» »

Med igro No signal

Med igro No signal

AljoVeliki ::

Lep pozdrav

Danes ko sem z neta pobral novo igrico (dead island) sem naletel na problem...Sem pobrskal po tem forumu in drugih vendar resitve nisem nasel...

Kot sem prebral na podobnih temah na tem forumu je moj problem drugacen...ko mi napise no signal se ekran v 3,4 sekundah vrne nazaj normalno v igro kot da se ni nic zgodilo...in to se dogaja vsakih recimo 5 minut...racunalnik je dokaj nov cca 6 mesecev sem ga sam sestavil, specifikacije pa so :
nvidia geforce gtx 560
amd phenom x6
monitor je firme aoc
in maticna asus m4a89gtd pro

Najbolj me pa cudi dejstvo da na vecini forumov zasledim da je problem v pregrevanju...vendar ce mi crysis 2 na high settings ni delal istih problemov nevem zakaj mi bi taka igrica ki nima neke specialne grafike delala probleme...driverje monitorja in grafe sem azurniral ze pred casom, kabel je seveda trdno pritrjen...tako da ne vem kaj za hudica je narobe xD

St235 ::

Probaj z original igro, dela čudeže.

AljoVeliki ::

ja ne xD sam dobr neb reku ce bi mi use to delale...sam mi samo ena...pa so use neoriginal razn unih za multiplayer

zee ::

Slabo prikljucen monitor. IMO.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Riff ::

za katro igro gre mogoče je trba vklopit v sync ali pa malo zmanjšat resolucijo da vidiš kako se obnaša pri nižji resoluciji

zee ::

Vsekakor pa tole:

Probaj z original igro, dela čudeže.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik in integrirana grafična kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
173639 (3408) Gutjerez
»

Batman: Arkham City

Oddelek: Igre
293463 (2217) Machete
»

Računalnik mi zaprzne po 20 minutah igranja COD4

Oddelek: Pomoč in nasveti
292679 (2386) huek111
»

Metro 2033 na DX11

Oddelek: Igre
182502 (2165) GammeR
»

Problem z racunalnikom (again -.-)

Oddelek: Strojna oprema
25998 (824) st0jko

Več podobnih tem