» »

INformacije on nakupu PLATE!!

INformacije on nakupu PLATE!!

alien_frik ::

Kaj mi lahko svetuje katero plato kupiti ali ABIT KD7 ali MSI kt7 ULTRA obe z 400 ddr. In med grafičnima ali ATI RADEON 9500PRO ali GF4 ti4200. HVALA za nasvet.
:\ ALIEN

helowsa ::

Vrzi oko raje na Asus N7X8 - odlična plata.
lp,D

BaRtMaN ::

Za grafo: če maš dnar definitivno R9500PRO, če hočeš pa kar največ za svoj dnar pa GF4 ti4200 (samo ne od Innovisiona).

boštjan ::

glede radeona 9500,v mlacomu OEM verzija in ni pro stane 55k,kolko šele 9500pro bo stal.jaz ti priporočam Ti4200 golden pack od gainwarda

urosbe ::

V čem je razlika med:
ASUS A7V8X KT400 DDR RAID
ASUS A7N8X NFORCE2 DeLuxe

Kaj ta NFORCE2 pomeni pri tej drugi plati?

LP! Uros

boštjan ::

ta nforce je čipset plate,kot sta SiS in VIA,samo pravijo da ta čipset razstura,še posebej zvok ,ki je integriran je the best,tako sem tu prebral o nforce:))

alien_frik ::

No in katero od teh dveh plat priporočate(MSI ALI ABIT) ker zdaj ze imam starejso ABIT-ko zdaj pa pravjo za to tanovo KD7 da nasplosno ABIT ni več to kar je bil nekoč . Tako da sem v dvomu katero kupiti.??:|
Pa kaj bi se bol splačalo kupiti AMD ATLON XP+2000 , 2100 ali 2200. Hvala

Ali pa kakšen računalnik priporočate za približno 200k.

rap3r ::

Kje si prebral pa kaj je pisal glede na to da si reku da KD7 ni več to kar nej bi bil abit učasih kaj je z KD7 narobe potvoje in kaj nej bil abit učasih? Jz mam omenjeno plato in je še zmerm abit navija se odlično o stabilnosti nebi zgublu besed tistih 1 do 2% kukr je pa počasnejša od drugih je pa tok bl stabilna in ni fore. Jz bi jo zamenu edin za abit max 2!Aja pa nism abit fan sm mel že epox asus chaintech...pa sicer je epox huda zadeva sam se abit še zmerm bl navija za asus bom pa reku da se je zgubu v sivi sredini!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

lara ::

Kaj pa: maticna plosca: megabyte 8PE667 845PE....

boštjan ::

misliš gigabyte

alien_frik ::

To o Abit-tu mi je rekel en serviser. Se pravi da ti ne bi menjal plate za MSI KT7 ultra ali bi jo. No če praviš da Abit je to kar je bil potem je tako in tako vredu saj jo tudi na Slo_techovem testu dobro ocenjujejo. Se pravi da jo tudi ti "rap3r" priporočaš ali ne, ali bol priporočas MSI.
HVALA 0:)

rap3r ::

Ne nebi je zamenu kot prvo je dost dražja ima naprimer serial ata in nekaj dobrot sam to ni to.To ti pr stabilnosti sistema nč nepomaga abitka ma 3 fazno delovanje in rabš oz je dobr da maš p4 kompatibiln napajalnik ker morš še un konektor z r prklučki na plato prklopt poleg navadnga atx konektorja potem lahko voltažo proca nastavš na 2,3V ostali majo ponavad na 1,85 ram pa na 3,2V kar omogoča odlično navijanje potem bere notranjo temp diodo oz sej si si test od morfa prebrou čeprov je mel on neke probleme pa jz tud ki so se s tanovim biosem rešil ampak to so bli minimalnik problemi in ne kej tazga da bi se sesuval. V biosu maš na tone nastavitve takih in drgačnih in jz je nebi zamenu za nobeno razn za abit max 2 kukr sm ti že napisu sam una je pa 56000SIT!!!Zdej jz sm mojo tud dobu po nabavni ceni 32000 kar je še bl gut. Če maš kkšn uprašanje upraš.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

alien_frik ::

Alo rap3r. pa kakšen procesor mas kaj bi ti bol priporočal atlona 2000, 2100 ali 2200. Se pravi je ne bi menjal za MSi. Ker sem v vlki dilemi katero plato kupiti pa ne vem in ne vem za katero se bi odločil. Pa kaj zvočno si lahko v BIOSU izklopis ali ne. ker mam namreč svojo in bi jo rad se naprej uporabljal. Kake rame pa si dal gor 266Mhz ali več ker kolko jaz vem atlon tako in tako ne podrpira več kot 266 a je tako. in ve čem pa se ta plata sploh razlikuje od Max2. ALIEN

boštjan ::

seveda lahko zvočno izklopiš če maš na pci vodilu svojo

rap3r ::

Ej nevem sam tm za 30000 že dobiš 2100 tko da je najbolši nakup jz mam rame gor 333 ker so pr ns v štrcuni celo cenejši od 266:D Ja za zvočno itak jz mam Live 5.1 notr in sm jo pač sam izklopu. Glede tega da Xpji podpirajo največ 266Mhz vodilo pač nedrži. Sam mam odklenjenga in ker sm v službi dobu visoko zmogljive winbond rame mam FSB na 192 in hitrost ramov na 384Mhz dela tud na 200Mhz sam mi pol že zvočna pa diski štrajkajo tko da se men pol bandwith poveča na realnih 2900Gb/s in to ni teoretična hitrost ampak realna.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122456421 (25153) LittleDevil
»

računalnik za 280k?

Oddelek: Kaj kupiti
231534 (1203) Zheegec
»

Nakup računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
251183 (915) koyotee
»

katero matično plato naj si nabavim

Oddelek: Kaj kupiti
201114 (906) YiMMi
»

Sestavite do 300.000 SIT računalnik??!!?

Oddelek: Kaj kupiti
271930 (1376) Airskull

Več podobnih tem