» »

Kako priklopit plato ?

Kako priklopit plato ?

iBojan ::

Dobil sem eno staro plato z procesorjem. Res da je vse malo bolj slabo ;( (PI -233MHz, 128MB) ampak vseeno ;) Ker sem dobil samo ploščo ter procesor in rame sem takoj naletel na en problem. Na plošči je je nek čuden priklop na katerega je treba priklopiti tipko za vklop računalnika ter dve diodi (led ter pwr on). Sedaj me pa zanima kam naj kaj vtaknem ? Na plati sem našel samo napis VB-609 in po iskanju po google nisem nikjer našel te plošče ;( Plošča ima 1xAGP, 4XPCI ter 2xISA. Upam, da mi bo kteri vedel pomagat.

lp, _GeS_

MaX ::

na PWR ON daš stikalo za vklop, ostali kontakti so pa reset, led za hdd, led za power in pc speaker.

Koci ::

Če nimnaš nobenih navodil bo bolj težka. Ostane ti edino še, da poskusiš priklopit na eno pa ga prižga, pa na drugo...
Panta rei!!

iBojan ::

Ja to vem ;) Samo je pa težava v tem da vem, da so na plošči samo trije priklopi. Torej priklopim lahko le pwr on, hdd led ter pwr led ampak ne vem na katere pine ker je tam 6 pinov pa nikjer nič ne piše ,(

Koci ::

ja sej pravim, da ti ostane smao da probaš več različnih kombinacij priklopov. En bo delal
Panta rei!!

iBojan ::

a zjebat ne morem nič če narobe priklopim ?

Baja ::

v googlu napiši motherboard database al pa hardware identification, pa boš našel par strani, ki bi ti znale biti uporabne.

MaX ::

hmm, uničil jo boš težko.

:D Jst sm že s šraufencigerjem ( sam vmes vtakneš ) plato pržigu, kr nisem vedu kateri pin so ta pravi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maticna plosca se ne odziva

Oddelek: Strojna oprema
342281 (1829) RC37
»

kako priklopiti? :( Prosim nujno!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161369 (1143) fingerling
»

Računalnik se ne vklopi!

Oddelek: Pomoč in nasveti
151180 (1013) Pyr0Beast
»

Računalnik ne vžge

Oddelek: Strojna oprema
101936 (1422) benchy560
»

Kje lahko kupim gumb za vžig PCja?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
152126 (1555) Duhec

Več podobnih tem