» »

S tablico na internet

S tablico na internet

grinhorn33 ::

Pozdrav in vnaprej hvala za bilo kakšen nasvet.
Zanima me ali lahko npr.tuševo sim kartico ki jo dobim v paketu brezmejni internet uporabljam z vsako tablico ki ima 3g. Ali je lahko problem zaradi operacijskega, kompatibilnosti, kakšne zaklenjenosti ali kaj drugega? Ali pa je dovolj da sim kartico vstavim v tablico in je to to? Rad bi si namreč kupil tablico, s katero bi imel povsod dostop na internet v naravi in da bi bilo seveda vse skupaj čim ceneje.
lp

ToniT ::

Moralo bi delati z vsako tablico, treba je samo nastaviti pravi APN, uporabniško ime in geslo.
Mislim, da internet dela samo v Tuševem omrežju, ki pa ni tako zelo razširjeno po Sloveniji.

grinhorn33 ::

ToniT je izjavil:

Moralo bi delati z vsako tablico, treba je samo nastaviti pravi APN, uporabniško ime in geslo.
Mislim, da internet dela samo v Tuševem omrežju, ki pa ni tako zelo razširjeno po Sloveniji.

Najprej hvala;
No saj to mislim ali se na vsaki tablici da nastavit APN, username in geslo. Verjetno je nastavitev odvisna od operacijskega sistema oz. njegove verzije. Morda starejši Androidi tega ne omogočajo oz. ne vem kako je pri Ipadih? Tuš mi je v oči padel zaradi cene. Brez vezave ima "neomejen" internet le 1€ na dan :) , jaz pa bom rabil tole le občasno, čez vikende na izletih ...
Tuš ima tudi 10€ na mesec če se vežem... poceni...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Mobilni internet za telebane (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
86111807 (15231) zobnik
»

Kateri instant internet na Hrvaškem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7125630 (17275) klemenSLO
»

Portable Wireless N Router

Oddelek: Omrežja in internet
111377 (1086) borča
»

IPAD

Oddelek: Loža
235716 (4801) Zheegec
»

Nov paket

Oddelek: Mobilne tehnologije
6688 (626) dux

Več podobnih tem