» »

Symbian Anna

Symbian Anna

1
2
»

Cooper ::

Guglaj.

lopov ::

059F7J8: C7-00 RM-675 Si.mobil d.d. SI brown v2 - MR

--> branded, tko da enako kot za Mobitel velja, da (še) ni na voljo.

Jaz ne bi hitel, v še kakšen teden pa bo :)

AvtoR ::

Hja žalostno, samo ex juga vključno z nami in Bolgarija še nima Ugrade za Belle. Zgleda, da smo za Nokio totalno nepomembni!

;-) ::

Vse možne poteke in navodila na netu sem probal pa mi negre dat Belle gor...bo zgleda res boljše počakat malo.

lopov ::

AvtoR je izjavil:

Hja žalostno, samo ex juga vključno z nami in Bolgarija še nima Ugrade za Belle. Zgleda, da smo za Nokio totalno nepomembni!


Ni res, moja E7 je "balkans" varianta in je že deležna posodobitve. Mečkajo z operaterju prilagojenimi verzijami.

AvtoR ::

http://europe.nokia.com/find-products/n...

Tule lahko preveriš stanje dobavljivosti.
Pomoje ne bo nič vsaj še teden ali dva.
Pri prehodu na Anno je bil cca 14dnevni zamik, za Belle bo zgleda kar mesec dni?

Formula 1 ::

Meni so rekli da bo konec naslednjega tedna belle pri Nokiji.

;-) ::

Je že kdo spravil na c7 belle ?

Formula 1 ::

V četrtek bo .Do takrat boš menda že zdržal.

Izaso ::

Kaj to je sedaj uradno da bo v četrtek za zih, ker jaz tudi čakam na to posodobitev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Izaso ()

Formula 1 ::

harvey ::

Je že danes na voljo :-)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

;-) ::

Končno porkodio, ravno danes ko gre C7 na pošto da še sprobam, če si slučajno v zadnjem trenutku premislim in negrem po iPhone ;).

Je tudi kaj novega na začetnem zaslonu ker zdajšnji na symbianu so mi najedali taka postavitev in to boljše bi bilo z posameznimi ikonami in widgeti.

lopov ::

Manj jih je, dobiš nekaj starih od Anne sam delajo tko-tko + telefon treba "odpret". IMO so vsi samostojni in si sedaj sam zlagaš.

Jaz sem ravno včeraj naredil reinstall ker sem popi***l zaradi mikrosofta -- sej je ah in oh -- notes so kul, pa oddaljeno prezentacijo sem tudi sprobal, ampak da se ne da onemogočit samodejnega zagona Lync pa tud ni ok -- opcija obstaja, a če se ne prijaviš si nastavitve ne zapomni -- ista fora kot z msn -- če ne želiš auto startup se treba prijavit, odstranit in nato dela. Bah!

AvtoR ::

Kako vam kaj baterija zdrži? Prej mi je zdržala 3-4 dni zdaj pa je prazna v enem dnevu!?
Še več, včeraj zvečer ob polnoči dam telefon v flight mode. Baterija je kazala 61% napolnjenosti,
zjutraj pa je bil telefon mrtev, s popolnoma prazno baterijo! WTF?

harvey ::

Po nadgradnji nisem opazil sprememb v trajanju baterije.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

;-) ::

Meni še zdaj ne najde c7 posodobitve.

AvtoR ::

Gledam statistiko Battery Monitorja in daleč največji porabnik je background process. 5x večja poraba od katerega koli drugega procesa.
Baterija mi je sicer zdržala soboto in nedeljo, vendar praktično brez uporabe telefona. Pred tem mi je v povprečju zdržala 3-4 dni ali 2dni intenzivne uporabe.
Očitno nek proces odžira energijo. Če ne bo bolje bom še enkrat naredil hard reset!

;-) ::

Meni z staro Anno zdrži 3-5dni.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549505 (7446) krneki0001
»

Nokia X6 firmware update

Oddelek: Mobilne tehnologije
402545 (1967) krneki0001
»

Nokia N8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
719474 (5623) umexteacher
»

Nokia bell

Oddelek: Mobilne tehnologije
283836 (2837) ;-)
»

Symbian Anna na voljo za prenos

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
388487 (5607) neptun319

Več podobnih tem