» »

Dead island

Dead island

1
2
»

abruptum ::

eh, špil ma velik potencial, velik dnarja je blo po moje vloženga, ampak ni bil nikol spoliran do konca. najbrž se jim je preveč mudilo dinerose zaslužit, tko da zame je fail.

T-h-o-r ::

kaj točno je fail? meni je bil fenomenalen, pa sem ga končal brez coop pomoči


mačete so itak najboljše
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Good Guy ::

T-h-o-r je izjavil:

kaj točno je fail? meni je bil fenomenalen, pa sem ga končal brez coop pomoči


mačete so itak najboljše


tudi meni, na čase je blo res mogoče preveč zombijev naenkrat tko da sm ckraval kot za šalo

dronyx ::

Jaz sem na sredini skoraj naredil uninstall, potem sem igro kljub vsemu končal. Število smrti 112! Ne spomnim se igre, kjer bi tolikokrat umrl. Tudi zadnji šef je po moje primer slabega designa, ker umiraš kot za šalo in ti ne da sploh možnosti, da se boriš. Če so se že zgledovali po toliko igrah, bi se pri šefu lahko morda zgledovali po Resident evil šefih, kjer moraš razmisliti, na kakšen način ga boš pokončal,ne pa da samo direktno nate navali.

Mogoče preveč kritiziram igro, ker drugače se igra solidno in drugič je tudi bolj zabavna, ker imaš na izbiro večji arzenal orožja in nekatere skille, kot je recimo ta, da z enim udarcem v glavo pokončaš zombija, ki leži na tleh.

chucki ::

Če kdo rabi , prodam steam account ali menjam za kakšno drugo igro ( product code), da aktiviram v steamu.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

kmetek ::

oo7 ::

Dead Island Definitive Collection - "Dead Facts" Trailer


Deep Silver are bringing the iconic bone crunching, skull smashing, limb breaking, blood drenching fan loved Dead Island and Dead: Island Riptide to the next generation! Featuring fully remastered and greatly improved versions of both Dead Island and Dead Island: Riptide set to deliver the ultimate Dead Island experience ever.

All three titles, Dead Island Definitive Edition, Dead Island: Riptide Definitive Edition and Dead Island Retro Revenge plus the compilation Dead Island Definitive Collection
are scheduled for release May 31st 2016 on Xbox One, PlayStation, and Windows PC.

Riff ::

zakon špil Dead Island sem ga tud jst že špilal, ampak kolikokat te pa zombi tle pokonča za šalo :))

Sssaga ::

Nekaj mi ni jasno. Dead Island mi je bil poslastica in vrhunec 'zombijačine'. Pravtako Riptide. Uživancija po dolgem in počez. Dying Light sem pa 3x začel in po 2 urah pozabil.
Mogoče je bil v tistem času prevelik naval špilov, ki so mi ugajali.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26242910 (1250) oo7
»

Dead Island 2

Oddelek: Igre
414876 (482) ahac
»

katero igro?

Oddelek: Igre
81573 (1401) Donheled
»

Zombie igre

Oddelek: Igre
9886 (696) galu
»

igre za zabijanje časa

Oddelek: Igre
499869 (8049) crniangeo

Več podobnih tem