» »

Nokia pridelala ogromno izgubo

1
2
»

FeniksX ::

Seljak je izjavil:

Margecan je izjavil:

FeniksX je izjavil:

To mi že gre počasi čisto na jetra, pa al bo zarad grafičnih kartic al pa zarad telefonov, vedno so sami prepiri ka je boljš ka slabš. To je čisto odvisno od uporabnika, vsak ima svoje "izkušnje" glede telefonov. Sam sem imel že par telefonov od različnih proizvajalcev pa mi trenutno nokia 5800 deluje super, brez problemov kot pa prejšnji telefoni in zato bom trenutno glede mojih izkušenj ostal pri nokiji.

Če pa se bo že slučajno kakšen über fan boy od samsunga ali htc-ja oglasil in kritiziral, poznam par primerov ko je samsung al pa htc padel iz iste višine kot moja nokia 5800 in kaj se je zgodil? Nokia: nekaj prask na ohišju, Samsung, HTC: menjati touch display.


Ja nokia ne crkne kar tak...fotru je stara nokia padla v bazen pred leti pa še zdaj dela :P


To je res ja,Nokia je za "nerodne" in "laične" ljudi,ki se ne okvarjajo z poslovanjem na daljavo,ki ne vodijo firme na razdaljo,ampak ga uporabljajo samo za klice in se tu pa tam malo obmetavajo z telefoni,jih mečejo iz viaduktov in opazujejo kako lepo nežno pristanejo na tleh.Če bi vse to počeli z samsungi in HTC-ji bi metali denar čez okno,za to ti raje ostani na nokiji in bo svet lepši,mi pa srečni,ker smo spoznali kako je lahko svet lep,če tebi nokia preživi padec z višine in ob tem utrpi le praskico ali dve.Kaj češ,meni tudi ni všeč kako Nokia propada,saj sem tudi sam bil ponosen lastnik Nokije E71,z katero sem lahko klical,klical in klical pa je baterija zdržala 4 dni brez poljnjenja,ampak pri obisku svetovnega spletišča,pri več opravilnem delu z datotekami,... z zaslonom na dotik,ki mi ga nudi Samsung,hitrim procesorskim jedrom,dobrim grafičnim pospeševalnikom itd,... pa postane izkušnja boljša kot pa vaše obmetavanje z Nokia-mi.
Še vedno vsatrajam,da bi morala Nokia ob pravem času namestiti na svoje telefone odprto kodo in bi sedaj bila na zeleni veji,tako kot vedno,do sedaj.

Lep vikend in veselo obmetavanje z Nokijami :))

P.s. Nisem zagovornik ne enih in ne drugih,meni je važno,da telefon deluje ko ga najbolj potrebujem in to je takrat,ko moram poklicati ali pa poslati SMS,vse drugo so bonbončki,ki še dodatno popestrijo te "male" naprave za komuniciranje.


benji ti si zgleda potem zato imel telefon, da si se obmetaval z njim? Ker ne vidim da bi kje jaz napisal, da sem se obmetaval ... pa vsak človk z vsaj eno možgansko celico bi verjetno poštudiral, da je s tem "obmetavanjem" bilo mišljeno kot pomoti da ti pade iz roke,...

tec ::

jype je izjavil:

Jaz sem še vedno bolj zadovoljen s staro Nokio kot z novimi Samsungi. Žal prave android konkurence E7x še vedno ni, preizkusil sem dva, pa sta oba daleč od tega, kar ponuja Nokia (pa bi se zelo rad znebil symbiana).


Sem bil istega mnenja in sem dolgo casa iskal zamenjavo za e71. Sprobal galaxy pro in prodal po enem tednu. Sedaj imam Motorola droid pro in moram rect da je krasna zadeva. Sicer ni tank kot e71, je pa orng oklepnik. Res ne vem, zakaj ni vec takih aparatov z androidom.

jype ::

Droid Pro je tudi mene zanimal, kje ga prodajajo (tako da ga lahko primeš v roke)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Seljak ::

FeniksX je izjavil:



benji ti si zgleda potem zato imel telefon, da si se obmetaval z njim? Ker ne vidim da bi kje jaz napisal, da sem se obmetaval ... pa vsak človk z vsaj eno možgansko celico bi verjetno poštudiral, da je s tem "obmetavanjem" bilo mišljeno kot pomoti da ti pade iz roke,...



Eh saj nima veze,pač ne bereš med vrsticami in sploh ne veš,kaj bi ti sploh rad,da veš,ker mi vsi vemo,da ti sploh nič ne veš.To sem ti hotel z mojim pisanjem povedati oz.napisati,ampak kaj češ,če ti je Nokia padla na glavo in upam,da sedaj končno veš,kaj mislim :))

emmentaler ::

To da znajo delat telefone so že dokazali, bol ali manj...njih zamo programska oprema j.e.b.e.....Mislim, da bodo umrli z tem Symbianom...teleti eni....

Ashrack ::

Z Nokio 5800 in nato se z N97 ki je hardwersko bil polomija, kar pomeni da tudi ne znajo delati telefonov, so je zacel njihov grob
....

tec ::

jype je izjavil:

Droid Pro je tudi mene zanimal, kje ga prodajajo (tako da ga lahko primeš v roke)?


V eu ga trenutno se ni, caka se nova verzija, ki je GSM only. Tale moja je prišla iz usa in je cdma+gsm.

fpbs ::

emmentaler je izjavil:

To da znajo delat telefone so že dokazali, bol ali manj...njih zamo programska oprema j.e.b.e.....Mislim, da bodo umrli z tem Symbianom...teleti eni....

To da znajo delati telefone so dokazali tako, da tiskana vezja v njihovih telefonih niso bila zalakirana. Nsak manjši kondenz na telefonu je povzročil oksidiranje vezja in s tem okvaro na telefonu. Če si telefon nesel v popravilo, so te pa obdolžili, da ti je padel v vodo, in se rešili garancijskih obveznosti. NIKDAR VEČ NOKIA!

Dr_M ::

Jest sm eno svojo nokio resil tako, da sem jo pofenal z vrocim zrakom in dela bp ze 3 leta :)
Jasno pa je, da je teleray eden izmed servisov, s katerim noces imet opravka, ceprav sam nimam slabih izkusenj z njimi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Poldi112 ::

_Dormage_ je izjavil:


Max kar pristanem je, da umreta skupaj.
Tisti, ki ležijo na pokopališču so nehali upat tik preden so umrli.


Samo upanje pač ni umrlo z njimi, ampak veselo živi naprej v drugih.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

nekikr ::

Tako kot on! Če privzamemo budistično razmišljanje... :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave v Nokii se nadaljujejo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9020708 (15108) PrihajaNodi
»

Nokia tretjič zapovrstjo z izgubo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6619660 (16635) bluefish
»

Nokia z ogromno milijardno izgubo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
10020141 (15875) Matev
»

Pametni telefoni: Samsung prehitel Apple

Oddelek: Novice / Rezultati
2711941 (9911) Elysium
»

Nokia z nižjim dobičkom in tržnim deležem

Oddelek: Novice / Rezultati
156619 (5344) fpbs

Več podobnih tem