» »

Uporabiti CD?

Uporabiti CD?

finpol1 ::

Zanima me, ali je sploh kakšna možnost uprabiti CD, za katerega vem, da je na njem naložen program, pa ga DVD-pogon ne zazna? sem ga pred tem spucu....resetiral komp...probal že vse mogoče...bi lahko naredil še kaj?

Ful hvala, lp

svetovid ::

DVD pogon ne bere CD-jev.

finpol1 ::

Amapak enako mi naredi z DVD-jem za katerega vem, kaj imam gor...

Rotaidal ::

Kateri dvd pogon pa imaš? Ali je CD originalen? Ali si sam zapekel program gor? Lahko da je CD enostavno zanič in ga ne prebere.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

b ::

svetovidČ To mogoče tvoj, ki si ga kupil na kaki tržnici.

OP: Poskusi na drugem pogonu.

Edit: praviš, da ti ne prebere ničesar, torej? Kaj misliš da je potem narobe? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b ()

Bolf3nk ::

svetovid je izjavil:

DVD pogon ne bere CD-jev.

mogoče tvoja salamoreznica..

če ti ne prebere ne cdja in ne dvdja je pogon zanič

DeeCoy ::

b je izjavil:

svetovidČ To mogoče tvoj, ki si ga kupil na kaki tržnici.


Bravo, a ti ne ločiš razlike med DVD pogon ter CD/DVD pogon? Zgoraj je napisano DVD pogon, tako da ni čudno, da ne bere CDjev.

Glede na to, da ne bere niti dvdjev, sklepam, da je pogon zanič, ali pa da ni pravilno nastavljen v BIOSU oz. z jumperjem.

St235 ::

Bravo, a ti ne ločiš razlike med DVD pogon ter CD/DVD pogon? Zgoraj je napisano DVD pogon, tako da ni čudno, da ne bere CDjev.


Izjava tedna:) lepo prosim link na DVD pogon, ki ne berem CDjev, en samcat link:)

On topic: če ne bere nič je definitivno pogon kriv. Najlažje probaš tako, da neseš CD do kolega in vidiš če njemu prebere.

DeeCoy ::

St235 je izjavil:

Bravo, a ti ne ločiš razlike med DVD pogon ter CD/DVD pogon? Zgoraj je napisano DVD pogon, tako da ni čudno, da ne bere CDjev.


Izjava tedna:) lepo prosim link na DVD pogon, ki ne berem CDjev, en samcat link:)

On topic: če ne bere nič je definitivno pogon kriv. Najlažje probaš tako, da neseš CD do kolega in vidiš če njemu prebere.


Nisem rekel da so to novi pogoni, ampak možno je, da obstajajo kakšni stari, ki berejo izključno DVDje. Nebom nekaj na pamet trdil, zato sem napisal "možno".

Bolf3nk ::

da obstajajo kakšni stari, ki berejo izključno DVDje


to ne obstaja. pogoni imajo 2 laserja, en za cd, en za dvd, lahko recimo da ti en crkne in ti samo en tip pogona bere

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

DeeCoy ::

Okej, potem pa moja zmota, ampak glede na to, kako je v prvem postu napisano, ima samo DVD optično enoto ;PP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

best CD/DVD/BD cloning tool win10

Oddelek: Pomoč in nasveti
442997 (1979) Ijus
»

Formatiranje EDINEGA diska (C disk) - Kako

Oddelek: Pomoč in nasveti
306993 (6440) Cervantes
»

DVD-RW pogon ne bere ploščkov, sveti in brenči

Oddelek: Strojna oprema
141335 (1083) slitkx
»

Xbox ali komponenta DivX/XviD

Oddelek: Kaj kupiti
61365 (1191) Big Poppa
»

Kateri CD/DVD pogon za DAE

Oddelek: Kaj kupiti
8758 (666) MadMax

Več podobnih tem