» »

Last minute let

Last minute let

mcrastur ::

Kako, oziroma kje iskati polete, last minute. S tem da me ne zanima destinacija, vem samo s kje bi rad poletel. Nobena strani še nisem našel da bi imela to funkcionalnost, oziroma ne znam. Imam čas, rad bi za male denarje letel, kamorkoli.

Hvala za odgovor, oziroma kakšno povezavo.

popster ::

baje da je v Minchnu "prava" last minute turistična agencija,ki ima blazno ugodna potovanja če ima kdo link

overlord_tm ::

Poglej skyscanner, ce te zanimajo samo leti. Destination reces everywhere, pa ti poisce poceni lete ;)

koyotee ::

maš na teletekstu nekaj malega
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

LapD ::

lahko pobrskaš malo po odklop.com/
web&motion designer

fosil ::

Baje da je bilo včasih v Frankfurtu, morda tudi v Munchu, tako da si prišel že spakiran s kufrom na letališče in so potem tam agencije ponujale resnično last minute zadeve, si vzel aranžma in čez par ur že odletel. Sam sicer nisem tega nikoli probal in ne vem če to danes še funkcionira na tak način. Malo poguglaj.
Tako je!

emn1 ::

Takole, sicer je tema že razmeroma stara, ampak je moj namen tega pisanja ta, da odgovorim sicer na precej staro vprašanje. Sam tudi nisem vedel kako in kaj in kje iskat last minute variante. Sicer so obstajale neke variante, ampak kar nisem našel vseh podatkov. Tukile: last minute pa je možn najdt vsega boga. Najdeš vse, od cene, do lokacije do povratkov in vseh prostih terminov. Tko da je stran res dobra za pogledat, ker vsebuje svega i svašta.

bajsibajsi ::

Berem da ima ta agencija sedez na Vodnikovi. Ali ima kje tudi fizicno agencijo, kjer lahko pride stranka in se pogovori?

emn1 ::

Sicer težko rečem, ali je na Vodnikovi tud fizična agencija, ker mi smo se vse po netu in telefonu zmenil. Najbolš, da pokličeš in vprašaš, tel. št. je 01 600 80 35, pa ti bojo najbl točn povedal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sprememba cene turističnega aranžmaja

Oddelek: Loža
262629 (1649) c3p0
»

Morje 2014

Oddelek: Loža
81356 (711) swift
»

Dopust - kam in s katero agencijo

Oddelek: Loža
71789 (1511) r3dkv1c4
»

Potovanje --> kam konec septembra?

Oddelek: Loža
267490 (6204) nobodyelse
»

dopust za 2 za okrog 400.000SIT

Oddelek: Loža
223350 (115) Pujcek

Več podobnih tem