» »

kako spravit čimceneje iz UK v SLO

kako spravit čimceneje iz UK v SLO

#000000 ::

V UK bi kupil neko dokaj veliko zadevo, ki pa je prodajalec (fizična oseba) ne pošilja ampak je samo local pick up. Je že kdo probal kaj podobnega ? Iz anglije.com lahko koristim samo če kupim v UK spletnih trgovinah.

Nikonja ::

če bi vsaj povedaj kaj je to "dokaj veliko" ali pa vsaj kolk je to veliko, težo, volumen....nekaj, ker je zelo odvisno od tega kaj ti lahko priporočimo.

#000000 ::

63" TV

gendale ::

obstajajo servisi, ki sprejemejo pošiljko od prodajalca, ki noče pošiljat v tujino in potem pošljejo tebi

ampak to ni čisto to kar rabiš, če praviš da ima samo možnost pickup

overlord_tm ::

DHL pomoje ponuja da oni izvedejo pickup in ti dostavijo. Sicer stane, ampak je opcija.

#000000 ::

Ja tko pravi, verjetno bi pristal na pošiljanje ampak bi v tem primeru nekdo prit k njemu na dom po paket oz. ga verjetno še zapakirat, originalne škatle pa tko nima več.

DHL bi mi vzel tolk da se mi pol ne splača več, grem stavt da za manj kot 400 nebi blo nič

Nikonja ::

pol pa poglej vse ponudnike paketne dostave.
V ta stari službi smo prej največ uporabljali GLS ker so bili najcenejši ampak so im dostavni roki skoraj en teden. Zdaj kolk vidim vse dostavne službe uklljučno z njima nimajo cenike za fizične osebe ampak morač kar klicat in vprašat.

Vprašaj tega če ti on lahko kaj najde od tam in mu plačaš še to pa daj mu še za pivo :)

ampak po pravici povedano jaz tolk drage stvari nebi kupoval rabljene iz anglije ker če te zaj.... kaj boš ???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikonja ()

wanderer ::

#000000, iz katerega kraja je prodajalec?

#000000 ::

Lancashire

gensi ::

Preveri pri DHL za cestni transport (storitev DHL E+). Dostava sicer traja kakšen teden, a za majhne pošiljke ponudijo dokaj ugodno ceno (malce se pogajaj). Sam sem bil s storitvijo zelo zadovoljen. Cena pri cestnem transportu mora biti nekajkrat nižja kot za letalske pošiljke.

Šimpanz ::

Mislim da ni problem v prevzemu in transportu ampak v tem kdo bo zadevo zapakiral in jamčil da se med transportom ne bo poškodovala. V prejšnji službi smo imeli z DHL pogodbo da pri strankah pobira pokvarjene plasma TV-je in jih dostavi v naš servis. V pogodbi je bilo tudi navedeno da DHL priskrbi škatlo, če je stranka nima. Vsaj 10x se je zgodilo da so pri stranki prevzeli plasmo brez škatle jo vrgli v kombi in lej ga zlomka popraskali ali razbili. To se je dogajalo predvsem v ruralnih območjih, v mestih teh problemov ni bilo. Pol smo pa imeli cel kup nategovanja z DHl kdo bo plačal stroške popravila poškodb.

#000000 ::

Tko ja imaš prav, kdo bo zadevo spakiral in jamčil da se tako spakrirana ne bo razbila tokom transporta.

Pred leti je nek poba z naše ulice redno fural šleparja v UK, ampak je recesija požrla privatnika za kerga je vozu, pomojem bi tak komot naložu ta tv in brez kakih elikih kolobicoj privleku v Slo.

bozicek ::

nisem vec toliko na tekocem vec glede letalskih prevozov

Easy jet Anglija nazaj 40€...smo dost stvari tako "prinesli"
Darila letos samo za poredne

#000000 ::

Mislš da bi se usedu na letalo in osebno šel prevzet ?

JayKay ::

če urediš plačilo in dostavo do mene in pol urediš vse potrebno da dostavna služba prevzame pri meni za prevo z v slo, ni problema

edit: aja pickup only ker je predrago za dostavo po uk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545841 (16682) uporabnik50
»

časi dostave dostavnih servisev ?

Oddelek: Loža
247727 (2790) fikus_
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8434310 (17430) AgiZ
»

Pošiljanje paketov v tujino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6339371 (21760) darkolord
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718387 (11017) Šimpanz

Več podobnih tem