 68Mbps - 128Mbps s čimer ima ogromno teh škatlic kar precejšnje probleme (Etherneti priklopljeni čez USB 2.0 bus pa tko). Uno ko imaš 16GB velik MKV na kerem piše "BluRay" ni ista kvaliteta ;)
The truth is rarely pure and never simple.

hojnikb ::

ethernet na s905 škatlah je priklopljen direkt na čipsetov MAC (oz v primeru 100M mreže je vgrajen še celo PHY). Tako da tukaj sigurno ni problem.
S905 serija more BP prežvečit tut 200MBit+ (jasno v primeru giga mreže)

Največkrat je problem zaradi napol delujočega android builda kot pa samega čipseta oz. hardware-a
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Mavrik ::

200Mbit+ transfera na Ethernetu, ali 200Mbit bitrata videa ki gre čez DRM in HW dekoder? :)
The truth is rarely pure and never simple.

hojnikb ::

200Mbit ki gre čez hw dekoder obviously. No, lahko vržeš kakšen zahteven test file pa probam first hand :)
#brezpodpisa

Badwolff ::

Brainstorm je izjavil:


MINIX NEO A2 Lite 2.4G https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_3... nekje prebral da giroskop pri tej miši dela samo v navezi z minix tv boxom, na drugin napravah pa ne, ne vem ali to drži ali ne?


Ga imam , v kombinaciji z beelinkom, kaka dva tedna, zaenkrat mi je super, domet boljši kot pri giroskop airmousu precej več ga je tudi v rokah, kar mi kot dedcu paše.

Kaj točno misliš z giroskopom? Airmouse deluje, če to misliš.

Brainstorm ::

Se prav je ok ta daljinc, pravš da air miš deluje, ne vem nekje sem nekaj zasledil v tem stilu, da giroskop ne deluje za ostale android boxe, je očitno to bilo pri kakšnem drugem daljincu.
A ima funkcijo učenja, lahko prevzame kontrole od IR tv daljinca tudi in ali lahko vklopiš in izklopiš Beelinka z njim?
Imaš mogoče EONa, kako se kaj obnese pri njem?
Ter koliko je kaj bila najnižja cena, oziroma za koliko si ga nabavu, ker ni ravno poceni 20 usd, že dobiš poceni box za ta denar.

Badwolff ::

beelinka ne morem vklopit (oz kdaj ja kdaj ne, mi ni čist jasno - mislim, da če je v spanju, se zbudi in priklopi tudi tv)
učenja nisem sprobal, ne vem - http://www.minixforum.com/threads/how-t...
eon imam na telefonu, tko da ne bi probval menjat
cena 18usd

polde66 ::

Brainstorm, vsak jajc od daljinca ki je na 2.4Ghz je dober za vse. EON pa ni taka aplikacija da bi rabil poseben ne vem kakšen super daljinec. Če si prebral v prejšnjih postih je bilo govora o pardon pisanja o daljincih. Če hočeš zasebno temo pojdi na zasebno, čene pa komot lahko prebereš kaj drugi pišejo in kakšne izkušnje imajo, seveda razen če se ti ne da. Samo pazi, da preden ne izbereš daljinca ne stakneš kak čir na želodcu.
polde

Brainstorm ::

Da res kaj ne staknem:Dsem naročil najcenejšega in sicer MX3 za okoli 5€. https://www.geekbuying.com/item/MX3-6-A...
Všeč mi je, ker se da sprogramirat 4 barvne tipke, čeprav na tem posnetku razlaga, da so skoraj vsi gumbi programirni.

leiito ::

Še vedno nobenega nasveta kaj, razen rabljenega Nvidia Shielda, kupiti za cca. €100-€120, da bo vse delalo in predvajalo gladko? A prav razumem, da mora biti amlogic812?

robertus23 ::

leiito je izjavil:

Še vedno nobenega nasveta kaj, razen rabljenega Nvidia Shielda, kupiti za cca. €100-€120, da bo vse delalo in predvajalo gladko? A prav razumem, da mora biti amlogic812?

Predlagam ti Minix Neo U9h ,sam sem ga uporabljal cca pol leta in sem bil zelo zadovoljen.Dela tekoče ,predvaja praktično skoraj vse in pa to , da ima po mojem mnenju najboljšo tehnično podporo od proizvajalca(razvijalcev).

Tsunamii ::

robertus23 je izjavil:

leiito je izjavil:

Še vedno nobenega nasveta kaj, razen rabljenega Nvidia Shielda, kupiti za cca. €100-€120, da bo vse delalo in predvajalo gladko? A prav razumem, da mora biti amlogic812?

Predlagam ti Minix Neo U9h ,sam sem ga uporabljal cca pol leta in sem bil zelo zadovoljen.Dela tekoče ,predvaja praktično skoraj vse in pa to , da ima po mojem mnenju najboljšo tehnično podporo od proizvajalca(razvijalcev).


KAj pa zdaj uporabljas ?

robertus23 ::

Zdaj pa sem šel na Shielda ( imam ga 2 meseca), da vidim če je res taki bum.In res je najboljši od vseh android boxov.

Zgodovina sprememb…

clip ::

Mene pa zanima ali bom dobil preko tega kabla z mi box 3 5.1 zvok ?
https://www.gearbest.com/cables-connect...

Hvala
Pozdrav od Clipa

Vanadium ::

robertus23 je izjavil:

Zdaj pa sem šel na Shielda ( imam ga 2 meseca), da vidim če je res taki bum.In res je najboljši od vseh android boxov.


Kok je pa kaj ventilator glasen?

robertus23 ::

Če po pravici povem , da sploh nisem vedel da ima ventilator- neslišen

Zgodovina sprememb…

polde66 ::

@clip, če si prebral komentarje spodaj od GB strani, ki si jo napopal ti lepo piše da podpira.
polde

leiito ::

Tsunamii je izjavil:

robertus23 je izjavil:

leiito je izjavil:

Še vedno nobenega nasveta kaj, razen rabljenega Nvidia Shielda, kupiti za cca. €100-€120, da bo vse delalo in predvajalo gladko? A prav razumem, da mora biti amlogic812?

Predlagam ti Minix Neo U9h ,sam sem ga uporabljal cca pol leta in sem bil zelo zadovoljen.Dela tekoče ,predvaja praktično skoraj vse in pa to , da ima po mojem mnenju najboljšo tehnično podporo od proizvajalca(razvijalcev).


KAj pa zdaj uporabljas ?


Nobenega, zdaj odprem 1080p stream na telefonu, na tak način gledam samo šport, in airplayam na tivi.

Tomson ::

leiito je izjavil:

Še vedno nobenega nasveta kaj, razen rabljenega Nvidia Shielda, kupiti za cca. €100-€120, da bo vse delalo in predvajalo gladko? A prav razumem, da mora biti amlogic812?


Zanimiv izgleda tale H96 Max s RK339 procesorjem, za preverit ... TESTI: klik, klik, video ...

Tole je zanimiva izjava:

The H96 Max has some very nice hardware only really beat by the Nvidia Shield.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Vanadium ::

Mah imam zidoo x6 pro z RK3368 in je podn od podna tale čip (nasploh RK ni neki prav zaupanje vreden glede podpore ipd...). Kodi oz njihov ZDMC sploh nezna predvajat kakor se zagre T-2 IPTV streame (problem je v kodekih oz strojnem pospeševanju), tko da jaz prisegam samo še na Amlogic. Kakor sem že reku pred nakupom je vredno si prvo ta topic na kodi forumu prebrat: https://forum.kodi.tv/showthread.php?ti... potem pa sam pri sebi se odločit kaj ti je prioriteta da deluje. Drugače pa je zanimiva zadeva tole https://www.khadas.com/vim na gearbestu je bila celo neka akcija za 30€ tako da če kdo študira o raspberry pi je tole zelo dobra alternativa.

Tomson ::

Jup, Amlogic je defenitivno preverjeno dobra izbira in nasplošno najbolj dodelan pri teh poceni boxih, je pa novi RK3399 očitno precej zmogljiv. Ima kdo slučajno kakšen model s tem RK3399 čipom, da poda kakšno izkušnjo, @polde66 mogoče ? :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Vanadium ::

Mah sej vprašanje je tudi koliko časa bo AMLogic delal z svojim Amcodec, razen če se bojo vsi spravil uporabljat in podpirat lepo kakor se zagre Google Mediacodec in potrebne API-je. Ampak ja trenutno najmanj zgrešiš z AMLogic.

polde66 ::

Glede čipovja RK33xx niti ne bom sprobaval. Pregledal sem polno testov na youtubu in me ne privlači, tudi odzivi niso najbolj pozitivni sploh pa ne za ceno nad 100 eur. Ne bom sprobal ker je predrag. 2 gtb ali 4 gb ram po moje ista figa razen marketinške. Kar je iz mojih izkušenj je Android 6 + Amlogic zmagovalec, vse ostalo so nedodelani romi kjer ga serjejo wifi gonilniki, kompatibilnost programov in razne fore s Kodiji in nestabilni louncherji.. Trenutno imam Zidoo H6 pro, kateri ima Allwinner procesor, pa ima ravno take težave kot vsi ostali, mogoče poštimajo mogoče ne. Sicer deluje vse, če nisi preveč dlakocepski, vendar se kodi z uporabo neoriginalnega daljinca še vedno sesuje na začetku in to tako, da je treba kabel izvlečt iz vtičnice. Isti problemi z Tanixom TX8 max, Beelink GT1 ul.... Vse na androidu 7.
Ne poznam šilda in me resno zanima kako to vse prefektno tam deluje, če res. Hm za 103 eur se dobi Minix U9-H z Amlogic procesorjem 912 in androidom 6, mogoče je to top izbira za višji razred androidov.

Skratka če težiš k popolnemu boxu ga boš težko našel razen opravičila v denarju. Dejstvo pa je da boxi za 20 eur in še malo dajejo zadostilo za povprečne uporabnike. Se pravi stremanje filmov, serij, sheranje datotek s pc-jev, poslušanje youtuba, muske...Eoni, Tvini, T2 vse dela na njih.
So seveda razlike tako v nalaganju programov kot v kvaliteti plastike, odzivnosti.... Ampak seveda ali je 2x ali 3x cena razlog in opravičilo za malenkost boljšo škatlo. Kakor za koga.
Čakam še Beelinkov GS1 ki je u bistvu isti kot Zidoo,
Zanimivo je tudi da so si vsi daljinci od Beelinka, Tanixa Zidoota W95 med seboj kompatibilni.
Allwinner v primerjavi z Alfawise H96pro+ katerega si še lastim (en tistih za 35 eur+carina) oba sta ok. Verjetno bom v svoj test dodal počasi še benchmark test, samo tako za foro, ker meni to ne igra neke vloge.
Imam tudi Tanix TX2-R2 na RK3229 čipovju android 6, pa lahko rečem da je vse primeljivo z s905W čipovjem. Mogoče kakšne 4k vsebine predvaja malce bolje, poudarek na malce. Za drobiž čez 20 eur z bluetoothom ni slab.

Malo se mi je nabralo teh škatel tako da verjetno kmalu pomladna akcija.

Za mene je popoln box: brez težav z predvajanjem sheranih datotek, bluetooth, tvin, nemoteno delovanje kodija z določenim buildom, DTS zvok na reciverju, v glavnem to.
Najboljši box do sedaj absolutno Beelink MX minilll ll.
polde

robertus23 ::

polde66 je izjavil:

....
Ne poznam šilda in me resno zanima kako to vse prefektno tam deluje, če res...

Za Shielda ti lahko povem (mam ga cca 2 meseca),da zaenkrat deluje v nulo.Nisem še našel videa,ki ga nebi z lahkoto predvajal.Imam tudi Ipad pro in Iphona 8 in redno uporabljam Airplay (EON aplikacija ios)- na Shieldu tekoče predvaja.Kar se tiče KODI-ja in SPMC-ja,lahkotno opravi znjima.Do sedaj še nisem opazil kakšne napake ,ki bi me motila.Tudi predvajanje preko domačega omrežja sploh ni noben problem(iz več diskov).Skratka Shield je razred zase.Od android boxov mu lahko sledi le MINIX NEO U9-h.Če kdo res veliko gleda 4K HDR vsebino tako kot jaz ,mu priporočam samo ta dva omanjena boxa.Vse ostalo je vstran metanje denarja,pa tud če je to samo 20-30€.

polde66 ::

robertus23 shiled laufa na android 6? kako je če takoj zaženeš kodi aplikacijo z neko 2.4ghz mišjo, se mu kaj sfuzla. verjetno je to fuzlanje bolj problem naleženega builda za kodi in posodabljanje le tega v zaganjanju kodija. Ni nek problem to je pa včasih povsem odveč.
Drugače boxi predvajajo vse brez problema, da ne bo kakšne pomote. Ko osvojiš njihove cake delujejo super. Shield mi je absolutno predrag in nimam 4k fajlov, niti ne 4k tv-ja.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

robertus23 ::

Shield laufa na android 7 , uporabljam včasih Minixovo air miško pa ni kakšnih težav.

leiito ::

Tomson je izjavil:

leiito je izjavil:

Še vedno nobenega nasveta kaj, razen rabljenega Nvidia Shielda, kupiti za cca. €100-€120, da bo vse delalo in predvajalo gladko? A prav razumem, da mora biti amlogic812?


Zanimiv izgleda tale H96 Max s RK339 procesorjem, za preverit ... TESTI: klik, klik, video ...

Tole je zanimiva izjava:

The H96 Max has some very nice hardware only really beat by the Nvidia Shield.


Thx. Spet malo dvoma, na testu tip reče, da so odzivi ljudi, ki ga uporabljajo, mešani, poleg tega pa stane $150, z 10% $135, s transportom in carino smo zlahka čez €150, za tako majhno razliko se pa najbrž že bolj splača vzet Nvidio.

Skozi zgrešene nakupe drugih izdelkov me je izučilo, nisem tako bogat, da bi kupoval poceni.

mat11 ::

Za Shield se ti najbloj splača(kolikor sem sledil) Amazon uk z tem da si daš kakšen sledilec, da te opozori ko je nižja cena. Sam sem jo dobil relativno poceni.
mat

polde66 ::

Za 80 eur Zidoo H6 pro ni slab nakup.
polde

leiito ::

Tomson je izjavil:

leiito je izjavil:

Še vedno nobenega nasveta kaj, razen rabljenega Nvidia Shielda, kupiti za cca. €100-€120, da bo vse delalo in predvajalo gladko? A prav razumem, da mora biti amlogic812?


Zanimiv izgleda tale H96 Max s RK339 procesorjem, za preverit ... TESTI: klik, klik, video ...

Tole je zanimiva izjava:

The H96 Max has some very nice hardware only really beat by the Nvidia Shield.


Na posnetku tip preveri resolucijo in je samo HD in mirno komentira, da jasno, da noben android box ni dejansko 4K, da so samo amazonovi streamerji, Nvidia in Mi Box 4K. Na 08:07 se začne ta del:


O čem govori?

theVB ::

Prosim za kak predlog. Rabim tv box za na racunalniski monitor (32inch), da ne rabi kišta skoz laufat ko filme gledam. Zahteve so predvajanje hd filmov, obcasno bi kej prek neta gledal, yt, twitch. Torej lan vhod, ter trije usb vhodi in hdmi izhod?? Se opravicujem, se nic ne spoznam na vse skup. Hvala :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theVB ()

neo5468 ::

kišta lahko skos laufa

Tomson ::

@theVB:
Če si malo sledil temo so načeloma vsi Amlogic boxi ok, razlike so tu in tam, predvsem v programski opremi, kje kakšen bug več ali manj, načeloma so težave teh Amlogicov bolj osamljeni primeri, največ dobrih izkušenj glede na forum s temi cenejšimi boxi (glede na tvoj namen več ne potrebuješ) so s kakšnim Tanix TX3 Mini iz EU skladišča za 30€ ali Tanix TX Max (tukaj dobiš še Bluetooth, če boš kakšno tipkovnico povezal npr.) tudi iz EU skladišča za 36€ ... Zanimiv pa je tudi malo dražji Beelink GS1 za 53€ tudi EU skladišče, z zmogljivejšim H6 čipom, dobiš še 1000MB lan, glede na teste se zelo dobro obnese ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

theVB ::

@neo lahko, sam je nadležno poslušat :)

@Tomson evo super, sem upal da bos predlagal kaj, si bom pogledal linke.

Še ena stvar. Noobovsko vprašanje.
Ko priklopim film z usb na tv(xvid, brr rip) je slika zelo lepa,...
Če pa isti film predvajam preko bs playerja je pa obupna razlika. Kaj delam narobe? Se lahko to mogoce pojavi isto na kakem tv boxu? (Slaba slika napram predvajanja direkt na tv)

Oldi ::

TVji imajo ponavadi za vsak vir svoje nastavitve slike (kontrast, svetlist, backlught, ostrino ...), lahko da je samo to, čeprav to ne pomeni slabše slike. Lahko pa gre za postprocesing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Tsunamii ::

Pronlem je dobit NVIDIA SHIELD TV za nek normalen denar..vse se vrti okoli 200€. Ce bi bila 150€ max bi bila mamljiva cena.

McClane ::

Kako je pa zdaj z carino in DDVjem? Je še vedno limit nekje na 20 - 22 evrov?
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Oldi ::

22EUR in če je cena manjša od 22 obvezno naroči prodajalcu, da navede točno ceno. Pri prenizki, ti pošta lahko nabije 5EUR stroškov za ugotavljanje prave cene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Brainstorm ::

To pred leti ni bilo, sem si mislil, kar odpirajte in poizvedujte kok stane artikel v pošiljki, itak ne boste nič zaslužili, ker je blo zmeraj pod 22€, potem pa so si le prišli gor, da bi lahko z odpiranjem pošiljk tudi kaj zaslužili, če že ne morejo davka obračunat.

sb22 ::

Lep pozdrav

Tudi jaz sem se odločil nabavit androd box, po branju te teme sem se odločil za Tanix T3 MAX. Sedaj imam FireTvStick od amazona prvo generacijo, uporabljam za Kodi. Za Tanix sem se odločil zaradi možnosti EON aplikacje, katere na FireStick ne morem usposobit.

Ti boxi ko pridejo od gearbesta imajo zadnji software ali moraš sam nadgradit? Doma imam tipkovnico logitech k400 2.4GHz USB, bo ta tipkovnica delovala na tem boxu?

Tomson in m3k hvala za kode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sb22 ()
««
50 / 148
»»