» »

Učenje saksofona

Učenje saksofona

Tatmrmm ::

Star sem 15 let , pred kratkim sem se odločil, da se bom začel učiti igrati na Sax, privatno(plačal bi z mojo štipendijo).

Ker nevem veliko(vem samo to da je sax pihalo) me zanima ali je bolje privat ali glasbena šola? Potem ali je ta Sax primeren za začetnike; http://www.bolha.com/saksofoni/alt-s...glas1275685151

In če ima kdo kakšne dodatne informacije, ki bi jih jaz moral vedeti go ahead

BlazP ::

Tole poglej za zacetek do konca, pa bos pol vidu, ce bi se rad igral sax al ne

thePotato ::

Je že res da nikoli nisi prepozen da bi igral saksofon, ampak je možno da te bodo bolele ustnice po igranju on tudi da ti bodo začele krvavet, ker je to za ustnice kar velik napor sploh če ga nisi navajeni...de ti začno krvavetpotem nemores vsaj 3 dni igrati saksofona. Sama igram saksofon zdaj že 7. Leto, mislim pa se vpisati na srednjo glasbeno... Saksofon ti priporocam, je super instrument, čeprav ima malo večje stroške kot naprimer trobenta , saj si moraš resno kupovati jezicke, ( če ne ves kaj to je googlaj jezicki za saksofon) , ustnik si moraš kupiti pa objemko za ustnik in pa tudi pas, če saksofona nemores držati v rokah...aaampaaak se vse na koncu splača :D pa vso srečo

vostok_1 ::

Pihala so relativno jebena stvar if you ask me. Ampak go for it anyway, če ti je všeč.

betmen ::

da ne boš res teh pedrskih inštrumentov šou špilat ejga

BorutO ::

Saksofon da odličen zvok. Na primer, ena najlepših pesmih odigrana tudi s saksofonom je ta ...

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Učenje saxofona

Oddelek: Loža
101756 (1303) Meizu
»

Ali lahko gre moj sin na glasbeno oz. ali je pametno da gre?

Oddelek: Loža
398782 (5958) anci0banci
»

Ura saksafona!

Oddelek: Loža
121604 (851) SaXsIm
»

Pat Metheny

Oddelek: Sedem umetnosti
275223 (4408) Fizikalko
»

"uvoz" iz ZDA

Oddelek: Loža
51124 (856) Boeing

Več podobnih tem