» »

Morje 2014

Morje 2014

jakan123 ::

Enkrat v septembru planirava s punco, da bi šla nekam na morje za 5-7 dni. Malo gledava Španijo. Se splača iti s turističnimi agencijami? Rezervirati zdaj ali bolje počakati in na koncu vzeti Last minute?

ahac ::

Vržeš šotor v avto in greš. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

jakan123 ::

Sem pozabil omeniti, avto in šotor odpadeta. Letalo+hotel. Ne potrebujem all inclusive.

Matevz96 ::

Če vama natančen čas in lokacija nista pomembna raje počakajta do septembra, ker first minute sta že konkretno zamudila :D

jakan123 ::

Last minute me malo skrbi, kaj če ne bo nič v tistem terminu ko bom imel dopust.
S katerimi agencijami pa ponavadi potujete?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jakan123 ()

Primoz78 ::

Mi2 sva sla pred 4-mi leti v Egipt (Sharm) za 14 dni preko ene nemske agencije (Start iz Munchna) pa je blo 640€/osebi...AI hotel 4*+. To je blo vsaj 300€ cenej po osebi kot pri nas...je bla pa last minute ponudba, v sredo rezervirano in placano v petek start. Tko da se ti splaca cakat na last minute. Se ena prigoda, eno leto prej sva sla v Tunizijo, pa smo bli se z enim parom v istem hotelu...mi2 placala first minute 610€/osebi, onadva last minute 360€/osebi...to pri isti agenciji.

lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

fosil ::

Če nisi izbirčen se z last minute vedno kaj najde.
Če pa imaš specifične zahteve glede kraja ali kakšen hotel mora bit, kako daleč od obale, itd. potem zadnjih hip verjetno ni zate.
Tako je!

Bojan xxxx ::

@lukao. Misliš letet z nizkocenovniki, npr. Rynair?

swift ::

počaki na last minute, ker sta samo dva dobiš komot.
tudi jaz bi se posluževal tega samo nas gre na morje vedno 5+ (kolegi + punce), tako da to ni izvedljivo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sprememba cene turističnega aranžmaja

Oddelek: Loža
262667 (1687) c3p0
»

Poceni počitnice =) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5222386 (8487) shadeX
»

Pocitnice do 400€

Oddelek: Loža
346760 (5586) Okapi
»

Potovanje --> kam konec septembra?

Oddelek: Loža
267506 (6220) nobodyelse
»

dopust za 2 za okrog 400.000SIT

Oddelek: Loža
223358 (123) Pujcek

Več podobnih tem